Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Софья
Доброго вечора. У 2020 році після 2 курсу коледжу не здавала ЗНО у зв’язку з карантином, чи потрібно здавати його для отримання диплому молодшого спеціаліста, якщо не планую йти вище. І чи потрібно буде ЗНО перед подальшим вступом в університет у планах років за 7?
Влад
Для Софья: якщо Ви не отримали атестат про повну середню освіту, то потрібно обов’язково здати ДПА з 4 предметів. Наперед на 7 років ніхто не знає, якого року будуть дійсні сертифікати ЗНО у рік Вашого вступу.
Софья
атестат про повну середню освіту має вплив на отримання диплому?
Влад
Для Софья: якщо немає атестату про нижчий рівень освіти, то як Вам видадуть за вищий? Якщо не здасте ДПА, то мають право взагалі відрахувати
Коментувати
Тетяна
Доброго дня. Дочка навчається в 11класі, чи може вона не здавати ЗНО, якщо не планує поступати?
Влад
Для Тетяна: вона повинна здати ДПА у формі ЗНО з 4 предметів, інакше вона не отримає атестат
Коментувати
Вадим
Доброго дня.Я у 8 класі чи потрібно мені здавати ЗНО після 9 класу.підскажіть будьласка бо щось там приймали про це рішення
Ромс
Для Вадим: Зно есть только после одинадцятого класу,а не 9,9 це ДПА
Коментувати
Мм?
Для перездачі зно з української випускнику минулого року для вступу цього року буде всі 3 частини ( укр. Мова тести, укр. Літ тести та твір) ?
Даша
Чи дійсне ЗНО 2020 для вступу в 2021? .,,,,.
Влад
Для Даша: так
Коментувати
Анастасія
Доброю ночі, на даний момент я студентка університету на 1 курсі, здавала зно у 2020, чи можу я здавати зно у 2021 ще раз з тих предметів які не здавала і ше раз з української мови і літератури, оскільки бали мені не підходять, для вступу на бакалавра у 2021 на іншу спеціальність, і якщо все вище зазначене можливе то чи можу я претендувати на бюджет якщо зараз навчаюся на контракті?
Влад
Для Анастасія: так, може перекласти і маєш право на бюджет
Коментувати
Алексей
Підкажіть будь ласка, чи треба мені здавати ЗНО якщо я минулого року його писав і з цими результатами вступив до ВНЗ? Хочу змінити спеціальність. Тобто, чи дійсні результати якщо я вже їх "використав"?
Влад
Для Алексей: дійсні
Коментувати
Зорянв
Чи потрібно здавати Зно якщо я нехочу поступати в вищий навчальний заклад, а хочу в училище
Влад
Для Зорянв: треба здати ДПА у формі ЗНО по 4 предметам
Коментувати
Олена
Добрий вечір. Ми закінчуємо професійне училище. Чи треба нам здавати ЗНО, якщо не плануєм вступати до вузу
Влад
Для Олена: треба здати ДПА у формі ЗНО по 4 предметам
Коментувати
Людмила
чи потрібно здавати зно поглиблено з математики (в школі вивчала базовий рівень), якщо хочу вступати в технічний вуз? Дякую
Влад
Для Людмила: ЗНО поглибленого не буває. Якщо математика потрібна для вступу, то Ви повинні виконати всі завдання тестового зошиту. Базовий рівень(стандарт) відноситься до ДПА, а до ЗНО для вступу не відноситься
Коментувати
Даша
Доброго дня. Підкажіть будь ласка які предмети ЗНО потрібно здавати для вступу на ветеринара(211) бакалавр. (Бажано університет Гжицького, м. Львів)? Дякую за відповідь)
Влад
Для Даша: на сайтах університів вже є правила вступу і які ЗНО треба складати. Або читайте правила вступу 2021 додаток 4.
Коментувати
Ірина
Якщо студент коледжу в 2020 році повторно (на третьому курсі) складав дпа і не склав, то чи буде він виключений з коледжу?
Влад
Для Ірина: так
Коментувати
Марина
Доброї ночі!Чи потрібно мені здавати ЗНО з математики,якщо я планую вступати на магістратуру і я здобула атестат про повну загальну середню освіту ще в 2015 році ?При вступі потрібні англійська мова,українська мова і література та історія України,тож навіщо ще й математику приплітати сюди,чи це обов’язково для всіх?
Влад
Для Марина: ЗНО з математики складають ті, кому воно потрібне для вступу, або для отримання атестату і не ЗНО тоді, а ДПА. На магістратуру потрібно ЄВІ і фаховий іспит. Чи може все таки Ви плануєте вступати на бакалавра із зазначеними Вами ЗНО. Ви щось змішали все в купу, нічого не зрозуміло. Із 3 - ма Зно вступають на бакалавра або в медичний на магістратуру. На яку спеціальність хочете вступати? Ви закінчили тільки школу чи маєте вже бакавра?
Марина
Я закінчу бакалаврат через два тижні і хочу вступати на магістратуру. Спеціальність-філолог. Можливо нам не так донесли інформацію,але нам сказали,що для прийому необхідні результати ЗНО по цим трьом предметам і сам ЄВІ,і що раніше ЗНО не здавали для вступу на магістратуру,а тепер зробили.
Влад
Для Марина: Для конкурсного відбору осіб, які на основі ступеня бакалавра, магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) вступають на навчання для здобуття ступеня магістра, зараховуються: 1) для вступу на спеціальність 081 «Право» та 293 «Міжнародне право»: результати єдиного вступного іспиту з іноземної мови у формі тесту з іноземної мови (англійська, німецька, французька або іспанська) або вступного іспиту у випадках, передбачених у пункті 15 розділу VIII цих Умов; результати єдиного фахового вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей, складовими якого є тест з права та тест загальної навчальної правничої компетентності або вступного іспиту у випадках, передбачених у пункті 15 розділу VIII цих Умов; 2) для вступу на інші спеціальності: результати єдиного вступного іспиту з іноземної мови у формі тесту з іноземної мови (англійська, німецька, французька або іспанська) або вступного випробування з іноземної мови (у випадках, передбачених цими Умовами); результати фахового вступного випробування.
Коментувати
Тарас
Доброго дня!Мені 40 років,маю диплом молодшого спеціаліста,хочу вступити в Університет,для отримання вищої освіти,чи потрібно здавати ЗНО?
Влад
Для Тарас: так, на сайті університету дивіться, які треба ЗНО на основі молодшого спеціаліста
Коментувати
Валерія
Добрий день! Якщо я випускник минулих років, маю атестат 2017го року, чи є для мене обов’язкові предмети до ЗНО? Окрім тих, що необхідні для вступу.
Поясніть
Для Валерія: випускник чи випускниця,вже переходять на високі матерії в правописі.Медик-медичка,майже методичка.А як серйозно скоріше здавайте ЗНО,а то там такі гарні слова, вертаємось до українського,що не знаю що ті хто скоріше закінчив школу те все вивчити?!
Влад
Складаєте ЗНО, які потрібні тільки для вступу. За 2017 не дійсні.
Коментувати
Іра
Доброї ночі. Я студентка 3 курсу. Планую забирати документи з ВНЗ і заново вступати на 1 курс. Чи потрібно мені здавати ДПА з математики (атестат про отримання повної середньої освіти маю, але без ДПА з математики)? Для вступу математика не потрібна. При вирахуванні середнього балу атестату обов’язково має бути ДПА з математики, чи можна обійтися у такому випадку без нього. І вирахувати сер бал за трьома ДПА: укр мова, історія, англ
Якось так
Для Іра: якщо у Вас на руках вже є документ про здобуту повну середню освіту, то ніяких нових ДПА здавати не потрібно. У виш Ви подаєте ЗНО.
Влад
Середній бал атестату рахуєте по тому, що є
Коментувати
Інна
Доброї ночі. Я маю вищу освіту більше 15 років. В 2018 році закінчила медичний коледж. В цьому році планую вступати до вищого навчального закладу. Чи обов’язково потрібне ЗНО ( а саме з трьох предметів, як вимагає медичний університет)?
Павло
Доброї ночі. Я студент 3 курсу коледжу, минулого року складав ЗНО, цього буду знову перескладати ЗНО, при реєстрації на ЗНО і виборі до якої категорії учнів я належу мені потрібно буде вибирати категорію: < Випускник минулих років> чи < Студент вищого навчального закладу> ?
Вікторія
Мене цікавить,чи підійде дпа у формі зно для вступу у ВУЗ?? Зараз я навчаюсь на 2 курсі коледжа,і маю скласти іспити з 4 предметів,але це не ЗНО,а ДПА у формі ЗНО.
Ольга
Для Вікторія: значить Вам треба складати ЗНО з тих предметів, які потрібно для вступу у Вуз, а з інших предметів ДПА
Коментувати
Каиерина
Доброго вечора. Мені 32 роки.В мене є вища освіта(бухглтер).Зараз хочу перевчитись на іншу спеціальність(із техної освіти)_чи треба мені взагалі здавати ЗНО?
Анна
Для Каиерина: за бажанням. Але зно дасть реальний бал, а за вступні внутрішні поставлять, що схочуть, якщо витягнете єдине питання, яке не знаєте, поставлять непрохідний, і до побачення.
Коментувати