Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
Добрий день під час перевірки ЗНО з математики комп’ютер переплутав цифру 3 на 9 ,можна продати апеляцію?
Val
Для Ірина: если в бланке соит четкая цифра 3, то да. Если только ты ее видишь и знаешь ,что это 3- не стоит
Ник
пиши апеляцию и карту результатов с бланоком вложи с предмета где не засчитали балы
Коментувати
Катерина
Доброго дня. Під час ЗНО з української мови я не правильно вказала номер робочого зошиту в бланку відповідей, замість 14 позначила 1 і 4. Інструктор помітивши це сказав замалювати і позначити правильно, я так і зробила. Підскажіть, будь ласка, чи можуть через це бути проблеми з перевіркою?
Viktoriia
Для Катерина: Думаю, що проблем не буде. Ти ж виправила. Якщо номер зошита не позначено або позначено невірно, такі роботи раніше анулювалися і треба було подавати апеляційну заяву на перегляд рішення про ануляцію. Зазвичай переглядалося позитивно для учня.
Коментувати
Рока
Здраствуйте! Я сдавала зно 2020. Украинский язык. Так как я расстерялась во времени и из-за своей невнимательности ошиблась в тестовой части. Я написала сочинение: все по структуре, соотвествует теме и тд. Но на тестовую часть мне не хватило времени.... так получилось... Правильных из 33 заданий, Части А было правильно сделано 9 заданий. Потому что сбилась на одну клетку перенося в бланк задания. четверть написала правильно, то что первое. а остальное, во всем сбилась. Да еще в такую жару с маской на лице, нереально. Знаю знаю. Многие писали и у них все нормально. Просто хочу спросить, если у меня не хватило баллов даже до порога из-за тестовой части, смогу ли я подать аппеляцию, чтобы пересдать?
englishwoman
Для Рока: на жаль, ні . Апеляція подається , якщо ви не згідні з тим як вам оцінили твір , або якщо ви не погоджуєтеся з оційною відповідю на тестове завдання
Коментувати
Тетяна
Добрий день. Через хворобу під час основної сесії, син здавав ЗНО з Історії під час додаткової. Сьогодні, 17.07, отримали результати, з якими не погодились і надіслали апеляцю. Різниця, на яку зміниться бал у разі визнання нашої претензії - 3 бали (не 186, а 189). Для вступу це суттєво, але прийом заяв закінчується вже за кілька днів і ці результати з"являться вже після оприлюднення списків на зарахування. Що робити у цьому випадку? Адже ці три бали можуть суттєво вплинути на результат зарахування.
Игорь
Для Тетяна: три балла при умножении на коэффициент (к примеру - 0,3) дадут всего один балл, который может и не оказать никакого влияния. В любом случае надо подавать. Не пропускать же целый год.
Коментувати
Оксана
УРА! Апелляцию удовлетворили,добавили 2 бала за ДПА и 1,5 к общему балу.Хотя можно было добавить и больше...
Марія
Для Оксана: Скажіть будь ласка, як вам прийшов результат? Де шукати?
Наталія
Шановна Оксана! Коли вам прийшли результати?(після скількох днів?) І де ви знайшли про це інформацію? Дякую!
Оксана
Результат пришел на электронный кабинет,два протокола,первый с электронной печатью,второй-без.Апелляцию послала 18 июня,рассматривалась она 1 июля.
Коментувати
Натали
Написали 2 письма (22.06 и 25.06). Письма к вам не дошли . До какого числа вы принимаете письма. Мы успеем продать все документы. Ведь нам до сих пор не выдали додаток. Интересует также, что апелляция рассматривается в Киеве , а мы от Харьковского центра. Апеллируем на плохое качество сканера роботы ребенка, в соответствии не правильные ответы. Как быть?
Галина
Для Натали: Ви кого зараз запитуєте? Народ України, який читає освітній портал? Народу Ви листів не писали. Якщо хочете звернутись до центру оцінювання, то пишіть або дзвоніть їм!
Коментувати
Мария
Получила сегодня решение апелляционной комиссии. Результат оставили тот же. Такое впечатление, что никто ее не рассматривал.
Анастасія
Для Мария: Скажіть, будь ласка, вам прийшов витяг з протоколу? Чи як ви дізналися, що нічого не змінили, а відповідь прийшла?
Мирослав
Моїй доньці відмовили в задоволенні апеляції, хоч викладачі, які перевіряють ЗНО у Львові, твердили, що там, принаймі, 2 бали на творі в неї вкрали (загальний результат більше 190). От і думаю, чи то у Львові не знають українську мову, чи в Дніпрі і Києві? А може систему оцінювання потрібно змінювати. Ще одне - протокол є, але помилок за які знизили бали за твір не показали? Це як розуміти, чому я маю довіряти такій перевірці?
Коментувати
татьяна
у ребенка в ЗНО по укр.мове в задании 57 два правильных ответа,а засчитали один. Подали апелляцию-комиссия пересмотрела работу,сделала изменения в бланке Б,а бланк А остался без изменений.Как же так , ведь явно два правильных ответа??? Зачем тогда нужна эта апелляционная комиссия?Ребенок потерял бал!
Василь
Я не позначив на апеляції, що «Апеляційна комісія УЦОЯО» це проблема? І досі ще не приходило, що мене зареєстрували. Хоч я відправив 21 червня.
Олена
Поясніть будь ласка чи можна одним листом відправити апеляційні заяви на два предмети?
Яна
В мене з ЗНО з історії 27,28,58 все правильно чому стоїть по три бали? Чи подавати на апеляцію?
Діна
Для Яна: тому що хронологія це завжди три бали,будьте уважні і перечитайте ще паз критерії оцінювання
Коментувати
Оксана
Что происходит?Сегодня носила свое сочинение в школу.Учителя не нашли ни единой ошибки кроме четырех исправлений(5 исправлений-одна ошибка).Почему за 6 б дали всего 1 бал?Апелляцию послала.Если откажут,куда обращаться дальше?Ведь никаких галочек,отметок,подчеркивающих ошибки, в скан-копии нет.
Іван
Для Оксана: Спробуйте звернутися до ЄСПЛ.
Коментувати
Валентина
Поясніть будь ласка чому пороговий бал зно з англ з попереднім роком не змінився ,а таблиця дванадцятибальної системи змінилась ,при тому ,що в укр.мові не змінилось нічого
Anna
Для Валентина: там достаточно сложная формула для этой таблички. Если вкратце то сколько в 200-бальной будет например тестовый 30 зависит от того какой процент людей написал на 30+. От порогового зависимость не прямая.
Коментувати
Христина
Апеляцію потрібно подавати тільки рекомендованим листом чи можна в електронному варіанті?
Сергій
а можна ще сьогодні подати апеляцію? ᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠv
Marharyta
Я наполягаю на тому, щоб ви зарахували мені 58 завдання, оскільки в програмі ЗНО 2019 дати - 1699 немає і в результаті я вибрала дату 1713 і все вийшло не вірно за вашими відповідями.. я наполягаю на тому, щоб ви повністю зарахували його мені і усім учасникам, які вибрали так само!
Іван
Для Marharyta: Ваша думка дуже важливад для нас. Зателефонуйте, будь ласка, папізже.
Коментувати
Учитель історії
Шановні учні, батьки, вчителі! Всі, хто хвилюється за 58 питання, за добре підготовлених учнів, які втрачають 3 бали! Ознайомтесь всі не байдужі! https://www.facebook.com/100003404747698/posts/2154748781315259/?app=fbl Борітеся - поборете! Адже постраждали найбільш підготовлені учні, які знали програму ЗНО, знали обидві діти і вимушені були обирати з цих двох дат (із спілкування з багатьма колегами) Душа болить за наших дітей! УЦОЯО! Зважте, що питання викликало значний суспільний резонанс! Шановний сайт osvita.ua! Надія на вашу інформаційну підтримку!
Тоня
Для Учитель історії: дана ссилка не відкривається
Учитель історії
Якщо не відкривається, зайдіть на сторінку Тетяни Земерової, пост за 15 червня, все детально описано. Допоможемо старанням дітям, які готувалися, не втратити 3бали
Коментувати
Учитель історії
І знову про наболіле 58 питання! У системі ЗНО існує поняття "психометричні показники завдання ЗНО", а саме Коефіцієнт кореляції коливається в діапазоні від -1 до 1; якщо він від’ємний, це означає, що більшість учнів, які в цілому добре впоралися з роботою, це завдання не зрозуміли, тобто воно має двозначне трактування, отже, можна вимагати скасування результату. 2015 року таке рішення було ухвалене щодо завдання з хімії. Із заяви УЦОЯО у 2015 році: "До УЦОЯО надійшло чимало звернень стосовно завдання з хімії. Ми маємо всі підстави не змінювати правильну відповідь до цього завдання, яку оприлюднили. Однак, зважаючи на те, що за результатами статистичного аналізу вказане завдання має від’ємне значення кореляції, прийнято рішення зарахувати обидві відповіді як правильні тим учасникам, які їх надали" . Звертаємося до УЦОЯО оприлюднити коефіцієнт кореляції 58 завдання! Поверніть дітям заслужені 3 бали!
Люба
Якщо я притендент на нагородження медаллю подам апеляцію , чи вплине це на оцінку ? Чи потрібно буде чекати на атестат?
Андрій
Для Люба: претендент. Яка медаль, як ти писати не вмієш?
Коментувати
Люба
Якщо я подам апелеляцію з української мови чи вплине результат на оцінку в атестаті? Якщо так, то коли отримаю атестат? Чи потрібно повідомляти Про моє рішення дирекцію школи?
Андрій
Для Люба: тобі головне бал ЗНО, а не атестат. Він при в ступі має дууууже мале значення, середній бал множиться на 0,05 або 0,1...
Карина
А в багатьох вузах взагалі не грає ролв
Коментувати