Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лілія
Доброго вечора. Скажіть будь ласка, чи можна на вступ до медичного університету подати тільки математику з мультитесту за 2022рік.Так як результат зно по укр. мові і біології є за 2021 р. Бо по вимогам університету було три предмета для вступу (2021). Чи можна історію не вносити ?
Лариса
Для Лілія: Добрий день. Теж шукаю відповідь на таке запитання. Ніхто нічого не знає. Є лише загальні фрази, які в умовах вступу можна трактувати по-різному. Жодної конкретної відповіді.
Коментувати
Вікторія
Доброго дня, в мене є запитання, а що робити мені? Я хочу здати МНТ, але я знаходжусь на окупованій території, зареєструватися в українській школі, я не можу, бо мене не беруть, що мені робити? Це виходить що я загубила 2 роки, але я вчилася.
Галина
Для Вікторія: нмт не має жодного стосунку до завершення школи. Він здається для вступу. Атестат видають без нього
Коментувати
Оля Лаврик
Добрий день. Підскажіть будь ласка, чи потрібно здавати мені МНТ, якщо я закінчила загально- освітню школу в 1995 році, при вступі в магістратуру? В цьому році закінчую навчання бакалавра.
Роман
Для Оля Лаврик: національний мультипредметний тест (НМТ) - це для вступу на бюджет на бакалавра. Для вступу в магістратуру після бакалавра на бюджет залежно від спеціальності потрібні магістерський комплексний тест (МКТ) на право, магістерський тест навчальної компетентності (МТНК) для деяких спеціальностей (див. https://testportal.gov.ua/vstupni-do-magistratury/) та фаховий іспит у закладі на інші спеціальності.
Коментувати
Назар
потрібно здавати прохідний тест для того щоб поступити в коледж 9 класнику чи це не обов’язково.
Олена
Якщо я вже змогла вступити до університету за кордоном, чи потрібно мені здавати Нмт? У цьому році оцінка за Нмт ставиться у атестат?
Роман
Для Олена: Державна підсумкова атестація (те, що "ставиться у атестат") у форматі ЗНО у цьому році не проводиться. Якщо Ви вже маєте атестат - це означає, що Ви - випускниця попередніх років, бо зараз документ називається "Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти". Якщо Ви вже маєте документ, то як Ви собі уявляєте, щоб у раніше виданий додаток до раніше виданого атестата Вам щось дописували? А якщо Ви ще не маєте документа про повну загальну середню освіту (Атестата чи Свідоцтва), то як Вам вдалося без такого документа "вступити до університету за кордоном"?
Коментувати
Marija
Добрий день, чи обов’язково здавати тести тим учням які не мають в планах поступати? Чи це обов’язково для закінчення 11 класу?
Степанчук Олексій
Доброго дня. Мені потрібно здавати ЗНО в 2022 році, якщо я закінчую 2 курс коледжу і планую залишатися?
Роман
Для Степанчук Олексій: Якщо Ви не плануєте вступати до вишу у 2022 році - то не потрібно. Не наражайте себе на зайву небезпеку.
Коментувати
дарина
На факультет філології японсько- англійської мов треба результати НМТ??? Скажіть будь ласка
Любовь
Добрый день,Нужно ли сдавать МПТ после окончания 11классов на бакалавра медсеетринства на контракт,ведь эта специальность не является высококоньюктурной
Оксана
Добрий день! Звертаємось до Вас за роз`ясненням такої ситуації. Мій син минулого року мав бажання вступити в медичний університет. Він склав ЗНО з чотирьох предметів (укр.мова, біологія, хімія і математика). З математки нам не вдалося набрати прохідні 150 балів і вона була обов`язковою. Але на 2022 рік планувався вибір між математикою і хімією. З хімії ми вже склали ЗНО і набрали необхідний прохідний бал. Але на сьогоднішній день ситуація змінилася і ввели мультипредметний тест. Поясніть, будь ласка, чи необхідно моєму синові його здавати або є можливість подати вже здані результати ЗНО, які планувались до 24 лютого.
Maxym
Для Оксана: Також цікавить це питання, якщо дізнаєтесь повідомте, будь ласка.
Романія
Ви дізналися чи ні?
Коментувати
Наталя
Спеціальність з творчим конкурсом (графічний дизайн) на бюджет потрібно НМТ чи ні?
Галина
Для Наталя: теж цікавить, це питання. Відповіді поки що не знайшла.
Коментувати
Антон
Добрий день, підкажіть будь ласка чи я зможу поступити у професійний ліцей на столяра без нмт?
Andrey
Добрый день, нужно ли сдавать НМТ для поступления на младшего бакалавра с контрактной формой обучения?
Інна
Доброго дня! Цьогоріч 2022р хочу вступати до фармацевтичного коледжу . Випускник минулих років. Якщо на контрактній основі, чи потрібно здавати ЗНО? І чи підійде цьогорічний спрощений, адже для вступу потрібні укр мова і біологія?Дякую!
Лілія
Доброго вечора. Скажіть будь ласка, чи можна на вступ до медичного університету подати тільки математику з мультитесту за 2022 рік. Так як результати зно по укр.мові і біології є за 2021 рік. Бо по вимогам університету було три предмета для вступу (2021). Чи можна історію не вносити. ?
Наталія
Добрий день. Чи можна буде використовувати результати мультипредметного тесту при вступі у 2023 році?
Maxym
Добрий день. Цього року не має можливості поступити у медичний з результатами ЗНО із хімії і біології, як це планувалося раніше?
Беспалова Ксенія
Для Maxym: як ви плануєте це зробити, якщо мультитест проводиться з української мови, математики та Історії України?
Maxym
Чому б не дати можливість як це планувалося на початку року українська мова, хімія та біологія наприклад, якщо ці предмети ЗНО здавалися у 2021. Тобто у тебе є вже результати цих ЗНО, а не лише предмети з НМТ.
Беспалова Ксенія
Вибачте, не зрозуміла вашого питання. За результатами попередніх років ви можете вступати, про це вже заявили.
Коментувати
Катя
Добрий день. Чи можна отримати атестат, але при цьому не складати мультитест? Я колись читала, що без екзамену атестат не дають, чи вже змінили це? І чи можливо буде вступити до університету за кордоном без цього тесту?
Галина
Для Катя: за кордон не можна вступити без балів ДПА в атестаті. Навіть коли у нас в країні звільняли від ДПА, там вимагали аби ДПА було, бо запис "звільнено" для них не зрозумілий. Це наче в школу ходив, але не здатен був чомусь навчитись (ну як діти з особливими розумовими відхиленнями). А такі не мають права на вищу освіту. Тому всі, хто збирався вступати за кордон в обов’язковому порядку здавали ДПА, бо це треба для них, а не для школи.
Софія
запитали не за ДПА, а за рахунок ЗНО, і за кордон не потрібні результати ЗНО, потрібен бал атестату, от наприклад мені атестат видають в середині червня, тобто результати тести туди не враховуються
Коментувати
Інна
Якщо я закінчую 3 курс університету, і хочу поступити на іншу спеціальність, чи потрібно мені здавати зно, і якщо потрібно, чи можливо ще зареєструватися на зно?
Галина
Для Інна: потрібно, бо Ви все одно будете вступати на базі повної середньої освіти.
Коментувати
Віра
Якщо я після 11 не йду поступати , чи можна не здавати ЗНО? Чи це обов’язково?
БОй
Для Віра: Не обязательно, когда надумаете поступать, тогда и сдавайте)
Коментувати