Популярні новини
Онлайн-тести НМТ 2023 року з усіх предметів Виконання тестових завдань допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
Пройдіть онлайн тест з української мови НМТ-2023 Виконання таких тестів допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
До переліку НМТ мають включити 4 предмети До переліку НМТ включать українську мову, математику, історію та предмет на вибір
Готуйтесь до ЗНО/НМТ 2024 року онлайн Користуйтесь ефективним онлайн-сервісом для комфортної підготовки до ЗНО/НМТ
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
наталья
подскажите, как вычислить оценку по укр.мове (ДПА)?
Байдан
Здравствуй, небо в облаках, Здравствуй, юность в сапогах, Пропади, моя тоска, Вот он – я, привет, войска! Эх, рельсы, поезда, Как я попал сюда? Здесь не то, что на гражданке, На какой-нибудь гражданке, Жизнь с наружи и с изнанки Сам попробуй изучи.........
Osvita
Для Миколи: Миколо, скажіть будь ласка відверто, а як Ви відповіли на 29-33 питання? (якщо не секрет) Буду вдячна за справедливу відповідь.
КРЕЦ ЮРІЙ
Для Osvita: скажіть будь ласка КУЛЬКО БАЛЕ МАЕ...КРЕЦ ЮРІЙ
Коментувати
Микола
Тести для всіх однакові . Хто вчив той і здав .
катя
Для Микола: Вчила! І що? 18 помилок....
Саша
мало вчити треба бути холоднокровним як удав на тестах щоб тверезо думати хвилювання завалює багатьох зубрилок і ботанів) це я не про тебе без обід )
Коментувати
Оксана
Не знущайтеся з людей у такий вишуканий спосіб!!! Скільки часу і грошей витрачено на підготовку до ЗНО (можливо хтось віддавав дитині останні копійки), а виходить, що все даоремно, бо ті, хто складав завдання, нічого не знають про вікові психологічні та розумові особливості учнів і вважають, що 17-річна дитина здатна так мислити, як ви у 40-60 років!!!! Опам’ятайтеся та спробуйте щось виправити!!!! Не заставляйте нікого плакати через ЗНО у час, коли гинуть люди!!! Розчарувань і біди у нашому житті і так ДУЖЕ багато!!!
Наталі
Для Оксана: Дякую, Оксано. Сьогодні просто серце розривалось від сліз рідної дитини. Такий самий настрій у однокласників, ті, хто дуже сумлінно готувався, старався, вчив - 15-18 помилок. Фраза у всіх одна: перекреслена доля... Воно того варте? Невже цьогоріч в людей пролилось замало сліз? Я вважаю, що це просто злочин: проливати дитячі сльози. Сьогодні почитали коментарі у соцмережах - настрій у всіх жахливий. Більшість мріє не всупити у ВНЗ, а просто пройти пороговий бал. Просто жах, так і до справжньої біди недалеко. Ще: навіть під час складання іспитів дають два-три дні на підготовку, а тут, ще вчора у школі, сьогодні вже ЗНО. Я розумію, що за три дні не вивчиш, якщо не знаєш, але для психологічного налаштування це грає велику роль. І ще одне: за тиждень ЗНО а у школах у 11 класів військові збори 3 дні, здаємо заліки із Захисту Вітчизни, напередодні Деь Цивільного захисту, просто бардак якийсь...
Олена
Моя дитина склала тести (поглиблені) без помилок, крім запитань 29-33!!!! Я не думаю, що в неї не було відповідних зань! Просто такі "філософські" завдання не повинні бути .
Коментувати
Никита Пергаменщик
Текст просто убогий.... До этого какие-то рассказы были , а сейчас просто бред наркомана ....
небайдужий
Шановні укладачі тестів, БАТЬКИ, УЧНІ! А ще до тексту - пипит.51. Абсолютно некоректно з огляду на сюжет "Марусі Чурай". Згодні?
Никита
Тект просто бред.... Про решал все варианты из зеленой книжки + на сайт на запрошлые года. И такой глупый текст еще не видел с такими неадекватными вопросами ....
ігор
Для Никита: підтримую
Коментувати
Вася
Ніж складати таку нісенітницю, краще йдіть вчіть селюків казати "одна гривня", а не "один гривень".
наталлія
Прошу пояснити чому у 20 завданні варіант D неправильний
Наталія
Для наталлія:
Наталія
Для наталлія: тому, що дієслово ловлять належить до 2 дієвідміни із закінченням ять
Оксана
Для наталлія: дієслово "бігти" належить до ІІ дієвідміни, а дієсловаІІ дієвідміни в українській мові у третій особі множини мають закінченн - ать(ять)
Коментувати
Osvita
Шановний І.Лікарчук ! Будьте розсудливими, зважте на численні коментарі вчителів, учнів, учасників ЗНО. Дійсно відповіді до питань 29-33 (текст укр.мова) були синонімічні. Декілька відповідей з одного питання можна було вважати правильними. Діти України індивідуальні, кожен має свою думку і своє бачення того чи іншого філософського питання. Багато відмінників, які 11 років сумлінно навчались погіршать результати атестату через такі недоречності. Потрібно врахувати похибку при оцінюванні відповідей 29-33 питань. Надіємось на Ваше розуміння. З повагою, матері учасників ЗНО 2015.
Наталія
Для Osvita: чудовий текст- екзистенція Галини Пагутяк. Синонімічних відповідей не було. Не вигадуйте, шановні. Молодь у школі проходить таке тестування часто. Читання мовчи.
Учень
Наталія!!! ви що знущаетесь? Просто жах, а не ЗНО
Слава
Ви, Наталіє, мабуть, були серед тих, хто складав ці тести. Якось дуже підозріло ви поводитеся!
Коментувати
галина
Текст - жах! Він. як ляпас для "Небесної сотні". Перекресл
Наталія
Для галина: Вас лихоманить, шановна.
Наталі
Нас не просто лихоманить, ми вже готові стукнути тих, хто змусив більшість українських дітей проливати сльози через придурковате ЗНО. Якщо до Вас ще не "дійшло" - почитайте коментарі дітей в соцмрежах. Я тут зайшла у групу і жахнулась: "Плакала медаль" - це ще квіточки. Жахає те, що більшість думає не про те, як вступати до ВНЗ, а про те, чи подолають вони "Пороговий бал". Ви хіба не розумієте, що це просто страшно. Я, наприклад, у розпачі: хоча б не сталось біди. Почитайте дітей, а тоді вдавайте із себе найрозумнішу. Чи Вам страшно, бо це Ви складали ці тести?
Оксана
Для Наталія: ви працюєте з дітьми? У мене склалося враження, що ви собі навіть не уявляєте , хто такі учні... Цікаво, як можуть діти, вивчаючи стільки предметів, знати щось аж так досконало
Коментувати
Ніна
У завданнях поглибленого рівня є уривок з твору Є. Маланюка з помилкою. У Маланюка: "Народу самосійні діти". У тексті для ЗНО "Народу самосТійні діти". Як на мене,це є неприпустимим для формату тесту ЗНО
115kV
http://vk.com/public92822571 всі підписуємося!!!! Підписуємо петицію https://secure.avaaz.org/ru/petition/Direktorovi_Ukrayinskogo_centru_ocinyuvannya_yakosti_osviti_Likarchuku_IL_Mi_zaklikaiemo_vas_do_reformuvannya_ZNO_zadlya/?ahjWpjb
Міла
Для 115kV:
Коментувати
Юлька
якщо 28 правильно... як думаєте пройшла?? цього року зно якесь важке.... проходила в інтернеті нормально на 160- 180... а це взагалі жах.... може і хвилювання далось в знаки!!!
Макс Смик
Для Юлька:не хвилюйся цього року,я думаю, 195 балів буде лише в одиниць. Якщо до твоїх 28 ще твір написаний, то маєш пройти..
Наталія
Не тільки цього року, а й кожного попереднього 195 балів отримують лише одиниці (приблизно один відсоток від загальної кількості тих, що складають тест, тобто біля 3 тисяч учнів з усієї України цього року). Не панікуйте: система оцінювання рейтингова - хто більше знає, той більше і отримає. А 195 балі і вище за будь-якої складності тесту отримає лише один відсоток найкращиї учнів, яких якраз і дозволяє виявити тест.
Коментувати
Дарья
Подскажите пожалуйста если я ответила на 45 правильно и написала сочинение, мне можно надеется что я прошла?
Оксана
Позор тим, хто складав завдання!!! У час , коли батьки дітей захищають вас , ви уподібнюєтеся до окупантів. Чому ніхто не зважає на психологічні чинники? Нагадую , що наша країна у стані війни!!!!
Наталія
Для Оксана: війна війною, а молодь повинна бути освіченою.Завдання зовсім не складні. Хто готувався серйозно, склав легко.
Наталі
Наталіє, головна мета - виростити освічених і грамотних українців, погоджуюсь. Але завдання 29-33 не мають жодного відношення до грамотності. Не факт, що той, хто правильно "вгадав" відповіді на ці питання, зможе грамотно написати заяву, клопотання, звернення, запрошення, ба більше- навіть власну адресу. Цими питаннями аж ніяк не перевіряли грамотність і освіченість українців - дітей просто тупо, підло і нахабно валили.
Наталі
Для Наталія: Я бажаю, щоб Ви після таких завдань ніколи не бачили б сльози рідної дитини...
Коментувати
Учитель
У завданнях 14, 22, 23 ПО ДВІ ПРАВИЛЬНИХ ВІДПОВІДІ, А В 11 ЖОДНОЇ!!!
Kerol Yu
Для Учитель: в 11 відповідь правильна є, в транскрипції в слові футболіст "т" уподібнюється до "д" {фудболіст} і в 22 тільки один варіант з комою
Наталія
Легкі тести. Завдання відповідають програмі. Не принижуйте звання вчителя.
Коментувати
Юлія
Я дуже не задоволена завданнями з мови. По-перше, вони досить складні. Були такі, що досить заплутували. По-друге, щодо тексту, то я не бачу відповіді на запитання, що людина - це всесвіт. Також, якщо пише "текст НЕ суперечить", то це значить погоджується з твердженням, то скажіть де саме, в якому рядку він "Не суперечить", що "люди розумніші за комах", якщо там в рядках 40-44 починають писати про життя людини і про час. У кожного різні міркування і думки, можна по різному розтлумачити ту чи іншу відповідь. Після цього я ще одне можу сказати, що завдання поглибленого рівня набагато простіші. І там можна було у відповідях своє бачення щодо тексту висловити і обгрунтувати свою думку. А тут я бачу, що даказувати щось своє немає чого, бо люди не хочуть признати, що вони склали тести відповідно лише до свого бачення, а у дітей різні думки. І зараз я це все пишу не через те, що в мене дещо не правильно, а через те, хочу відстояти не тільки свою думку, а думку усіх.
Оксана
Для Юлія: Шановна Юліє! "Не суперечить" - це не дорівнює "погоджується". "У моїй кухні жовті штори" не суперечить, але й не обов’язково відповідає твердженню "У моїй вітальні зелені штори". І "своє бачення" тут ні до чого. Людина, яка претендує на вищу освіту, мусить вміти логічно мислити. А подібні завдання учні виконували ще у молодших класах, а також вони є навіть у книгах для дошкільнят.
Коментувати
KHarkov1925
А у нас на ЗНО,одни сидели парами,а другие по одиночке.Хде справедливость???)
Натэл
Для KHarkov1925: вам не сюда нужно было обращаться, а к уполномоченному и ответственному за проведение тестирования, вам это зачитывали. Почему в аудитории промолчали? Называйте конкретно учреждение.
KHarkov1925
В ХНАСУ только просто интересно - почему так??)) Мне тоже так сказали, просто смысл жаловаться ? Мне моих знаний это не добавит, хотя сидел бы в паре, написал бы на 200 ))
вчитель
Для KHarkov1925: Вам слід було подати відразу ( у пункті тестування) апеляцію на процедуру проведення
Коментувати