Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ярослав
А де буде здаватися ЗНО Фізика 2022 року ?І який прохідний бал на 2022 рік.Буду дуже вдячний за допомогу
Dmytro
Для Ярослав: ЗНО з физики в цьому році не буде
Коментувати
Юрій
Вітаю, якщо не прийти на зно 100 балів нараховуються ? Чи цей предмет просто не буде врахований чи щось типу цього
Andrii
Для Юрій: Якщо не прийти, то буде "не склав" з цього предмета.
Коментувати
Олена
Доброго дня! Розпрозорте, будь ласка, процедуру, як подаватися на ЗНО з укр. мови та літ., щоби отримати 2 сертифікати: окремо з мови та з мови+літ. І як рахуються бали в обох випадках. Наперед вдячна.
Влад
Для Олена: просто реєструєтеся на укр мову і літературу і все. Як рахується почитайте в гуглі, всея інформація є
Коментувати
Егор
Почему не делят физику для ДПА на два уровня? В обычной школе и близко не решали тех задач, что даются на ДПА!
Антон
Интересно, какой не очень умный человек поставил самый сложный предмет первым? Надо было ещё раньше поставить. Зачем детям готовиться, можно и в апреле было поставить.
Станислав Сергеевич
Здравствуйте. Надо получить второе высшее, не хватает ЗНО по английскому. В Украине буду не раньше сентября. Есть варианты сдачи после 25 июля?
Галина
Для Станислав Сергеевич: що означає ІІ вище? Ви в магістратуру збираєтесь? там не ЗНО а ЄВІ. У вересні-жовтні буде спеціальна сесія (для тих, хто на бюджет не претендує). Якщо Ви про іншу спеціальність рівня бакалавра, то вступ па базі рівня бакалавра без ЗНО, а за вступними іспитами. Ось тільки якщо Ви будете в Україні аж у вересні, то на вступну кампанію цього року не потрапляєте. Чекайте наступного року
Андрей
Для Галина: 3-й этап приёма документов как в магистратуру, так и на бакалаврат проходит с 26 октября 2021 по 19 ноября 2021 г. https://drive.google.com/file/d/1RLE-6mjr2OfmvLpc4fp0FMglzVzmN6Bs/view "Галина" соершенный дуб в данном вопросе, не читайте её неправдивую информацию.
Галина
Для Андрей: сам Ви "дуб". для того аби вступати в жовтні на бакалавра, треба мати результати ЗНО. А в людини їх немає. В жовтні не проводяться ніякі спеціальні сесії ЗНО. Є лише спеціальні сесії ЄВІ! тому не радьте дурні, якщо не прочитали питання
Коментувати
Богдан
Скільки часу длиться екзамен? Зно з української мови 1 червня Якщо в 11 почався то в скільки закінчується?
zno
Для Богдан: 210 минут в час или 2
Галина
Для zno: 210 - то мова з літературою.
Коментувати
Оля
після якого курсу у коледжі здається ЗНО,якщо я планую далі піти навчатися у ВУЗ?
viktoriavostrohova93@gmail.com
Для Оля: після 2-го курсу
Коментувати
bogdan18
Вітання, мене цікавить наступне важливе питання: о котрій годині починається тестування з математики у п"ятницю 28.05.21
Кирило
Для bogdan18: Початок о 11, але треба раніше прийти, може о 10:30
Коментувати
Игорь
Ответьте в. INSTAGRAM пожалуйста Jagar_johnson_j.j.bxng спасибо. Reply to me on Instagram please be very grateful
Игорь
Что делать если срок паспорта истёк а тут зно буде а по порт я только делать буду
Олег
як дізнатися де я буду здавати зно?.
Оксана
Для Олег: Коли отримаєте Сертифікат проходження ЗНО, в якому буде вказаний логін і пароль. За допомогою логіна й пароля Ви зможете увійти у свій особистий кабінет учасника ЗНО (на сайті УЦОЯО). У особистому кабінеті буде вказано пункт проходження предмету ЗНО. Для кожного предмета - свій пункт проведення.
Коментувати
Аннв
Простите,а если человеку отказали в здаче зно в осной сессии,он будет сдавать допольнительную сессию,то сможет ли он поступить
Кирило
Для Аннв: так
Коментувати
Анна
Здравствуйте!если попадает что 4 предмет на выбор по расписанию попадает раньше обязательных,в случае его нездачи(или недобора баллов)будет ли ребёнок допущен к последующим экзаменам?
Влад
Для Анна: буде.
Коментувати
Олена
Доброго дня! Чи враховується як вступний ЗНО результат іспиту IELTS? Якщо так, то який бал? Дякую.
Влад
Для Олена: ні. Треба складати ЗНО.
Коментувати
Оксана
Якщо моя дитина планує вступати в зарубіжний ВУЗ , в якому враховується лише загальний бал атестату, вона повинна здавати ЗНО чи ДПА? яку кількість предметів? І ще: при наявності міжнародного сертифікату IELTS у дитини - здавати англійську мову потрібно чи ні?
Галина
Для Оксана: Що за дурне запитання? Як можна здавіати або ЗНО або ДПА? ДПА здають у формі ЗНО. Жодним іншим чином ДПА здати неможливо. Але сертифікат дійсно зараховують замість ЗНО. В1 - за рівень стандарту, В2 - за профільний рівен
Світлана
а як тоді рахуються бали за ЗПО з англійскої, якщо зданий испит IELTS, і де можна знайти офіційне підтвержження, що в разі отримання міжнарожного сертефікати, не потрібно здавати ЗНО з англійскої?
Лариса
Якщо з англійської не складатимете ЗНО, то балів за нього не буде. До ЗНО іспит IELTS не має відношення, він дає змогу отримати 12 за ДПА.
Коментувати
Anna
Доброго дня, якщо моє місце приписки відрізняється від місця фактичного проживання, я маю подавати документи в який із центрів оцінювання?
Галина
Для Anna: Туди де проживаєте і де будете здавати ЗНО
Коментувати
Світлана
Доброго дня, моя дитина хворіє цукровим діабетом 1 типу вона буде здавати ЗНО? Якщо вона може не здавати то що для цього потрібно?
Галина
Для Світлана: рішення медичної комісії, якщо ваше захворювання відноситься до переліку тих, що дає звільнення від ЗНО
Коментувати
Марія
Доброго дня, підкажіть дати початку реєстрації на зно і де саме треба реєструватися, якщо робиш це самостійно (я з Києва) ? Я планую складати зно другий раз і через це мене також цікавить, чи потрібно мені писать 4 екзамени або ж я можу вибрати тільки ті, які потрібні меня для виступу.
Галина
Для Марія: реєстрація відбувається у лютому. Вам треба складати лише ті ЗНО, які необхідні саме для вступу
Коментувати
Світлана
Скажіть мені будь ласка, якщо мені для вступу потрібно 3 предмети ЗНО, чи можу я здавати 4 у формі ДПА?
Наталя
Для Світлана: так)
Коментувати