Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
Якщо я хочу вступити у 2021 році, мені для вступу на ріелтора потрібно здавати ЗНО чи ДПА?
Влад
Для Світлана: такої спеціальності не існує. Виясніть, як правильно називається спеціальність, на яку Ви хочете вступити. З ДПА взагалі не можна вступити. Тільки ЗНО.
Коментувати
Максим
Якщо я здаю ДПА у формі ЗНО і цього року не планую отримувати вищу освіту,то чи зможу я здати ЗНО у 2022 році,якщо так то як це зробити?
Влад
Для Максим: зможете. В наступному році зареєструєтесь на ЗНО і складете.
Коментувати
Софія
Доброго дня) я закінчила школу,та складала Зно у 2020 році Чи можу я вступити до університету без математики?так як її у 20-му році не потрібно було всюди?Чи треба складати додатково зно з математики?
Якось так
Для Софія: ЗНО з математики потрібно здавати ЛИШЕ за умови, якщо воно є обов’язковим для вступу на обрану Вами спеціальність (конкурсну пропозицію). Зверніть також увагу, що в багатьох конкурсних пропозиціях цього року ЗНО з математики зазначено, як один з декількох предметів ЗНО які МОЖНА подати ЗА ВИБОРОМ вступника. Тобто, і в такому випадку воно не обов’язкове.
Коментувати
Ася
Я навчаюся в 11 класі. Після навчання НЕ планую нікуди вступати (хочу зайнятися творчістю та знайти якийсь підробіток), але на ЗНО вже зареєструвалася, бо директорка школи примусила. Чи можу я НЕ здавати ЗНО та отримати атестат, посвідчення чи ще якийсь папірець про закінчення 11 класів ?
Якось так
Для Ася: поки не можете. Проте, судячи із розвитку епідситуації, яка є навіть гіршою ніж у минулому році та повторення минулорічних процесів звільнення від ДПА випускників молодшої та базової середньої школи, можна припустити, що парламент звільнить від ДПА і випускників 11 класів.
Коментувати
Анонім
Якщо ти не плануєш поступати після 2 курсу і хочеш іти на 3 але не здав ЗНО можуть вигнати із навчального закладу?
Вероніка
Доброго дня,я здаватиму зно з англійської мови,але вона мені не треба,що мені робити?
Галина
Зареєструвалась на ЗНО, але за станом здоров"я буду звільнена від ДПА. Планую вступати у ВУЗ на спеціальних умовах, ЗНО мені не потрібно. Що робити з реєстрацією?
Юля
Скажіть будь ласка що мені потрібно здати , якщо я закіньчила 9 клас ще у 2014 році а зараз хочу іти вчитись
Влад
Для Юля: читайте умови вступу на сайтах внаічальних закладів
Коментувати
Ольга
Добрий день! Я навчаюсь у 11 класі, профільний предмет - англійська мова. Планую вступати на факультет фінанси, банківська справа та страхування. Яку математику мені потрібно здавати: профільний рівень чи рівень стандарту?
Влад
Для Ольга: ту, яку вивчали в школі і отримати результати в 200 бальній системі.
Коментувати
Сергій
Доброго вечора я навчаюсь на другому курсі в коледжі і цього року повинен здавати ЗНО якщо я його не здам з якогось предмета то мене відрахують з коледжу чи ні?
Галина
Для Сергій: Ви навчаєтесь на "молодшого спеціаліста"? тоді так. молодші спеціалісти - вища освіта, а вища освіта лише через зно. коли виключать, зможете вступити заново (вже за атестатом, разом з 11-класниками) на "фахового молодшого бакалавра" - це передвища освіта і туди приймають без ЗНО
Коментувати
Іван
Доброго дня! Чи потрібно перескладати ЗНО з іноземної мови для вступу 2021, маючи сертифікат за 2019 рік?
Влад
Для Іван: ні
Коментувати
Наталія
Я вивчаю математику на рівні стандарту, планую вступати на право спеціальність, реєструючись на ЗНО, вказала, що хочу здавати ЗНО з математики. Ні у заявці на ЗНО, ні під час реєстрації ніде не вказано про профільний рівень. Питання: як мені обрати профільну математику, потрібно зв’язуватись з технічною підтримкою? Чи достатньо для вступу на право спеціальність коли в заявці вказано: предмет математика, ДПА рівень стандарту, кількість балів для вступу від 100 до 200 встановлюється..?
Влад
Для Наталія: Чи достатньо для вступу на право спеціальність коли в заявці вказано: предмет математика, ДПА рівень стандарту, кількість балів для вступу від 100 до 200 встановлюється..? - Так
Наталія
Дуже дякую.
Коментувати
Собовенко Інна
Чи обов"язково учням, які навчаються на екстернат ній формі навчання здавати ЗНО, щоб отримати свідоцтво про освіту
Влад
Для Собовенко Інна: Обов"язкове ДПА, а не ЗНО
Коментувати
Тетяна
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, де буде вказано, який рівень математики (стандарт чи профіль) потрібен для вступу на певну спеціальність. Наприклад, менеджмент, де математика йде другим предметом.
Галина
Для Тетяна: не плутайте. рівн існують в дпа (для оцінки в атестаті). у зно (для вступу) рівнів неіснує. в зно всі завдання виконуються в повному обсязі
Влад
Для Тетяна: Нижче є відповідь на подібне питання. Навіщо знову на цю тему задавати питання? В усі вузи України приймаються для вступу ЗНО, де треба виконати всі завдання. Рівні мають тільки ДПА для випуску зі школи.
Коментувати
Валентина
Добрий день. Мій син у школі вивчав математику на рівні стандарт. Для вступу математика йде третім предметом(за вибором). На якому рівні він має здавати зно: профільний чи стандарт. А якщо математику вуз ставить другий предмет, то як в такому випадку?
Галина
Для Валентина: він робить повністю всі завдання зно, а в дпа піде лише частина завдань стандарту
Коментувати
Андрій
Доброго дня. Я випускник минулих років. Зазначено, що в 2021 році потрібно обов’язково здавати математику. Але вона мені не потрібна ні для профільного поступання поступання в обрані навчальні заклади на обрані факультети, ні для ДПА (тому що сертифікат про закінчену середню освіту в мене, зрозуміло що є). Скажіть будь-ласка, так обов’язково здавати математику чи ні?
Галина
Для Андрій: Ви уважно прочитали статтю під якою пишете? обов’язкові предмети є лише для випускників, які здають дпа! Ви обираєте лише ті предмети, які Вам потрібні для вступу!
Коментувати
Софія
Якщо я не здам одного з обов‘язкових ЗНО, чи можу я здати цей предмет на наступний рік (навчаюсь в коледжі)?
Галина
Для Софія: ні.
Коментувати
Світлана
Добрий вечір, мій син- студент 3 курсу коледжу, минулого року відповідно до рішення Верховної Ради він скористався правом на звільнення від ДПА у формі ЗНО. Тепер у коледжі вимагають щоб він складав ДПА в цьому році, інакше його відрахують . В мене два питання: які існують розпорядчі документи щодо обов’язковості складання ДПА для такої категорії, як мій син, адже згідно з законодавством діти звільнялися від складання, а не переносили на наступний навчальний рік; якщо ж доведеться складати ДПА, то з скількох предметів, адже у 2020 році було три обов’язкових предмети, а в цьому - чотири. Наголошую, що ДПА ми не писали, не тому, що боялися не скласти, а виключно для того ,щоб уникнути ризику захворювання. Наперед вдячна за роз’яснення.
Галина
Для Світлана: справа в тому, що тут проблема із законодавством. Ваш син навчається на "молодшого спеціаліста". цей рівень відносився до системи вищої освіти (в 2020 році його вже не існувало і набір здійснювали на фахових молодших бакалаврів", які відносяться до системи передвищої освіти). згідно закону про вищу освіту, навчатись можуть лише ті, хто успішно здав ЗНО (саме ЗНО, а не ДПА). ось тому і постало питання, що ті хто в минулому році не здвав ДПА у формі ЗНО, мають бути відраховані, якщо не здадуть ЗНО
Коментувати
Вікторія
у мене таке питання: моя донька вчиться в коледжі на 3 курсі закінчує його у 2022році. Чи обовязково їй в цьому році здавати ЗНО? І який термін дії сертифікатів ? Дякую
Влад
Для Вікторія: вони зараз здають ДПА, для отримання атестату. Але можна відразу здати ЗНО, щоб воно було для вступу. При вступі цього року сертифікати дійсні за 2018 - 2021 роки. Як буде у рік вступу Вашої доньки, ще невідомо.
Валік
Студент коледжу закінчую 2 курс, фактично здобуваю середню повну в цьому році, але нп випускник тобто диплом не отримую, тобто ще навчаюсь маю здавати дпа, зно, якщо провалю, в коледжі вже не зможу продовжити навчатися і навіщо мені здавати дпа зно якщо я не випускаюсь і вступа у виш нп буду?
Коментувати
Юля
Доброго дня! Чи можна здавати 4 предмет ЗНО англ. мову, якщо в школі основна німецька, а англійська була лише до 10 класу?