Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
Обязательный блок: украинский язык; математика; история Украины; иностранный язык (английский, французский, немецкий и испанский на выбор). На решение задач по украинскому языку и математике у абитуриентов будет 90 минут. Затем перерыв, и еще 90 минут на историю или иностранный язык. Так я не зрозумів, історія АБО іноземна, чи історія і іноземна?
просто вчитель
Для Вчитель: І історія, і іноземна.
Коментувати
Віка
Додайте географію! Це більш універсальний предмет, чим фізика та хімія.
Діана
Вони нормальні? У дітей немає нормального навчання, то тривога на 2 години, то світла немає. Як можна ставити 4 обов’язкові предмети, серед яких ІНОЗЕМНА МОВА????!! У 10 класі я вже вирішила для себе, що англійську я здавати не буду, а тепер виявляється за 7 місяців до НМТ, що вона обов’язкова... У мирний час не було такої фігні, щоб 4 обов’язкові предмета здавали, а тут війна, навчання якісного немає, і вони вирішили таку клоунаду зробити. Я впевнена, що ці паршивці самі не зможуть на адекватний бал здати ці екзамени. У мене просто не має слів...це знущання. Поки такі унікуми при владі, з України не вийде справжньої європейської держави, на жаль :(
Наталія
Для Діана: Діаночка, підтримую вас????
Богдан
Я також вас підтримую, у мене така сама ситуація
Коментувати
Оля
Чому немає географії? Лише цей предмет відмінили!!!! Чому?
Лариса
Зробіть обовязкові лише 3! Або преберіть с обовязкових іноземну, вона багатьом не потрібна для вступу й для спеціальності
Сергій
Чому немає Географії? Це предмет є одним з найпоширеніших, на відмінну від біології, хімії чи фізики. Да і английську не треба робити обовязковою, нехай все буде як в минулому, щоб обовязкові були лише 3, а 4 був за бажанням, та можна удосконалити й ускладнити нмт
Анна
Чому цього року немає географії? Якщо маю минулорічний сертифікат з цього предмету???
Віолета
Повний маразм Міністерство взагалі не думають про вступників . Занадто мало часу готувати ще додаткові предмети та шукати репетиторів , а зараз середина семестра як ви думаєте де ми зараз їх знайдемо ? Змінювати все коли до ЗНО залишилося 6 місяців це взагалі не логічно . Діти вибрали собі основні предмети які їм потрібні для вступу і готували їх з 10 класу щоб гарно здати , а що робите ви ? Це взагалі абсурд як ви думаєте добре складуть діти в цьому році коли ви просто вирішили засвітитися . Що роби тим дітях які не готували англійську мову, хімію , біологію ... Якщо ви хотіли змінювати то потрібно це було робити хоча б в восени і то це запізно . Здавати 4 предмета в один день ви серйозно ?Просто знущяєтеся з нас . Можливо ми вже будемо складати всі шкільні предмети які в унівеситеті нам взагалі не потрібні будуть
просто вчитель
Навіщо виносити на НМТ обовязкову англійську мову? Це предмет з найбільшою різницею у викладанні. Адже є школи з поглибленим вивченням цього предмету, де уроки з англійської щодня і у класі сидить по 8 - 9 осіб. І є школи, де англійська 2 рази на тиждень і у класі 26 осіб. Якщо вже хочете виносити іноземну, то попереджайте хоча б за рік. це історію ХХ століття можна освоїти і за 3 місяці, а іноземну ні. І взагалі запропоноване НМТ - це якийсь перекос у бік гуманітарних предметів. Кричимо, що біда з математикою, немає бажаючих вступати на хімічні,фізичні спеціальності, з гуманітарними начебто більш - менш все гаразд, і роблять НМТ,яке складається з трьох гуманітарних предметів. Чи не краще було четвертий предмет зробити за вибором: для гуманітаріїв - англійська, для технарів - фізика, а для природничих наук - хімія чи біологія.
Богдан
Для просто вчитель:Підтримую вас, я думав що воно так і буде
Коментувати
Len
Для чого? все це??? Бабло пиляти. Польща, Словаччина, Чехія та інші чекайте на українців. Все гірше і гірше в країні Україна
Віталій
А скільки буде питань з кожного предмету?Так само як і в попередньому HMT тесті 20 чи більше?Можливо хтось знає?
Наталія
Як можна було зробити англійськау обов’язковою? Був вибір між історією і англійською, багато хто вже у 10 класі визначився і почав готуватися. А тепер що? Ви там всі з глузду з’їхали. Ви хоч поцікавтесь скільки коштує репетитор з даних предметів. Що робити батькам і як це все опанувати дітям у такий складний час. Як можна вносити такі зміни ща 7 місяців до нмт. Якби ви сказали, що ці зміни будуть з 2024р. ЩОБ РОЗУМІТИ ДО ЧОГО ГОТУВАТИСЯ, а так це повний маразм. І взагалі 4 предмети в один день.... ПИТАННЯ...ЩО ВИ ТАМ КУРИТЕ?
Зоряна
Для Наталія: от я так само зараз в 10 класі,я готую вже 3 предмета ті які мені треба це: українська мова, історія України,математика!На англійську я вже давно не ходжу тому що не планувала взагалі її здавати,я не розумію нащо це робити?нащо іноземна в обов’язкових? Зробіть на вибір історія або іноземна,я вас дуже прошу будь ласка зрозумійте нас які готуються і вчать. Мені не приходить в голову світла нема зараз постійно вчимося при свічках,як можна зробити 4 обов’язкових?
Коментувати
Наталья
А географія в наш час зовсім не потрібна? Чому тоді англійська в нашій країні важливіша? Краще включить до тесту географію України.
Сергій
3 години як мінімум і 4 предмети плюс п’ятий предмет ще на годину...про совість навіть не запитую...мені цікаво скільки платять рашисти іудам ,що добивають освіту?
Анастасія
А якщо українська література потрібна, то як здавати? То треш, щей часу ой як багато....
мяк
идите вы все на*уй. я не собиралась сдавать английский, так почему я должна это делать сейчас. верните всем известное зно, и не морочте детям головы.
Валентина Іванівна
Питання до МОН. Де географія? Знову не врахували інтереси дітей. Діти готують предмет, невже не можна було вирішити у вересні те про що знали заздалегідь.
Оля
Доброго вечора.Чи обов’язково здавати НМТ,якщо поступати в коледж після 11 класу?
Наталія
Це вже остання сходинка знущання над випускниками 11 класів. Яка ж це має бути нервова система у молодих людей? Де ж це, в яких ще країнах компанують завдання з мови та математики одним блоком, а історію та англійську іншим блоком? Зупиниться пока не пізно, будьте людьми!!!
Інна
Найкращий варіант- це можливість вибору трьох потрібних для вступу предметів. Навіщо дітей перевантажувати в цей складний час. Як можна нормально підготуватися в умовах війни та ще й навантажувати дітей непотрібними для вступу предметами.