Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Євген
Д І С Т А Л И( Дитина 2 роки посилено готувалась стати медиком. На 1 вересня 2021 року потрібно здавати математику або фізику, і біологію або хімію На 1 жовтня 2021 року потрібно математику або біологію і хімію або фізику На 1 грудня 2021 року (за пів року до здачі) знову зміни - математику або хімію і фізику або біологію А зараз порібна історія. От тільки питання чи діло в патріотизмі, чи просто комусь важко лишній раз дупу підняти, щоб зробити варіант для медиків. Чи медики зараз країні не потрібні?
Ірина
Для Євген: Повністю підтримую!!!
Коментувати
Харьковчанка
Что за издевательство над детьми????Почему моя дочь училась в школе, готовилась к англ.яз. вместо истории, биологии, укр.яз. и математике для того, чтобы поступить в медицинский университет, просидела под бомбежками в Харькове на Салтовке, в темноте пыталась повторять, все что могла, без интернета, репетиторов ,а вы, скоты, издеваетесь ????Ребенок пережил страшный стрессс, здоровье и психика подорваны, еле выбрались из этого ада войны и опять слезы и стресс, только из-за ада министов МОНа.Чем вы отличаетесь от орков, напавших на нашу землю???Нет слов, Бог вам судья...
Шевчук
Не поняла - при чем здесь депутат Бабак? Почему он лезет в исполнительную власть, подменяя министра? Несет полную чепуху и ересь - предлагает отменить опасное,но понятноеЗно , а на ее место впереть неапробированное , невалидное «мульти»?? Президент должен избавиться в конце концов от таких «проффи -грантоедное» !!! Нет Бабакам!!!
ТУР
"Ми хочемо складати ЗНО в тому форматі, до якого готувалися. І абсолютно байдуже, коли саме це буде". Ви боти чи саботажники? ЗНО не відмінили, предмети об’єднали в один. Свої знання ви і так покажете. А якщо так сильно мрієте про окремі, то чекайте мирного часу. Для чого ця істерика.
Сергій
Для ТУР: пішов ти за руським кораблем! Нахрена мені ці мультики??Хто і де іх бачив?
Анна
Для ТУР: прибрали складні питання, лишили тільки тести
Коментувати
Наталія
Абсурд!!! Що робити тим хто готував третім англійську, а треба здавати історію!!!!???
Єлизавета
Я планировала сдавать биологию, химию, английский, И ЧТО МНЕ СЕЙЧАС ДЕЛАТЬ? Я ГОТОВИЛАСЬ К ЗНО 2 ГОДА, ЧТОБЫ ПО ИТОГУ ОБОСРАТЬСЯ И НЕ СДАТЬ МАТЕМАТИКУ И ИСТОРИЮ УКРАИНЫ?
Олександр
Для Єлизавета: як мінімум, потрібно вивчити українську мову і спілкуватися нею в публічному просторі, щоб знову якийсь неадекватний російський тиран не почав чергову війну. Вся вина у теперішніх проблемах через війну росії проти України.
Коментувати
Анна
НІ вступу без ЗНО! Ми за вступ лише тоді, коли буде звичайне ЗНО! Хоч і 2 роки чекатиму!
Ніжин
Для Анна: Підпис: Сорос , дідусь - руйнатор
Коментувати
Татьяна
Добрый день, а как сдавать детям в оккупированных территориях ? Связи нет интернета тоже . Глушат военные . Что нам делать ? Обучения нет . Как моему ребенку сдать Зно? И рушим детям ? Интернет пробился только написать . То на несколько часов. Как нам быть?
Оксана
Взагалі не розумію що потрібно здавати. Закінчила у 2017 році Вінницький державний педагогічний університет, спеціальність "музичне мистецтво", але отримала неповну вищу освіту "бакалавр", у зв’язку з сімейними обставинами. Цього року хотіла вступати на магістратуру, щоб отримати вищу освіту. Того року потрібно було здавати іноземну мову, українську мову та літературу і єдине вступне фахове випробування ( творчий конкурс типу того). Цього року не зрозуміло що здавати, якщо я хочу отримати вищу освіту зі спеціальності "музичне мистецтво" , для чого мені історія, математика?
Роман
Та скільки можна вже "бла-бла-бла"?! Один виходить перед камери, одне торочить. Інший виходить - щось своє. Третя - щось ще інше... Та прийміть вже рішення і видайте ДОКУМЕНТ, а не меліть хто про що! Таке враження, що відправляють по одному представнику цієї т.з. "робочої групи", щоб вони перед камерою щось ляпнули, та подивитися, яка буде реакція. Бо кожен каже - "ми працюємо, це ще не остаточно, ще можуть бути зміни..." То нащо ви кажете "буде те й те", наче це вже остаточне рішення, а потім "ще не остаточно, можуть бути зміни"? Нащо заплутуєте в цей і без того непростий час?
Мартиненко
Для Роман: цей Бабак непевне щось курить. Геть ніби з луни впав?!!!
Коментувати
Ірина
Шановний пане Міністре! Залиште дітям можливість вибирати!!! Вашими руками робиться велике зло проти власних дітей. Дайте право вибору предметів для здачі НМТ. Тоді вас запам’ятають як молодого та прогресивного міністра, а не того, хто в такий надскладний час протягнув руку корупції, а не молоді! Не за такі цінності боряться наші військові, а за свободу і право на вибір! Не втратьте молодь України!!!
Оля
Мотиваційний лист- це корупція! Комісія вузу буде визначати, кому скільки зарахувати із 200- сот балів????
Шевчук
Для Оля: мотиваційний лист- це дитя гратожерів із падлючого фонду Сороса. Пустопорожня справа!!
Коментувати
Беспалова Ксенія
Шановні, підготуватися до історії за декілька місяців - це реально! В контексті сьогоднішніх подій, кожен громадянин України повинен знати історію. Ніхто не буде робити тести з усіх предметів - це технічно неможливо! Завжди знайдуться ті, кому не вгодили. До ЗНО історія України була обов‘язковим предметом, до неї готувалися всі. Припиніть здіймати галас та краще займіться підготовкою.
Виктория
Для Беспалова Ксенія: шановна, Англійська і Історія була на вибір. Я обрала англійську і готувалась до неї. Історію знаю в загальних рисах, а вот послідовність і роки правління гетьманів, ~200 визначних пам’яток і видатних діячів, величезну кількість дат вивчити за 3 місяці , на жаль, неможливо. Я складала ЗНО в минулому році і ЗНО з історії у мене 185 балів. Повірте , це колосальна праця, тому я можу сказати, що нормально підготуватись за 3 місяці майже нереально.
Євдокія
Так, але наприклад я готувалася до Англійської, і за короткий період часу треба вивчити історію!
Ірина
Для Беспалової: два роки на досконале знання математики, англійської та фізики у фізико-математичному класі з урахуванням вимог по сдачі ЗНО певних предметів на певні спеціальності, де і не пахло історією. І тут із за неможливості зробити тест з предметів на вибір такі як Ви кажуть, що в теперішніх умовах необхідно її вивчити. Так знайте, що зараз діти живуть і роблять з усім народом нашу історію і не треба кидати такі гасла. У дітей і так страшенний стрес, досконало для сдачі тестування до вступу діти не встигнуть підготуватися.
Коментувати
Людмила
Може, хтось із міністерства почує, нарешті, думку дітей, батьків, вчителів. Ви для всіх робите гірше. Невже не можна зробити третій блок питань по предметам за вибором учнів. Для дітей, які не готували історію на ЗНО, роками глибше вивчали англійську, хімію, біологію..., що ви пропонуєте зараз робити- наймати під сирени репетиторів, батькам вже шукати гроші на платне навчання? В такий складний для України час наше міністерство не дає випускникам право вибору, своїм рішенням підвищує стрес дітей і батьків, спонукає шукати щастя і долі в інших країнах, де багато з них вимушено знаходяться. Якщо ви читаєте коментування людей, зробіть щось на їхню користь, або залиште все, як було.
БОй
Иногда удивляюсь какие идиоты сидят на форуме, вам дали возможность на контракт поступать вообще без тестов, если хотите бюджет, но вам не подходят предметы поступайте в след году. Зачем выливать сюда своё нытье на каждую новость, и пугать кого-то что ваша деточка уедет за границу? Идите куда хотите.
Роман
Для БОй: Ну, ще поки не дали. Це все - поки розмови, розмірковування, особисті думки деяких посадовців. Коли буде видано наказ МОНУ і внесено зміни до Умов прийому - от тоді зможемо сказати дали чи ні.
Євген
Для БОй: А я дивуюсь скільки ботів і виродків, таких як ти на форумі. Не всі мають можливість платно навчатися, а майбутніх лікарям, та багатьом іншим спеціальностям цього року і до платного навчання закрили дорогу. Слава Україні!!! а міністерству освіти ГАНЬБА!!
Коментувати
Галина Сеньків
Як дитина може здавати історію , коли обрали інші предмети ? Коли і як мають вивчити історію ? Де спрощення ? Де відміна ? Зміни чаобьте на початку року , а не в кінці . Подумайте про учнів , а не про себе !
Учениця
Ми хочемо складати зно в тому форматі, до якого готувалися. І абсолютно байдуже, коли саме це буде.
Lera
Для Учениця: ты дура полная , какое ЗНО, тебя никто не слушает, клуша
Учениця
Для Lera: за ЗНО лише розумні, свідомі люди, які гідні жити в Україні! Решта - геть!
Коментувати
Ірина
В кожному коментарі категоричне несприйняття нав’язаних змін щодо заміни ЗНО з боку батьків, учителів, а головне - майбутніх абітурієнтів. Все що пропонується від чиновників з "жаллю" і з великою турботою про дітей - все це від лукавого. Всі волають про те, що не потрібно жаліти, дайте можливість себе реалізувати, а у відповідь нуль реакції. В той час як ЗСУ, НГ, ТрО, волонтери мужньо виборюють свободу на передовій, МОН цю свободу і право вибору забирає!!! Замість того щоб запропонувати більше бюджетних місць для навчання, аби зберегти інтелектуальний фонд України, кошти знову вкладаються в розробку програми, яка похапцем буде випробовуватись на наших дітях. А результат цього - відкриті двері корупції на шляху до омріяного вишу.
Віталіна
Поверніть звичний формат ЗНО! Неважливо коли, але звичний! Я хотіла вступати в цьому році, але тепер доведеться чекати наступного, щоб скласти ЗНО, як хотіла...
Lera
Для Віталіна: ты тупая клуша Война на улице , какое зно
Віталіна
Для Lera: скасування ЗНО страшніше війни! Якщо в тебе зовсім немає мізків, то краще мовчи і не заважай нам здійснювати свої мрії! Не зараз, то в 2023 році, але ЗНО буде!
Lera
Не буде!!!
Коментувати
Наталія
А як бути тим дітям, які знаходяться в окупованих територіях, сидять без світла, немає зв’язку? Ми теж готувалися ,планували до вступу у ВНЗ?