Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лариса
Зробіть обовязкові лише 3! Або преберіть с обовязкових іноземну, вона багатьом не потрібна для вступу й для спеціальності
Сергій
Чому немає Географії? Це предмет є одним з найпоширеніших, на відмінну від біології, хімії чи фізики. Да і английську не треба робити обовязковою, нехай все буде як в минулому, щоб обовязкові були лише 3, а 4 був за бажанням, та можна удосконалити й ускладнити нмт
Анна
Чому цього року немає географії? Якщо маю минулорічний сертифікат з цього предмету???
Віолета
Повний маразм Міністерство взагалі не думають про вступників . Занадто мало часу готувати ще додаткові предмети та шукати репетиторів , а зараз середина семестра як ви думаєте де ми зараз їх знайдемо ? Змінювати все коли до ЗНО залишилося 6 місяців це взагалі не логічно . Діти вибрали собі основні предмети які їм потрібні для вступу і готували їх з 10 класу щоб гарно здати , а що робите ви ? Це взагалі абсурд як ви думаєте добре складуть діти в цьому році коли ви просто вирішили засвітитися . Що роби тим дітях які не готували англійську мову, хімію , біологію ... Якщо ви хотіли змінювати то потрібно це було робити хоча б в восени і то це запізно . Здавати 4 предмета в один день ви серйозно ?Просто знущяєтеся з нас . Можливо ми вже будемо складати всі шкільні предмети які в унівеситеті нам взагалі не потрібні будуть
просто вчитель
Навіщо виносити на НМТ обовязкову англійську мову? Це предмет з найбільшою різницею у викладанні. Адже є школи з поглибленим вивченням цього предмету, де уроки з англійської щодня і у класі сидить по 8 - 9 осіб. І є школи, де англійська 2 рази на тиждень і у класі 26 осіб. Якщо вже хочете виносити іноземну, то попереджайте хоча б за рік. це історію ХХ століття можна освоїти і за 3 місяці, а іноземну ні. І взагалі запропоноване НМТ - це якийсь перекос у бік гуманітарних предметів. Кричимо, що біда з математикою, немає бажаючих вступати на хімічні,фізичні спеціальності, з гуманітарними начебто більш - менш все гаразд, і роблять НМТ,яке складається з трьох гуманітарних предметів. Чи не краще було четвертий предмет зробити за вибором: для гуманітаріїв - англійська, для технарів - фізика, а для природничих наук - хімія чи біологія.
Богдан
Для просто вчитель:Підтримую вас, я думав що воно так і буде
Коментувати
Len
Для чого? все це??? Бабло пиляти. Польща, Словаччина, Чехія та інші чекайте на українців. Все гірше і гірше в країні Україна
Віталій
А скільки буде питань з кожного предмету?Так само як і в попередньому HMT тесті 20 чи більше?Можливо хтось знає?
Наталія
Як можна було зробити англійськау обов’язковою? Був вибір між історією і англійською, багато хто вже у 10 класі визначився і почав готуватися. А тепер що? Ви там всі з глузду з’їхали. Ви хоч поцікавтесь скільки коштує репетитор з даних предметів. Що робити батькам і як це все опанувати дітям у такий складний час. Як можна вносити такі зміни ща 7 місяців до нмт. Якби ви сказали, що ці зміни будуть з 2024р. ЩОБ РОЗУМІТИ ДО ЧОГО ГОТУВАТИСЯ, а так це повний маразм. І взагалі 4 предмети в один день.... ПИТАННЯ...ЩО ВИ ТАМ КУРИТЕ?
Зоряна
Для Наталія: от я так само зараз в 10 класі,я готую вже 3 предмета ті які мені треба це: українська мова, історія України,математика!На англійську я вже давно не ходжу тому що не планувала взагалі її здавати,я не розумію нащо це робити?нащо іноземна в обов’язкових? Зробіть на вибір історія або іноземна,я вас дуже прошу будь ласка зрозумійте нас які готуються і вчать. Мені не приходить в голову світла нема зараз постійно вчимося при свічках,як можна зробити 4 обов’язкових?
Коментувати
Наталья
А географія в наш час зовсім не потрібна? Чому тоді англійська в нашій країні важливіша? Краще включить до тесту географію України.
Сергій
3 години як мінімум і 4 предмети плюс п’ятий предмет ще на годину...про совість навіть не запитую...мені цікаво скільки платять рашисти іудам ,що добивають освіту?
Анастасія
А якщо українська література потрібна, то як здавати? То треш, щей часу ой як багато....
мяк
идите вы все на*уй. я не собиралась сдавать английский, так почему я должна это делать сейчас. верните всем известное зно, и не морочте детям головы.
Валентина Іванівна
Питання до МОН. Де географія? Знову не врахували інтереси дітей. Діти готують предмет, невже не можна було вирішити у вересні те про що знали заздалегідь.
Оля
Доброго вечора.Чи обов’язково здавати НМТ,якщо поступати в коледж після 11 класу?
Наталія
Це вже остання сходинка знущання над випускниками 11 класів. Яка ж це має бути нервова система у молодих людей? Де ж це, в яких ще країнах компанують завдання з мови та математики одним блоком, а історію та англійську іншим блоком? Зупиниться пока не пізно, будьте людьми!!!
Інна
Найкращий варіант- це можливість вибору трьох потрібних для вступу предметів. Навіщо дітей перевантажувати в цей складний час. Як можна нормально підготуватися в умовах війни та ще й навантажувати дітей непотрібними для вступу предметами.
Вова
Добрий вечір, все чудово але, додавати іноземну мову як головний предмет, це занадто. Чому не можна обирати, замість іноземної мови інші предмети. Було б чудово як щоб щось змінили.
Анна
Шановні МОН!Чому в такий складний час,коли дітям нереально тяжко навчатись,Ви робите ОБОВ‘ЯЗКОВИМ ПРЕДМЕТОМ іноземну мову?Навіть при складанні звичайного ЗНО іноземна мова - не є обов‘язковою.Мені здається,що під час введення воєнного стану не потрібно ускладнювати написання іспитів дітям,адже вони також нервують через всю ситуацію,що,на жаль,зараз відбувається.Зверніть ,будь ласка,увагу на те,що багатьом будь-яка іноземна мова дається тяжко,ще й в період повномасштабного вторгнення.Зрозумійте,діти-це не роботи,які зобов‘язані складати 5 предметів!!Ви навіть не уявляєте,як це впливає на психіку і моральний стан.До того ж,потрібно робити акцент на Українську мову,але ніяк не на англійську!Я сподіваюсь,що це питання вирішать якнайшвидше.
Валентина
Я учениця 11 класу, планую вступати на ведучу програм телебачення. Чому того року вступ був без урахування НМТ, а лише за творчим, а цього року так? Я не розумію чому того року усі були поблажливими до випускників, хоча там ситуація була не настільки важкою, як зараз. Прошу перегляньте питання щодо творчих спеціальностей, та дозвольте нам вступати без НМТ!!!
Оксана
Я не зрозуміла: для вступу потрібно 3 предмети, а обов’язково здавати 4? А медикам усі 5? Для чого це?