Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Шкарлет олень
Се пиздинь люди, йдім палити тото МОН тай. Дав би богочко усім внукам та правнукам моци та кріпости, кой такі всі розумінні там
Марія
Як там можна знущатися над дітьми. Чотири предмети в один день, МОН ви при своєю розумі? Нехай і перерва буде, але 90 хв і ще через перерву 90 хв, і це не один предмет, а ЧОТИРИ. Чому не можна було б зробити Українську мову, математику (історія/англійська/,біологія на вибір...)
Яна
Я не розумію чинну владу з питань ОСВІТИ!! В країні війна,перебої зі світлом.Діти й так кожного дня отримують навантаження в школі+ у декого є ще й додаткові,а тут ще й 4-ий предмет. Взагалі ,як дитина повинна здавати чотири предмети в ОДИН ДЕНЬ???? Я прошу вас , увійти в наше положення та зрозуміти, що в такій ситуації цей тест не потрібно ускладнювати,а навпаки зробити усе можливе, щоб діти змогли з легкістю склали цей іспит.На даний момент потрібно зробити акцент на рідну мову та історію України,а англійська мова на даний момент дійсно зайва!!! Діти не можуть запам’ятати такий обсяг інформації,тому прошу візьміть це до уваги,бо ми діти не роботи! У нас має бути вільний час для особистого життя,а не постійно 24/7 приділяти увагу урокам та підготовці!
Маша
Як можна здати 4 предмета в один день,чрму англійська тепер обов’язкова ,чим тоді відрізняєтьмя НМТ від ЗНО ?
Валерія
Все розумію, але вводити в обов’язковий предмет іноземну вже занадто, я в 11 класі, з літа готуюсь здавати історію замість англійської, надіюсь міністерство отямиться і змінить наказ
Анна
90 хв. на англійську та історію. Щось мало. Так розумію, шо історія тільки 10/11 класи? Але теж не логічно… всі предмети повністю, в це «обрізані» Логічно, щоб було три блоки математика+укр. мова ; тоді інший десь історія вбо англійська перервався і тоді інший предмет. Бо в один день три предмети, а потім один, то не логічно
Шкарлет олень
Суки, най би вам добре було! Всі 4 НМТ за один день, ви знущаєтесь? Що це за маячня взагалі, чому додали іноземну та історію обов’язковою? Чому нема географії? Що за хуйня? МОН, ви адекватні люди? Таке враження наче люди з психлікарні це все придумали
Роман
Я цього не розумію, в цьому році буду здавати НМТ, я взагалі цього не розумію, у людей світла, освітня програма ніяка і я повинен здавати це жахіття. Я дуже обурений, нерви і так на нитці, а тут ще "приємна" новина
Інна
Додатковий блок, я так розумію,це максимум три предмети, які дитина може здавати: фізика, хімія і біологія, а мінімум- один предмет. Чи це взагалі дитина має лише один потрібний обрати з трьох? Трохи незрозуміло написано.
Мелана
Ви з глузду з’їхали? Яка ще іноземна мова? Зарас ітак вся Україна на нервах а учні мають перейматися через те що буде НМТ а не зно і що це за програма така як можна в одень день здати 4 предмети???!!!
Влад
Ви в своєму розумі ? Ви повинні зробити тестування простішим, а не ускладнити. Краще вже зно .
valeria
Я учениця 11 класу,дуже незрозуміло навіщо іноземна мова ,зараз така ситуація в країни ,як вчити ще 4 предмет,мені для вступу вона зовсім не потрібна,так це розумна думка зробити додатковий блок,але приберіть цю іноземну мову,увійдіть у положення учнів,та зрозумійте ,будь ласка,як зараз нам тяжко вчити це все,я дуже хочу щоб ви зрозуміли що іноземна мова справді зараз лишня ,не так ситуація щоб вчити по 5 предметів,чому не можна залишити:матем,укр,історію та додатковий блок!
Nika
Для valeria: А історія тоді нашо? Я вивчала її в школі, але чому я повинна її здавати? Я розумію, що історію треба знати, але нашо здавати???
valeria
розумієте історія була в тому році і всі якось очікували,а от на іноземну ніяк
Коментувати
Злата
Я готувалася здавати математику, мову, історію, географію і чому я тепер повинна складати НМТ з іноземної мови!?
Юлія
Як може дитина в один день складати ЧОТИРИ предмети? Ви в своєму розумі? В тому році писала, як Важко в один день три предмети скласти, а що ви зараз робите. Діти не роботи.
Мозіль Олена
Чому знищують географію? Завжди багато учнів обирали цей предмет! Єдиний предмет, який взагалі викинули....
Natalya Yehunova
Є бажанняотримати другу освіту і вчиться паралельно. Потрібно ЗНО з Історії України. Яким чином здавати НМТ? Потрібно відповідати на запитання по 4 предметам, чи тільки з історії? Дякую
Карина
Це така маячня, навіщо та іноземна мова, ви думаєте в країні усі учні 11-тих класів лінгвісти? Багатьом дуже складно дається вчити іншу мову. Просто немає слів, це якесь непорозуміння. МОН????????????????????????????????????????
Lidiia Ohorodnichuk
Нащо 4 предмети? Діти й так не мають щмоги вчитися без світла. Як діти мають отримати знання достатні для здачі чоьирьох тестів??? Ще й 5 придумали.
Богдан
На НМТ у 2023 році історія України буде починаючи з 20 століття ? Хто знає,скажіть,будь ласка
Іван
Для Богдан: так
Коментувати
Марія
ХТОСЬ СКАЖІТЬ! Якщо у меня школа має як іноземну мову тільки англійську, чи можу я здавати німецьку? Кому я можу зателефонувати, щоб це вияснити? Або хто знає допоможіть!
Юля
Для Марія: В школі мають знати відповідь на це питання.
Пастернак Володимир
За логікою - можете складати німецьку. Ви не могли б складати як ДПА. Про наявність чи відсутність ДПА у новині нічого не сказано, однак вказано, що оцінки атестату враховуватись не будуть, очевидно що не буде і ДПА.
Коментувати