Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Назар Карбівський
Добрий вечір, а якщо хочеш поступати на механіка то скільки я маю набрати балів
Галина
Для Назар Карбівський: звідки ми знаємо. все залежить від вишу. дивіться в них на сайтах вимоги
Ніна
Назар, щоб Вам приблизно зорієнтуватися - в минулому році на спеціальність 131 Прикладна механіка прохідний бал на бюджет по Україні був 125. Тобто відповідав мінімальному балу для бюджету. Бал не великий тому, що на цю спеціальність дають багато бюджетних місць. Успіхів :)
Коментувати
Світлана
Підкажіть будь ласка, якщо у цьому році закінцую 11 клас екстерном, але не планую нікуди поступати вчитися, то чи треба здавати зно?
Галина
Для Світлана: треба здавати дпа у формі зно
Коментувати
Есфір
Доброго дня,якщо для вступу потрібна англіська (в школі вивчали стандарт),то треба обирати стандарт ,оцінка ДПА та ЗНО.Чи потрібно обирати профіль?
Влад
Для Есфір: ДПА стандарт, якщо англійська не потрібна для вступу. Якщо ж потрібна, то ДПА стандарт і відмічаєте, що потрібно отримати результат в 200 бальній системі. Це ЗНО. ЗНО рівнів не має. Відповідаєте на всі питання тестового зошиту
Коментувати
Наталія
Добрий день, скажіть будьласка чи може дитина в 11 класі здавати англійську як ДПА, а решта предметів:матем., укр. мова, біологія і хімія як ЗНО. В них клас з поглибленим вивченням анг. мови.
Влад
Для Наталія: може здавати як ДПА англійську, але якщо вона в неї профіль, то це всерівно що ЗНО. Вона отримає оцінку по ДПА профіль і ЗНО.
Ніна
Наталія! Всі предмети Ваша дитина буде складати у форматі ЗНО, щоб закінчити школу. Вона має скласти ДПА у формі ЗНО з чотирьох предметів. Ось Ви обрали: 1. укр.мова, 2. біологія, 3. хімія, 4. англ.мова. Якщо клас з поглибленим вивчення англ.мови, то найвірогідніше буде ДПА з англійської за профільним рівнем.
Коментувати
Марія
Доброго вечора, які предмети слід здавати якщо хочеш стати перукарем манікюрщицею?
Галина
Для Марія: будь-які лише у форматі зно. на ці спеціальності навчають в пту, там зно не потрібні
Коментувати
Марія
Якщо в університеті потрібно 3 предмети то 4 буде якусь грав роль при поступлені
Влад
Для Марія: ні, він буде грати роль при випуску і впливати на середній бал атестату
Марія
А якщо його здавати як ДПА то буде грати роль
Галина
Для Марія: ви в будь-якому випадку його здаватимете як дпа.
Коментувати
Марія
Добрий вечір, можете допомогти- чи можна здавати четвертим предметом на ЗНО англ.мову якщо в школі вона вивчається як факультатив,основна французька?!чи потрібно вибрати як 5-ий предмет англ.мову?
Галина
Для Марія: лише 5-м. як дпа Ви його здавати не можете
Марія
Гарно дякую!!!
Коментувати
Олена
Доброго вечора! Якщо сертифікат з математики нам не потрібен при вступі чи можу я зареєструватися на ЗНО на 5 таких предметів:1.укр.мова укр. Літ. 2.англійська.3біологія... .4.географія.5.історія?...
Влад
Для Олена: математика є обов’язковою для випуску зі школи. Якщо вона не потрібна для вступу, то її треба здати як ДПА. 1 укр мова і літ ЗНО 2. Математика ДПА, 3. Історія або англ ЗНО, 4 і 5 на вибір ЗНО
Коментувати
Оксана
Скільки максимальних предметів можна здавати ДПА у формі ЗНО в 11 класі. Та як це може вплинути при вступі до університету.
Влад
Для Оксана: 4
Галина
Для Оксана: 5
Коментувати
Едуард
Доброго дня. Якщо у правилах прийому на пену спеціальність необхідно мати ЗНО з "Української мови", а вступник має ЗНО із "Української мови і літератури", то ВНЗ "повинні" приймати цей сертифікат чи "можуть" приймати його?
Влад
Для Едуард: прийматимуть
Коментувати
Людмила
Чи отримає студент коледжу диплом молодшого спеціаліста, якщо не здасть ДПА у формі ЗНО?
Галина
Для Людмила: ні його мають відрахувати
Коментувати
Оксана
Підкажіть, якщо для вступу в медичний університет після школи, вимагають предмет українська мова. То на ЗНО потрібно здавати укр літературу? Чи достатньо тільки мову?
Влад
Для Оксана: якщо вимагають мову, то і здавати мову. Але вони можуть приймати і зно Укр мова і література. Вирішуйте самі
Коментувати
Оксана
Підкажіть, будь ласка, в медичний, які потрібно здавати предмети? Тільки укр. Мову? А матиматика? Якого рівня?
Влад
Для Оксана: математика здається ЗНО. ЗНО рівнів не має. Рівні має ДПА.
Коментувати
Юля
Доброго вечора, складала ДПА у формі ЗНО з історії України , лише першу частину , маю оцінку і за ДПА і 100 балів загалом за ЗНО - це якраз прохідний бал для заочної форми навчання у заклад який хочу вступати, скажіть , будь ласка , я можу з тим балом вступити чи це не дійсно для вступу бо це ДПА?
Влад
Для Юля: потрібен бути сертифікат ЗНО. А взагалі, 100 - це бал, при якому Ви маєте право подати сертифікат для участі в конкурсі на спеціальність, але якщо будуть абітурієнти з вищими балами, а місць мало, то візьмуть тих, в кого більші бали.
Коментувати
Оксана
Оксана Доброго дня!Підкажіть,будь ласка,чи може моя дитина здавати ЗНО з англійської ,а також з іспанської мови,якщо в школі іспанська не викладається?
Ольга
Чи залежить оцінка ДПА від того чи здавали профіль чи стандарт? Якщо для коледжу потрібно ДПА стандарт а зареєструватися на профіль! Оцінювання різне?
Влад
Для Ольга: Ви написали якийсь каламбур. ДПА буває або профільне, або стандарт. Якщо вивчали на стандартному рівні, то буде оцінка ДПА за стандарт. Якщо на профільному. То за профіль. Ви не можете здади ДПА профіль, якщо вчили стандарт.Якщо хочете вступати вище, то здаєте ЗНО. Отримуєте бали по ЗНО в 200 бальній системі і оцінку ДПА в атестат Стандарт.
Коментувати
Ірина
Доброго дня, дитина закінчила коледж і хоче вступити до университету по томуж направленню, в 2019 р.здавала ДПА в формі ЗНО(українська мова і Історія України)здала по9 балів.При вступі розглядається оцінювання ДПА у формі ЗНО?
Влад
Для Ірина: по якому направленню? Для вступу потрібні ЗНО, а не ДПА і фаховий іспит в університеті
Галина
Для Ірина: коли Ваша дитина здавала ДПА у формі ЗНО, то отримала не лише оцінки за 12-бальною шкалою, а й за 200-бальною. ось вони і портібні
Коментувати
Наташа
Добрий день,підскажіть будь ласка на технічні спеціальності можна сдавати зно з укр мови та літ чи тільки укр мову окремо?
Влад
Для Наташа: можна мову і літературу
Коментувати
Марина
Доброго дня, дитина не планує вступати в університет після школи і буде здавати лише ДПА з 4 предметів. Скажіть, чи відрізняєься підготовка до ДПА від підготовки до ЗНО(книжки, завдання і тд.)? І як взагалі готуватися саме до ДПА?
Влад
Для Марина: ДПА це просто менше завдань виконати, ніж на ЗНО.
Марина
дякую!
Коментувати
Анфіса
Доброго вечора. Всі Вузи потребують ЗНО з математики і ніде не уточнюється рівень стандарту чи профільний. Тобто для них потрібен профільний?
Галина
Для Анфіса: В ЗНО не існує рівнів. Рівні є в ДПА. На ЗНО треба здавати повністю
Петро
Я вивчаю математику рівень стандарту, чи можна мені здавати зно з математики профільного рівня?
Влад
Для Петро: можна, для цього вказується при реєстрації, що тобі потрібне оцінювання по шкалі від 100 до 200 балів
Коментувати