Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Толя
Здаєм 4 а для вступу потрібно тільки 3?
Влад
Для Толя: да
Коментувати
Владислав
Вітаю. Якщо в мене зно 2016 року, а ВНЗ приймач (як я зрозумів) зно 2017 - 2020рр Чи потрібно мені знов здавати?
Вікторія
Для Владислав: Якщо сертифікат не вважатиметься дійсним в наступному році, то так, вам необхідно знову здавати зно з відповідного предмета
Коментувати
Адмін
Вступ до закладу на основі ЗНО або іспитів. http://colleges.com.ua/educational-institutions/510-19018
Бодя
Підкажіть, будь ласка, чи потрібно здавати мені зно якщо я поступаю до закордоннонго вузу.
Артур
Для Бодя: ні
Коментувати
Оля
Що робити випускникам коледжу, чи потрібно їм знавати ЗНО, якщо вони поступають в університет, по своїй спеціальності? Скажіть, будь-ласка?
Артур
Для Оля: Привіт. Так у цьому році потрібно.
Коментувати
Дарина
Добрий день! Студенти університетів будуть складати ЗНО з англійської за шкільною програмою чи університетською?
Оля
Добрий день. Я зареєстрована на дпа—зно Чернівецька обл. Зараз знаходжусь за кордоном. Як дістатись пункту проходження, якщо транспорт не курсує? І чи повинна я проходити самоізоляцію?
Вадим
В 2019 году я не сдал только один украинский язык.В 2020 году на перездать все 3 предмета или можно один украинский? И как мне подавать заявления в институт потом ?если в 2019 году не сдал украинский и в аттестат с оценками по украински стоит 3 балла?
ВЛАД
Для Вадим: ПЕРЕЗДАТИ УКРАЇНСЬКУ МОВУ , І ПОДАВАТИ З АТЕСТАТОМ, ЯКИЙ Є
Коментувати
Оленс
Доброго дня. Підкажіть будьласка, я закінчила школу у 2006 році+маю диплом молодшого спеціаліста, чи потрібно мені здавати ЗНО, якщо я платную вступати до ВНЗ?
Галина
Для Оленс: Звичайно треба
Коментувати
Лариса
Добрий день! 2020 року ЗНО з Біології і екології здаватимуть по “новому». Коли з‘являться перелік тестових завдань та роз‘яснення щодо даного ЗНО?
Тетяна
Для Лариса: Цікаво... Дякую за надану інформацію... Мабуть у травні як раз і будуть нові тести з розясненням
Коментувати
Светлана Куколь
Доброго дня,чи може дитина бути звільнена від здачі ЗНО по стану здоров’я,якщо не можна нервувати.Ми тільки реєструватись,вчителька орала,щось не так записала,бо сама неовує,а в дитини розболілась голова і кров річкою з носу,ватою заткнули ніс,і продовжувала далі реєструватись,а вчителька продовжувала,для чого таке ЗНО,яке може коштувати здоров’я,чи ,навіть,життя???
Olga
Для Светлана Куколь: То це ви, маманя, повинні були подбати про довідку ЛКК, за якою вашу дитину звільнили б від ДПА.
Галина
Для Светлана Куколь: Звільнення від ЗНО за станом здоров’я лише у відповідності до спільного наказу МОН і МОЗ від 29.08.2016 № 1027/900. І варіант "бо нервується" там не пройде, якщо у вашої дитини немає захворювання з переліку наказу
Мелиса
Що то за вчитель, який не може зi школярами спiлкуватись?
Коментувати
Тетяна
Добридень, шановні фахівці! Прошу ваших розяснень та порад щодо складання ЗНО або ДПА у форматі ЗНО студентів другого курсу коледжів. Саме питання: що саме ми здаємо та чим відрізняється ЗНО та ДПА у форматі ЗНО? Який саме документ отримає дитина після здачі іспитів? Та буде мати змогу студент з цими докуметами (сертифікатами ДПА/ЗНО) спробувати свої сили цього літа на вступі до ВУЗів? Ще одне важливе питання - у разі нескладання (отримання менше 100 балів) з одного з предметів ЗНО чи може колледж відрахувати дитину з учбового закладу, навіть при умові сдачі літньої сессії (спец. предмети)? Та яким чинним законодавчим документом буде користуватися при цьому учбовий заклад?
Галина
Для Тетяна: Ви здаєте те саме, що й школярі. За предмет отримаєте і оцінку за 12-бальною шкалою (яка піде в атестат) і за 100-бальною шкалою (яка буде враховуватись при вступі до вишів). Якщо не складете ЗНО (отримаєте менше від прохідного балу), то коледж Вас мусить відрахувати. Користуватись буде ЗУ "Про вищу освіту", де написано, що вступ до вищих закладів освіти (а Ви ступали саме до вищого закладу освіти І-ІІ рівнів акредитації) можливий лише через ЗНО. Сертифікату ДПА не існує - оцінка йде в свідоцтво про повну середню освіту.
Тетяна
Дякую за відповідь. Не зрозуміло тільки чому оцнювання за 100 бальною шкалою, а не за 200? Тобто ми вступили два року тому у коледж, зараз пишемо три ЗНО, отримаємо шкільне свідоцтво с відмітками ДПА та три сертифікати ЗНО за 200 бальною шкалою, та маємо змогу маючи шкільне свідоцтво та три сертифікати ЗНО вступати до ВУЗів?
Коментувати
Юлія
Доброго дня, є декілька запитань, я на 2 курсі коледжу, якщо я не склам ЗНО, то просто марно потрачені два роки? І якщо наприклад я склала ЗНО з історії на 120 , а в коледжі прохідний 130, то це виходить виженуть?
123
Для Юлія: Ви говорите дурню. Прохідний бал - це бал необхідний для вступу (коли вступають на базі 11-го класу). Ви вже є студенткою. тому виженуть лише у випадку, коли Ви не наберете 100 балів (мінімум). Вам віддуть свідоцтво про повну середню освіту і відрахують з коледжу. Тобто чи можна вважати роки марно потраченими вам видніше. Що 2 роки в школі, що в коледжі - результатом є атестат.
Коментувати
илона
Доброго дня. в мене вникло таке питання. Я закінчила школу в 2012р і складала ЗНО. Зараз планую вступати в ВНЗ, але чи потрібно мені знову проходити перевірку знань (ЗНО), і чи є необхідність складати іспит з математики або історії якщо при вступі мені ці предмети не обов*язкові? Дякую.
Галина
Для илона: ЗНО складати потрібно. предмети обираєте ті, які потрібні для вступу. історія чи математика є обов’язковими для атестату, а він у Вас вже є. Але на більшість спеціальностей історія або математика входить у перелік предметів необхідних для вступу: http://osvita.ua/consultations/bachelor/10025/
Коментувати
Катерина
Доброго всім дня. У мене виникло ось яке питання. Скажіть будь ласка хто знає чи можливо зареєструватися для участі в ЗНО якщо я маю свідоцтво про базову загальну середню освіту (9 класів), закінчила школу в 2016 році.
Галина
Для Катерина: після 9-го класу Ви ніде не навчались? Вам необхідно отримати спершу повну середню освіту.
Коментувати
Леся
Що робити, якщо учень відмовляється складати ЗНО? Пояснює це тим, що він не планує продовжувати навчання після школи.
Галина
Для Леся: а до чого тут буде навчатись чи ні? Ви що не можете пояснити, що без ЗНО (ДПА) він не отримає свідоцтво про повну середню освіту?
K
Для Леся і Галина:не знаю як зараз,але в 2015 (було ДПА),2017(ЗНО)-не здавали по стану здоров’я-свідоцтво про повну середню освіту отримали,де були оцінки за ДПА і ЗНО-.Проблема в тому,що без ЗНО,не хочуть брати у ВНЗ.Для Леся:я розумію,Ви вчитель-це має вирішувати учень і його батьки,а звільнення від ЗНО(ДПА),як я знаю,то тільки звільнення по стану здоров’я(комісія...).Впевнено не буду говорити,час йде-все міняється.
Коментувати
Адмін
Можливість вступу на основі внутришніх іспитів. https://www.facebook.com/193482491223374/posts/595891037649182/
Горе від реформ
...Лише якесь Чмо стане міністром чи замом і наші директори і ректтори готові ставати на цирла перед цими нещастями і руку під козирок.... Оце про нараду в Запоріжжі , де навязували формулу руйнування вищоі школи ?!
Березань
Плата за навчання - це винахід украінських реформаторів. У Польщі для поляків , у Німеччині навіть для іноземців, плати немає. У нас немає чим платити.... Але , Новосад- Зеленський ?! ! !!?
Дніпро
Вітаю!!! Вчора в нас в Запоріжжі в нацунівері був круглий стіл з вищоі освіти. Стало зрозуміло, що уря цих Зе введе індикативні ціни дя контрактників: приблизно 45-50 тисяч в рік. Із першого року- min 60% , тобто 27-30 тис Грн!!? І це в Мелітополі і в кривому розі, не тільки у Львові чи харкові. І друге- виші отримають 80% грошей у 2020 році від цього року. А далі- скільки статей в Скопусі .... Тобто наша вища школа йде в ж... услід за украінською землею. Автори реформ: новосад, бабак, стадний, шаров, фінніков, колтунець. Будемо знати кого питати.
Смерды полавские
Для Дніпро: я так понял- контрактников не будет, зарплаты не будет, останутся одни Зе- скопусы
Коментувати