Популярні новини
НМТ у 2024 році матиме формат «3+1» Вступні іспити до закладів вищої освіти у 2024 році відбудуться у вигляді НМТ з 4 предметів
Онлайн-тести НМТ 2023 року з усіх предметів Виконання тестових завдань допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
Пройдіть онлайн тест з української мови НМТ-2023 Виконання таких тестів допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
До переліку НМТ мають включити 4 предмети До переліку НМТ включать українську мову, математику, історію та предмет на вибір
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іванка
В мене 13 правильних відповідей+твір, прохідний буде?
St'u
Для Іванка:ЯКЩО У ВАС Є 8 ВІРНИХ ВІДПОВІДЕЙ, ЦЕ ВЖЕ 124 БАЛИ
Коментувати
Інна
у мене 17 правильно...позорище...а так готувалась...ну твір непоганий...скільки це буде?
1111
ОЛЯЛЯ у меня 174.5 без сочинения
Іруська
Для beauty: Та ні не добре, але дякую! А результат як я розумію без твору? До речі, а які результати в тебе ???
Вика
Мне вот интересно, сделают нам таблицу повыше или нет? у меня 18 ошибок. Это позор.
Юрчик
из 45 тестовых вопросов насчитал 14 плюсов и письмо не писал)) сколько баллов должно выйти??
Іруська
Для Вікторії Сокур : співчуваю..
жанет
12 помилок + хороший твір. на що я можу розраховувати? скажіть будь ласка
Риа
В мене запитання до всіх,хто хоча б трішки розуміється на законах та правах.. за неправильно написане слово в завданні ЗНО ми маємо право апеляції подавати??
Ирина
Для Риа: "Відповідно до рішення предметної фахової комісії з англійської мови від 06.06.2011 р. усім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови за виконання завдання №27 буде нараховано один бал. Це рішення зумовлене тим, що друкарська помилка – наявність зайвої літери у слові «desingned» – могла вплинути на вибір правильної відповіді."
Nameless
Для Риа: Відповідно до рішення предметної фахової комісії з англійської мови від 06.06.2011 р. усім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови за виконання завдання №27 буде нараховано один бал. Це рішення зумовлене тим, що друкарська помилка – наявність зайвої літери у слові «desingned» – могла вплинути на вибір правильної відповіді.
Люба
Для Nameless:звідки така інформація ?
Коментувати
Яна
" у відповідях помилки"про це гудядь всі весь ранок!!!шановні придурк які це писали,перегляньте ваші відповіді!!дістало!!!треба було за кордоном поступати,а не в нашій ідіотській країні!!!як може людина,яка їздила на конференції міжнародні,збори,весь час знаходилась в різних організаціях міжнародних,зробити 6 помилок??знаючи англійську мову перфектно!!
Dima
6 In the 1st paragraph the author advises parents NOT to __________. offer a child something in return for studying Об этом вообще не говорилось. В этом вопросе нету правильных ответов. Более менее подходящий ответ - это to tell your child sth that is not true. Он тоже не совсем подходит, но у него есть хоть намек га правильность.
Ирина
Для Dima: bribe    noun, verb, bribed, brib·ing. –noun 1. money or any other valuable consideration given or promised with a view to corrupting the behavior of a person!!
Dima
Ирина, to bribe значит давать взятку. Это слово абсолютно не подходит к тому контексту. Разве мы говорим "не давайте детям взятки" ? Мы говорим "не балуйте детей". Лично я вообще предпологал что предложение "do not bribe" означало не давать взятки учителям, что и понятно, особенно учитывая тот факт, что дальше там написано except for emergencies. Я знаю английский как родной и я воспринял это предложение так, уверен что многие со мной согласились бы. "Для Ирина:
catherine
Для Dima: как раз bribe самый подходящий вариант, поскольку там за учителей ничего не сказано, а только за то, чтобы обустроить рабочее место для ребёнка, придерживаться расписания и т.п.
Коментувати
Elenka
це тільки я не замітила помилку в слові designed ???
Кузнєчік
Для Elenka: Ні,ти не одна)))
Коментувати
Vinaly
а 17 правильно будет проходной?подскажите плиз!
beauty
Для Vinaly: 144) Це добре)
Ольга
Для Ich: я теж написала про подорож з україни, та ж сама ситуація. мене налякало те OF Ukraine i "Around the World" скинь стр ВК
маша
Для Vinaly: да подскажите пожайлуста если 17 правильных без письменого то это сколько и сколько дают за письменое задание? Для Vinaly:
Коментувати
Elenka
7 помилок (
ТТ
desingned ?????????? !!!!!!!!!!!!
бульба
Для ТТ: це капець..так..це неправильне слово..але відповідь ця..я теж в шоцці!!!
Риа
Для ТТ: тільки побачив(ла)??
Риа
В мене питання до всіх, хто хоча б трішки розуміється на законах та правах.Через неправильно написанпе слово в завданні ЗНО апеляції можна подавати?:)
Коментувати
Іруська
Це капут в мене лише 18 правильних (((((((( Мені було мало часу...Підскажіть скільки в мене може бути балів з твором ( твір ніби нормальний )
Александр
Для Іруська: приблизно 197-199
Вікторія Сокур
Для Іруська: о, привет, брат так же(((
beauty
Для Іруська: я порахувала твій результат, помножила на 1.13, вийшло 144)) Це добре)
Коментувати
Павло
Хто за те, що в першому Stundent orientation?
Александр
Для Павло: давайте напишим петицию, шо правильно студент ориентейшн!!!
Марічка
Для Павло: Я!
Анастасия
я тоже за Stundent orientation Для Павло:
Коментувати
Олег
а, якщо 10 правильних якый це бал за200 шкалою????
Іванка
Для Олег: Я підтримую!!!!!!!!!!!!
Коментувати
жанет
12 помилок + хороший твір. на що я можу розраховувати? скажіть будь ласка
Ілона
Для жанет: мені сказала що десь 170 і більше
Коментувати
Марічка
Я тоже не согласна что там Student profile и с тем заданием,где про пожилых людей..Это было указано в тексте..а вот то,что учителя часто игнорируют поиски хороших учебных навыков не было!!