Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Нюта
Деякі готують білогію,хімію,фізику,географію - що їм тепер робити? Полегшення зробили? Та ви загнади дітей і їх батьків в глухий кут! Верховна рада і мон нікого не чують. Там більшість не знає що таке вчитись і працювати. Ломати життя дітей,які вижили і хочуть залишитись в країні- це злочин. Чому мовчать ректора вузів,чи їх все влаштовує?
Футболка з Мічигана
Чому б на мультимедійному тесті не зробити вибір між історією України та англійською мовою, потрібно враховувати що деякі учні готуються до зно з англійської мови вже декілька місяців. Примусовий вибір таких головних предметів як історія та англійська хоч і патріотичний, проте безглуздий. Потрібно також враховувати що якість інформації надана учням в деяких школах є далекою від ідеальної європейської, та й сама Українська освітня програма не дозволяє ні одному з учнів вивчати всі предмети разом, учителі це прекрасно розуміють. Такий радикальний вчинок можна назвати нічим іншим як фільтруванням арбутієнтів, не думаю що хтось зможе ідеально підготуватися до тесту за декілька місяців.
Михайло
Підкажіть, будь ласка, я маю сертифікат ЗНО 2020 року і якщо здати мультитест, чи буде дійсним мій сертифікат? Я все одно зможу з ним вступити до ВНЗ?
Khrystyna Kulchynska
Для Михайло: те ж саме питання. Хотіла цього року вступити за минулорічним ЗНО, (минулого року не готувала і не здавала математику), та й взагалі, надіялась, як і минулі роки на можливість подачі минулорічного сертифікату, а зараз, крім того, що знову потрібно потерпати від цих тестів, ще й готувати математику потрібно (а часу не багато, та й можливості це зробити нормально зараз немає) і взагалі не зрозуміло нічого…
Вікторія
для чого складати тест, якщо можна вступити за сертифікатом 20 року?
Марта
Я читала, що сертифікати минулих років можуть використовувати випускники коледжів. А що робити тим, хто не навчався в коледжі і просто хотів поступати за сертифікатом??
Коментувати
Ірина
Хочете, щоб історію України знали? Супер! Підтримую! Але не таким варварським методом!. Дитина має під сиренами і вибухами, справитися з почуттям огиди до несправедливості, безпорадності розпочинати готуватись до іспиту, до якого держава гарантувала, що він не обов’язковий. Вводьте історію України, але наступного року! Вводьте-але для навчання в вузах, але не іспит теперішнім 11-класникам. Ви ставите їх в нерівні умови! Щоб були рівні умови -робіть тест з двох обов’язкових предметів, до яких усі готувались. І не буде до вас питань і згвалтованих вами розумів дітей і батьків.
Ірина
Ви усвідомлюєте в якому стресі учні, які готувались до тестів з інших предметів? Вже на початку їх дорослого життя ви показуєте, що держава не цінує їх вибір, старання, прагнення і слово держави нічого не варте. Ніяких гарантій, захотіли-змінили все за мить до іспитів? Чому ви вчите наших, своїх дітей? Невпевненості, злості, почуттю несправедливості. Одумайтесь! Не робіть ще більшого зла державі і травм дітям.
Местный
Для Ірина: они уже должны знать, что государству на них на*рать
Коментувати
Устич
Звідки така дурня в українській освіті?? Від того , що вона під пресом закордонних фондів , грантів. З озвірінням всілякі посіпаки типу шарова, бабака, стадног, Фінікова терзають тіло школи , вузу… Намалювали собі і хазяям хибну стратегію , взяли гроші і тепер насмерть оберігають руйнівні реформи- мультиіспити, мультитести, Єві, єфді , знущання з вчительства типу сертифікацій, плану скорочення закладів освіти бабака…. Користуються тим , що Президенту не до цього, нагло брешуть про якісь успіхи … А Шкарлет виявився не здатен стояти на сторожі державності , розігнати кодло квіта - Гриневіч : грантоідів!!! Потрібно працювати громадськості з парламентом, офісом- там є здорові сил .
Кармелюк
Боже милосердний, коли цей жах закінчиться: з одного боку росіяни трощять,а з другого МОН.Ви знущаєтесь з дітей, особливо з медиків, адже ви вже змінювали 3 предмети за 6 місяців, а також гуманітарників змушуючи їх писати математику, які їм для вступу не була потрібна ніколи. Вчора, почувши заяву Шкарлєта,я була в культурному шоці. Цей довбень вважає, що може порівнювати освіту Європи з нашою? Може хтось йому пояснить, що на відміну від України в Європі у дітей є свобода вибору, ніхто нікого не змушує писати і вчити те, що не потрібно дитині. А у нас все «через пень колоду». Ганьба МОНу і всій Табачно-Шкарлєтній свиті! Нашим дітям хочеться дійсно відчути, що їх країна піклується про їх майбутнє, а з такими блазнями,як Сєрьожа, вони лише плюватимуть на Україну з Говерли! Батьки, борімося за майбутнє наших дітей, ми вільні люди у вільній державі,бунтуйте, виходьте на мітинги по можливості,не даймо зламати диверсанту ні наших дітей, ні нашу освіту! Слава Україні!
Денис
Для Кармелюк: Повністю з вами згоден, вважаю що не давати ніякого вибору, це ідіотизм, бо навіть в концепції ЗНО є право вибору, спрощення не повинно означати обмеження.
Віталій
Вибір є завжди , якщо ви не хочете писати іспитів , будь ласка , вступайте на платне , час підготуватись є завжди
Евеліна
Дурню, якщо ти вважаєш що 3 нещасні місяці-це достойний срок для підготовки, то в тебе або дітей нема, або ти дійсно дебіл
Коментувати
Dima
Аргументували відміну зно тим, що це спричиняє багато стрессу дітям, а тепер самі його спричиняють тим, хто готовився цілий рік до англійської. Класна логіка
Тетяна
Чи будуть результати ЗНО 2020, 2021 років враховуватися у вступній компанії 2022року
Yan
Для Тетяна: Так
Коментувати
Олександр
Бал атестату обов’язково при вступі до ВИШу повинен враховуватися. Можна взяти середній бал за півроку. Але зовсім не враховувати його - неможна !!! Хтось вчився на 12 балів, а хтось на 3 бали і вони будуть в одних умовах? Навіщо тоді вчилися 11 років?
Олександр
Якщо не зробите мультитест з вибором третьго предмету, то отримаєте ГНІВ НАРОДУ. Він зараз дуже розлючений.
Випускник
Шановні,основою будь,якого розвитку є право вибору,а при вступі є профільні предмети,що заважає сформувати мультитест на технічні,гуманітарні ,медичні і біологічні спеціальності з тих предметів,які були в умовах вступу.Донесіть до президента,Шкарлет займається справжньою диверсійною діяльністю.
Тетяна
Не можна змінювати умови вступу за два місяці до закінчення школи. Не всі діти готувалися до складання ЗНО з історії, певна частина вчила англійську. Або зробіть варіативний тест, або залиште два предмети. Бо замість спрощення процедури маємо ще один стрес у випускників. Уже зараз
OLENA
Якщо не можна технічно зробити третій предмет на вибір, то залиште тоді лише два предмети- математику й українську мову. До цих обов’язкових предметів готувались всі учні!
Анна
Для OLENA: так, це було б правильно
Андрій
Ага,а от інші ниють,що не готувалися до математики бо вона їм була не потрібна для вступу.Всім не вгодиш....
Анна
Для Андрій: українську мову й математику повинні знати всі, бо це основні предмети, а решта вже на смак кожного.
Коментувати
Зоя
Росіяни нас вбивають фізично трощать міста інфраструктуру а працівники Міністерства освіти та народні депутати відкрили другий фронт проти наших дітей. проти інтелектуальної молоді знищують їхні мрії. віру в майбутнє і взагалі майбутнє країни під загрозою Адже кращі уми поїдуть за кордон Наталя Піпа придумала цей тест а її підтримали Мені здається що цей виверт з НМТ можна прирівняти до державної зради бо хто з нормальних дітей захоче жити в такій країні ГАНЬБА!!! P.S. Як ви думаєте хтось із тих хто приймав рішення читає наші коменти?
Софія
На мою думку, це не справедливо стільки раз за рік змінювати умови! Думаючи про мультимедійний тест в мене шок. Предмети : укр.мова,математика,історія.Мені цікаво що робити дітям які розраховували на англ. мову,французьку, але не думали що складуть іспит з математики чи історії як належно.До прикладу - філологія.Там до одного місця потрібна ваша математика ! Досить мурдувати наших дітей! "Це буде менша нагрузка для дітей", ніяк ні, за цих 3 місяці, не підготуєшся, ніяк.
Катерина
Ну що, шановні, хто зареєструє петицію на відсторонення Шкарлета та керівництва МОН за некомпетентність. Чотири рази за учбовий рік змінили правила вступу, тричі з них у мирний час. Награлися вже з нашими дітьми, досить.
Lera
Для Катерина: ти дура, бери складай
Зоя
Депутати хотіли відсторонити - не вийшло
Коментувати
Нюта
Так і є. Для тих хто збирався в медичний трусить з жовтня.А тепер- навіть немає слів.
Тетяна
Так, як шановні працівники Міністерства освіти познущалися над вступною кампанією в медичні вузи , - це просто жах. Вересень : предмети для вступу українська мова, математика, біологія/хімія/фізика. Жовтень: українська мова, математика/біологія, хімія/фізика. Грудень: українська мова, математика/хімія, біологія/фізика. Березень: українська мова , математика, історія України. Шановні, Ви взагалі працю лікарів цінуєте чи ні? Такими темпами не залишиться охочих вчитись лікувати, бо побічні ефекти ліків обходяться ударом по абітурієнтах, які хочуть вступити в медичні заклади. Уявляю, щоб було, якби лікарі так діагноз корегували, як ви предмети для вступу.
Ларченко
Правила прийому писали украіноненависницькі грантожери із приватних внз. Бо на контракт - без іспитів. Повна недовіра до педколективів украінських шкіл - замість балу атестату- якийсь ефемерний мотиваційний лист . Цей лист- мавпування чуже, повна дурня.Будуть писати батьки, родичі …. А приймальні комісіі змушені сліпнути, перевіряти все це невігластво! Іще- не треба трьохпредметний іспит- хай буде мова та математика.
Ірина
Для Ларченко: повністю підтримую!
Коментувати