Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анастасія
Скажіть будь ласка, якщо для вступу потрібно у ВНЗ потрібно 3 предмети, то обов’язково здавати 4 в 2021 році?
Максим
Для Анастасія: В 2021 році відбудуться зміни, тому обов’язково треба буде складати ЗНО з 4 предметів
Максим
Для Анастасія: https://www.google.com/url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fmon.gov.ua%2Fua%2Fnews%2Fz-2021-roku-zno-z-matematiki-matime-2-rivni-ta-bude-obovyazkovim-dlya-skladannya&psig=AOvVaw27Zzwu-1Ovzv3MBJBb7Smg&ust=1609244005053000&source=images&cd=vfe&ved=0CAIQjRxqFwoTCNCGiLXT8O0CFQAdABAD
Коментувати
Т.Ю
Т.Ю Якщо для поступлення дитині потрібно ЗНО з укр.мови і літератури історії, творчий конкурс , ну і звісно обовязкова цього року математика. Скажіть будь -ласка , чи обовязково здавати 4- тий предмет, так як він взагалі нам не потрібен.
Галина
Для Т.Ю: він здається не для вступну, а для випуску. ДПА - це випускні іспити. Всі мають з 2021 року здавати 4 предмети ДПА, незалежно будуть вони далі вступати до вишу чи ні.
Коментувати
оля
ну от, як завжди, в тих хто розробив графік чи клепки немає, чи совісті....наймасовіші предмети поставити підряд...ставлю на те, що совісті нема
Alex
"осіб, які виявили бажання вступати до закладів вищої освіти у 2020 році", в смысле? А если, я на данный момент на 2-м курсе в Колледже(Частный Колледж), я могу не сдавать? Или как это работает? Дальше идти учиться смысла не вижу, ибо в семье свое дело, и гнаться за красным дипломом и высшем образовании, мне вообще не нужно. Или же, в конечном итоге, без высшего образования, не смогу переоформить фирму на себя в будущем?!.. Или, как это работает.. Спросить толком не у кого, так как нахожусь в другой стране.
Elliot
Чи переносяться дати проведення ЗНО в цьому році або це поки не відомо?
Друг
Для Elliot: Без вищої освіти деякий бізнем на себе переофлрмити не вийде. Там де потрібен керввний склад.прийдеться шукати людину і довіряти ій керувати та приймати за вас рішення
:D
не шути так)
Коментувати
Ваня
Я сдавал зно в 2019 году мне нужно в 2021 поступать, сертификат будет действителен или нет?
Юлия
Для Ваня: так
Коментувати
FAK ЗНО
навіщо учням ЗНО якщо деякі одинці нашої країни учаться добре а інші учні учаться погано або плюс мінус нормально або сини депутатів просто бл*ть платят щоб вони получили освіту і так де бл*ть логіка це просто піздиц
Микола
Для FAK ЗНО: ЗНО має свої плюси і мінуси, як для мене один з найважливіших плюсів це щоб діти які не вчилися в попередніх роках хоть в кінці останнього року навчання могли себе проявити. Якщо би ЗНО не було це би не зіграло ніякої ролі, так як всі університети зробили би своє ЗНО(ВНО) тому що має бути хоть якийсь рейтинг учня щоб знати що він з себе представляє. ЗНО - це перший екзамен в житті який показує здібності майбутньої людини в праці, потім решта екзаменів це сесії і співбесіди.
Дмитрий
писька
Коментувати
Мартп
Які предмети із зно потрібно здавати для професії вчителя фізкультури)? І чи потрібна математика
Кабуджо
Для Мартп: Ну посмотри на сайте университета,где есть такая специальность
Коментувати
Лариса
Доброго дня.Скажіть,якщо дитина не може здавати аудіювання по англ.мові згідно медичного висновку,то екзамен здається в основну сесію,чи додаткову?Дякую.
239
Для Лариса: до чого тут це? На додаткову сесію йдуть ті хто з поважних причин не зміг прийняти участь у основній сесії (наприклад перебував у цей час в лікарні). А у Вашаму випадку можливо може бути звільнення від ЗНО (з’ясовуйте в поліклініці). Або обирайте інший предмет (навряд чи з проблемами слуху Ви збираєтесь вступати на мовника, де розмовна мова є одним із основних моментів).
Лариса.
Так.Мовником не буде,але для ІТ є або англ. або фізика.Він буде здавати і те ,і те.Запитую,тому що мені сказав це директор центру оцінювання.Якщо є така можливість англ. без аудіювання,то чому це має бути додаткова сесія.Звільнення від ЗНО нам не показане.Дитина добре знає англ. мову.,якби цей текст читала жива людина,проблем не було б.Дякую за відповідь.
Андрій
А його читає нежива людина?
Коментувати
Алёна Боровик
Доброго дня. Якщо у чоловіка є спеціальна освіта після училища,закінчив давно, чи потрібно йому здавати ЗНО для вступу в ВНЗ ? І куди треба звертатись, щоб подати заявку для участі у ЗНО у м.Кременчук. Дякую.
777
Для Алёна Боровик: Звісно треба. В регіональний ценрт оцінювання. Для Полтавської області - Харківський (майдан Свободи, 6, кім. 463 м. Харків, 61022 (057) 705-07-37, office@zno-kharkiv.org.ua)
Коментувати
ОЛЬГА
Доброго дня! Підкажіь чи потрібно здавати ЗНО ДЛЯ ВСУП на МАГІСТРАТУРУ спеціальність СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО?
Ірина
Доброго дня, скажіть, будь ласка, скільки часу чинний сертифікат ЗНО? Якщо другокурсник училища отримає сертифікат з української мови і літератури у 2020 році, то чи потрібно йому буде ще раз складати це ЗНО у 2022 році, після закінчення 4 курсу, щоб вступити в університет? Дякую!
Максим
Для Ірина: Сертифікати дійсні 3 роки, тобто у вашому випадку до 2023 року)
Коментувати
Світлана
З яких предметів треба здати ЗНо при вступі на факультет : Інженерно - технічний , Ужгородського університету.
Артур
Для Світлана: Дивіться на сайті університету
Коментувати
Виктория
Подскажите пожалуйста, в 2020 году при поступлении можно будет воспользоваться результатами зно 2019 года или только 2020? Спасибо!
Артур
Для Виктория: Можнo
Коментувати
лариса
Большая просьба к тем кто составляет графики ЗНО. Нельзя ставить сложный предмет физика через день после объемного предмета украинский язык и литература. Где равный доступ до образования? После украинского логичнее ставить историю, так как это предмет для ДПА как и математика обязательный. Складывается впечатление что кто то заинтересован чтобы физику не сдавали вообще.
Артур
Для лариса: А история значит фигня и необъёмная
Коментувати
Таня
Доброго дня! Скажіть будь ласка, а чому в моєму кабінеті досі нема інформації про МІСЦЕ складання ЗНО?
Юлія
Доброго дня ! Зно для магістратури в 2019 році буде? І коли саме буде реєстрація?
Коля
А девятиклассники пишут ЗНО.И когда, и с каких предметов. Подскажите пожалуйста а то мы тут спорим да или нет
Роман
Для Коля: Нет,девятиклассники ЗНО не пишут.Для девятых классов ДПА
Коментувати
money lender
Вам потрібні ФІНАНСИ? ми виділяємо гарантовані готівкові гроші за ставкою 3%. Зв’яжіться з нами на будь-якому виді фінансів електронною поштою: taplender@gmail.com
Ігор
В котрій годині можна буде дізнатися результати?