Популярні новини
НМТ у 2024 році матиме формат «3+1» Вступні іспити до закладів вищої освіти у 2024 році відбудуться у вигляді НМТ з 4 предметів
Онлайн-тести НМТ 2023 року з усіх предметів Виконання тестових завдань допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
Пройдіть онлайн тест з української мови НМТ-2023 Виконання таких тестів допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
До переліку НМТ мають включити 4 предмети До переліку НМТ включать українську мову, математику, історію та предмет на вибір
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вікторія
Шановні батьки, бідні наші діти, я вважаю що НАМ необхідно діяти, звертатись на гарячу лінію, кричати. ЦЕ ПИТАНННЯ ПОВИННО НЕ ВРАХОВУВАТИСЬ ПРИ ОЦІНЮВАННІ!!! Шановне Міністерство, Ви поставили за мету виявити інтелектуальну еліту, Ви намагались створити відбір між середнім учнем і сильним, а вийшло Ви зламали ЕЛІТУ. Моя дочка готувалась наполегливо і натхненно до ЗНО, має перемоги олімпіад, йшла на золоту медаль, то чому за що ВИ познущались на такими як вона. А їх повірте багато. Тепер за сам текст, ВІН МАЄ ПРАВО ІСНУВАТИ, АЛЕ ДЛЯ ЧИТАЧІВ. Як можно оцінювати філософські роздуми, ЯК,ЯК????? УКРАЇНО ПРОКИНСЯ НЕВЖЕ МИ ДАМО МОЖЛИВІСТЬ СКАЛІЧИТИ ДОЛЮ НАШИХ ДІТЕЙ !!!! НАД НАШИМИ ДІТЬМИ, ЩО ВСТАНОВЛЮЮТЬ ЕКСПЕРЕМЕНТ????? ХТО МАЄ ОРГАНІЗАТОРСЬКУ ІДЕЮ ДО ТОГО ЯК НАМ ДІЯТИ?????? РОЗМОВИ НЕ ДОПОМОЖУТЬ!!!!!
Наталі
Для Вікторія: Погоджуюсь, познущались над дітьми. У нас така сама історія. Третій день сльози. І це при тому, що дитина, яка минулого року склала іспит на рівень володіння німецькою мовою В2 (сама вивчила, у Німеччині не жили). Тепер вважає себе тупою, бо зробила помилки у тесті з рідної мови. Ніби і не багато -12(4 з них у тексті), але медаль - прощавай. До речі у блоці з літератури жодної помилки. Я б тих укладачів порозривала. Тепер розумію, що еліта нашій країні не потрібна. Навіть, якщо вступимо тут, будемо на літній семестр пробиватись до Німеччини. За 150 хвилин зробити з патріота України людину, яка її ненавидить - це, я їм аплодую, верх майстерності. Пишіть мені, якщо організуєтесь ще з кимось,я підтримаю. Сама вчитель і бачила, як моя готувалась. Пройшли всі онлайн і ще з 10 книжок із тестами, крім занять у репетитора. Моя навіть твори сама пише, поки що нікуди не відправляли, але фантастика чудова.
Еік
Наталі,спірними в тексті є тільки два питання, за що організаторам величезний мінус, але найжахливіше тут те, що ви псевдопатріоти звалюєте всю відповідальність з себе на владу.Не шукайте винних, крім себе самих, пройшовши "10 книжок із тестами, всі онлайн тести і ходивши до репетитора зробити 10 помилок в абсолютно адекватних завданнях з укр.мови це жахливий результат.Можна не любити владу, а країну не любити не можна. Про яку еліту ви пишите? Не вважаю елітою людину, яка через власні помилки стала ненавидіти свою рідну краюну.Патріотом є той, хто працює над собою, щоб стати ваговою чатинкою своєю країни, а не той, хто звинувачує її у власних помилках і готовий покинути її через те, що вона йому недогодила і не дала легкі тест на ЗНО!
Оксана
Моя дитина також зробила 12 помилок у тесті, але зовсім не вважає, що їй хтось "скалічив долю". Якщо вважати винним у своїх невдачах когось стороннього, то все життя буде знаходитися хтось або щось, що "калічитиме долю" - ЗНО, міністр чи Президент. Потрібно вміти особисто відповідати за свою долю. "Ще не було епохи для поетів, але були поети для епох" (Ліна Костенко). А навчатися і жити в Україні чи за кордоном - це особистий вибір Вашої дочки.
Коментувати
Dima Plakha
Мін освіти просто хоче залишити нас без майбутнього, без права на навчання у вишах. Розклад зно це взагалі щось таке
0109355
"Люди розумніші за комах?"-тоді чому автор прирівнює наше життя до життя комах,явно вказуючи на те,комахи кращі,бо вони живуть і"не чинять один одному кривди"(не факт)а ми люди,стоячи на колінах,заглядаючи ,поміж густою травою" шукаємо"крихітку знань",(бо ми ж тупі),і більше нічого окрім"автоматизму"ми своїм дітям не дали!Ми сліпі(("мало хто з людей здатний бачити"-тут явно про порушення зорової функції),"неприродні","беззахисні"істоти,яким"дуже важко жити серед людей"(з комахами було б краще) і нам краще підкоритися "законам космосу"!ЛЮДИ,ХТО знає ЗАКОНИ КОСМОСУ????? ....А ще раджу прочитати біографію авторки,про що вона пише і ви все зрозумієте з перших рядків.Автору текста по біології -2....У неї комахи(шість ніг) чомусь можуть продукувати павутиння(як павуки у яких вісім ніг)...Людина,яка не знає відмінностей між комахами та павуками філософствує з приводу того"як усе таке добре не бути людиною"А моя дитина повинна знайти головну ідею в цьому...
наталя
Для 0109355: та заспокойтесь,перевірялося розуміння тексту , і так, я теж зробила 2 помилки в ньому, але так реагувати то занадто..
Анастасія
Так різниця в 2 бали незначна, але при вступній кампанії 176 балів чи 178 , погодьтесь, різниця є.
Zack
Вопросы составляла не автор текста
Коментувати
Вікторія
"Люди розумніші за комах?"-тоді чому автор прирівнює наше життя до життя комах,явно вказуючи на те,комахи кращі,бо вони живуть і"не чинять один одному кривди"(не факт)а ми люди,стоячи на колінах,заглядаючи ,поміж густою травою" шукаємо"крихітку знань",(бо ми ж тупі),і більше нічого окрім"автоматизму"ми своїм дітям не дали!Ми сліпі(("мало хто з людей здатний бачити"-тут явно про порушення зорової функції),"неприродні","беззахисні"істоти,яким"дуже важко жити серед людей"(з комахами було б краще) і нам краще підкоритися "законам космосу"!ЛЮДИ,ХТО знає ЗАКОНИ КОСМОСУ????? ....А ще раджу прочитати біографію авторки,про що вона пише і ви все зрозумієте з перших рядків.
Вікторія
Автору текста по біології -2....У неї комахи(шість ніг) чомусь можуть продукувати павутиння(як павуки у яких вісім ніг)...Людина,яка не знає відмінностей між комахами та павуками філософствує з приводу того"як усе таке добре не бути людиною"А моя дитина повинна знайти головну ідею в цьому шизофренічному тексті?!Моя порада-дайте його прочитати кваліфікованому психіатру.....
Олена
А толку проходить онлайн- тест если не знаем пороговій бал? Или кто то знает?
Наталия
Дійсно, у 20 завданні дві правильні відповіді. Якщо правильно варіант Б: молоти-мелють, то як же буде 3 ос. мнж. дієслова ловити? адже ж ловлять! Не завадило б самим експертам і фахівцям, які затверджували ці тести, бути трохи уважнішими.
Kerol Yu
Для Наталия: ловлять - правильно,але в завданні, у варіанті відповіді- ловити-ловлють
Наталия
Щойно переглянула завдання ще раз на сайті: у варіанті Д: ловити-ловлять.
Коментувати
Катерина
це спеціально спрямована акція проти абітурієнтів!
KHarkov1925
Для Катерина: Естественно ... ВУЗы сокращают , бюджета НЕТ !
Наталі
Для KHarkov1925: Не переживайте, будете студентами, головне просто наполегливо йти до власної мети. Нехай тупість, яка відбулась 24.04.2015 більше не зустрінеться у вашому житті. А всі інші зно пройдете і підтвердите свій рівень знань! Бажаю всім!
Коментувати
ніка
Чому ніхто не обурюється, що у 20 завданні -- дві правильні відповіді: молоти-мелють і ловити- ловлять? Чи я щось пропустила?
Ліля
Для ніка: Сама вчора довго перевіряла. Тепер нічого не розумію.
ПППП
Там ловити - ловлЮть, додивіться уважно, а це не вірно.
Коментувати
Олександра
З кожним роком новий експеримент над нами, ми всі "щиро дякуємо" вам! Особливо за текст з української мови (завдання 29-33). Такої некоректності по відношенню до випускників я не очікувала, добре що хоч не про космос. Враховуючи те, що такі завдання в школі ніколи не розглядаються, комісія обрала дуже правильний текст, так щоб задовольнити усіх випускників і полегшити їхнє становище у такий складний час (у всіх сенсах цього слова).
Юля Мацегора
Завдання 29-33 - це нонсенс, "дякуємо" укладачам тестів, які поламали нашим дітям плани на майбутнє. З таким відношенням до українських випускників з боку представників органів освіти, які представляють владу, стає зрозуміло, чому все більше батьків за останні копійки відправляють своїх дітей вчитись за кордон
Инна
Якщо правильних 36 + писала твір. Які шанси? Як зрозуміти цю дебільну систему оцінювання? Як будуть визначати ці бали? Як визначатимуть бал з укр.мови в атестат?
катя
Для Инна: пройдіть зно онлайн (воно є на цьому сайті). Тобто впишіть так відповіді як у вас у чернетці і видасть ваш рейтинговий бал
Олена
І що? В мене вийшло 38 балів.А який прхідний?
Коментувати
Людвік
Доброго усім вечора) мені дуже потрібна точна інформація на рахунок апеляції результатів зно в 2015 році. якщо хтось про це щось знає, то напишіть, або киньте силку, де можна ознайомитися із цим питанням. дякую
Назар Федів
Для Людвік: https://secure.avaaz.org/ru/petition/Direktoru_Ukrayi..
Коментувати
Alex
це взагалі якось некоректно нині в школі а завтра ЗНО! краще було би як завжди в червні непотрібно ніяких експерментів на нас ставити це маячня ваше ЗНО+ДПА! ТУПА СИСТЕМА ОСВІТИ! Реально некоректна вже надоїло! Нехай роблять систему щоб можно було перездати, записатись на додаткову сесію!
Кеік
Для Alex: завжди знайдуиься незадоволені. В червні крім мови ще 3 тести здавати потрібно, в голові все перемішається, а так здав і готуєшся спокійно собі до наступних ЗНО.
Кеік
Для Alex: завжди знайдуиься незадоволені. В червні крім мови ще 3 тести здавати потрібно, в голові все перемішається, а так здав і готуєшся спокійно собі до наступних ЗНО.
абитуриент
Нормальная система! В прошлом году 1 июня - выпускной пришел утром 2 числа, а 3-го уже ЗНО - идиотизм. Нормальный текст, нормальные вопросы (кроме 32) Хватит ныть! Вы ошиблись! Вы виноваты! Поставьте себя на место людей, работающих над этими тестами!
Коментувати
вчителька
Не розумію такої хвилі обурення через питання за змістом тексту. Моя дитина дала всі відповіді правильно, зробивши при цьому 3 інших помилки. То що, тепер давайте всім зарахуємо усі відповіді як правильні? Як на наш погляд, слід було уважно читати (і не один раз) текст, питання та аналізувати запропоновані відповіді. Так, часу ледве вистачило на всі завдання і твір. Але ж були такі учасники тестування (я сама була старшим інструктором в іншому пункті), які завершили роботу вже через 40 хв. Я не впевнена, що вони зробили все можливе, щоб дати усі правильні відповіді. То чому моя дитина тепер не повинна отримати вищий бал, ніж інші? Мені, як математику, зрозумілі варіанти правильних відповідей. Може, це вміння мислити аналітично, багатьом учасникам забракло?
Захисник
Для вчителька: я вважаю, що обурюються ті, хто набрав малу кількість балів. І дійсно це було б не справедливо зарахувати всі відповіді. Хоча у мене є 2 помилки через текст, але я розумію, що винен у цьому сам.
Оксана
Я щиро радію за вашу дитину, але не в усіх такі розумові дані... а шанс має бути дано всім, щоб у дітей не розвивався комплекс меншовартості
Абитуриент
Что,простите?какая чушь.смысл зно и состоит в том,чтобы конкурсным путем из всех абитуриентов выбирать лучших для учебы в ВУЗе.если "всем дать шанс",то смысл проведения зно и ОБЪЕКТИВНОГО оценивания знаний теряется.извините за резкость,но дебилы должны страдать за свою глупость,лень и/или банальное нежелание готовиться к тестам и учить хоть что-то.это рационально.и нельзя их приравнивать к тем,кто нормально учил и достойно сдал тест
Коментувати
Валерия
Киевский Военный Лицей им. Ивана Богуна, бульвар Леси Украинки, 25 . Во время написания ЗНО, зашла в аудитории милиция с металлоискателями и начала проверку всех детей металлоискателем (в середине теста!). И конечно ничего не было найдено. Лучше перед сдачей теста проверить металлоискателем всех абитуриентов и больше их не беспокоить. Доппроверки — стресс для экзаменуемых. Они отвлекают и рассеивают внимание. Психологи считают, что в этом возрасте у детей обострено чувство справедливости, и подобные проверки они воспримут как унижение — особенно те, кто не списывает. Это может сказаться на их психологическом состоянии, а значит, и на результатах их тестов. Что мы сейчас и наблюдаем!!! Безобразие, создается впечатление, что создали все условия для детей дабы результаты теста были низкие.
Svet
Для Валерия: Матір Божа! Та чого Ви так репетуєте? Вже декілька років підряд є така процедура, і діти спокійно й адекватно на неї реагують. А витрачений час діткам повертається. Не нервуйте.
Валерия
Человеку нужно время, чтобы включиться в работу, мы же не роботы. Нервы и так напряжены, не думаю, что дети останутся спокойным, когда в класс войдут пять крепких ребят с металлоискателями.
Коментувати
Захисник
Я не можу втямити, яке відношення ЗНО має до теперішньої ситуації в країні? Я ще розумію тих, хто живе в окупованій області, але до чого тут учні Київської, Тернопільскої чи Полтавської області? Запитання, окрім деяких питань тексту, були такі ж самі, як і минулих років. Література навіть була легша! І тема зорзуміла. І невже ви думаєте, що там, зверху. тільки сидять і думають, як би їм завалити цьогрічних абітурієнтів? Мали вони нас десь! Тому заспокійтеся!
Еік
О Боже, нитіки зібрались.Без проблем написав ЗНО(2-5 помилок в тестах), просто для цього треба було сісти і почати вчитись. Те, що питання були не легкі, краще, ніж коли б дали легкі завдання, зрівнявши таким чином людей, які маютт набагато глибші знання, з людьми, які залишились на рівні 8-9 класу. Те, що текст був з непонятками погоджуюсь, але все більш-менш логічно, можна було було відповісти, так що замість того, щоб гнати на складні завдання, сядьте і почніть готуватись до наступних ЗНО!
gor
Для Еік: Cам ти нитік! Текст ніякий!
Иванова Лариса
2-5 то есть Вы не знаете точно сколько?
Еік
Лариса, згідно з цими відповідями 3 помилки
Коментувати
Юлька
хто не згоден з цьогорічним ЗНО.... ставте + побачимо скільки нас таких.....
віра2104
Для Юлька:текст неправильний
Коментувати
Слава
Згідно із соціологічними дослідженнями, 80% студентів та 91% молодих фахівців із вищою освітою прагнуть виїхати за кордон, отже більшість молодих українців вже не хоче навчатися і проживати на Батьківщині. Не думаєте чому так? Освітній штаб живе своїм життям, а педагогічна громадськість, професори, вчителі, студентство — живуть своїм. Ідей у міністерства освіти і науки України — як скла в ящику. Кожна скляночка прозора, а всі разом — темрява.