Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юля
Чи однаковий рівень складності питань на ЗНО після 11класу і технікуму? Чи можливо скласти ЗНО без репетиторів(потрібно ж платити(((().Ушколі вчиться добре. Хотіла б почути реальні відгуки... Чи є якісь пільги,якщо дитина з багатодітної сім’ї(3дітей)
Галина
Для Юля: зно єдине для всіх. Хоч випускник школи, хоч бабця 90 років. Які можуть бути пільги при оцінюввнні знань? Зно можна здати без репетиторів. І мій син, і його друзі, і діти моїх друзів репетиторів не мали. Готуватись можна самостійно по збірникам попередніх років. Якщо в школі людина вчилась добре (а не простр мала гарні оцінки, бо це не одне й те саме), то легко може здати зно
Карло Папа
Пільга одна - раз із багатодітноі сім‘і- то паши в три рази більше, якщо хочеш вижити!
Коментувати
Наталія
Якщо моя дитина закінчить платний фармацевтичний коледж,чи може вона поступити на 3 курс ВУЗу без ЗНО на фармацевтику(платну). Або економічний коледж,а тоді на 3курс університету(коледж при університеті) без ЗНО?І взагалі таке можливе,бо реклама на їхньому сайті пише,що не потрібно здавати ЗНО,автоматично переходиш на 3курс.Дякую.
Андрей
Для Наталія: Зачем вам "экономический колледж", если сразу можно поступить на 3 (или 2 курс - но поищите нужный вуз) курс института (университета)? Раз дытына заканчивает в этом году обучение в колледже, то по-любому сдавала ВНО в 2021 или 2020 г, предоставтьте те же сертификаты для поступления в вуз.
Андрей
Для Андрей: опечатка. 3 курс и 2 курс поменять местами
Галина
Для Андрей: а вони швидше за все тоді не думвли, що їм зно знадобиться, а дпа відмінили. Тепер мають гембель.
Коментувати
Віта
Якщо в школі вивчав стандартну математику, а для вступу у ВНЗ потрібна профільна як бути?
Галина
Для Віта: у виш не потрібна математика профільна. Бо у виш потрібно зно, а у нього немає рівнів. Рівні є лише у дпа, і воно відповідає рівню вивчення в школі. Просто реєструєтесь на дпа рівня стандарта і одночасно прмічаєте, що Вам потрібно з цього предмету і зно
Коментувати
Yaroslav
Якщо я не складу ЗНО або не з’явлюся на нього я получу атестат за 11 клас ? Відповідь на дане питання я ніде не найшов!
Галина
Для Yaroslav: зно не має відношення до атестату. Для отримання атестату тркба дпа. Аби отримання атестату Ви обов’язково маєте прийти на здачу, і хочаб проставити відповіді наосліп. Той бал на скільки вгадаєте, такий і поставлять в атестат (навіть якщо це буде 1)
Анастасія
ДПА в цьому році відміняється і тому ви зможете отримати атестат навіть не з’явившись на ЗНО
Коментувати
Я
Добрий день. Можете ви мені пояснити якщо я йду вчитися після 9 класу то мені потрібно здавати зно чи лише дпа? І чи наступного року треба буде здавати зно за програмою 10-11 класів?
Влад
Для Я: після 9 класу складають ДПА. Після другого курсу коледжу теж потрібно складати ДПА у формі ЗНО, обов"язково 4 предмета. Якщо ж плануєте вступати вище, то складате ЗНО. В нього входить і оцінка за ДПА і бали ЗНО
Коментувати
Bohdan
Доброго вечора. Допоможіть вияснити питання: чи можу я реєструватись і здавати зно 2022, якщо я навчаюсь на 2 курсі ПТУ, поступив після 9 класу, вуз закінчу в 2023,але хочу саме цього року спробувати здачу зно, а наступного 2023 себе утвердити??? Мій директор відмовився мене реєструвати, каже, що я не маю права, але мій брат 4 роки тому здавав зно саме так???
Галина
Для Bohdan: То Ви в ПТУ чи у вузі навчаєтесь? Якщо у вузі, то свідоцтво про повну середню освіту у Вас вже є, і директор (ректор) до цього не має жодного стосунку. Якщо ж Ви вчитесь в ПТУ, то ДПА (у формі ЗНО) зазвичай здають на 2 курсі для отримання свідоцтва про повну середню освіту, саме коли закінчують викладати загальноосвітні дисципліни. Якщо у Вашому ПТУ ДПА здають на 3 курсі, то вплинути на це ніяк не можна. Бо для реєстрації на ДПА закладу, який підтверджує перелік учнів, які в цьому році будуть отримувати свідоцтво. Не знаю як здавав Ваш брат. Можливо він реєструвався не на основну сесію, а на платне пробне ЗНО. То зверніться в свій регіональний центр оцінювання. Платне пробне ЗНО не має відношення до навчального закладу в якому Ви вчитесь. Кожен сам обирає для себе проходити його чи ні, платити чи обійтись
Коментувати
Серафіма
Доброго дня, а якщо я вивчаю математику рівня стандарту, і хочу поступити дальше, то я ЗНО здаю рівень стандарту, чи профельний рівень
Галина
Для Серафіма: в ЗНО рівнів немає. Здавати треба повний обсяг, а ось ДПА (оцінка за 12-бальною шкалою) буде за рівнем стандарту
Коментувати
Я
Добрий день. Можете мені пояснити якщо я поступила в коледж,після 11 класу на 2 курс але після 11 класу ні зно ні дпа не складалам бо в зв’язку з карантином можна було відмовитися дали без дпа і зно повну середню освіту , то чи потрібно в коледжі мені здавати дпа чи зно щоб дали після 3 курсу диплом фаховий молотчий бакалавр дякую.
Галина
Для Я: диплом фахового молодшого бакалавра не має жодного стосунку ні до ДПА ні до ЗНО. ДПА здають для отримання свідоцтва про повну середню освтіу, а у вас воно вже отримано. ЗНО здають для вступу до вишу.
Коментувати
Я
Мені відомо щодо дпа у формі зно. Є якась різниця у зошитів? Чи ні? Погано усе це розумію..
Учителька
Для Я: це одне й те ж. ДПА у формі незалежного тестування. Зошити одні й ті самі.
Коментувати
Я
Якщо я не планую потім йти у вищі навчальні заклади, то всеодно потрібно зно складати?
Учителька
Для Я: в 2022 році так. Якщо закінчуєш школу. Зно здаєш як екзамени. Тільки не в школі, а незалежні. Вчительки не допоможуть.
Коментувати
Настя
Чи можна здавати ЗНО на базі коледжу після першого курсу і вступати до ВНЗ?
Лариса
Якщо учень прописаний не в тому місті, де навчається в школі, де він складатиме ЗНО? За місцем прописки?
Учителька
Для за місцем навчання Лариса:
Коментувати
Марк
Для випусника минулих років,за Зно потрібно заплатити?
Мар'яна
У мене диплом молодшого спеціаліста ПТУ. Планую вступати до університету. Потрібно скласти ЗНО з укр мови та укр літератури, історії України. Тобто я маю зареєструватися на ці 2 передмети і все? Математики чи інших пердметів не потрібно?
Наталія
Для Мар’яна: хіба в пту дає молодших спеціалістів? дивно. На яку спеціальність вступаєте, на який курс? це не повна інформація
Нерогуль
Для Мар’яна: З інших ПЕРДМЕТІВ точно не надо регистрировать.
Мар'яна
Відповідь Наталії. Маю диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю "Організація поштового зв’язку" Планую вступ до педагогічного університету на 2 курс. Для вступу потрвбно ЗНО з укр мови та літератури, історії України. Тобто скласти ЗНО треба лише з 2 предметів
Коментувати
Катерина
вибачте, не можу зрозуміти, якщо, припустимо в цьому році я складатиму ДПА, так як не планую поки нікуди вступати, чи можна буде в 2023 скласти ЗНО, якщо все ж таки вирішу вступити у вищий навчальний заклад? чи повинна я складати ЗНО в цьому році, чи можна обійтися ДПА?
Галина
Для Катерина: а навіщо 2 рази складати один і той же іспит? ДПА все одно слкдається у формі зно. Вам видадуть той самий зошит. Єдине: Ви вкзуєте в заяві що вам потрібен результат за 200-бальною шкалою. Якщо результат не задовільнить, то зможете потім перескласти
Катерина
Для Галина: я просто не розумію чи можна буде скласти ЗНО в 2023 якщо в 2022 я оберу саме ДПА
Наталія
Можна, тільки дивно, навіщо 2 рази складати одне й те саме, Галина правильно пише
Коментувати
Катерина
вибачте, не можу зрозуміти, якщо, припустимо в цьому році я складатиму ДПА, так як не планую поки нікуди вступати, чи можна буде в 2023 скласти ЗНО, якщо все ж таки вирішу вступути у вищий навчальний заклад? чи повинна я складати ЗНО в цьому році, чи можна обійтися ДПА?
Варвара
Добрий день, я збираюсь вступати закордон та зно мені не потрібно, чи повинна я його складати щоб отримати атестат?
Наталія
Для Варвара: Ви повинні складати ДПА у формі ЗНО обов"язково
Коментувати
Анастасія
Добрий день, планую поступати на іноземні мови, де математика для вступу не потрібна, але вивчаю на профільному рівні в школі. У такому випадку слід здавати ЗНО чи ДПА з математики?)
Влад
Для Анастасія: ДПА профільного рівня.
Коментувати
Григорій
Добрий день, допоможіть розібратися, будь ласка. Я хочу вступити на факультет права і для вступу мені математика не обов‘язкова. Але я навчаюся в школі з профільною математикою і тому складатиму її в будь-якому разі. Чи буде в такому разі впливати оцінка за ЗНО з математики на середній бал ЗНО?
Якось так
Для Григорій: немає такого поняття як "середній бал ЗНО". Є "КОНКУРСНИЙ бал" і в ньому враховуються лише потрібні для вступу на спеціальність (а не на факультет) предмети ЗНО. Але не тільки вони і не не як середнє арифметичне. Детальніше читайте тут: http://osvita.ua/consultations/bachelor/44528/
Коментувати
Мар'ян
Доброго вечора! Скажіть будь-ласка, от я планую поступати в училище після 11 класу. Що мені краще - здавати 2 частини ЗНО чи 1?