Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мирослава
Чи потрібно вказувати, причину апеляції? Та як пояснити, що тема твору розкрита і т.д.? Дякую.
Маргарита
Доброго дня. Заяву на апеляцію потрібно ручкою писати чи можна роздрукувати ( бланк, що є на сайті)?
Світлана
Все більше сумнівів у ваших "повторних перевірках". Якщо з першого разу не можна перевірити нормально, то з другого ви просто відмовляєте в розгляді апеляційної заяви. З чого такі висновки? Все просто. Я перевірила всі тести онлайн, внесені зі скан-копії, і от не можу зрозуміти, чи це в інтернеті помилки, чи це ви дійсно не розглядали апеляцію!
Тетяна
Апеляційну заяву з української мови відправили на четвертий день.По квитанції Укрпошти відслідкували що конверт дійшов до місця призначення.До сьогодні ні в одних списках апеляційної комісії нас немає.Чому?Що робити?
Viktoriia
Для Тетяна: Зателефонуйте до УЦОЯО. Якщо в кабінеті є інформація, що заяву зареєстровано, її розглянуть обов’язково.
Коментувати
Я так думаю
А що це за АПЕЛЯЦІЙНА КОМІСІЯ, що діє не в інтересах дітей і зменшує результати? Навіщо тоді подавати апеляцію? Алже якщо апеляційна комісія зменшує бали за результатами розгляду скарги то це несе загрозу для потенційних заявників, оскільки вони не можуть бути впевнені в тому, що звернення до апеляційного органу несе негативні наслідки .Або повинні покращити результат, або спростувати, але не зменшити! Це грубе порушеннч конституційних прав дітей і є підставою для відшкодування моральної шкоди. Боріться за свої права
Анна
Для Я так думаю: Можна конкретніше - яке саме конституційне право вашої дитини було порушене рішенням апеляційної комісії? Наскільки я пам‘ятаю, Конституція гарантує отримання повної загальної середньої освіти. Ви ж отримали атестат? Отримання 200 балів на ЗНО Конституція не гарантує. Це робота Вашої дитини. Робота, яка не була виконана відповідним чином. Ви вважали результат несправедливим? Хотіли справедливості? Маєте. Можливо, вже пора навчитися не звинувачувати всіх довкола у своїх проблемах?
Коментувати
Olga
Нічого страшнго у тому, що знижують бали немає. Хотіли справедливості - отримуйте. А то звикли: тільки що- відразу крик, скарги, заяви, звернення, суди. Привчайте дітей, що не завжди вони праві, нехай вміють приймати поразку. А то взяли за звичку виправдовувати все моральними травмами. Вчитися треба постійно й систематично. тоді не буде необхідності по судам бігати.
Анна
Для Olga: В країні може відбуватися чорт зна що, зате заходиш на цей сайт - і наче час зупиняється. Кожного року напередодні іспитів сімнадцятирічні малюки плачуть і скаржаться, що їм важко, пишуть безграмотні петиції про відміну ЗНО, їх підтримують мами і тата, бо « повбивала б цих вчительок, за що їм тількі платять, сама корупція в школах». Після іспитів плач Ярославни продовжується, бо «умови несприятливі, завдання важкі, в школі вчителі погані і нічому не вчать, а от минулого року було легше...». Потім отримання результатів: «Ой, людоньки, що ж це робиться, моя дитинка не буде медиком/айтішніком/юристом, бо здала (потрібне вставити) на 140 балів, ви нелюди, нанесли дитині моральну травму, він/вона все життя мріяв/ла... Негайно зробіть прохідний бал нижче, бо я вас по судах затаскаю!» Потім апеляція - комент нижче яскравий приклад, дублювати не буду. Потім морально травмовані дітки якось таки кудись вступають і ....
Анна
Для Olga: і магічним чином права дитини перестають на кожному кроці порушуватись, корупція зникає, наче за помахом чарівної палички, а всі моральні травми щезають, як роса на сонці. Жодна яжемать не приходить в коментарі з гнівними звинуваченнями на тему поборів у вишах, упередженого відношення до діточок і заявами про булінг з боку доцентів та професорів. Робимо висновок - єдине місце, де корупція подолана і є рай на землі - це українські виші. А школа - це там, де дітей безперервно грабують, морально травмують, і кожного уроку принижують. Філія пекла, практично. Висновок: шановні матусі! Не віддавайте дітей в це страшне місце! Ведіть їх одразу до вишів! А я буду запасати поп-корн до наступного року))) Для тих, кому дуже хочеться розвинути тему «Та як вас до дітей допускають з такими поглядами, та мою б дитину я б вам не віддала...» - заспокойтесь. До школи відношення не маю.
Коментувати
Чому б і ні?
Чому не відмінити положення про «зменшення» балів? Адже коли зменшують бали після апеляції, це й принижує й дискваліфікує людину, яка до того перевіряла роботу дитини. Діти у вразливому віці, стараються відстоювати свою позицію, можливо, не завжди праві, але хочуть відстояти свою думку, виразивши той самий протест апеляцією. А тут- розчарування! Зменшення результатів! Опустили дитину перед очами викладачів, батьків, друзів... Я не можу дивитись на таких дітей! Це для них великий відчай і травма! Вони перестають вірити у себе! Доки не розпочалась вступна кампанія, можливо варто для таких дітей, яким було зменшено результати в апеляції, дати можливість залишити результат першої перевірки?! Це дітям сподобається зі сторони міністерства, це дасть шанс деяким приймати участь у вступній кампанії, але водночас дасть хороший урок- добре подумати перед тим, як щось робити! Будь ласка, дайте шанс цьогорічним випускникам- абітурієнтам право на вступ, право на вибір залишити доапеляційну оцінку! Всі батьки будуть лише за. Діти матимуть змогу навчатися у вишах! А також це буде хороший плюс для цієї влади і міністерства зокрема!
фейспалм
Для Чому б і ні?: то есть на сайте выделено жирным шрифтом, что апелляция это не только шанс получить больше баллов, а можно их и потерять, но все равно люди подают апелляции, а потом ноют. Может быть, нужно было подумать, перед тем, как подавать апелляцию? Или сразу делаем, а потом думаем. Удачи, до кампании 3 дня, никто менять/отменять не будет.
Юрій
Якщо ви вживаєте слово « апеляція» , то повинні розуміти цого значення. Під час подачі апеляції ЗНО може відбутись збільшення/зменшення балів. Але дитина подає на апеляцію для перегляду в сторону збільшення балів або підтвердження. Логіки саме в зменшенні нема. Це те саме, що подати апеляцію на рішення суду щодо будь- якої іншої справи, а апеляційний суд замість того, щоб або задовільнити апеляцію, або залишити без змін, присуджують апелюючому ще інакше рішення,не в сторону позивника... логічно- мало б бути два рішення: або збільшити/ або залишити.
Ліна
А якщо перевіряючі випадково забули поставити бали за твір? Також не подавати апеляцію? Дитина тут при чому? Я - на стороні дитини. Все повинно бути чесно. А якщо помилились - то відновіть, будь ласка, справедливість.
Коментувати
А чому б і ні?
Добрий день! Цього року багато дітей подали на апеляцію з певних предметів з огляду на те, що бал мав би покращитися, або лишитися, принаймні , на тому ж рівні. Після апеляції бал багатьом зменшили на багато балів, діти у відчаї, хвилюються... Навіщо наносити психологічну, моральну травму дітям, які й так, наразі, не стійкі, адже на їх долю цьогоріч випало і так немало хвилювань?! Невже не можна залишити таким дітям хоча б такий самий результат, що був до апеляції? Чи це дітям за те, що лишній раз потурбували працівників освіти? Я розумію, що для 200- бальників це вже не так суттєво, а для дітей з середніми результатами при вступі це вкрай важливо, адже роль відіграють соті!! Чому так? МОН, МОЗ, прошу Вашої уваги! Це велика травма для дітей! Є діти , які також мріяли в мед.заклади, і зменшили після апеляції результат... Перегляньте, будь ласка, положення про апеляції! Або хоча б дозвольте таким дітям залишити той же результат, що був!!! Куди звертатись таким дітям? Чому не відмінити положення про «зме...
Згідний
Для А чому б і ні?: Підтримую!
Юрист
Для А чому б і ні?: обращайтесь в суд, баллы снижать они не имеют права, в течение двух недель баллы обязаны вернуть прежние, боритесь за свои права.
Теж так думаю
А куди звертатись до суду, по місцю проживання, чи куди?
Коментувати
Світлана
Ставлять нижчі бали після апеляції щоб діти боялись мати право голосу і подавати апеляції! Тобто починають гнобити наших дітей ще зі школи, щоб сиділи нишком і свою позицію не відстоювали
Євген
Знизивши бали після апеляції такі перевіряючі свою попередню колегу дискваліфікували або визнали некомпетентною. Повинні просто або залишити бал вже на тому самому рівні чи добавити вже, якщо десь критично віднеслись при першій перевірці. Адже абітурієнт подає саме з метою покращення результату, а не навпаки. Я згідний, це стрес для дитини
фейспалм
Для Євген: при подаче апелляции указано, что балл могут как и повысить так и понизить. Если хотели тот же балл, что поставили - не подавали бы апелляцию. Странные, все объяснили в 2х словах, а они все равно не понимают
Коментувати
Мама
Дитина подала на апеляцію з огляду на те, що бал мав би покращитися, або лишитися, принаймні , на тому ж рівні. Після апеляції бал зменшили на два(!) бали, дитина у відчаї, хвилюється... Навіщо наносити психологічну, моральну травму дітям, які й так наразі не стійкі, адже на їх долю цьогоріч випало і так немало хвилювань?! Невже не можна залишити таким дітям вже хоча б такий самий резвльтат? Чи це дитині за те, що лишній раз потурбувала працівників освіти? Я розумію, що для 200- бальників це вже не так суттєво, а для дитини з середніми результатами при вступі це вкрай важливо, адже роль відіграють соті, а тут 2 бали!! Чому так??? МОН, прошу Вашої уваги? Це велика травма для дітей? Перегляньте положення про апеляції!
Olga
Для Мама: Ти ж хотіла, щоб вам переглянули бали? Здається, що це була ініціатива "яжемать". А тепер плачеться про страждання дитини. Дитині - пофіг. Не плачся, "мама" пристроїш десь "дитину".
Якось так
Для Мама: мене також обурює підхід до апеляції, який використовує УЦОЯО. Бо фактично це не апеляція, а ПОВНА повторна перевірка. Як на мене, то це введення в оману абітурієнтів. Не потрібно про це писати в поясненнях, а одразу назвіть речі своїми іменами. Бо учасник ЗНО бачить у бланку відповідей, що комп’ютер помилково інтерпретував букву чи цифру в КОНКРЕТНОМУ (ИХ) питанні. І власне хоче, щоб саме ці питання перевірили. Для чого питається перепровіряти інші питання чи твір (в мовних ЗНО) де суб’єктивізм зашкалює? І ось цікаво, як карають перевіряючих, які перший раз не побачили помилку? З іншого боку, якщо в абітурієнтів не буде страху (саме через це і не подавали апеляцію з української мови) втратити додаткові бали, то апеляцій буде не сотні, а десятки тисяч і тоді система оцінювання ляже.
Євген
Знизивши бали після апеляції такі перевіряючі свою попередню колегу дискваліфікували або визнали некомпетентною. Повинні просто або залишити бал вже на тому самому рівні чи добавити вже, якщо десь критично віднеслись при першій перевірці. Адже абітурієнт подає саме з метою покращення результату, а не навпаки. Я згідний, це стрес для дитини
Коментувати
Наталя
Доброго дня!Лист з епіляцію відправили 21 липня.Відповіді ще ніякої немає.Що нам робити?
Viktoriia
Для Наталя: З якого предмета і на який день від оголошення результатів надіслали заяву? Чи є в кабінеті інформація, що заяву зареєстровано? Коли було засідання комісії, на якому мали розглянути заяву?
Наталя
На 5 день.Взагалі нічого не прийшло.
Наталя
З математики
Коментувати
Петрик Елена
Здравствуйте,подскажите пожалуйста, действует ли закон в этом году для детей,которые получали среднее образование не на украинском языке? Порог для поступления 15 баллов?
Галина
Для Петрик Елена: Який ще порог для вступу 15 балів? немає такого порогу. Є порог 100 балів ЗНО для контракту і 125 для бюджету
Коментувати
Ігор
Апеляцію розглянули , бали додали, але в е кабінеті попередній результат( з меншою кількістю балів) коли він зміниться? Чи необхідно кудись звертатись для того щоб поновили результат?
Viktoriia
Для Ігор: Результат зміниться протягом 3-х робочих днів після засідання комісії і витяг з протоколу буде в кабінеті також.
Ігор
Він змінився , все добре. Але в е кабінеті який я зареєстрував 1 серпня і де я подаватиму документи підтягує старі результати.
Viktoriia
Дивно. Так не має бути. Можливо кабінет було створено до отримання результатів по апеляції? Спробуйте написати листа на ez@inforesurs.gov.ua Це сервіс підтримки електронних кабінетів. Вони виправлять або порадять, що робити. Головне, не подавайте заяви, поки не будуть правильні дані сертифікатів. Також можете звернутися до регіонального центру оцінювання якості освіти або УЦОЯО. Оскільки помилка в сертифікатах, то вони можуть виправити або порадять, що робити.
Коментувати
Ирина
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, могут на рассмотрении апелляции присутствовать с ребёнком посторонний человек , который будет защищать его интересы?
Галина
Для Ирина: тобто "прісутствовать". Там ніхто не "прісутствует". Ви мали послати заяву. Її розглядатимуть без будь-якої присутності.
Viktoriia
Взагалі-то заяви розглядають незалежно від присутності, а не без будь-якої присутності! Тобто учасник може бути присутнім!!! З приводу сторонньої особи, не впевнена. На сайті УЦОЯО написано "учасник" і "законні представники".
Коментувати
Мар’яна
Доброго дня, відіслала апеляцію в перший день після отримання результатів зно, але мене немає в списках із особами, чиї роботи буду перевірені комісією. З якої причини можли б відмовити в розгляді апеляції?
Viktoriia
Для Мар’яна: Зазвичай комісія проводить декілька засідань з одних і тих самих предметів. Тому Ваше прізвище може з’явитися для розгляду на наступних засіданнях - слідкуйте за новинами на сайті УЦОЯО. Взагалі-то відмовити в розгляді заяви не можуть. Якщо заява написана правильно, тобто коректно вказані всі дані, ії мають зареєструвати і розглянуть обов’язково!)
Мар’яна
Дякую))))
Ирина
Для Мар’яна: здравствуйте, у нас такая же ситуация, ждём переживаем!!!
Коментувати
Соломія
Добрий день ! Скажіть, будь ласка, як дізнатися, що моя заява щодо скасування апеляційної заяви переглянута УЦОЯО ?Дякую!
Justice
Для Соломія: запитайте через електронну пошту або зачекайте ще декілька днів доки не напише що ваша заява скасована
Соломія
Дуже дякую!!!
Коментувати
Justice
Доброго дня усім, хто хоче подати апеляцію! Хочу застерегти вас(бо пересвідчився на власному досвіді), що при перевірці Апеляційною Комісією Бланку Б (розгорнута відповідь є не у всіх ЗНО) фахівці будуть на стороні того, хто перевіряв, а не на вашій стороні і у 90% випадків бали будуть знижені. Дякую за увагу! Щасти!
Bebe
Для Justice: так, але, якщо занизили на 5 балів, по шкалі на 9-10, тоді глянемо. Є певні вимоги, критерії. Вперше за 11 років зно є 6 апеляцій з 11 робіт з англ.мови. Бали занижені на 2-5, по шкалі на 4 - 10 балів.
Це точно!
Тих перевіряючих гнати в шию! Роблять вступникам як на зло! Невже важко об‘єктивно глянути на речіі. Якщо не згідні з результатами то ж просто так не подають, але в надії на кращий результат. Що це таке? Самі себе підставляють коли результат віднімають. Або дітей залякують, щоб не виступали проти умніків. Краще лякати дітей відразу. Таке й покоління росте зашугане без право голосу
Ліна
Моїй племінниці зовсім не зарахували твір з англійської мови - 0 балів. Хоча, практично все було виконано відповідно до вимог. А знайомому випускнику також 0 балів за твір, але він зовсім не написав його - здав пустий бланк. Я розумію, можливо це і не халатність, а звичайний людський фактор: втомленість, спека і т.п. Апеляцію подали, але в списках ще не було. Вважаю, що цю технічну помилку зобов’язані розглянути не дивлячись ні на які терміни. Дитина отримала стрес, а ми, на жаль - недовіру до УЦОЯО
Коментувати
Віталій
Добрий день. Якщо результат ЗНО був оприлюднений 24.07, а апеляційна заява була відправлена 29.07. Чи буде вона розглянута?
Viktoriia
Для Віталій: Скоріш за все НІ. Або якщо станеться якесь диво і на штампі буде нерозбірливе число. Останній день був 28.07.
Коментувати
Bebe
Скажіть, будь ласка, коли розглядатимуть апеляції з англійської мови? Результати будуть в кабінеті відразу чи після розгляду всіх апеляцій? Дякую!
Viktoriia
Для Bebe: Результати в кабінеті з’являться протягом 3-х робочих днів після засідання комісії, на якому буде розглянуто саме вашу заяву.
Коментувати