Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Адріан
Добрий вечір. Студент вчуся на 3 курсі мед коледжу. Поступати вище не планую чи повинен я здавати ЗНО на 3 курсі , чи в кінці 4 ? Якщо я хочу поступити у виш на реабілітолога які предмети я повинен здати ?
Вікторія
Добрий вечір! Я закінчую 2 курс коледжу....еоледж реєструє студентіа для здачі ЗНО....чи маю я право самостійно зареєструватись за місцем прописки?
Галина
Для Вікторія: прописки чи проживання? коледж має зареєструвати всіх, оскільки їм необхідно буде виписувати Вам свідоцтво про повну середню освіту. Але якщо Ви знаходитесь на дистанційці в іншому місці від коледжу, то можливо це вказуватиме при реєстрації коледж. слід ще почекати. Реєстрація буде аж в лютому, тоді знатимете.
Коментувати
Василь
Якщо я навчаюсь в технікумів, закінчую в цьому році другий курс. Чи обов’язково я повинен здавати ЗНО? Дальше навчатися в вищому навчальному закладі не планую.
Галина
Для Василь: Ви маєте здавати ДПА у формі ЗНО для отримання свідоцтва про повну середню освіту. І плануєте чи не плануєте Ви потім кудись вступати не має жодного значення
Коментувати
Мар’яна
Якщо я нездала зно з Історії України, а хочу перездавати його цього року то чи дійсні будуть українська мова і біологія чи потрібно їх знову перездавати.? Та чи потрібно мені і математику обов’язково здавати?
Влад
Для Мар’яна: Математику здають для випуску з школи, Ви вже атестат отримали? то не треба, перездаєте історію і все
007
Для Мар’яна: а куди це Ви збираєтесь вступати з таким переліком предметів? На яку спеціальність підійде біологія і історія?
Коментувати
Марія
Доброго дня! Закінчила школу в 2007 році. Для вступу до ВНЗ я маю скласти ЗНО з необхідних предметів?
Влад
Для Марія: так
Коментувати
Володимир
Добрий вечір! Якщо 4 предмет для вступу зайвий не підходить? То можна тільки 3 предмета здавати для вступу?
Влад
Для Володимир для вступу потрібно 3 зно, а для випуску з школи 4
Коментувати
Віка
Добрий вечір, скажіть будь ласка, якщо я навчаюсь в коледжі та склала зно в 2020, але за його результатами не зможу потрапити до внз, чи можу я його перескласти і як це вплине на результати цього року?
Влад
Для Віка: що геть так погано здала, перездавай, ніяк не вплине
Коментувати
Віталій
Добрий вечір, скажіть будь ласка, якщо я погано здам математику, то я не поступлю до вишу ? Чи поступлю туди куди не треба математики ? (Дякую)
Влад
Для Віталій: погано це як? Якщо не набереш 100 балів, то туди куди треба подавати зно з математики ти не вступиш. Якщо в вуз не треба математика, то вступиш. Якщо треба математика, а ти здаси вище, ніж 100, то на контракт на деякі спеціальності проскочиш. Ніхто наперед на твоє питання точно не відповість. Не здати на 100 балів, це геть двієчником треба бути
Вікторія
А як двієчники поступають у вищі,якщо навіть 100 балів не назбирують??
Коментувати
Наталія
Добридень! Підкажіть будь ласка, я випускниця минулих років, змогла здати лише два предмети за ЗНО-2020 року: українську мову та літературу, а також біологію. Чи можу я подавати документи для того, щоб перездати Історію України?
Влад
Для Наталія: можеш
Наталія
Мені не потрібно здавати Математику чи окрему Українську мову?
Анна
Складай ті предмети, які потрібні для вступу в омріяний ВНЗ.
Коментувати
Юлія
Добрий вечір. Скажіть, чи може дитина, яка складає ЗНО з української мови і літератури подавати документи на харчові технології і фармакології?
Галина
Для Юлія: звісно може. але навіщо
Коментувати
Sana
Вітаю! Підкажіть, будь ласка, чи можна здавати ЗНО випускникам дуже минулих років і в яких вже є вища освіта, тобто не для вступу, а саме для себе або для розуміння формату, щоб викладати підготовку до нього? Зокрема, англійська мова.
Влад
Для Sana: є онлайн тести за різні роки і предмети. Проходите їх хоч кожен день
Sana
цікавить саме офіційний сертифікат з результатом
Галина
Для Sana: звісно може. був же скандал, що через велику кількість вчителів, які здають ЗНО "для себе", завищується бал "здав/нездав". А вчителі і є випускниками минулих років. І взагалі при реєстрації Ви не вказуєте ніде збираєтесь вступати чи ні.
Коментувати
Світлана
Підкажіть будь ласка, якщо випусник за станом свого здоров’я не буде вступати до ВНЗ чи має він тоді здавати зно- дпа?
Влад
Для Світлана: це обов’язково. Щоб отримати свідоцтво про закінчення школи
Коментувати
Вікторія
Доброго дня, скажіть ,будь ласка, чи є якась конкретна схема реєстрації на зно за умови що минулого року я також його здавала, але не поступила і хочу перездати?
Галина
Для Вікторія: дивіться на сайті центру оцінювання реєстрацію для випускників минулих років
Софья
При реєстрації має бути графа: випускник минулих років
Коментувати
Віка
Добрий день, я випускниця 2020 року (11 кл), складала ЗНО з укр. мови, математики та англ. мови. У 2021 перескладатиму зно з математики та англ. мови, а результат з укр. мови візьму за 2020. Хочу вступити на комп. науки, де є вибір між фізикою та англійською. Чи потрібно мені складати фізику 4 предметом за новими правилами чи можна вступати з трьома предметами? Чи це тільки для майбутніх випускників?
Галина
Для Віка: Ви здаєте тільки ті предмети, які треба саме Вам. 4 предмети здають на ДПА
Коментувати
Марія
Якщо я планую поступати на математичний факультет, чи можна мені здавати мову і літературу чи обов‘язково здавати тільки мову?
Оксана Оксана
Доброго дня! Чи може Міністерство освіти вирішити питання для виходу на заняття учнів 11 класів. Це неможливо підготуватись до. ЗНО самостійно, без особистого контакту з учителем.
Студент
Якщо до 11 класу дитина не навилася вчитися, значить, вона не здатна вчитися, і їй не місце у вузі. Зараз стільки інтернет ресурсів для самостійної підготовки до ЗНО, що тільки повний дебіл не може підготуватися самостійно.
kira
огромный плюс!!
Коментувати
Вячеслав Украинцев
Как хорошо, что эту парашу сдал и еще раз не собираюсь. Убл*дку, который додумался соединить ЗНО с ДПА, желаю соединить вилку с розеткой. М*дак.
Олена Коцан
Доброго дня,якщо 9-класник збирається продовжити навчання в школі,чи він теж зобов’язаний здавати ЗНО?
Viktoriia
Для Олена Коцан: 9-класники ЗНО не складають. Вони складають ДПА в школі.
Коментувати
Марина Дударь
Вот только зачем Зно нужно? Вед это дополнительные затратные на зно из бюджета. И меньше будет затраты на вузы, а значить будет меньше бюджетных месть в тех же вузах. А Взятки как брали, так и берут. И дополнительный расходный материал центры проведения этого же зно. А если учесть что эти центры покупают задания на сайтах для покупки студенческих работ. То, что можно говорить про их работу. А если учесть, сколько будет абитуриентов после школы, колледжей и магистров, то проверках их работ будет нулевая из за количества. Тут уж будет, понравился абитуриент при регистрации в центре качества образования или нет. Разве это уже не кумовство? И не факт что абитуриенты, не знают, кто сидит в комиссии, и не занесут им взятку. Также не факт что сами те люди которые работают в центре качества образования не могут иметь по нескольку телефонных номеров и аппаратов и звонить абитуриентов прося взятки.Или даже сами к ним не приезжают по этежи взятки за сдачу.
Олена
Для Марина Дударь: от якби ви здавали ЗНО, може б хоч трохи грамотніше писали. Більш чесної та прозорої системи оцінювання знань, ніж зно, поки що не придумали. Вона не ідеальна. Але повертатися в часи, коли діти небагатих батьків не могли вступити в виш, бо батька не мали грошей на хабар, точно не можна.
Коментувати
Ірина
Скажіть, будь ласка, якщо моя дитина в цьому році закінчує коледж, вже має атестат і історія з англійською їй не потрібні для вступу у ВНЗ, то можна не здавати ЗНО за цими предметами? Достатньо тоді трьох ЗНО і атестату за 2019 рік?
Влад
Для Ірина: достатньо
Коментувати