Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Коля Чорний
Як подати апеляційну заяву ? Не можу найти , підкажіть будь ласка
Алёна Городыская
мою заявку на апелляцию ОТКЛОНИЛИ,хотя я знаю,ЧТО должны добавить баллы,что мне делать??скоро подача документов,куда идти,кому писать,звонить,ничего жЕ не понятно!!!??
Алёна Городыская
мою заявку на апелляцию ОТКЛОНИЛИ,хотя я знаю,ЧТО должны добавить баллы,что мне делать??скоро подача документов,куда идти,кому писать,звонить,ничего жЕ не понятно!!!??
Алёна
мою заявку на апелляцию ОТКЛОНИЛИ,хотя я знаю,ЧТО должны добавить баллы,что мне делать??скоро подача документов,куда идти,кому писать,звонить,ничего жЕ не понятно!!!??
Лина
Подскажите как можно отозвать апелляцию. Где найти бланк заявления об отказе
Анна
І ще я відправила рекомендований лист,але на пошті сказали що лист буде відправлено тільки завтра зранку(написаний сьогодні) він зарахується?
liudas9
Для Анна: Для Анна: Відділ інформації та комунікації з громадськістю - телефон: (044) 486-09-62; адреса електронної пошти: zno_info@testportal.gov.ua. Я дзвонила у цей відділ, і вони сказали надсилати апеляційну заяву за цією адресою. А на рекомендованому листі Вам повинні поставити штамп із сьогоднішнім числом, тоді заява буде прийнята.
Коментувати
Анна
Підкажіть будьласка апеляційну заяву в електронному вигляді треба дідсилати на електронну почту Київський регіональний центр оцінювання якості освіти ???
liudas9
Для Анна: Відділ інформації та комунікації з громадськістю - телефон: (044) 486-09-62; адреса електронної пошти: zno_info@testportal.gov.ua. Я дзвонила у цей відділ, і вони сказали надсилати апеляційну заяву за цією адресою. А на рекомендованому листі Вам повинні поставити штамп із сьогоднішнім числом, тоді заява буде прийнята.
Коментувати
Дмитро
В мене 3 питання зараховано НЕВІРНО! Наприклад: Моя відповідь "В", Правильна відповідь "В", але в картці результатів учасника написано, що МОЯ відбповідь" Б"... Що мені з цим можна зробити?????!!!
)))
Для Дмитро: замовити електронну копію роботи і подати на опеляцію.
Оксана
Можливо відповіді були перенесені не правильно. таке трапляється.
Коментувати
Настя
Я здавала біологію,в яндексі я рахувала в мене 157 балів.А прийшло 126. Це може бути помилкою????
Надя
Для Настя: А хіба вже є результат з біології???
Коментувати
Катерина
Чи можливо таке, що: я вiдповiла на 55 завдань правильно з бiологiї і в результаті отримала за них 172б замість 179б? Це технічна помилка?
Оксана
Для Катерина: Згідно таблиці переведення балів 2016 http://testportal.gov.ua/results_bio/ у вас 172. Ви напевно дивились таблицю за 2015 рік. Вони не співпадають
Коментувати
Слава
Як подати апеляцію будьласка допоможіть,
1
Для Слава: прочитай статтю!
Дмитро
Скачати цей файл http://osvita.ua/doc/files/news/37/3745/Apel_zayava_16__2_.doc Роздрукувати, заповнити, та відправити на адресу: 04053, м. Київ, вул. Юрія Коцюбинського, 5 (із поміткою «Апеляційна комісія УЦОЯО»)
Коментувати
Юля
У мене задоволена апеляція- знижено 2 бали, чому? В електронній копіїї все залишилося без змін.За що щняли 2 бали?
студентка
Для Юля: аналогічна ситуація кіл мі
Коментувати
Олексій
Як отримати перевірений, з оцінками, бланк Б з української мови? В електронній копії оцінок немає. В апеляції відмовили. Підозрюю, що апеляційну перевірку не робили зовсім. Відмовили автоматом всім. Коментарі тут видаляють, не відповідаючи на запитання.
Катя
в електронній картці зовнішнього незалежного оцінювання 2016 з історії України я набрала 23 бали (не здала) але я знайшла 2 правильні відповіді на які мені не зарахували, я подала на апеляцію і ось сьогодні мені прийшло "Відмовлено в задоволенні апеляційної заяви через недостатність підстав для зміни результату ". Вибачте я може чогось не розумію? вони мені не хочуть зарахувати 2 бали і у мене тоді виходить прохідний. Може хтось зможе мені пояснити!
Андрій
Для Катя: Не зарахували бали за завдання 27, 28, 57, 58?
Катя
одне в 28, і друге в 58
Катя
Для Андрій: ?
Коментувати
Андріана
Скажіть будь ласка як знати чи твоя заява прийшла до пункту призначення ,на інформаційній сторінці нічого не висвітлює(
Анна
Для Андріана: письмо Вы должны были отправлять заказным письмом, на почте дают квитанцию с номером отправления . Заходите на сайт укрпочты и проверить по номеру
Коментувати
Сергій
Скажіть будь ласка , чи можна подати апеляцію після 5 днів повідомлення результатів ?
Юлія
скажіть,я відправила дві апеляції( мова і математика), а на інформаційній сторінці тільки показує, що подала апеляцію тільки з математики Що робити?
Олена Медведовська
Для Юлія: Де ти це бачиш? Я також подала, але на інформаційній сторінці нічого не бачу!
bim
Для Юлія:Скажіть Юлія коли ви відправляли заяву і коли вона появилась у вас на інф. стор.????????? Дякую!
Юлія
На інформ сторінці, після результатів. Відправила 27, а пришло 31!
Коментувати
Максим
заяву писати від руки чи друкувати? аааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа
ВИПУСКНИК
ЛЮДИ ХТО ОТРИМАВ електронні копії бланків ЗНО Відгукніться і поділіться як ви це зробили дуже треба, адже скоріш за все буду подавати апеляцію
Світлана
Тобто про апеляції кількість балів може бути й меншою ніж попередній результат
Світлана
Для Світлана: Так
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!