Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлия
Добрый день, написано на сайте отправить рекомендованным письмом на адрес в течении 5 календарных дней.. это понятно. Вопрос - например, по истории не посчитали 3 балла, можно отправить во вторник письмо (5 - тый день) и оно уйдёт или в течении пяти дней письмо должно прийти в комиссию на рассмотрение.спасибо
Катерина
Для Юлия: таке ж питання.. Ви щось дізнались?
Оксана Миколаївна
Доброго дня, дівчата відповідно до закону дата рахується за відміткою на штемпелі конверту. Час, протягом якого лист йде поштою, не береться до уваги. Наприклад, якщо сьогодня останній день, то ви маєте на пошті відправити сьогодні (на конверті має стояти штамп, де буде дата сьогодні). Це значить, що ви встигли. А прийде вже лист їм через день чи через 10 значення немає. Це відповідно правил визначення строків по закону (пишу як юрист). Більше того, відповідно до закону строк починає рахуватися з наступного дня, коли подія настала. Тобто результат отримали сьогодні, то від завтра рахується перший день. Але у нашій державі з цим раджу не гратися, бо ось це часто ігнорують. Тому краще відправляти чітко на п ятий день з врахуванням, що прешим днем є день отримання результату (по суті на 4-й день виходить), через пошту рекомендованим листом. А як на мене, то ще й з описом.
Коментувати
Христина
Добрий вечір. У мене запитання, хто перевіряв твори з української мови і літератури, у нас сильно занижений бал?
Богдана
Для Христина: З якої ви області? Ми теж в щоці від результатів за висловлення. 12 балів. Готувались старанно, завжди писали на 16-17 балів. Вимого знали. Робота не суперова, немає художніх засобів і т.п.,але відповідає заданій умові. За короткий час і тим більше перебуваючи в масках, наводити переконливі аргументи через художні образи дуже складно. Цікаво, у перевіряючих є діти, є якесь співчуття? Особливо вражені оцінкою за останнім критерієм. Поставили 1 бал. Житомирська область. Цікаво, хто перевіряв наші роботи?
Аліна
Для Христина: Наші роботи перевіряв Харків. Теж занижені бали(
Коментувати
інна
доброго дня, цікаво чи має значення моя присутність на засіданні апеляційної комісії, чи нададуть мені слово?
Viktoriia
Для інна: Присутність не має значення, заяву розглянуть в будь-якому випадку. Думаю, слово нададуть))
Коментувати
Ira
Доброго дня, з історії України мені не защитали 3 бала. Я несклала на пороговий бал та і якщо напишу апеляцію і мені додадуть ті 3 бала нічого не зміниться всеодно буде невистачати до прохідного балу. Чи є сенс подавати апеляцію?
некак незовут
Для Ira: а сами как думаете? Если сейчас 15,а будет 18 - никакой разницы. Так что и тратить время на это дело не стоит
Коментувати
Саша
для апелляции нужно просто написать вручную письмо УЦОЯО? Отправлять им больше ничего не надо вместе с этим?
Ник
Для Саша: пиши апеляцию и карту результатов с бланоком вложи с предмета где не засчитали балы
Dasha
Как писать апелляцию
Коментувати
Александр
Добрый день ,у меня тоже не защитные балы некоторые ,проверял показывала нормально ,но проверял я без сочинения а пришло вообщем на балов 6 где-то меньше ,это я так думаю но может и на больше занизили ,что-то с компьютером у них ,а щас кому-то может и не хватать того что занизили ,и нужно теперь поступать только на контракт
Ник
Для Александр: пиши апеляцию и карту результатов с бланоком вложи с предмета где не засчитали балы
Коментувати
Діана
Доброго дня! Бали позанижували, відповіді комп‘ютер змінює( в бланку відповідей я написала правильну відповідь, а комп‘ютер вибив іншу), бали розраховували як хотіли(
Ник
Для Діана: пиши апеляцию и карту результатов с бланоком вложи с предмета где не засчитали балы
Коментувати
Илона Сыгина
По истории не засчитали много правильных ответов (в блоках с цифрами и буквами).
Ник
Для Илона Сыгина: пиши апеляцию и карту результатов с бланоком вложи с предмета где не засчитали балы
Коментувати
Анастасія
Добрий день ! В мене не співпадають визначені бали що поставив комп’ютер, згідно таблиці там виходить інший бал.
Ник
Для Анастасія: пиши апеляцию и карту результатов с бланоком вложи с предмета где не засчитали балы
Коментувати
Кристана
Добрий день! В мене правильно відповідей 64 комп’ютер поставив - 159 , а по таблиці повинно бути - 162
Илья
Вот и началось, компьютер ничего не может. Есть тут Гении в математике? Решите 3 задание и скажите ответ ( ответ должен быть 45, но компьютер решил, что лучше будет 75, в итоге ничего не засчитали )
007
Для Илья: з чого Ви вирішили? "комп’ютер" теж видає 45. ця задача є на цьому сайті в ЗНО основної сесії і вірна відповід А (45)
Илья
А ничего, что в результате ( который в личном кабинете ) сделал правильный результат в ( 75 ) в итоге мне ничего не засчитали. Из-за этих утырков, я потерял дополнительный балл
Ник
Для Кристана: пиши апеляцию и карту результатов с бланоком вложи с предмета где не засчитали балы
Коментувати
анна
подскажите, пожалуйста, как подать аппеляцию в электронном виде. не засчитали 35 задание, хотя по ответам решение правильное.
Viktoriia
Для анна: Апеляційна заява до УЦОЯО подається виключно в паперовому вигляді! Роздруковуєте бланк, заповнюєте і надсилаєте Укрпоштою рекомендованим листом.
Витя
Для анна: пишите апелляцию, распечатываете, подписываете, сканерите и отправлчете на почту уцояо
Катя
отправлять вместе с моими бланками ? либо само письмо? заранее благодарю за ответ
Коментувати
Дар'я
Хто знає як оцінюють три останніх завдання з математики? Якщо читаєш критерії оцінювання, то можна поставити 1 або 2 бали. А поставили 1. Чи варто подавати на апеляцію? Чому не можна подивитися за що поставили бали?
Ульяна
В официальных тестах ЗНО с математики у меня 11 правельных порог прошла, захожу в кабинет 8 балов. За что? Можно ли подать апелляцию?
Витя
Для Ульяна: естественно. В кабинете вы можете скачать бланк что вы ответили, сравнить с правильными ответами и если не совпадает писать апелляцию на перерасчет баллов.
Сергій
Так само в официальных тестах ЗНО с математики у меня 11 правельных порог прошло захожу в кабинет 8 балов. Скачав бланк і звірив відповіді з зошитом все співпадає роздрукував заяву і відіслав по Укр пошті.
Коментувати
Вера
12 тетрадь по ответам несколько не совпадает требую чтоб перечитали. То что выставили на сайте не совпадает с оригиналом в тетради.
Viktoriia
Для Вера: Напишіть заяву, підіть на засідання апеляційної комісії і там "трєбуйтє")) А тут спілкуються звичайні люди, а не УЦОЯО.
Коментувати
Назар
Якщо я подам апеляцію то буде перевіряти знову комп’ютер? .
Саша
Чи потрібно подавати апеляцію , якщо а завданні з математики 35.1. у відповідь написав 1/2 , замість 0.5. Це рахується як помилка? За завдання 0 балів.
Руслан
Для Саша: мені цікаво як ти в бланк відповідей вписав 1/2, якщо там не передбачені дробові відповіді.
Viktoriia
Саша, якщо це дійсно завдання 35 (бланк Б), то не має значення, як написана відповідь. І якщо відповідь правильна і Є РОЗВ’ЯЗАННЯ, то не має бути 0.
Настя
Дитина також написала 1/2 і зарахували, пишіть апеляційну заяву
Коментувати
Настя
Комп’ютер переплутав цифру 5 з 6, чи можна написати окрему заяву на перевірку технічної частини, без бланку Б
Viktoriia
Для Настя: Ні!!! Заява пишеться на перевірку всієї роботи. Перевірятимуть бланки А і Б, і всі завдання в цих бланках!
Коментувати
Юля
Пише що за 34,35 завдання,навіть якшо не правильно розв’язати дають по 1 балу це правда?
Пифагор
Для Юля: нет конечно, что за бред?
Коментувати
Андрій
Добрий день, ідетична проблема як в Ірини, під час перевірки ЗНО з математики комп’ютер переплутав цифру 5 на 9,можна продати апеляцію?
Viktoriia
Для Андрій: Звісно, можна, якщо на скані бланку достатньо чітко видно правильну цифру. Буває, якщо цифра написана неакуратно, комп помиляється. У сина минулого року була така ж ситуація. Подав заяву на апеляцію, перевірили вручну і додали 2 бали! Удачі!
Настя
Хіба технічну частину перевіряють вручну? Чи Ви писали заяву на ручну перевірку?
Viktoriia
Настя, на апеляціі ВСЮ роботу перевіряють живі люди)) Роботи спочатку за декілька днів до дати засідання апеляційної комісії повторно перевіряють і пишуть, на яке (які) завдання звернути увагу. А на самій комісії всі її члени по сканам роздивляються неправильно прочитану компом цифру і приймають рішення. Це займає хвилин 5.
Коментувати