Популярні новини
НМТ у 2024 році матиме формат «3+1» Вступні іспити до закладів вищої освіти у 2024 році відбудуться у вигляді НМТ з 4 предметів
Онлайн-тести НМТ 2023 року з усіх предметів Виконання тестових завдань допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
Пройдіть онлайн тест з української мови НМТ-2023 Виконання таких тестів допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
До переліку НМТ мають включити 4 предмети До переліку НМТ включать українську мову, математику, історію та предмет на вибір
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Melkin
ололо 12 правильних зробив усно без підготовки :D але блін хтось криворукий відповіді складав... всі питання перепутані по номерах
юля
чому мої коментарі видалили?
Melkin
Для юля: Большой Брат следит за тобой :) за всеми нами
Sофія
Для юля: а зранку, були коментарі лише з 8 червня і приблизно до 2 години 9 червня))))....дивно
Коментувати
Ростуньо
а вмене тільки 16 + скільки балів якщо брати по новій таблиці?І якщо прохідний 124 бали то скільки правельних відповідей потрібно набрати щоб пройти тестування а ?
юля
в 20 завданні ніби 6 повинно бути, а не 8. і ще: у кого був зошит №1? у задачі про робітників взагалі якась помилка! що робити?
Lena
А якшо 17 правильних відповідей це скільки балів?.... Хоч приблизно?...
Ростуньо
За таблицею минулого року це 152.0 а за новою має бути чуть більше я так зрозумів)))) Для Leny:
Ростуньо
Для Lena: Дорогенька втебе приблизно 152.0 балів але це по старій таблиці)))
Lena
Для Ростуньо: Дякую)
Коментувати
танюха
Скиньте ссылку правельных ответов пожалуйста))
юля
Для танюха: http://testportal.gov.ua/index.php/text/rezmat/
танюха
Спасибочки))
Коментувати
Вова
приблизно 166
Алинка
сколько баллов если 27 правильных ответов????
Вова
В тебе невірне рівняння вийшло, перевір ще раз уважно...
Я_НЕ_КАЛЬКУЛЯТОР
Для Вова: Рівняння в мене вірне. 2 години 6 хв. це як раз 2.1 години. Якщо той, що працював повільніше робить за х годин, то інший за х-4. А з такими коефіцієнтами квадратне рівняння буде саме таким. Та і відповідь правильна. І нехай в мене не вірно. То запропонуй своє.
Вова
Для Я_НЕ_КАЛЬКУЛЯТОР: вибач, ти правий, в мене варіант другий, в мене взагалі дискримінант був 121104))) але все вийшло))
Я_НЕ_КАЛЬКУЛЯТОР
Для Вова: Ти в хвилинах рахував. Тому числа величезні. Дискримінант більше 10 000. Як з нього корінь визначити без калькулятора не зрозуміло. Якщо знаєш що число ціле можна і підібрати - але ж непросто. знайти, що 348^2=121104 набагато складнiше, ніж те, що 5.8^2=33.64 Але як знати, що там можна здобути корінь? А що якби корінь з (121104) був ірраціональне число?
Коментувати
Вова
То первісна така буде, все там вірно...
Я_НЕ_КАЛЬКУЛЯТОР
Народ, как вы дискриминант про работников считали? Тетради 1,2,4,5,7,8, 10,11,12,14. Задача сводится к уравнению 2.1/х + 2.1/(х-4) = 1, Или х^2 -8.2х+8.4=0 Для дискриминанта получаем: D=8.2^2-4*8.4= ??? Я такое без калькулятора считать не умею. А ВЫ? И если умножить и сложить можно и в столбик и посчитать дискриминант на бумаге. D=67.64- 33.6 =33.64, то квадратный корень из такого числа я точно не знаю как без калькулятора извлекать. И что он (корень) 5.8 равняется, я только дома узнал. Подставляя находим x=(8.2+5.8)/2=7, как в ответе. Но как это считать без калькулятора?
Каріна
Для Я_НЕ_КАЛЬКУЛЯТОР: :от у мене все те саме.Це вірне рішення.Хоча я її покинула.
Коментувати
Сашко
вибачьте але відповідь на 24 питання дана невірно якщо первісна F(x)=6sin(2x)-1 то функціяf(x)= -3соs(2x)-x+c а у відповіді треба 12cоs(2x) що не є дійсністю .....що тепер з цим буде робити адміністрація сайту котра дала невірну інформацію?
Я_НЕ_КАЛЬКУЛЯТОР
Для Сашко: Уважніше почитай означення Первісної. Функція F(x) зветься первісною функції f(x) на деякому інтервалі дійсних чисел, якщо f(x) — похідна функції F(x) на цьому інтервалі, тобто в усіх внутрішніх точках інтервалу виконується рівність F'(x)=f(x)
Коментувати
Вася
Де можна знайти відповіді, скажіть будьласка ?
Николай
А 12 правильных это сколько баллов?
Наташа
А 11 вiдповiдей-це скiльки?
Дима
Для Наташа: приблизно 140-142
Коментувати
[SMILE]
а 34 правильних це скільки?
Дима
Для [SMILE]:174-176 .У мене 33 то по таблицы виходить 173-175
Коментувати
артем
Скажіть будь-ласка, як правильно розв'язати завдання: “ Обчисліть площу чотирикутника ABCD (див. рисунок) сторони AB і CD якого паралельні вісі Оу ” (Тестовий зошит №6, завдання 11)? Якщо використати формулу відстані між двома точками то сторона ВС = корінь квадратний з 10, а площа дорівнює 2 помножити на корінь квадратний з 10. Якщо розглянути прямокутний трикутник ВЕС ( кут Е=90° , точка Е(2;2) ) і з нього знайти гіпотенузу ВС результат буде такий самий, як і через формулу відстані між двома точками. Як ви вирахували що площа чотирикутника дорівнює 6 ?
Назар
верхній трикутник переноситься донизу і виходить прямпкутник
артем
Для Назар: Чому так ?
Коментувати
Sофія
це висота
LenOk
а 17 правильних відповідей - це скільки? напишіть будь ласочка!!!)
прапрап
Для LenOk: 155
Коментувати
Оксана
з 175 з математики пройду в КНЕУ?
Оксана Порада
Для Оксана:
КИЕВ
Для Оксана: на бюджет не пройдешь
Оксана
Для КИЕВ: і навіть якшо інші бали високі будуть?
Коментувати