Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юрій
Чи можу я поступити на маркетинг з такими зно:укр мова та літ-ра,географія,історія,англ мова?
Надія
Для Юрій: В ТНЕУ на маркетинг : українська мова та література; математика; іноземна мова або географія. http://www.tneu.edu.ua/entrant/
Коментувати
Вероніка
Доброго часу суток! Скажіть будь ласка, запрошення прийде на електронну адресу?
Oleg Taran
Добрий день Я маю вищу освiту. помiняв свою професiю за фахом. Я моряк. Закiнчив додатково технiчний колiдж за цiєю професією.I здобув другу спiальнiсть, за рiвнем молодший бакалавр. Питания таке: Для того, щоб вступити (продовжити навчяння) в вищому закладi за напрямком по цiй спецiальностi менi потрiбно здавати ЗНО. Чи можливо здавати ЗНО не за графiком, скажiмо екстерном? Питаю це тому, що специфіка даної роботи полягає в тому, що працюю 6 місяців і 3-4 відпочиваю, це в кращому випадку, буває і меньше.
Христина, зношнік 2017
Для Oleg Taran: раджу перше мову підтягнути, а потім підстроюватися під ЗНО в травні
Коментувати
Оля
Чи вважається робота поважною причиною, через яку людина не може прийти на іспит (випускник минулих років)? Випадає один іспит, чи можна здавати його під час додаткової сесії? Якщо так, які документи, довідки потрібні? Що взагалі вважається "поважною причиною"? О котрій годині зазвичай проводять іспити?
Галина
Для Оля: По-перше: на який іспит Ви збираєтась прийти або не прийти? Якщо на ЗНО, то час проведення зазначають в запрошенні. По-друге: робота ні в якому випадку не може вважатись "поважною причиною". Ви можете на цей період взяти відпустку або відгул за раніше відпрацьований день (якщо у вас таке практикують). "Поважною причиною є те, що не можна перенести у часі. Наприклад: хвороба, пологи, міжнародні конкурси та змагання на яких Ви маєте представляти країну, служба в зоні АТО тощо. Все що може бути перенесене в часі, в тому числі одруження, відпустка тощо, не може вважатись поважною причиною
Коментувати
Ангеліна Томишин
Скажіть будь-ласка де можна дізнатись місце проведення ЗНО в м. Хуст оскільки на сайті Українського центру оцінювання якості освіти така інформація відсутня?
Ангеліна
Для Ангеліна Томишин: УВАЖНО!!! прочитай лист від УЦОЯО, там зазначено, що інформація про місце проходження ЗНО буде розміщена на інформаційних сторінках учасників незадовго до ЗНО.
Коментувати
Коля
Подскажите, где можно посмотреть информацию, о месте прохождения ЗНО? в каких именно школах или..?
Оксана
Підскажіть будь ласка:що потрібно здавати на психолога?
Марта
Для Оксана: в прошлом году сдавала англ, биологию, укр язык и математику (просто в каких-то универах нужна биология, а где-то вместо неё математику можно)
Коментувати
Оля
Доброго дня, якщо учениця вагітна і не може зявитися на ЗНО що їй буде за це?
Професор Онуфрий
Для Оля: нічого їй не буде за це
khrystyna_19
Для Оля: Якщо не зявиться на ЗНО , то не отримає атестат про завершення школи, відповідно не поступить нікуди і не буде мати жодного документа (навіть про завершення школи)
Дмитро
Так і треба поганій шльондрі, хай сидить без документів про освіту, сучка.
Коментувати
НАТАЛІЯ
Чи можна реєструватися і на математику і на історію України, чи потрібно обрати тільки один предмет з цих двох?
Сергій
Для НАТАЛІЯ: можна на обидва, дивіться самі, що вам потрібно, дивлячись на яку спеціальність поступати
Коментувати
Марія
Як будуть 2018 році здавати тести з української мови студенти 2 курсу коледжу які поступали на базовій освіти чи буде тільки мова чи ще література
Леонид
Добрый вечер, подскажите пожалуйста , если я прописан в Киеве , а поступаю в Винице где надо сдавать ЗНО?
Анна
Для Леонид: де зручно. Під час реєстрації на ЗНО треба вказати те місто, в якому буде складатись ЗНО, те, де ти будеш в період складання ЗНО. Якщо випускник 2018 року, то, мабуть, без варіантів, бо реєстрація на ЗНО прив’язана до школи, адже ДПА складається у формі ЗНО.
Коментувати
Галина
Для технічних вузів (спеціальність IT) , який рівень іноз. мов потрібен В1 чи В2? Де це конкретніше взнати?
Анна
Для Галина: немає значення, яка спеціальність обирається для вступу. ЗНО з іноземної, якщо воно потрібне для вступу, складається однакове усіма - одна робота для всіх, треба виконати всі 59 завдань. Єдина різниця - якщо потрібен тільки результат ДПА з іноземної, тоді він буде обраховуватись на основі лише 43 завдань тесту для учнів, які вивчали в школі іноземну не на профільному, а на академічному рівні. Детальніше можете почитати тут: https://goo.gl/4Vxetp
Коментувати
світлана
скажіть ,будь ласка,чи можна поступити на математичний факультет із такими зно : укр мова ,математика ,історія ( на рівні дпа)
Анастасия Домбровская
Для світлана: так
Коментувати
darialafi
Отменили русский и теперь я не знаю, что сдавать. Собиралась на филолога (русский язык) и тут такое.
Наталія
Який формат тестування з аудіювання (англійська мова)? Які інструкції щодо цієї частини іспиту? В яких посібниках на 2018 рік описано формат і надано тренувальні вправи?
Анна
Для Наталія: зразки рівнів В1 та В2, як і текстів для аудіювання, будуть опубліковані на початку листопада: https://goo.gl/2WZhKF. Треба дочекатись, після чого ще через деякий час можлива поява посібників та збірників тестів
Мвргарита
На основі якої шкільної програми складалися завдання на зно з хімії?:Це для кандидатів хімічних наук чи для школярів? Схаменіться!!! Все робиться для того,щоб ,,завалити" дітей? ВПЕВНЕНА,щр багато вчителів і викладачів не впораються із завданнями((
Коментувати
Ірина
Коли буде оприлюднена программа ЗНО 2018 р.? Хочеться вже знати про зміни до програм.
Анна
Для Ірина: програми на 2018 рік вже затверджені, можна готуватись https://goo.gl/PZ1x7N. А от характеристики та критерії оцінювання ще ні.
Коментувати
Мама
Как может ребёнок сдавать через день экзамены!?!? В этом году было издевательство над детьми!!!! Мой ребенок сдавал через день: англ, Матем и историю. На следующий год тоже самое! Матем, через день Укр.мова! Неужели нет никаких норм? Дети не успевают переключиться с одного предмета на другой! Или это делается специально?
Nadya
А почему математика первая?Вроде украинский всегда первый был.
аж смішно!
А хіба математика вже обов’язково? Пропала математична грамотність убогої країни. Розумію не здати на 10, а отримати 7. Але отримувати 10, а здати на 2. Це у стилі покращення математичної освіти держави.
0brains
У кого є проблеми з результатами/оцінюванням зно з багатьох предметів, вам туди---> http://catcut.net/DbH8