Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Яковенко
Може хто роздивився точніше? Не зрозумію таке питання - чи обов*язково виконувати ВСІ завдання з історії, якщо історію здавати ТІЛЬКИ для ДПА? Чи визначається бал ЗНО у такому випадку і де про це написано?
Влад
Для Яковенко: Ви повинні відмітити при реєстрації, що Вам потрібне оцінювання в 200 х бальній системі, якщо хочете бали ЗНО. Але це вже Ви здаєте не ДПА, а ДПА і ЗНО. Якщо не відмічаєте, що Вам потрібна оцінка в 200. х бальній системі, то отримуєте тільки оцінку ДПА в 12 бальній системі. Але з цим нікуди не вступите вище
Коментувати
Тоня
Здравствуйте, подскажите пожалуйста,ребёнок-инвалид освобождён от ДПА,учится на 2-м курсе колледжа,нужно ли нам сдавать ЗНО чтобы закончить колледж.Я ничего не понимаю,нас могут отчислить если мы не сдадим ЗНО?
Анастасия
Здравствуйте! Я окончила колледж в 2016 году, имею диплом младшего специалиста. И аттестат за 11 классов, естественно. Если я хочу поступать в этом году в ВНЗ, причём не просто в гуманитарный, а творческий (кино), то мне всё равно нужно сдавать ЗНО по математике, чтобы участвовать в нём или могу сдать только нужные для поступления (Укр. мова и лит. и история/англ.), а математику вообще не сдавать?
Влад
Для Анастасия: Ви читати вмієте? Ви пишете під статтею, де про це вже написано! Випускники шкіл 2021 року, а також учні та студенти професійно-технічних і вищих закладів освіти, які у 2021 році здобувають повну загальну середню освіту, обов’язково складають ДПА у формі ЗНО з чотирьох навчальних предметів: Ви являєтесь випускником, щоб здавати математику? Ви вже выпустились, атестат отримали. Яка математика? Її здають ті, хто отримує атестат з 2021 року.
Влад
Здаєте ті, які потрібні для вступу і все
Коментувати
Ольга
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, в этом году дочь после 11 класса будет сдавать ВНО и как дополнительный предмет(5й) берет французский язык и имеет диплом уровня В2: - могут ли ей засчитать автоматоматически ВНО? - можно ли взять его 4м предметом на выбор если в 10м и в 11м классах не было французского в школе и так же засчитать его автоматоматически?
Галина
Для Ольга: на дпа можна взяти лише ті предмети, які вивчались в школі. дпа - випускний іспит. навіщо записуватись на зно на яке не підете?
Ольга
Для того, чтобы поступать в Украине на французскую филологию...
Коментувати
Тетяна
Доброго дня, здавала ЗНО на 2 курсі коледжу в 2019, чи можна результати з української мови та літератури використовувати цього року для вступу в інститут на іншу спеціальність?
Галина
Для Тетяна: можна, якщо результат влаштовує
Коментувати
Олександра
Доброго ранку підкажіть будь ласка чи можу я з тестами 2020 вступати у ВНЗ у 2021 році? Дякую
Влад
Для Олександра: можете
Коментувати
Ярослава
Якщо отримала повну загальну середню освіту по закінченню коледжу, потрібно відсилати копію лише диплома, чи диплома з додатком, який надали з оцінками з коледжу? Закінчувала 9 класів. Атестат лише за 9 клас. Та являюсь випускником минулих рр. Дякую.
Уляна
Питання. Якшо мене влаштовують бали з мого зно 2020 але в 2021 році я хочу вступи заочно на англ мову. Чи можу я доздати лише англ мову і чи буде це дійсним??
Влад
Для Уляна: можна, буде дійсним
Коментувати
Тетяна
Добрий вечір,підкажіть, будь-ласка, я вибираю 5зно, якщо один не склав, чи можу отримати атестат, і при вступі не брати цей предмет до уваги? Дякую.
Влад
почему в списке предметов для зно по выбору нет зарубежки? чому в переліку предметів нема зар. літ?
Аля
Доброго дня ! Якщо в коледжі в цьому році не скласти ЗНО, то відрахують чи є право перездачі на наступний рік ?
Валерій
Доброго дня я минулого року 2020 здавав ЗНО з 4 предметів зі всіх склав. цього року хочу здатавати ті самі предмети так я думаю шо здам на більший бал. Чи не анулюється результати минулого року, як що я цього не складу ЗНО чи наберу меньшу кількість балів ніж минулого року.
Влад
Для Валерій: не анулюються, можна використовувати результати різних років з 2018 року
Коментувати
Маргарита
Чи потрібно зно для другої вищої освіти не за першою спеціальністю??? Перша освіта філолог, хочу вступити на юридичний факультет.
Ната
Для Маргарита: а які документи потрібно мати??
Галина
Для Маргарита: no
Коментувати
Анастасія
Минулого року складала зно, але не вступила. Чи потрібно мені складати його цього року, зокрема з української та математики? Або я можу просто подавати документи до ВУЗу коли почнеться вступна компанія?
Влад
Для Анастасія: перечитайте ще раз абзац статті, під якою Ви пишете! Випускники шкіл 2021 року, а також учні та студенти професійно-технічних і вищих закладів освіти, які у 2021 році здобувають повну загальну середню освіту, обов’язково складають ДПА у формі ЗНО з чотирьох навчальних предметів: Ви являєтесь випускником?
Коментувати
Ната
Я минулого року здавала зно...але цього року планую здати математику можна чи ні?
Влад
Для Ната: можна
Коментувати
Маргарита
Якщо планую здобути другу вищу освіту,(не за основною спеціальністю) чи потрібно здавати ЗНО?
Вікторія
Зараз планую ідти після 9, що мені потрібно здавати ДПА чи ЗНО? І в якій формі все це буде
Влад
Для Вікторія: ДПА у формі ЗНО
Галина
Для Вікторія: Яке ЗНО після 9 класу?!
Коментувати
Julia
Добрий день Якщо я заберу документи на другому курсі навчання, чи можу я використати той самий сертифікат (2019 р.) для того, щоб вступати на іншу спеціальність наступного року? Чи потрібно знову здавати ЗНО?
Влад
Для Julia: якщо ці предмети підходять для іншої спеціальності, то можна використати ті, які є
Коментувати
Катя
Добрий день, поясніть будь ласка, чим відрізняється ЗНО від ДПА у формі ЗНО, і що для чого потрібно здавати?
Влад
Для Катя: ДПА у формі ЗНО здають ті діти, які закінчують 9 або 11 клас для отримання атестату. Якщо ж дитина планує вступати у вищі навчальні заклади, то вона здає ЗНО з тих предметів, які потрібні для вступу. Тобто, виконати всі завдання тестового зошита. В цьому випадку дитина отримує і бал за ЗНО для вступу і бал за ДПА для випуску, який піде в атестат
Анжеліка
Тобто, якщо дитина планує вступати у ВНЗ, то вона може не здавати обов’язкові предмети ДПА (мене цікавить історія України, для вступу цей предмет не потрібен)?
Влад
Для Анжеліка: ні, повинна здати ДПА у формі ЗНО. Дитина ДПА здає для випуску, а ЗНО для вступу. 4 ДПА обов’язкові, щоб отримати атестат. А ЗНО по тим предметам, які потрібні для вступу. Якщо історія для вступу не потрібна, то її можна здати тільки як ДПА у формі ЗНО
Коментувати
Сиротюк Софія
Доброго дня,не здала минулого року два предмети,чи можу цього року перездати лише ці два предмети без української мови/літератури і математики?
Влад
Для Сиротюк Софія: можете
Коментувати