Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Богдан
Я написав географію на 170 балів,але забув вказати номер зошита, чи виправлять мені це коли я подам апеляцію
ольжик
Для Богдан: перевірять за номером робочого місця. Спдіваюсь номер місця і номер зошита у тебе співпадали?
Liuba Borysiuk
бачила, що на ЛРЦОЯО казали, що таке виправляється. якщо щось піде не так і вашу роботу анулюють, ви можете написати апеляцію.
Коментувати
Татьяна Росторгуева
Що робити, якщо ти вже подав апеляційну скаргу? Як тепер її відкликати? Чому немає інструкції щодо цього?
Іван
Для Татьяна Росторгуева: А навіщо відкликати? Ви ж подали її через те, що ваші права було порушено. Апеляція розгляне ваше звернення і усуне всі виявлені недоліки і несправедливість.
Коментувати
Woolf-aria
Чому мй лист з апеляцією вже декілька днів не забирають з пошти?
kiriukhin
Для Woolf-aria: та-же самая проблема
ІІІ
Теж саме. Лежить моя апеляція у відділенні вже три дні.
Коментувати
0brains
У кого є проблеми з результатами/оцінюванням зно з багатьох предметів, вам туди---> http://catcut.net/DbH8
Вікторія
Цьогорічне зовнішнє незалежне оцінювання з фізики має одну некоректну задачу ( на тему «вологість» Завдання №28 Зошит №1). Прочитавши це завдання та спробувавши його вирішити, мої вчителі та репетитори не отримали результату, що був вказаний у відповідях, опублікованих УЦОЯО. Вони стверджували, що в кінці експерименту пара мала будь-яку вологість, а ніяк не 100 %, бо про це не було сказано. Тобто проблемою цього завдання є те, що не було вказано, що пара стала насиченою. Цю умову пропустили фахівці при складанні задачі. Але знаючи це, можна було легко вирішити завдання. Так як цей фрагмент був пропущений безліч випускників не змогли впоратися з цією задачею. Ось умова даного завдання: 28. Після того як у герметично закритий балон об’ємом 0,5 м3 поставили відкриту посудину з водою, з неї випарувалася вода масою 6 г. Визначте початкове значення відносної вологості повітря в балоні, якщо густина насиченої водяної пари дорівнювала 20 г/м3. Температуру повітря вважайте незмінною. Відповідь запишіть у...
////
Для Вікторія: вы не перепутали номер задания? № 28, задание на соответствие, правильные ответы 1 - В, 2 - Б, 3 - А, 4 - Г.
////
только сейчас заметила, что комментарий 2017 года))
Коментувати
0brains
У кого є проблеми з результатами/оцінюванням зно з багатьох предметів, вам туди---> http://catcut.net/DbH8
Tarik
Подав заяву на апеляцію, але якщо передумаю і захочу відкликати цю заяву, то як можна це зробити? На сайті пише, що можна відкликати, але не сказано як саме це робиться. Дякую.
Настя
Допоможіть, будь ласка. Проблема у тому, що скан відповідей з біології виявився неякісним, через це комп’ютерна програма не зарахувала 9 балів моєї роботи. Чи виправить ці результати апеляційна комісія??
Людмила
Ми набрали 108 б.,з історії.Мріяли вступити на дизайн в ВУЗ,а там на сайті прохідний 110.Чому дитина творчими конкурсами не може перекритт ці бали????
0brains
Для Людмила: Саме тому, що дурні діти не гідні вчитися у ВНЗ!
Людмила
Не ДУРНІ!!!! А Вы возьмите и пройдите творч.три конкурса ??Ребенок живет художеством,а Вы обзываете дураком.К тому-же продает свои работы.Не суди.
SSS
В мене теж буде складати три творчі конкурси. Але ще три роки тому їздила у ВНЗ на консультації, та за три роки підтянула НЕ РІДНУ українську до 190, та історію до 180. І я вважаю, що художнику теж потрібно знати мову( а бажано 2-3-4), ну і звісно..."хто не знає своєї історії....."- кінцівку знаєте. Вам, як мамі, треба заспокоїти дитину. Не пройде на бюджет, шукайте комерційне відділення, якщо дитина мріє...І все вирішить доля, фарби, пензель та витримка.Бажаю успіху!!!
Коментувати
ХУЙ ПИДОРАС
У кого є проблеми з результатами/оцінюванням зно з багатьох предметів, вам туди---> http://catcut.net/DbH8
Наталия
У четвер 22 червня о 15:30 в національному інформаційному агентстві «Укрінформ» відбудеться прес-конференція директора Українського центру оцінювання якості освіти Вадима Карандія щодо підсумків проведення основної сесії ЗНО-2017 та наступних етапів незалежного оцінювання.
ксения
Доброго дня! Якщо випускник-претендент на нагородження медаллю подав на апеляцію, як бути з наказом по школі та врученням атестату особливого зразка на випускному? Дякую
Наталия
Для ксения: Тоді чекаєте висновку за вашою апеляцією і вручення затримується.
Коментувати
Anonim
Що робити, якщо ти вже подав апеляційну скаргу? Як тепер її відкликати? Чому немає інструкції щодо цього?
іра
Як можна відкликнути апеляційну заяву? І чому 161 бал, а оцінка 7.
Владислав
Коли подається апеляція,вона впливає на всі вибрані предмети ЗНО чи лише на один?
Інна
Для Владислав: на один, там при поданні вказуєш, який саме
Коментувати
Інна
Після апеляції 199 можуть змінити на 200? Чи таких випадків не бувало. Просто думаю чи варто пробувати
Катя
Для Інна: Можуть змінити на 198 а то і меньше...
Коментувати
олег
При подачі апеляціі перевіряючі можуть за необхідністю зменшити бали?
Наталия
Для олег: Можуть
Коментувати
Олеся
Добрий день! Апеляцію треба писати повністю самому, чи роздрукувати та вписати ? Чи необхідно писати ім’я директора Українського центру оцінювання якості освіти?Якщо так, то як його звуть ? Підскажіть будь ласка!
Станіслав
Наказ МОН №300 на який посилаються в даній статті втратив чинність.
Друзілла Галицька
Для Станіслав: Правда. Чинним є наказ від 10.01.2017 № 25. Цікаво, коли коригують минулорічні статті (змінюють рік), хоча б трохи читають що в ній написано?
Коментувати
)
Перевіряю відповіді з офіційними відповідями з математики нарухував собі 52+ балів ( тобто останнє і перед оствннє завдання я зробив але не знаю скільки балів мені за нтх дадуть ) а результат прийшов 40 правильних відповідей. Варто подавати апеляцію?