Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Діна
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи буде ДПА у форматі ЗНО з математики 2021? Дякую! Усім міцного здоров’я:)
Андрій
Якщо я вступаю за кордон, до США, чи потрібно мені здавати ЗНО? Бо я чув, що оцінку ДПА (для ЗНО) відмінили для тих хто за кордон ?
Надія
Добрий день, скажітьбудь ласка, чи правда що цього року відмінили ДПА у формі ЗНО для студентів коледжу?
Олена
В мене дистанційне навчання вже другий рік, я навчаюсь в медичному коледжі і я за те, щоб ті діти, які не будуть йти вчитися у вищий навчальний заклад, не здавали ДПА у формі ЗНО, тому що і так багато екзаменів, а це й ще за ЗНО хвилюватись. По поточним оцінкам можна атестат получити. І ще раз повторюсь, я за те, щоб відмінили ДПА у формі ЗНО тим, хто не буде йти навчатися у вищий навчальний заклад.
Олександр
Доброго для я чув що ЗНО для 9 та 4 класів не будуть відіняти в цьому році.Це правда?
Влад
Для Олександр: нічого не зрозуміло. В 4 і 9 класі ЗНО немає. Є ДПА. В цьому році його відмінили для цих класів
Коментувати
Артем
Ребят, подскажите, пожалуйста! Если я не сдаю ЗНО по матеше, а только ДПА (т.е. не перевожу в 200 бал. систему ). То есть ли какой-то минимальный балл по математике на который я должен сдать? Если бы я сдавал ЗНО то это 124 балла вроде, и если я его не наберу, то моё ЗНО онулируют?
Галина
Для Артем: де Ви чули про 124 бали? Від тих хто здавав ЗНО 6 років тому? Вже давно немає такої системи. оцінку за ДПА Ви в будь-якому випадку отримаєте, просто від 1 до 12.
Коментувати
Іра
Де логіка? Відмінили ДПА учнів 4, 9 класу які завжди разом в одному класі контактують.!!! Учні ж 11 класу з’їдуться з різних шкіл та будуть в одних класах. Я цього не розумію...
Olga
Для Іра: У минулому році здавали ЗНО і проблем не було. То чому в цьому році мають бути? Тому що ти не вчилася і боїшся показати свої знання? Чи у татка багато грошей і сподіваєшся через хабар вступити?
Іра
Я взагалі то про ДПА , а не про ЗНО. В минулому році відмінили ДПА в 11 класі. Ви самі не розумієте про що пишете))))
Галина
Для Іра: А ДПА і щдають у форматі ЗНО. Ніяких окремих ДПА не існує
Коментувати
Алла
Будь-ласка підкажіть, учень закінчує 10клас, а хоче вступати в коледж якби після 9класу, що потрібно для цього і які сроки реєстрації
Влад
Для Алла: Для Іра: реєстрації на що? Після 9 класу вступають з свідоцтвом базової освіти і при вступі складають іспити.
Коментувати
Христина
Доброго вечора, кажуть що цього року ДПА для учнів 9,4 класів не буде, що до учнів, які хочуть поступати після 9 вони не будуть здавати ДПА а тільки вступні екзамени до коледжу?
Влад
Для Христина: так
Коментувати
Вікторія
Доброго дня.Підкажіть будь ласка чи Буде можливість вступу,якщо не скласти обов‘язкове ДПА з математики?
Влад
Для Вікторія: якщо не складете ДПА, то поставлять мінімальну оцінку в свідоцтво. Вступити можливо, якщо для вступу не потрібна математика і бали інших ЗНО будуть достатніми.
Коментувати
Сніжана
Доброго дня. Якщо я зареєструвалась на ЗНО з Історії України у формі ДПА чи буде проходити тестування, бо багато хто говорить що через те що скасовували ДПА то мені прийдеться здавати лише ті предмети які я вибрала у формі ЗНО (математику,  укр.мову,  хімію). Чи правда це?
Якось так
Для Сніжана: 1. ДПА у формі ЗНО, а не навпаки; 2. ДПА для 11 класів наразі не скасовано; 3. Якщо (коли) звільнять від ДПА випускників 2021 року, то Ви звичайно можете на нього піти (впевнений, що УЦОЯО не встигне Вас та інших таких учнів викреслити із списків). Минулого року після звільнення від обов’язкового ДПА, учням залишили ПРАВО його складати і записати оцінку в Свідоцтво. Потрібно було написати заяву в школу. Проте такі поодинокі учні отримували Свідоцтва з великим запізненням. Але чи є в цьому сенс??? І Ви ж розумієте, що якщо Ви віриішите прийти на це ДПА і навіть повністю його складете, то оцінку за 200 бальною шкалою не отримаєте?
Коментувати
Наталія
Якщо учень навчається за профільним рівнем (українська мова та література), чи обов’язково він після 11 класу має здавати ДПА у формі ЗНО "мова та література"?
Галина
Для Наталія: З чого Ви таке взяли? На ДПА йде лише мова. А мову і літературу здають на ЗНО ті, кому це потрібно для вступу. Немає з укр. мови рівнів
Коментувати
Наталія
Доброго дня.Підкажіть,будь ласка,якщо скасують ДПА в 2021р.,то чи обов’язково здавати математику ЗНО,якщо для вступу вона не потрібна?Дякую.
Олександр
Для Наталія: ну Ви ж самі відповіли на це питання. Звичайно не потрібно.
Коментувати
Daria
Доброго дня. Підкажіть будь ласка я закінчую медичний коледж у цьому році й мені необхідно складати дпа у формі зно. Моє дпа буде стосуватися тем 20-21 ст чи всього курсу з історії України?
Галина
Для Daria: Яке ДПА при закінченні коледжу? ДПА здавали на ІІ курсі.
Коментувати
Белоус Алёна
Доброго дня! Скажіть будь ласка чи можуть учні 9 класу здавати дпа третій предмет на вибір, тобто наприклад 2 учні анг.мову 3 учні біологію. І т далі
Денис
Добрий вечір, я хотів би дізнатися, здають учні 9 класу, в цьому році ЗНО, чи все-таки як завжди залишається ДПА?)
Микола
Добрий вечір,якщо обраний 4 предмет не встановлюється як бал ЗНО , а тільки за ДПА,то якщо він не набрав поріг ,чи буде видан атестат? Та можливість вступу за 3 ЗНО
Влад
Для Микола: буде виданий атестат,і можливість вступу теж буде
Коментувати
Дмитро
Навчаюсь на другому курсі коледжу, здаю ДПА у формі ЗНО з математики, рівень стандарт. Який є мінімальний прохідний бал для того, щоб продовжити вчитися в коледжі, і чи можливий потім вступ до ЗВО?
Галина
Для Дмитро: 100 балів за 200-бальною шкалою
Дмитро
Я не планую вступати до ЗВО, де потрібна для вступу математика. Згідно з відомою мені інформацією, якщо я не збираюсь використовувати математику для вступу, я можу не отримувати результат ЗНО за 200-бальною шкалою, а можу отримати тільки результат ДПА за шкалою 1-12 рівня стандарту. Нібито прохідний бал - 4. На скільки питань мені потрібно дати правильну відповідь, щоб отримати 4 бали?
Swjatoslaw Matwijchuk
Для Дмитро: Результат з математики буде залежати від порогового балу, котрий встановить відповідна коміісія УЦОЯО після проведення екзамену. За минулорічними 2020 р. результатами ЗНО вам потрібно було набрати мінімум 12 тестових балів, щоб отримати 4 з ДПА і продовжити навчання у коледжі. Зауважу, що результат з ДПА не дає підстав для вступу у ЗВО. Для цього слід зареєструватися на ЗНО з математики на профільний рівень, оскільки у більшості закладів другим або третім предметом є математика. Бажаю вам успіхів у складанні ЗНО і з математики також!
Коментувати
Макс Наум
Я зареєструвався на сайті реєстрації зно, але в мене є сертифікат за 2019 рік, якщо я не відправлю документи, мій сертифікат за 2019 рік буде діяти при вступі у ВНЗ?
Влад
Для Макс Наум: буде діяти
Коментувати
Вікторія
Добрий день! Скажіть, чи можна здавати укр.мову і літературу, математику, англійську і німецьку? Чула інформацію, що дві іноземні не можна(