Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Роксолана
Доброго дня!Скажіть,будь ласка,якщо я вже навчаюсь у ВНЗ,минулого року складала ЗНО з укр.мови,історії України та англійської мови ,то що потрібно складати мені цьогоріч для вступу до іншого ВНЗ?
Галина
Для Роксолана: дивіться перелік предметів для вступу
Коментувати
Оксана
Мені для вступу за кордон потрібно мати результати ДПА за 11 клас. В нашій школі мене зареєстрували на зно, бо сказали що на ДПА не реєструють. Підскажіть чи це достовірно?
Ніна
Для Оксана: Все абсолютно вірно. Без ЗНО Ві не зможете закінчити школу, тому що ДПА - це частина ЗНО. При реєстрації Ви просто могли відмовитися від оцінювання роботи за 200 бальною шкалою.
Коментувати
Леся
Добрий вечір! Якщо для вступу потрібна тільки українська мова, а здано буде мова та література, чи буде враховуватися при вступі загальний результат, чи буде вираховуватися тільки українська мова? Дякую!
Ніна
Для Леся: Ну приймальна комісія нічого сама вираховувати не буде. За інформацією УЦОЯО тим, хто складе тест "укр.мова+література" буде надано оцінку за 200 бальною шкалою за цей тест, та ще додатково за окрему укр.мову. Як це буде виглядати - поки не знаю. Таке у нас вперше
Ніна
Для Леся: Леся, перевірте чи потрібна на бюджет на обрану Вами спеціальність укрмова+літра чи просто укр.мова. Тому що укр.мова без літератури не зможе "замінити" тест з укр.мови+літра. Перевірити це можна в документі Правила прийому до ВНЗ у 2021 році від 15,10,2020. Там зі стор. 68 починається додаток 4, в ньому спреціальності та необхідні предмети ЗНО. Ця табличка однакова для всієї України!!!! Успіхів :)
Коментувати
Дана
Добрий день. Для поступлення до вузу після коледжу студенти здають історію України субтест Xx-XXI стооіття чи тести за весь курс?
Ніна
Для Дана: Весь тест
Коментувати
Сергій
Добрий день, я буду здавати ЗНО в 2022 році. Буду брати математику, мову / літературу, англійську і фізику. Потрібно мені здавати ДПА з історії після 11, якщо вона мені при вступі не потрібно? А то вчителі кажуть, що все одно будеш здавати, потрібна вона тобі чи ні. Можна її не здавати як ЗНО та ДПА?
Влад
Для Сергій: які будуть правила на наступний рік, ще ніхто не знає. Зараз можна складати або англ, або історію. Якщо правила будуть такі ж, то історію можна не складати. Дивно, що примушують.
Коментувати
Віктор
Доброго дня. Копію біометричного паспорта робити лише першу сторінку, чи обидві. Дякую
Ніна
Для Віктор: Обидві
Коментувати
Ірина
Доброго дня. Якщо я після закінчення школи не планую поступати по Україні. Яке ДПА є обов’язковим для мене????
Влад
Для Ірина: ДПА для всих однакові. 4 предмети. Без різниці в Україні вчитися чи за кордоном. ДПА ВИ здаєте для випуску, а не для вступу
Ніна
Ірино! Ви маєете скласти: 1. укр.мова 2. математика 3. історія України або іноз.мова 4. На вибір: історія України, іноз.мова, хімія, фізика, географія, біологія,
Коментувати
ВАДИМ
Доброго дня. Скажіть будь ласка скільки балів із предметів які я здаю мені потрібно щоб отримати з них сертифікати. А здаю я Укр Мову, Літературу, Історію України, Математику, Географію.
Влад
Для ВАДИМ: 100
Ніна
Вадиме, сертифікат у Вас буде один. В ньому буде перелік обраних предметів і відмітка про проходження кожного теста (підпис, печтка, дата). А скільки Ви наберете балів на ньому не видно. Це вже на Вашій сторінці буде видно. Тобто, наприклад, якщо всі тести провалити, сертифікат у Вас все одно буде, але можливості вступити до університету, нажаль, не буде.
Коментувати
Аня
Доброго дня, виникло запитання, якщо для вступу мені достатньо 3 предмета, а обов’язковим є 4 предмета? Навіщо мені здавати 4 предмета?
Влад
Для Аня: для того, щоб отримати свідоцтво про освіту. Ви здаєте 4 ДПА для випуску, а 3 ЗНО для вступу
Ніна
Ще, перевірте обрану спеціальність. Третій предмет там йде на вибір. Тому Ви зможете обрати той, за яким отримаєте кращий результат.
Коментувати
Ніка
Добрий день! В мене тут виникло питання , можливо ви знаєте. Якщо я здаю мову і літературу ЗНО, але для вступу мені потрібна мова, чи зможу я поступити там , де потрібно тільки мову як для вступу ? Чи знаєте ви це точно?
Влад
Для Ніка: можете. Це точно
Ніна
Ніка! Це точно! Це прописано в правилах прийому до ВНЗ наприкінці додатку 4.Сторінка 87 здається
Коментувати
Женя
Доброго дня, скажіть, будь ласка, якщо я,наприклад, обрав 4 предмет в Формі ЗНО, але він не потрібен для вступу і так сталося що я не набрав "поріг" я отримаю атестат?
Влад
Для Женя: так.
Коментувати
Сергій
Доброго дня скажіть будь ласка чи може учень 10 класу скласти всі екзамени за 11клас і вступити до університету.
Олена
Для Сергій: ні, бо для вступу потрібна повна загальна середня освіта
Коментувати
ОЛЕНА
Якщо учень вивчав математику за рівнем стандарту і зареєструвався на ЗНО, то за яким рівнем буде йому зараховуватися ДПА? Бо деякі учні, які навчаються за рівнем стандарту реєструються на ЗНО щоб отримати більше часу на виконання завдань для ДПА, не збираючись виконувати завдання для ЗНО. Чи однакові завдання будуть?
Ніна
Для ОЛЕНА: Олено, Ви все сплутали. Якщо не виконувати завдання ЗНО, то вважайте, що Ви не виконуєте завдання з ДПА. Завдання ДПА= завдання ЗНО. Спробую пояснити. Якщо одна дитина вивчала станд. рівень математики, а друга дитина вивчала профільний, то завдання у них будуть однакові. Зошит однаковий!!!! Різниця ось у чому: ПЕРША ДИТИНА - час на тест 210 хвилин, завдань 34, саме ці 34 завдання оцінюються на 200 балів (це для вступу), а на ДПА з цих завдань якби відокремлять 28 завдань і оцінять їх ще по 12-бальній шкалі. Цей результат прийде в школу, саме його запишуть в "атестат". ДРУГА ДИТИНА - часс на тест 210 хвилин, завдань 34, саме ці 34 завдання оцінюються на 200 балів (це для вступу), і на ДПА цій дитини всі 34 завдання оцінять ще по 12-бальній шкалі. Цей результат прийде в школу, саме його запишуть в "атестат". Тобто ті, хто вивчав матем.на профільному рівні, для отримання 12 балів по ДПА мають виконати всі 34 завдання, а ті, хто вивчав на станд.рівні мають виконати 28 завдань.
Коментувати
Софія
Чи будуть зараховані інші предемети ЗНО якщо обов’язкові предемети наприклад математика не будуть мати прохідний бал
Влад
Для Софія: будуть зараховані
Коментувати
Яна
Здравствуйте, можно ли вообще не сдавать ЗНО если дальше учиться не буду и не хочу сдавать.
Влад
Для Яна: ЗНґо можна не здавати.А ДПА у формі ЗНО обов’язково.
Коментувати
Олена
Допоможіть розібратися з рівнем стандарт і профільним. Син навчається в коледжі на другому курсі, планує надалі всупати до вищого закладу. То який рівень нам потрібно здавати зараз,щоб він став у нагоді потім?
Галина
Для Олена: рівень буває лише в дпа (він відповідає рівню за яким вивчають предмет в навчальному закладі). зно для вступу здається повністю всі завдання
Ніна
Олена, Вашому синові краще обрати стандартний рівень. профільний Вам не потрібний. Якщо Вас вже зареєстрували на профільний рівень, то ще є час це змінити - до 5 березня
Коментувати
Назар Карбівський
Добрий вечір, а якщо хочеш поступати на механіка то скільки я маю набрати балів
Галина
Для Назар Карбівський: звідки ми знаємо. все залежить від вишу. дивіться в них на сайтах вимоги
Ніна
Назар, щоб Вам приблизно зорієнтуватися - в минулому році на спеціальність 131 Прикладна механіка прохідний бал на бюджет по Україні був 125. Тобто відповідав мінімальному балу для бюджету. Бал не великий тому, що на цю спеціальність дають багато бюджетних місць. Успіхів :)
Коментувати
Світлана
Підкажіть будь ласка, якщо у цьому році закінцую 11 клас екстерном, але не планую нікуди поступати вчитися, то чи треба здавати зно?
Галина
Для Світлана: треба здавати дпа у формі зно
Коментувати
Есфір
Доброго дня,якщо для вступу потрібна англіська (в школі вивчали стандарт),то треба обирати стандарт ,оцінка ДПА та ЗНО.Чи потрібно обирати профіль?
Влад
Для Есфір: ДПА стандарт, якщо англійська не потрібна для вступу. Якщо ж потрібна, то ДПА стандарт і відмічаєте, що потрібно отримати результат в 200 бальній системі. Це ЗНО. ЗНО рівнів не має. Відповідаєте на всі питання тестового зошиту
Коментувати
Наталія
Добрий день, скажіть будьласка чи може дитина в 11 класі здавати англійську як ДПА, а решта предметів:матем., укр. мова, біологія і хімія як ЗНО. В них клас з поглибленим вивченням анг. мови.
Влад
Для Наталія: може здавати як ДПА англійську, але якщо вона в неї профіль, то це всерівно що ЗНО. Вона отримає оцінку по ДПА профіль і ЗНО.
Ніна
Наталія! Всі предмети Ваша дитина буде складати у форматі ЗНО, щоб закінчити школу. Вона має скласти ДПА у формі ЗНО з чотирьох предметів. Ось Ви обрали: 1. укр.мова, 2. біологія, 3. хімія, 4. англ.мова. Якщо клас з поглибленим вивчення англ.мови, то найвірогідніше буде ДПА з англійської за профільним рівнем.
Коментувати