Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Billy Milligan
Апеляційний бланк на цьому сайті правильний?його треба просто роздрукувати і заповнити?
Наташа
Подскажите, пожалуйста, математика задание 24 : правильный ответ БВАД, ребенок отметил ВВАД. Почему поставили 2 балла, а не 3. Предыдущее задание 4хбальное,тоже один неверный ответ, но стоит 3 балла. Спасибо!
Семен
Для Наташа: Должны были 3 ставить
УЦОЯО
Дві відповіді поспіль бути не можуть. Так як варіант В уже використаний, причому неправильно, то другий раз його не зараховують
Коментувати
Олена
Ті, хто сумнівається, дайте обов’язково почитати свій твір компетентним фахівцям, бажано не одному. Завантажте фотокопію твору, дайте на перевірку, кодли вам скажуть, що є смисл подавати на апеляцію - сміливо подавайте.
Каріна
Мені стало цікаво,багато людей буде подавати апеляцію? Бо я щось вагаюсь, оскільки боюсь, щоб бали за твір не зменшили.
Іван
Для Каріна: Так якщо ви впевнені що вам навмисно занизили оцінку - то треба подавати апелацію. А якщо вам просто не подобається оцінка - то подавати апеляцію не треба, бо можуть ще знайти помилки.
Коментувати
КИМОшник
Что случилсоь с 6б? Вы фанитесь просто?) Текст 14, и 4 балла снято за 6б. Я не верю, что у меня больше 11 ошибок.
Іван
Для КИМОшник: Подавайте апеляцію!
Марія
Швидше за все Ви маєте велику кількість помилок на тавтологію.У скан-копії це призначено кутом перед словом. Подивіться
Коментувати
Юлия
Та же самая ситуация, текст просто испортил общий балл ЗНО, текст у меня 7 баллов с тем учётом, что 2,3б,6б стоят нули, хотя в 3б у меня приведён пример, а о 6б даже нет смысла говорить
Каріна
Я шокована після оприлюднення результатів, особливо це стосується власного висловлення. 6б= 0, так само і за тезу, і перший аргумент.
Богдан
Це жарт якийсь? 0 баллів за 6Б в бланку Б з української мови. Дякую) Тільки мені цікаво, де я наробив більше 11 помилок, якщо в мене повністю за завдання 12 балів, мені цих 4 бали не вистачило для 10 за ДПА... В висновку я конкретизував і довів свою думку, мені дали 1 бал, а не 2.
Іван
Для Богдан: Подавайте апеляцію! Якщо сталася технічна помилка - її на апеляції виправлять!
Коментувати
Софія
Весь день намагаюся побачити бланки з відповідями і хоч би що.. Додаток на телефоні загружає пів години, а потфм зовсім вилітає. З ноутбука навіть на сайт не вдається зайти. І так не тільки в мене
Семен
Для Софія: Перегруз, походу. Сайт лег, не выдержал. Наверное, все 349 365 участников пошли проверять одновременно.
Коментувати
Максим
6Б = 0 баллов. Общий балл за собственное высказывание - 14. *в недоумении чешу затылок*
LS
В мене одної з укр. мови за критерій 6б 0 балів? При тому що загалом виходить 15, я не розумію як таке могло вийти що там більше 11 помилок, здається необхідно подавати апеляційну заяву
Юля
Для LS: у мене 1 бал стоїть( А скільки у тебе загалом, впевнена у правоті?
Катерина
Сама в шоці,така ж ситуація
Іван
Обов’язково потрібно подавати апеляцію, якщо перевіряючі пропустили якісь частини твору.
Коментувати
Оля
скажіть будь ласка , якщо в зно з географії в мене всі задачі зроблені правильно , тільки вписані в бланк відповідей з першої клітинки, то не зарахує? і чи допоможе в такому випадку апеляція
Ірина
З приводу 58 завдання із ЗНО з історії України 2019 року. В наказі МОН від 03.02.16.№ 77, який приводиться як чинна програма ЗНО з Історії України, відсутня дата 1699 рік, проте є обов’язкова дата для вивчення - 1713 рік. ( http://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2017/01/history_Ukraine2017.pdf). Хотілося б почути офіційний коментар УЦОЯО з цього приводу а також механізм подання апеляційної скарги.
Юлия
Для Ірина: поддерживаю
Коментувати
Adel
Приват. Кто писала по анг. магистратура 11. 07 экзамен. Прозьба сбросить фото тетради номер 8. Спасибо. adelina.uipkp@gmail.com
Влад
Ребята, не подавайте апелляции, эти твари специально занижают баллы, что бы уменьшить их количество, там нет компетентных учителей, все это миф, раньше могли поднять баллы, сейчас эта конченная комиссия думает только о том, как быстрее пойти домой пожрать
Аня
Коли буде апеляція по фізиці результат на яке число де можна подивитися результат
Анжела
Что делать? У меня по математике в 23 вопросе ГВГВ а надо ГДАБ Фт. е один правильный первый Г но мне его не засчитали и в апелляции отказали! ГДЕ СПРАВЕДЛИВОСТЬ! Решается вопрос сдал/не сдал из за этого вышло Не сдал! ЧТО ДЕЛАТЬ ДАЛЬШЕ? Выходит кто не присутствовал на апелляции лично те дела вообще не рассматривают, так что ли?
Галина
Для Анжела: це не тому що Ви не були присутні, а тому, зажіяли у відповідях два рази одну літеру (а так бути не може), що підтверджує те, що Ви не знаєте вірну відповідь і просто намагаєтесь використати під час апеляції випадкове попадання. Така відповідь не може бути зарахована як вірна.
Анжела
Значит нет смысла ехать в Киев и добиваться пересмотра дела?
Анжела
Для Галина: Скажите пожалуйста значит нет смысла ехать в Киев и добиваться пересмотра дела?
Коментувати
Софія
Що робити, якщо із ЗНО з іст. в мене в 28 ВАБГ, а в мене ВАГБ виходить 2 правильних, а зарахували одне. Або в 57 БАГВ, а в мене БАВГ і знову лише 1 бал рахують. А в 58 ГБАВ і в мене всі співпадають, а зарахували 3, а не 4. Що мені робити?
.
Для Софія: вы читаете критерии оценивания перед тем, как проходить ЗНО? http://osvita.ua/test/training/5040/ В 27-28, 57-58 так насчитываются баллы: если правильно первая ИЛИ последняя дата, то это 1 балл; если правильно первая И последняя, то два балла; если всё правильно, то три балла. В 28 и 57 у вас правильно только первая дата, поэтому один балл. В 58 у вас правильно всё, поэтому дан максимум - 3 балла (не 4!)
Коментувати
Наталія
Надіслала апеляційну заяву на адресу Українського центру оцінювання якості освіти, забула вказати примітку Апеляційна комісія , потрібно переслати заяву?
Ангeліна
Нe встигли приіхати на апeляцію,так як сповіщeння було викладeнe вночі з 21 на 22 .06,а апeляція 22, доіхати нe можливо,скажіть як бути?Дякую .