Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Таня
Теж не розумію як так просто можна все змінити. Ми готовилися до здачі англійської мови, я сама готовила свою дитину( вчитель англійської мови) витратили стільки часу, зусиль. І тепер нам потрібно здавати історію до якої ми взагалі не готувалися!!!
Ivy
Просто ідіть слідом за російським кораблем, я планувала вступати цього року, але через ваші ПОЛЕГШЕННЯ Я ЙДУ НАХУЙ, А НЕ В УНІВЕРСИТЕТ! ГАНЬБА МІНІСТРУ! Вам же ж запропонували АДЕКВАТНИЙ, ЗВИЧНИЙ ВСІМ ФОРМАТ ЗНО, ЯКИЙ БУВ ДІЙСНО СПРОЩЕНИЙ!
Ірина
Для Ivy: Ну що Ви?! Такий шанс - Війна!!! Як же не використати! Війна все спише! Старі "добрі" схеми - ну як же ними не скористатись! І байдуже що це Діти. Яка дивна паралель: великими літерами написано і б’ють саме туди.
Коментувати
Назар
Доброго вечора. Метою скасування ЗНО , на скільки я зрозумів, передбачалося щоб у дітей не було зайвого психологічного навантаження і стресу, а також, запобігання скупчення дітей в школах під час здачі. Що змінилося? Дітей збираємо,але не для ЗНО, а для єдиного тесту. Яка різниця? Щодо стресу. Мій син готував хімію ,біологію , мову, а зараз, як стало відомо, потрібно історію і математику. Де логіка? Тут навіть самі стресостійкі запанікують. Ви зробили теж саме ЗНО тільки назвали по іншому. Навіщо міняти шило на мило. Вирішили скасувати в 2022 році ЗНО, то скасовуйте, не шукайте альтернативи. Яка різниця заради чого діти прийдуть на екзамен, повітряна тривога однакова, що при здачі ЗНО, що при здачі єдиного тесту. І стрес не менший. Залишіть предмети на вибір хоч ті, які діти подавали в заявках на ЗНО. Щоб в єдиному завданні діти обрали предмети по яким займалися додатково. Або відмініть взагалі. Зробіть вступні екзамени в ВУЗи, нічого страшного не станеться.
Анна
Я і майже весь мій клас через скасування звичайного зно вступатимемо в 2023 році. Ми не дарма готувалися, ви не зламаєте наші мрії! Ми не будемо здавати це казна-що замість нашого зно!
Учениця
Для Анна: У нас теж майже всі так вирішили
Lera
Вы тупые клуши, какие ЗНО!!?? Ума нету вообще
Коментувати
Свiтлана
Всi готували украiнську мову та математику (хоча для гуманiтарiiв це не рiдне). Ось iх i залишити. Третiй предмет прибрати. Хоча дуже не зрозумiло, як все це провести, якщо не закiнчаться бойовi дii.
Леся
Не забирайте в дітей вибір, який давали з самого початку! Давайте 3 предмет на вибір. Або зробіть так, щоб дані про вибір дитиною предмета, автоматично підтягувалися.
Vika
Як до вас достукатись?Що ви робите????Дитина вже психологічно не готова здавати історію,тому що вона її НЕ ГОТУВАЛА для вступу!!!Створіть тести з історією ТА з біологією,а кожна дитина нехай сама обирає!
Vika
Ви знущаєтесь із дітей!? Дайте можливість дітям обирати предмети для здачі ЗНО!!!!Для чого в мед.університет дитині історія,ЯКУ ВОНА НЕ готувала! Подумайте про дітей,БУДЬ ЛАСКА!
Оксана
Потрібно було виходити з плакатами та гаслом "Руки геть від класичного ЗНО"! Для багатьох дітей єдиним варіантом зараз залишається відкласти вступ на наступний рік щоб скласти ЗНО у звичному форматі, тобто в тому, до якого ми готувалися роками. Це того варто. Немає звичного ЗНО - скасуйте вступ. Можна було б перенести і все, а не вигадувати якусь програму, та ще й без "відкритих" завдань. Скоротити кількість предметів, провести в липні-серпні, але не скасовувати. Щодо учнів, які за кордоном, то нехай і не повертаються, якщо поїхали! Через цих зрадників не повинні страждати наші розумні діти, які хотіли гарно скласти ЗНО, вступити цього року до ВНЗ і працювати на покращення життя країни. Ганьба міністру, що подав законопроект про змінений вступ! Ганьба!
Lera
Для Оксана: ты курса тупая и шмара Эти люди не предатели!! У них дома разбомблены А ты предателтельница Позор тебе , позор тебе
Елена
Для Оксана , кто тебе дал право судить тех детей которые были вынуждены выехать за пределы Украины , и считать что они глупые . Или завидно что кто то уехал . Тупая статью сначала почитай , а потом делай выводы , твой ребёнок наверное такой же «розумний»
Анна
Для Оксана: погоджуюся з кожним словом! Вступ без ЗНО нікому непотрібний.
Коментувати
Охрiменко
Почему всех детей нужно грести под одну гребёнку .Одни дети спокойно учились в школах ,а наши дети в Харькове были под бомбежками 24 часа в сутки ,вместо психологической помощи им устраивают экзамен .Другие дети находятся в Европе в безопасности также как и на западной Украине и в Днепре и т.д. Так и разделите к ним требования .Тем детям которые были под бомбежками защита ЗНО автоматом ,а те кто учился спокойно во Львове пусть задают , не нужно чтобы министерство образования было врагом по отношению к детям пережившим настоящую войну ,.
Харьков
Для Охрiменко: правильно, детям из Харькова, Мариуполя и тд просто поставьте нормальный коэффициент при условии, что этот ребенок находился в Харькове и не выезжал, добавленные баллы за который будут покрывать программу с февраля. И все. Решение на поверхности. Но нет, медики должны выучить историю и рассказывать ее больным в их предсмертный час.
Коментувати
Олег
Зробіть різні варіанти ЗНО за спрощеною процедурою, які б відповідали тому, що планувалось на початку навчального року і у дітей був би вибір! Діти готувались не один рік, поважайте їх працю, тип паче в такі важкі часи!
Ірина
Усі діти готували для здачі ЗНО ті предмети, які були їм необхідні для вступу, тому не треба тепер, за кілька місяців до ЗНО, під час війни, коли багато дітей знаходяться в жахливих умовах МОНу змінювати предмети на свій розсуд! Будьте послідовні, ви ж самі порушаєте ті умови ЗНО, які встановлювали на початку навчального року!
Валерія
Це зовсім не зрозуміло...ні формат, ні зміст тестів, ні які предмети. Наприклад ...донька готувалась до вступу до медичного університету, готувались до ЗНО з 5 предметів : українська мова, математика, англійська мова, хімія та біологія. До ЗНО з історії не готувались, тому що для неї простіше скласти англійську. То як тепер бути!?!?! Ми прекрасно розуміємо, що результати так званого мультітесту не будуть відповідати дійсності для вступу до медичного університету. Чому не зоставити ЗНО з української та один на вибір, чи то історія для юридичного, чи то іноземна, чи то хімія або біологія для медичного, якщо вони так хочуть спростити процеси закінчення школи та вступ до університетів.
Ирина
нужно принять всех , кто хочет, 1 год обучения покажет возможность ребенка, это издевательство сдавать то к чему не готовился, если учили английский, физику, биологию, химию, ..остались те дети , кто не может учиться заграницей из за отсутствия денег...А если практически ответил на интегрированный тест, началась сирена, ребенок бежит в убежище, а завтра опять должен прийти и все сначало!!!, что вы себе думаете !!! многие родители в горячих зонах думают как выжить этим 11 классникам, покушать, и конечно дать ребенку образование....
Анна Щербак
Вибачте, але це повна дурість. Ні щоб зменшити кількість питань в ЗНО, чи кількість предметів для вступу. Треба ж створити нікому невідомий формат тесту з предметів, котрі не усі готували. Навіщо хтось вчив англійську чи географію, правда? Так ще й викинути результати минулорічних ЗНО, бо яким чином вони будуть порівнюватися з цим мультитестом? Звісно, не хочеться вірити, але складається враження, що намагалися учням ще гірше зробити.
Анна
Для Анна Щербак: потрібно писати петицію, щоб повернули звичне ЗНО.
Lera
Аннна ,петиция твоя никому не всралась Иди пиши петицию. И засунь её в рот
Анна
Для Lera: це ти зі своєю московською мовою краще на державні форуми не лізь
Коментувати
Олена Вацак
Поясніть, будь ласка, що робити учням, які готувалися до ЗНО з іноземної мови, яка була обов’язковою на рівні з історією України? Як можна так знущатися над дітьми???? Для багатьох дітей це великий стрес...!!! Хоч, ніби то, ці міри прийняті для того, щоб зняти стрес з дітей в період війни....Діти не встигнуть за 2 місяці вивчити досконало історію. Це ДИСКРИМІНАЦІЯ ! Одні готувалися до історії з вересня місяця, або ще з минулого року, а інші повинні осилити це за 2 місяці.Хіба це справедливо? Це не рівні умови! Діти вивчали поглиблено англійську мову по 2-3роки.... Деякі батьки витрачали на репетиторів мало не половину свого сімейного бюджету...І що зараз ви хочете прийняти? Якщо хочете, щоб було кому відбудовувати нашу бідну країну після війни,то зробіть все, щоб діти навчалися на батьківщині, а не за кордоном. Люди обирали Вас для того, щоб Ви захищали їх інтереси, то, будьте ласкаві, вмикайте свої розумні голови та перегляньте мультипредметний тест і дайте дітям право вибору: історія або іноземна мова, так, як це передбачалося законодавством для ЗНО. А історію України ставте в пріоритет на наступні роки, щоб всі це знали заздалегідь, і мали змогу підготуватися на високому рівні.
Anna Anisimova
Для Олена Вацак: давайте об’єднуватися, щоб вплинути на владу. Повністю підтримую Вас. Треба донести міністерству освіти, що діти будуть виїзжати закордон, а наші вузи будуть без студентів
Олена
Треба писати звернення чи створити петицію, поки є ще час щось змінити. Така хвиля негативного ставлення до такого "спрощення" пішла і НАС ВСІХ МАЮТЬ ПОЧУТИ!!! БО ЦЕ ЗНУЩАННЯ З ДІТЕЙ В ТАКИЙ ЧАС!!! Краще б нічого не спрощували....
Коментувати
Наталія Кушнірук
Чому ви не впроводите третім предметом на вибір учня. Невже не зрозуміло, що нереально для успішного результату ЗНО вивчити історію за два місяці, якщо дитина готувала інший предмет. Ви просто знущаєтеся над дітьми!
Nazar
А що взагалі з минулорічним ЗНО, воно буде дійсним цього року, можна буде вступити по ньому чи люди будуть вимушені знову складати іспит?
Матвіїв Наталія Юріївна
Як вступатимуть выпускники коледжу,. Які здавали ЗНО два роки тому, математика, фізика, українську мову і літературу,
Максим
Для Матвіїв Наталія Юріївна: Нашій владі як завжди байдуже. Я зовсім не розумію навіщо було відміняти нормальне ЗНО. "З ціллю уникнення стресу" да ви його тільки створили!!! Наприклад такі студенти як я, у мене була дійсна математика та мова, я планував здавати і готувався лише до биології, і що мені робити? І таких як я тисячі
Наталя
Також дуже цікавить питання вступу до ВНЗ після колледжу. 2 роки назад син здавав ЗНО з трьох предметів. Поясніть, будь ласка.
Грипич
Хватит, издеваться над детьми, во время войны, пусть поступают без зно, кто хочет учиться тот будет, кто нет, то и не будет, задолбали своим зно. Скоро у вас вообще не будет учеников, все будут учиться в других странах без экзаменов.
Коментувати