Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Котоман
Я думаю що всі вже зрозуміли для чого замінили ЗНО на НМТ Це для того щоб всі вступали на контракт адже там тільки заява мотиваційний лист і найважливіше для наших депутатів - ГРОШІ І побільше. Вартість за навчання піднімуть можна не сумніватись В Могилянці було 55000 грн - буде 60000. В універі Шевченка було 38000 а стане 45000грн Кармани вже приготовили А що дітям з їхньою турботою стало тільки гірше стрес і розчарування - це ніколи нікого не обходило Як вчать в школі 11 клас -всі знають У нас так вчителька з математики напряму каже : я не буду особливо пояснювати ви все одно всі ходите до репетиторів ГАНЬБА нашим депутатам і міністрам
Тетяна
Якщо мій син зареєструвався на участь в ЗНО і обрав тільки українську мову і літературу (тому що в минулому році здавав ЗНО, вступив до університету і зрозумів, що не ту обрав професію), навіщо тоді йому здавати інші предмети? Він до них не готувався, а тільки до укр.мови та літератури.
Наталя
Чи буде визначена тематика завдань? Будуть зміни? Керуватися всією програмою з історії, математики, чи певними темами і періодами?
Sofia
Багато дітей з мирних територій не знає тепер, що робити і як готуватися. А що вже говорити про тих, хто весь цей час був у небезпеці? Вони після цього мусять залишати все і готувати те, що їм зовсім не потрібно? ЯК ви це собі уявляєте? Стресу лише додали.
Maria
Тест буде проводитись так само у школах, буде проводитись не один день... Тоді питання: де логіка? Чому тоді не можна було перенести вступну кампанію, нехай трішки спростити зно, так само його провести у декілька сесій, але залишити ті ж предмети? Учням цьогоріч взагалі не дали права вибору. Міністр заявляє, що ми повинні в 11 класі вивчати всі предмети на одному рівні, а не лише ті, до яких готуємось на екзамени. У мене питання: ми люди чи ми роботи? Я сама відмінниця, яка кожен день тільки й молилася, щоб навчання швидше закінчилось, адже з такою нагрузкою здоров’я зберегти нереально. А тепер мотивація й зовсім зникла. Дуже вам за це дякую!!!
Нюта
Як дітям з Чернігова,Маріуполя,тим хто не готувався до зно з історії і математики здавати ваш мультітест? Як підготуватися? Що ви робите ,одумайтесь!!! Як тільки поставили Шкарлета так і почались нападки на зно. А це вже азагалі з розуму зійшли.
Кирил
Найняти по-більше людей для організації тесту, зрозуміти, що відношення людей, які готувались до анг й історії дорівнює 0.7 (це означає що людей, які готували анг і історію майже однакова кількість) не кажучи вже про людей які готували географію, хімію і тд; зрозуміти, що вчити предмет в школі і готуватись декілька років до тесту з нього - різні речі???? НІ кому це вигідно? точно не тим, хто очевидно хоче зекономити на випускниках 2022.
Алла Сандуляк
Я розцінюю прийнятий закон, як зраду. Наших дітей, яким доводиться закінчувати навчання в такий важкий час, просто "кинули". Турбота МОН про збереження інтелектуальної молоді в своїй країні чомусь асоціюється із прагненням нас "асвабадить" з боку "братнього народу". Зміна правил вступу в 2022р. - це теж диверсія, тільки в іншому напрямку. Все, що відчуває зараз моя дитина, яка сумлінно готувалась по заздалегідь озвучених програмах, - це величезне розчарування. Ми сильні, ми виживемо, наш народ обов’язково переможе у війні. Але яка частина молоді залишиться відновлювати та будувати нову державу? Мабуть лише ті, хто вміє вказувати напрямок ворожому кораблю. Бо вже стає очевидним, що більшість добре підготовлених абітурієнтів на батьківщині залишитись навчатись просто не зможуть, та й не захочуть.
Іра
ДЕБІЛИ! Більше нічого нажаль сказати не можливо ДЕБІЛИ!!! Якщо його скасували, то його скасували, а не перекручувати усе на світі. ДЕБІЛИ!
Dorian
ЗНО не можна скасувати так як нема альтернативи.
Коментувати
Наталья
Тема з відміною ЗНО просувалась ще в 2020 році, але на щастя було величезне обурення з боку батьків та вчителів, тому не чіпали ЗНО. Та зараз у цей важкий час ця тема з відміною пройшла. Просто смішно чути про цей мативаційний лист та «спрощене» тестування, ніби ніхто не розуміє, що це прямий шлях до корупційних схем. Моя донька сумлінно готувалася протягом двох років, додатково ходила до репетиторів, іноді навідь не досипаючи, щоб добре підготуватися до іспитав та мати можливість вступити до омріяного медичного вузу. Я вже не кажу скільки було витрачено коштів та сил. Просто нема слів! Як тепер встигнути підготувати історію за три місяці? Відчуваю величезне розчарування! Наші депутати та міністри познущались з наших дітей!
Оксана
Вибору дітям не лишили. Діти після школи навіть ніде не вступлять, бо не здадуть історію, бо готували англійську. Треба їхати до Польщі і там пробувати вступати, бо тут моя дитина нікому не потрібна як освідчена, а тільки як раб сила. А втрачати рік, і все забути, або вийти заміж і лишитись не освідченою, я такої долі її не хочу. В мене бабуся після війни закінчила інститут . Бабуся і її сестра після війни сховали атестат за школу прийшли з Німеччини і вступили на філологічний факультет. Дві на село мали вищу освіту, три покоління пращурів з двох сторін з вищою освітою, а тут втрачати рік за те, що мав вибір і в секунді його не стало. В Україні діти освідченні не потрібні. Треба десь мігрувати поки є можливість вивезти дитину, а не сидіти в Україні під сиренами і кулями та бути патріотом. Дякую всім чиновникам з освіти.
Серга Ніна
Як можна готуватись до третього іспиту на ваш вибір, коли дитина готувалась до іноземної мови наприклад. Ви що вирішили так кинуть наших дітей і таким чином зекономити на наших дітях? Тепер, коли ми не маємо змогу заробляти гроші ви хочете позбавити наших дітей можливості навчатись?А чому Вам має бути простіше?Чому не присутні інтереси дітей?
Анастасия
Скажіть, будь ласка, чи можуть діти Донбасу вступити до закладу вищої освіти без атестату у цьому році, тільки за результатами ЗНО?
Hural Halyna
Для Анастасия: враховується тільки мультимедійний тест. Жодного атестата
Котоман
для Анастасії Чому тільки діти Донбасу? А Маріуполь Чернігів Харків Ірпінь Перераховувати далі? Майже вся Україна
Коментувати
Dorian
Всім бажаючим пропоную приєднуватись до навчання разом з нами на сторінці в інстаграм "myzno22". Історична сторінка яка вам допоможе добре здати НМТ(ЗНО).
Богдан
Як можна вимагати від медиків знань з істрії на 150 балів. Де логіка? Я готував мову, математику, біологію, проблема була тільки у тому чи пройду на бюджет, а зараз із цим «спрощенням» взагалі чи пройду хоч якось, але тренувальні тести з біології я складав на 190+. Хіба так відбирається якісний контингент у мед вузи, саме такими предметами? Це далеко не спрощення, а навпаки - додатковий стрес, сподіваюся, влада зверне увагу на масове обурення
Марія
Для Богдан: підписуюсь під кожним словом! Завдяки тому, що я готувалась складати біологію, була більш впевненою, що пройду на бюджет, адже тести писала на 190+. Тепер мотивації нуль, бо знаю, що до історії багато хто готувався набагато більше часу. І тепер навіть не можу взяти себе в руки, щоб подумати, що ж робити далі. Вони хотіли "звільнити нас від стресу", а в результаті у ще більший стрес нас закинули. Стільки нервів витратила на підготовку, а тепер невідомо, для чого це було ...
Коментувати
*Facepalm*
Прикольно пiдготувався до ЗНО. Честно - сподобалося вiдношення до дiтей з "верхушки". Я нервую через всi дрiбницi, тяжко це переживаю. Тут вiйна i "найкращий" в свiтi експресс-тест. В мене немає нiякого бажання писати цей тест i навчатися далi, бо все, що я робив до цього - все "вигорiло" через те, що за мене самого вирiшили, як менi буде краще. На мою думку, лiпше пiти працювати, анiж платити бiльше 1000$ за контрактне навчання.
Марина
Вже підписав Зеленський, просто немає слів. Зруйновані надії, роки навчання . Звичайно тут хоч би вижити, з розуму не зійти, а ці тварюки свої ж добивають. Їхні діти вчаться по закордонам накрали на багато поколінь, а тут сиділи вчилися з ранку до ночі , просто хочеться плакати
Марія
Я шокована, як і всі інші. Шановні подумайте про дітей, як дитина може здавати історію, якщо вона до історії не готувалася. Ви трішки подумайте про дітей, а то ви собі вирішили за дітей, спростили собі роботу, а дитині потрібно. що сидіти цілими днями і вечорами і повторювати з 5 по 11 клас історію.
Olena
Послухали брифінг, всі в шоці... Що означає ТЕХНІЧНА НЕМОЖЛИВІСТЬ зробити третій тест на вибір в потрібній кількості? Варіантів тестів з історії України можна зробити, а чому тоді з інших предметів не можна??? Кожен предмет готують різні фахівці, часу достатньо, було б бажання!!!
Качмарик Галина
Вперше подумали про цьогорічний вступ нашої доньки за кордон. Скажіть, будь ласка, як можна вступати на факультет іноземної філології, не отримавши результатів з англійської чи іншої іноземної мови? Для чого нам та математика? Ми готували її як ДПА, а не предмет, бали якого будуть вирішувати вступ моєї дитини