Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Нюта
Це зроблено спеціально,щоб діти не поступали в Україні,а ті в кого немає коштів вчитися опиняться на вулиці. Просто зрадники.
Котоман
Для Нюта: Ви праві. Один чиновник так і сказав по телевізору: Потрібно скоротити кількість Вузів із 300 до 100 А то після війни нам потрібно країну відбудовувати а тут всі хочуть мати вищу освіту. Бюджет не витримує такої нагрузки Тому інтереси наших дітей їх не цікавлять В нашій школі нема жодної дитини народного депутата А у Вашій?
Коментувати
жах
Я просто не розумію - навіщо ця "уравніловка"? В чому проблема розробити більше питань? Немає часу? Перенесіть вступну кампанію на осінь. Я просто не знаю, що сказати. В мене немає слів. У мене була мета - навчання в медуніверситеті. З осені було почато підготовку - хімія, біологія. Зараз мені кажуть, що потрібні зовсім інші предмети. З порогом 150 балів. ЖАХ Хтось скаже, що математику готували всі - вибачте, але не всі. По-перше, ДПА в форматі ЗНО - це не ЗНО. По-друге, випускники минулих років, а також студенти, що поновлюються/переводяться - НЕ ГОТУВАЛИ! Інше питання. Пан міністр сказав, що оцінка буде відома одразу. Як вони це уявляють, якщо шкала 100-200 є рейтинговою, тобто бал за цією шкалою залежить від того, як ви написали цей тест відносно інших. Отже, скільки відповідей з 20 потрібно для 150 балів? Який це буде рівень? Які будуть питання: відповідність, одна правильна відповідь, послідовность, відкриті? Навіщо ускладнювати та руйнувати життя людей?
Qwerty
Для жах: Не бачу проблеми, можна взагалі цього року не вступати у ВУЗ, а вступити до коледжу або просто підти працювати. P. S. Теж планую цього року вступати, але паніка не на часі, завжди є вихід із ситуації
Коментувати
Юрий
60 заданий по трем предметам за 80 минут? Полный бред! История Украины для поступления в технический ВУЗ очень важна- без нее инженером не станешь!!
Лещук Катерина
Эти Бабаки, Шкарлеты , Гришины , калибошины опозорились на брифинге по вступительной кампании !! Нардепка Гришина с кабины дорогого БМВ трещала непонятно о чем. Отменили Зно , а ввели более непонятные и заплутанные полиэкзамены. Зачем??? Все будет провалено, не учитываются военные лишения, психология детей…
Ірина
Залиште ЗНО! Нічого не змінюйте!!!!Діти готувалися не один рік!!! Схаменіться!!!Чим ви думаєте? Ви робите гірше! Не травмуйте дітей!!!
Світлана
Люди добрі! Що відбувається?! Де право вибору? Руйнуються всі принципи, на яких і було побудовано ЗНО. Треба звертатися до суду щодо порушення прав та свобод вступників!!!
Марія
Якщо я вже зареєструвалася на ЗНО лише з 2 предметів мова та історія чи потрібно знову реєструватись тобто добавити математика щоб пройти Мульти тест?
Мама випускника
Я у такому розпачі, що не описати словами! Я обурена тим рішенням МОН. Ви позбавляєте дітей вибору, порушуєте права дитини! Мало того, що наші діти страждають від війни, вони ще мають страждати від ваших недолугих рішень! І це тільки тому, що вам СКЛАДНО скласти тести з різних предметів!!! А ви подумали, чи дітям не складно за 2 місяці підготуватися до іспиту з предмету на який зовсім не розраховували? Якісно вивчити матеріал, який вивчався протягом 7 років, коли цілеспрямовано готувався декілька років до інших предметів!? Я вважаю, що це зрада! І вони кажуть, щоб діти залишалися в Україні! З таким підходом ми втратимо нашу талановиту молодь! Про яке майбутнє тоді йде мова? В черговий раз наші можновладці підтверджують свою некомпетентність! Ганьба!
Котоман
Для Мама випускника: Так .Дитина в істериці Тупі можновладці Вони самі зможуть за 1 хвилину відповісти на будь-яке питання? Медикам дуже потрібна історія - без неї діагноз не поставиш А вчитель англійської без математики не зможе порахувати дітей за партами Чому не можна залишити ЗНО як було раніше тільки перенести строки? І не треба робити видимість великої роботи і турботи за наших дітей . Ганьба всім депутам і міністрам!!!
Коментувати
Kseniia
Так не можна! Як здавати історію учням, які готувалися до англійської мови? ЯКЕСЬ ЗНУЩАННЯ, У ТАКИЙ ВАЖКИЙ ЧАС. Залиште ЗНО!!!
Такі справи
Для вступу на право - треба здати матемаматику на 140 балів. Дякую, спростили вступ
Аліна
Добрий день. Який період історії виноситься на тест? Весь період як на ЗНО чи лише частина як на ДПА? Дякую
Яна
От що тепер робити? З жовтня місяця були відомі предмети ЗНО. Математика на медичні спеціальності була НЕ ОБОВ’ЯКОВА (був вибір між хімією та математикою) І зараз нам кажуть, що потрібно сдавати математику. Та не просто сдавати, а сдавати на 150 балів. Окрів математики також потрібно здати історію, також на 150 балів. Це просто жах...
ЮЛія
Української літератури не потрібно здавати разом з українською мовою цього року?
максим
неможливо вивчити предмети до яких ти не готувався взагалі, історію за 3 місяці взагалі нереально
Яна
Я (як випускниця минулих років) готувала хімію, біологію та мову для медичого ЗВО. Менш ніж за 3 місяці змінюють два предмети. Мало того - поріг у 150 балів залишають. Як вивчити математику за 2-3 місяці? Я навіть не знаю, що сказати...
Карпук і. П.
Пане президенте! Вам повна довіра і респект, так тримати і після перемоги! Але в нас нічого не вийде, якщо такі пани, як Бабак будуть у стерна освіти. Йде війна , а він вже пише про скорочення витрат на школи, ліквідацію університетів… Так за що ж ми воюємо - за пропозиціі безумні Бабака?? А чи не наші випускники колошматять путлера ?Який настрій у викладачів ?? Це повна дискридетація Влади….
Ірина
Ну вот і зрозуміло, що комітет Верховної Ради з питань освіти і науки разом з Міністерством освіти вже остаточно визначились, що буде таки цей мультипредметний тест з історією з урахуванням вагомих коефіцієнтів, і на побажання здавати третій предмет на вибір англійської мови взагалі не зважають. Жодного коментаря від відповідальних осіб чому саме історія в наказовому вигляді не має. Які можуть бути вагомі коеф-ти? Це продумана якція на провал вступної компанії 2022. Діти не встигнуть підготувати цю історію. На анг.філологію зможуть поступити діти, які взагалі миви не знають. А на інженерних, технічних, медичних спеціальностях Ваші гуманітарії зможуть потім вчитися??? Хто буде відновлювати країну? Із за цієї історії діти поїдуть вчитися закордон, одумайтесь поки не пізно. І дайте якісь внятні коментарі.
ааа
Чи будуть враховуватися додаткові бали на магістратуру ( наукові статті, переможці олімпіад, конкурсу студентських наукових робіт і т.д.)?
Каріна
Я не розумію, із яких дат починати вчити історію? Бо якщо із Стародавньої історії то це реально буде дуже важко, за 4 місяці вивчити все. .. Особливо тим хто її взагалі не готував.
Савко Марія
Будь ласка хто може відповісти. В мене така ситуація 2 ЗНО склала в минулому році 3 предмет історію хотіла в цьому чи можна буде так тобто не весь здавати тест а лише історію ???
Zalupa Abramovicha
Для Савко Марія: НЕЛЬЗЯ. Тест один , оценки - 3
Мирослава
Ви хочете у воєнний час зберегти психіку дитини, а натомість її руйнуєте. Ганьба Вам. Як можна за два місяці до вступу змінювати вступні екзамени?Кожна дитина готувалася, мала надію. А декілька непрофесіоналів вирішили все зруйнувати, тоді чим Ви відрізняється від .? Залиште ЗНО . Будьте людьми.
Коментувати