Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
&Олексій&
Добрий день. Закінчив 11 клас в 2017 році. Склав ЗНО2017 з мови/літератури, математики та історії. Зараз закінчую коледж на музичній спеціальності та планую вступати на бакалаврат(КНУКіМ) теж на музичну спеціальність. На офіційному сайті я не знайшов інформації щодо ЗНО для випускників коледжу, лише інформація для 11тикласників. Підскажіть будь ласка, які предмети є обов’язковими для вступу в моїй ситуації? Дякую.
Влад
Для &Олексій&: а дзвонити в Кнукім не пробували? Спробуйте.
Галина
Для &Олексій&: укр. мова і література
Коментувати
Юлія
Добрий день. Я навчаюся на 1 курсі в коледжі. Планую вступати після 2 курсу в університет. На мою спеціальність беруть до уваги лише 2 предмети ЗНО. (математика та мова і література), (бо є ще творчий конкурс). Питання: скільки предметів ЗНО потрібно складати ? Чи можна скласти ЗНО лише з 3 предметів, а не з 4?(укр.м. і літ., математика та ДПА у формі ЗНО з історії України)? Спеціальність: Архітектура та містобудування. Буду дуже вдячна за вашу відповідь.
Влад
Для Юлія: 4 обов’язково. І це не залежить на яку спеціальність Ви вступаєте. Правила для всих однакові
Юлія
Для Влад: так, я з вами погоджуюся, немає ніякої дискримінації. Але я просто хотіла запитати, чи можливо скласти ЗНО з 3 предметів, адже до уваги беруть лише 2, бо є ще творчий конкурс. Виходить, що ще 2 предмети доведеться складати лише для саморозвитку, це, звичайно, добре, але це забиратиме час, щоб готуватися до потрібного ЗНО, від якого насправді залежить вступ. Який сенс, якщо потрібно лише 2? Вибачте за мою відвертість.
Галина
Для Юлія: Не плутайте грішне з праведним. 4 предмети здають НЕ для ВСТУПУ! Їх здають для АТЕСТАТУ про отримання повної середньої освіти. Ви можете взагалі не вступати нікуди, а піти працювати. Але все одно маєте скласти ДПА з 4 предметів аби отримати атестат
Коментувати
Юлія
Добрий день. Я навчаюся на 1 курсі в коледжі. Планую вступати після 2 курсу в університет. На мою спеціальність беруть до уваги лише 2 предмети ЗНО, (бо є ще творчий конкурс). Питання: скільки предметів ЗНО потрібно складати ? Наперед дякую за відповідь.
Анна
Для Юлія: щоб отримати аттестат, склада и треба 4 предмети. Якщо у вас уже аттестат повної середньої освіти на руках, і ви з ним вступали в коледж (ну раптом), то тоді складаєте ті 2 предмета, що вам треба для вступу в універ, і все.
Коментувати
Колежанин
Час іде, а дурість процвітає. Навіщо випускникам коледжів, які вступають в внз по профілю, придумали такі ммуки- два Зно та ще й іспит із спеціальності!!? Пан Шкарлет, зупиніть цю ганьбу??!!
кіра
Для Колежанин: вам легко сказати а нам випусникам шкіл дали обовязково зно математики а більшість дітей її не розуміє вот це дурість це 1 а друге 4 предмета зно треба здавати можна вобще піти здохнути
наталія
Для Іра: цілком згідна з вами особливо коли дитина творча натура наприклад. це просто безглуздо, в кожної людини є свої нахили .
наталія
Для кіра: ну 4 предмети і попередні здавали а вам надали аж 5 на вибір це з одної сторони краще так як у вас в запасі буде ще один екзамен і повірте мені це краще ніж у вас не здасться недай боже якесь зно і ви не зможете даже зареєструватись в системі ото де піти здохути
Коментувати
Іванка
Добрий день. Скажіть будь ласка кому потрібно здавати всю програму на ЗНО з історії України?
Ольга
Для Іванка: тим, кому для вступу потрібна історія
Коментувати
Світлана
Доброго дня,я студентка коледжу (2 курс),у 2021 році здаю ЗНО(4 предмети).З математикою в мене дуже погано.Якщо я провалю екзамен з математики,чи врятує мене четвертий предмет?
Галина
Для Світлана: Чи врятує від чого? и на який рівень навчаєтесь? якщо "фаховий молодший бакалавр", то Вам нічого і не загрожує (передвища освіта не вимагає вступу за ЗНО). Якщо на молодшого бакалара, то Вас мають відрахувати.
Світлана
Молодший спеціаліст. Спеціальність Право
Коментувати
Даша
Доброго дня, я випускниця 2020 р. Я не вступала до ВНЗ, але хочу це зробити в 2021. чи можу я здати один предмет, якщо 2 в мене вже є?
Влад
Для Даша: так
Коментувати
Даша
Доброго дня, я закінчила школу в 2020 році, але так і не вступила до університету, хочу вступити в 2021. Чи можу я здати ЗНО ще раз?
Влад
Для Даша: так
Коментувати
Юра
Добрий день, я закінчую школу в 2021р я хочу поступати в технікум, мені треба здавати ЗНО?
Влад
Для Юра: так
Коментувати
Владислав
Доброго дня я закінчую навчання в 2021 році і мені потрібно здавати у вищі навчальні заклади лише 4 чи всі 5 предметів У мене обов’язкові предмета 4 а 5 обов’язково чи можна не здавати??
Галина
Для Владислав: з чого Ви взагалі вирішили, що потрібно здавати 5? Потрібно 4, але можна 5, якщо Ви хочете і не визначились куди вступати, та не знаєте які предмети будуть Вам потрібні для вступу
Якось так
Для Владислав: у виш потрібно "здавати лише 3 предмети" ЗНО. А в деякі взагалі - 2. А загалом, можна було б хоча б побіжно проглянути попередні відповіді на аналогічні питання.
Владислав
Дякую бо нам казали що потрібно здавати 5 предметів і вищі Та я й того питаю скільки
Коментувати
Анна
Доброго дня, я здавала ЗНО в 2020 році (мов, істр, геогр) навчаюся на 1 курсі університету чи зможу я перевестися на іншу спеціальність в 2021 чи мені потрібно здавати математику ?
Якось так
Для Анна: якщо "інша спеціальність" передбачає для вступу ЗНО з математики, то так.
Анна
Переведення відбувається без всяких зно, не треба вам нічого складати. Тільки якщо хочете вступати на перший курс на якусь спеціальність, де є обов’язкове зно з математики, то тоді її треба скласти.
Коментувати
Angelina
Доброго дня, закінчила коледж у 2016 році, для вступу у вищий заклад чи потрібно здавати ЗНО якщо планую по такому ж профілю навчатись?
Галина
Для Angelina: так треба. як мінімум з укр. мови. в деяких спеціальностях ще або математика або історія. Дивіться умови вступу
Коментувати
Анна
Чи видадуть мені атестат якщо я не складатиму ЗНО? Планую поступати закордон, де ЗНО не потрібно і мені немає ніякого сенсу його здавати.
Галина
Для Анна: Вам потрібно здавати ДПА. А воно проходить у формі ЗНО. ДПА ніяк не стосується того куди Ви збираєтесь (і чи збираєтесь взагалі) вступати. Воно потрібно для атестату.
Якось так
Для Анна: для отримання Свідоцтва (атестата) наразі потрібні оцінки ДПА. Як правило його здають у формі ЗНО.
Коментувати
Валерія
Якщо я здавала ЗНО , а щас навчаюсь на 2 курсі , чи потрібно мені знов здавати ЗНО В 2021 році????
Влад
Для Валерія: цікаво, з чого Ви зробили такі висновки???
Анна
Для вступу на перший курс потрібно, для переведення на старші курси не потрібно.
Анна
Але в 2021 всі сертифікати починаючи з 2018 дійсні, може ваші ще не прострочені!
Коментувати
Кристина
добрий день. в 2020 році можна було не складати зно, якщо ти не вступатимеш у вищий навчальний заклад. Чи можна у 2021 році, також не складати його, якщо я не планую поступати в цьому році
Влад
Для Кристина: при випуску зі школи Ви повинні скласти ДПА у формі ЗНО з 4 предметів. Якщо ДПА не відмінять в цьому році, то прийдеться здавати і тоді вже простіше скласти ЗНО, ніж переносити знову здачу на наступний рік
Якось так
Для Кристина: Ви піддалися впливу недостовірної інформації. Яка поширювалася в багатьох ЗМІ і соцмережах, нажаль, і цим сайтом. У 2020 році у законі про звільнення від ДПА не було жодної прив’язки до того, чи випускник школи збирається вступати до вишу, чи ні. Мій син, наприклад не здавав ДПА у формі ЗНО (про що є запис у Свідоцтві про здобуття середньої освіти), але склав ЗНО з трьох предметів і вступив на бюджет на омріяну спеціальність.
Коментувати
Анна
Доброго дня! Я студентка 2 курсу коледжу, закінчую програму 11 класу. Чи можу я здати ЗНО, замість ДПА у формі ЗНО? Та якщо я здам ДПА у формі ЗНО, в мене буде виставленно 2 бали, за ЗНО та ДПА, з якими я зможу піти у ВНЗ?
Влад
Якщо не відмінять ДПА в 21 році, то Ви його обов’язково будете здавати. ДПА для випуску потрібно, а ЗНО для вступу. Тобто якщо Вам для вступу потрібна, наприклад, математика, то викунуєте всі завдання на ЗНО і Вам буде виставлена оцінка по ДПА в свідоцтво, а в 200 бальній шкалі результат за ЗНО для вступу.
Коментувати
Наталія
Добрий день. Якщо мені для вступу потрібно тільки 3 зно Укр мова і укр літ , математика і історія України . Чі можу я здавати тільки 3 зно??? . Навчаюся в 11класі .
Галина
Для Наталія: НІ. вже сто разі на ці питання відповідали. 3 можуть здавати ті, хто вже давно закінчив школу, отримав атестат і здоє ЗНО лише для вступу, а не на ДПА!
Коментувати
Василюшко Вікторія
Добрий вечір)Зно з математики обов’язкове у 2021 році, а при вступі мені не потрібно зно з математики)чи грає мені якусь роль якщо я не здам зно з математики на прохідний бал?
Chevalier
Для Василюшко Вікторія: Обов’язковою є ДПА з математики у формі ЗНО, а не власне ЗНО, тому, навіть якщо Ви не подолаєте поріг склав/не склав, все одно отримаєте оцінку за шкалою 1-12, яка потрапить до свідоцтва і вплине на середній бал. (Звичайно, якщо ДПА не скасують або не нададуть вибір - складати чи не складати тощо). Якщо Вам для вступу не потрібен сертифікат ЗНО з математики, то причин для хвилювання нема.
Коментувати
Юлия
Добрий вечір. Школу закінчила 1991 року. Хочу отримати вищу освіту чи потрібно мені здавати ЗНО.
Chevalier
Для Юлия: Так, потрібно.
Анна
Ні! Ви можете його скласти, якщо не бажаєте складати вступні у вузі. Якщо не хочете, йдете на екзамени внутрішні у вузі, і все!
Коментувати
Адріан
Добрий вечір. Студент вчуся на 3 курсі мед коледжу. Поступати вище не планую чи повинен я здавати ЗНО на 3 курсі , чи в кінці 4 ? Якщо я хочу поступити у виш на реабілітолога які предмети я повинен здати ?