Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
unforgiven 2
Складається враження, що освітнім чиновникам немає більше чим займатися, тому вони щороку змінюють правила наголошення слів, імітуючи реформи в сфері освіти.
Ірина
Для unforgiven 2: погоджуюсь
Коментувати
Олег
Шановні дОценти з пОтрфелями перестаньте глумитися над мовою. Вчора з подивом взнав, що всі ці роки розмовляв не правильно. ЧорнозЕм став чорнОзем, чорнослИв перетворився в чорнОслив. Я не знаю що ви там курили коли таке придумали. Не здивуюся, якщо завтра корОва стане корова, а собАка- собакА.
Максим
Для Олег: Перш ніж щось сказати ( у даному випадку написати) треба подумати... Якщо Ви все життя говорили не правильно, це не означає, що таке слово автоматично має наголошуватися, як вважаєте Ви!)) Слово чорнОслив та чорнОзем завжди наголошувалося саме так! відкрийте словники будь-яких років! у мене є словники 1961 років там саме такі наголоси! п.с. Щоб не було додаткових питань: слово чорнОслив наголошується за тим самим правилом, що і ЧорнОбиль!!! Підозрюю, що Ви не говорите ЧорнобИль!?)))) Успіхів...
ЯР
Максиме, з вами погоджуюсь. Але чому до однотипних слів різний підхід тут: бурштинОвий і апельсИновий? Мені здається, що тут структури однакові
Інга
Для Максим: Завжди дивуюся, коли такі неперевершені знавці мови як Ви самі ж роблять помилки. Цитую: "Ви все життя говорили не правильно..." На мою скромну думку, "неправильно" у даному випадку пишеться разом.
Коментувати
Амил
https://www.slovnyk.ua/index.php?swrd=помилка Получается , что оба варианта правильны. А, как же быть на ЗНО?
Богдан)
Для Амил: Просто на ЗНО подобные случаи не выносятся
Коментувати
Віта
Питання. Як же правильно? 1. Перший варіан за програмою ЗНО, а другий ваш пОмИлка пОмилка зАвждИ зАвжди 2. Чому у програмі з української мови для 1-го класу у словникових словах у слові "загадка" два наголоси?
Богдан)
Для Віта: В ЗНО такого не буде, тобто таких спірних ситуаціх або подвійного наголосу.
Любов
Я так розумію, у слові "слина" помилка. Малося на увазі "спИна", оскільки щодо наголосу у слові "слина" сумнівів і так немає.
Надежда
Бідні діти. Які не зможуть здати ЗНО із -за таких нововведень. Хай їм грець, тим наголосам!
Коментувати