Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ангелина
що за дибіли там сидять я не розумію, де географія? я що тратила гроші від вересня просто так? зато французька і іспанська має бути бля#ь, як я тебе ненавиджу Шкарлет щоб тобі добре було))життя це бумеранг)))
Серж
Війна в країні, а Історія не обов’язковий?! Ганьба!!! Та й що робити тим дітям, які готували чотири предмети?
Andrii
Для Серж: Не потрібно істерики, не має ніякої ганьби. Вивчення історіі в школі ніхто не відміняв. Тим дітям, які готували чотири предмети, жити і радіти, що тепер їм потрібно тільки 3.
Моровінд
що тут не так? Я не хочу гадати, але скоріш за все 50% виберуть історію, бо немає альтернативи.
Коментувати
Іван
Відносно української мови питань немає. А математику доцільно замінити тестом на перевірку логічного мислення (за аналогом тесту на IQ). Другого дня надати абітурієнтам право вибрати два предмети з наступних: математика, фізика, хімія, біологія, українська література, історія, іноземна мова, географія. При цьому завчасно для кожної галузі знань ознайомити учнів, який предмет для вступу на спеціальності цієї галузі є обов’язковим для вибору та які 3 предмети з перерахованих вище пропонуються для довільного вибору. Наприклад, для медичних спеціальностей обов’язковим зробити біологію (хімію) і на вибір хімію (біологію), фізику чи математику. Для філологічних - українську літературу (іноземну мову для вступників на іноземні мови) і на вибір історію, математику чи іноземну мову. Не хвилюйтеся - так звані "гуманітарії" математику не виберуть, а для математичної лінгвістики вона потрібна. Для математичних і технічних спеціальностей - математику і на вибір фізику, хімію чи іноземну мову тощо.
надія
Для Іван: математика вже є і для гуманітарії .тому що здається 3 а не 4 предмети
Коментувати
Ольга
Коли буде інформація, стосовно конкурсних предметів за спеціальностями для вступу. Як сьогодні майбутні абітурієнти можуть обрати третій предмет, якщо МОН ще не опублікував саме цю інформацію. Час спливає, учні, батьки і вчителі нервують.
Микола
Для Ольга: наскільки мені відомо, університет приймає будь-який набір предметів для вступу, але з різними коефіціентами
Коментувати
Руслана
Це правильний варіант на час війни, а для мирного часу було б добре здавати до двох обов’язкових(математика +українська мова) ще 2-3 предмети на вибір
Михаїл
Я взагалі-то був більш радикальним у своїх поглядях: ще з часів ЗНО я вважав, що жодного обов’язкового предмету не має бути, а учні повинні самі обирати, що їм потрібно для вступу. Але 2 обов’язкових - це все ж таки не 4, як казали раніше. Отож не повна, але перемога.