Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Аліна
Чи відомо щось для тих,хто закінчує 9клас ? Як вступити до коледжу,які іспити? ККоли буде надано інформацію?
Iрина
Доброго дня, пiдкажiть будь ласка, дитина вчиться в Росii в 11 , а також вчилась в Украiнi, зараз ця школа окупована, аттестата не буде.Можливо з росiйським атестатом здати мультитест? Гр Украiни
Сергей Лимонов
Для Iрина: по перше -росія (параша) пишеться з маленької літери ( з 24 лютого 2022 року); по-друге- з расєйськім атєстатом не"уй пхатися в Україну!
Софія
Для Iрина: для отримання російського атестату потрібно на росії здати типу нашого ЗНО (там якась назва є), а вже там з тим атестатом і вибрати найперспективнішу професію і ВУЗ.
Коментувати
гори Карпати
до МОНУ. Наполегливо радимо і рекомендуємо у Червні провести пробний тест. У нашій державі такі тести ще не проводилися ніколи, через це може виникнути дуже багато нестандартних ситуацій, які ніде у інструкції не будуть прописані. Вам треба знати точно, які заклади освіти з цим можуть впоратися в першу чергу технічно. Треба приблизно знати, скільки дітей буде приймати заклад освіти. Скільки наявно робочих місць. Скільки днів і часу потрібно щоб вони всі пройшли тести з врахуванням різних непередбачуваних ситуацій. Скільки інструкторів для цього потрібно залучити. Зрештою інструктори мають отримати свої інструкції, які ще треба розробити. По іншому кажучи має бути генеральна репетиція проведення тестів.
гори Карпати
Вас ніхто не примушує кликати усіх хто зареєструвався. Достатньо випускниів шкіл. А хто вже і який заклад обере, той і туди піде основну сесію здавати.
Коментувати
Оксана
Доброго дня, підкажіть будь ласка, НМТ можливо здати тільки в Україні чи є можливість в інший країні, якщо дитина знаходиться за кордоном? Дякую!
vlad
Доброго дня ,підкажіть будь ласка.Здати НМТ можна здати протягом пару тижнів(коли буде тривати основна сесія),чи ти повинен здати його в окремий день?Якщо його прийдеться здати в окремий день,але не вийде в прийти в той день(через особисті причини),я можу здати його в інший день протягом основної сесії,чи вже прийдеться здавати НМТ в додаткову сесії?.Буду вдячний за відповідь(я питаю,бо протягом 15-18 липня буду в іншій країні)
Батьки
Добре буде, якщо тести будуть проходити по місцю проживання, або у найближчій до місця проживання школі. Це і безпечно буде, і не потрібно буде турбуватися про те, як і чим їздити на тести. Якщо 5 чи навіть 10 км. то можна і велосипедом добратися. Наприклад у нашій місцевості найближча школа де є комп’ютерний клас з інтернетом розташована на відстані 6 км. Такий варіант нам підходить. Ми би так хотіли. Сказати відверто на місто відпускати дітей здавати ці тести не хочемо. Бо добре буде, якщо не буде ніякої тривоги. А якщо буде. Ви уявіть відправили 1 дня здавати, далі тривога. Перерив тестів, дітей зводять у бомбосховища. Далі буде продовження тестів, чи приходити іншого дня? Це знов їхати у місто. А якщо знов тривога і транспорт зупиняється? Пішки йти чи годинами не знати де перечикувати. Просимо МОНУ. Для сільських дітей забезпечте тести здавати на селі!
Андрій
Для Батьки: А як же тоді корупційна складова?) Складати так можна і вдома. Всі ж все розуміють насправді)
Коментувати
Надія
Хто може підказати? Для тих випускників 11 класу, що будуть для вступу здавати НМТ, у атестати буде внесено оцінки з НМТ, як за ДПА, чи атестат буде виданий тільки з поточними оцінками, так як цього року ДПА відмінено.
Софія
Для Надія: НМТ, не буде записаний в атестат. Там будуть тільки поточні оцінки.
Коментувати
Максим
Підскажіть будь ласка, чи обов’язково потрібно здавати ЗНО якщо я хочу вступити в закордонний університет?
Софія
Для Максим: На всякий випадок його треба здати
Коментувати
Яна
Підкажіть будь ласка, я хочу йти на спеціальність де для вступу треба здавати математику, тож, що мені позначити в анкеті вступника - математика рівня стандарту чи профіль? І ще питання, чи треба позначати в анкеті вступника бал ДПА і ЗНО одночасно, чи можна лише ЗНО? Дякую.
Ярослав
Для Яна: Наскільки я пам’ятаю якщо спеціальність потребує предмету то це профільний, а стандарт це частина завдань (дпа)
Влад
Для Ярослав: рівні стандарт і профіль відносяться до ДПА, а не ЗНО і визначається школою, а не учнем. Якщо дитина вивчала в школі математику на стандартному рівні, то при реєстрації це автоматично буде і вибрати профіль не можна. Треба тільки поставити галочку і поряд поставити галочку, що результат потрібен в 200 бальній системі. А якщо дитина вивчала на профільному рівні, то і ДПА буде профіль, навіть якщо ЗНО для вступу не потрібне
Юрій
Для Яна: обов’язково вказати, що потребуєте сертифікат 100-200 балів https://osvita.ua/doc/files/news/54/5484/Putivnyk-uchasnyka-ZNO_2022.pdf
Коментувати