Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анастасія
А якщо українська література потрібна, то як здавати? То треш, щей часу ой як багато....
мяк
идите вы все на*уй. я не собиралась сдавать английский, так почему я должна это делать сейчас. верните всем известное зно, и не морочте детям головы.
Валентина Іванівна
Питання до МОН. Де географія? Знову не врахували інтереси дітей. Діти готують предмет, невже не можна було вирішити у вересні те про що знали заздалегідь.
Оля
Доброго вечора.Чи обов’язково здавати НМТ,якщо поступати в коледж після 11 класу?
Наталія
Це вже остання сходинка знущання над випускниками 11 класів. Яка ж це має бути нервова система у молодих людей? Де ж це, в яких ще країнах компанують завдання з мови та математики одним блоком, а історію та англійську іншим блоком? Зупиниться пока не пізно, будьте людьми!!!
Інна
Найкращий варіант- це можливість вибору трьох потрібних для вступу предметів. Навіщо дітей перевантажувати в цей складний час. Як можна нормально підготуватися в умовах війни та ще й навантажувати дітей непотрібними для вступу предметами.
Вова
Добрий вечір, все чудово але, додавати іноземну мову як головний предмет, це занадто. Чому не можна обирати, замість іноземної мови інші предмети. Було б чудово як щоб щось змінили.
Анна
Шановні МОН!Чому в такий складний час,коли дітям нереально тяжко навчатись,Ви робите ОБОВ‘ЯЗКОВИМ ПРЕДМЕТОМ іноземну мову?Навіть при складанні звичайного ЗНО іноземна мова - не є обов‘язковою.Мені здається,що під час введення воєнного стану не потрібно ускладнювати написання іспитів дітям,адже вони також нервують через всю ситуацію,що,на жаль,зараз відбувається.Зверніть ,будь ласка,увагу на те,що багатьом будь-яка іноземна мова дається тяжко,ще й в період повномасштабного вторгнення.Зрозумійте,діти-це не роботи,які зобов‘язані складати 5 предметів!!Ви навіть не уявляєте,як це впливає на психіку і моральний стан.До того ж,потрібно робити акцент на Українську мову,але ніяк не на англійську!Я сподіваюсь,що це питання вирішать якнайшвидше.
Валентина
Я учениця 11 класу, планую вступати на ведучу програм телебачення. Чому того року вступ був без урахування НМТ, а лише за творчим, а цього року так? Я не розумію чому того року усі були поблажливими до випускників, хоча там ситуація була не настільки важкою, як зараз. Прошу перегляньте питання щодо творчих спеціальностей, та дозвольте нам вступати без НМТ!!!
Оксана
Я не зрозуміла: для вступу потрібно 3 предмети, а обов’язково здавати 4? А медикам усі 5? Для чого це?
Шкарлет олень
Се пиздинь люди, йдім палити тото МОН тай. Дав би богочко усім внукам та правнукам моци та кріпости, кой такі всі розумінні там
Марія
Як там можна знущатися над дітьми. Чотири предмети в один день, МОН ви при своєю розумі? Нехай і перерва буде, але 90 хв і ще через перерву 90 хв, і це не один предмет, а ЧОТИРИ. Чому не можна було б зробити Українську мову, математику (історія/англійська/,біологія на вибір...)
Яна
Я не розумію чинну владу з питань ОСВІТИ!! В країні війна,перебої зі світлом.Діти й так кожного дня отримують навантаження в школі+ у декого є ще й додаткові,а тут ще й 4-ий предмет. Взагалі ,як дитина повинна здавати чотири предмети в ОДИН ДЕНЬ???? Я прошу вас , увійти в наше положення та зрозуміти, що в такій ситуації цей тест не потрібно ускладнювати,а навпаки зробити усе можливе, щоб діти змогли з легкістю склали цей іспит.На даний момент потрібно зробити акцент на рідну мову та історію України,а англійська мова на даний момент дійсно зайва!!! Діти не можуть запам’ятати такий обсяг інформації,тому прошу візьміть це до уваги,бо ми діти не роботи! У нас має бути вільний час для особистого життя,а не постійно 24/7 приділяти увагу урокам та підготовці!
Маша
Як можна здати 4 предмета в один день,чрму англійська тепер обов’язкова ,чим тоді відрізняєтьмя НМТ від ЗНО ?
Валерія
Все розумію, але вводити в обов’язковий предмет іноземну вже занадто, я в 11 класі, з літа готуюсь здавати історію замість англійської, надіюсь міністерство отямиться і змінить наказ
Анна
90 хв. на англійську та історію. Щось мало. Так розумію, шо історія тільки 10/11 класи? Але теж не логічно… всі предмети повністю, в це «обрізані» Логічно, щоб було три блоки математика+укр. мова ; тоді інший десь історія вбо англійська перервався і тоді інший предмет. Бо в один день три предмети, а потім один, то не логічно
Шкарлет олень
Суки, най би вам добре було! Всі 4 НМТ за один день, ви знущаєтесь? Що це за маячня взагалі, чому додали іноземну та історію обов’язковою? Чому нема географії? Що за хуйня? МОН, ви адекватні люди? Таке враження наче люди з психлікарні це все придумали
Роман
Я цього не розумію, в цьому році буду здавати НМТ, я взагалі цього не розумію, у людей світла, освітня програма ніяка і я повинен здавати це жахіття. Я дуже обурений, нерви і так на нитці, а тут ще "приємна" новина
Інна
Додатковий блок, я так розумію,це максимум три предмети, які дитина може здавати: фізика, хімія і біологія, а мінімум- один предмет. Чи це взагалі дитина має лише один потрібний обрати з трьох? Трохи незрозуміло написано.
Мелана
Ви з глузду з’їхали? Яка ще іноземна мова? Зарас ітак вся Україна на нервах а учні мають перейматися через те що буде НМТ а не зно і що це за програма така як можна в одень день здати 4 предмети???!!!