Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Денис
Доброго вечора,хотів дізнатися,якщо я вибрав 3 предмети для вступу,а математику мені не потрібно,хоча вона є обов’язковим,то чи буде вона впливати на мій середній конкурсний бал?
Влад
Для Денис: якщо математика не потрібна для вступу, то ти можеш її не складати. До розрахунку конкурсного балу при вступі будуть братися тільки ті предмети, які потрібні для вступу.
Якось так
Для Денис: математика БУЛА обов’язковою для складання ДПА. Від ДПА всіх випускників звільнили!
Коментувати
Владислава
Доброго дня, допоможіть будь ласка! Я обрала 3 предмети для зно, вони мені потрібні для вступу у ВНЗ, але коли подавали заяву на реєстрацію на зно я відмітила всі предмети як зно та дпа, але нещодавно дпа відмінили, і я не хочу щоб мій бал переводили в 12 бальну систему, як відмовитися від цього дпа. Чула треба писати заяву на ім’я директора права це чи ні не знаю
Влад
Для Владислава: якщо ДПА відмінили, то це значить, що в атестаті автоматично буде написано "звільнено". Деякі школи неправомірно зобов’язують писати ці заяви. Заява пишеться тільки в тому випадку, якщо Ви хочете, щоб Вам поставили оцінку за ДПА в свідоцтво
ІВАН
Доброго вечора! Будьте ласкаві, підкажіть чи буде оцінюватися українська література, аби внести оцінку ЗНО у ДПА? Іншими словами, при перенесені оцінки ЗНО у ДПА, які саме частини (ЗНО з української мови та літератури) беруться до уваги?
Коментувати
Настя
Добрий вечір! Складатиму ЗНО з мова і література, біологія, історія, і матем(стандарт) вибрала все щоб встановлювалось по 12 бальній, і результати по 200 бальній, а якщо я математику не здам, то я можу поступити з тими трьома предметами?
Якось так
Для Настя: У ЗНО, яке оцінюється за 200 бальною шкалою НЕМАЄ рівнів. Потрібно відповідати на ВСІ питання зошиту ЗНО. ВСТУПАТИ можна і з двома предметами ЗНО https://osvita.ua/consultations/bachelor/10025/. Все залежить від обраної Вами спеціальності. А ось чи вступите здебільшого залежатиме від отриманих Вами і рештою абітурієнтів балів ЗНО.
Коментувати
Слава
Добрий вечір! складатиму 4 ЗНО: математика(проф.рівень), історія України, українська мова+література та англійську. Для вступу мені потрібна історія, укр.мова+література, а третє на вибір або англійська або математика. Моє питання полягає в тому чи потрібно мені добре складати ЗНО з англійської мови, яку я не хочу подавати в документах і чи є можливість мені від неї відмовитись, оскільки нещодавно наші вчителі казали, що до них прийшов наказ, що учень може відмовитись від складання зно,яке їм не потрібне саме в профільному. рівні і чи є в мене ще час відмовитись? Дякую наперед
Влад
Для Слава: Ви можете просто не прийти на англійську і все. Ніяких офіційних відмов не потрібно. Математика ЗНО рівнів не має. Зно для всих однакове, рівні має ДПА.
Коментувати
Саша
Доброго дня! Якщо я обрала 4 предмети: укр мова+ література, математика, біологія і англійська, а для вступу англійської мови мені не потрібно я можу не здавати?
Катерина
Для Саша: Доброго дня! Тобі прийдеться здати англійську через те, що якщо вступати до вищого навчального закладу, то там мова і математика є обов’язкова, а історія або англійська здається на вибір. Так як історія не була обраним для проходження ЗНО, то залишається здати тільки одне-іноземну мову. Якщо би була обрана історія- то англійську можна було не здавати.
Влад
Для Катерина: хто Вам таке сказав???? Не збивайте дитину з толку! Мова і математика обов’язкові разом з історією чи англійською на вибір для проходження ДПА у школі! ДПА в цьому році відмінили! Для вступу потрібне ЗНО! І може скласти тільки ті предмети, які потрібні для вступу! Читайте умови вступу, додаток 4 і не пишіть дурниць!
Влад
Для Саша: англійську можеш не здавати
Коментувати
Даша
Добрий день. Я складаю ЗНО з 4 предметів, 3 з яких мені потрібні для вступу, а 4тий — ні. І я тепер не можу розібратись як буде краще: або я пишу ЗНО з 4го предмету, або ні(просто не прийду на нього). Мені складно зрозуміти, які плюси я матиму, якщо буде писати ЗНО з 4го предмету, і які мінуси я матиму, так як вибрала географію, яку я знаю не надто добре. Що ви мені можете порадити : складати чи не складати ЗНО з географії?
Влад
Для Даша: можеш складати тільки 3 ЗНО, які потрібні для вступу.
Влад
Для Даша: плюси могли б бути тільки тоді, коли б ти могла вибрати те ЗНО для вступу, яке краще складеш. Географію або інший, який йде на вибір. Якщо ти її погано знаєш, можеш не йти
Якось так
Для Даша: плюс від 4-ого предмета може бути, якщо цей предмет є взаємозамінним з 2-им чи 3-им предметом необхідним Вам для вступу. Або для підстраховки, якщо Ви завалите якийсь з основних і підети вчитися на докорінно іншу спеціальність, де географія необхідна для вступу. В цього є сенс, якщо Ви гарно знаєте предмет і важливим є бюджет. Але, якщо Ви твердо вирішили вступати на конкретну спеціальність, навіть на контракт, то жодного сенсу йти на непотрібний чи навіть резервний предмет немає.
Коментувати
Тетяна
Доброго дня, якщо я виявила бажання складати ДПА у формі ЗНО , яке мені не потрібне для вступу, чи повинна я його здавати. Та що напишуть у атестаті якщо не з’явлюся?
Влад
Для Тетяна: ДПА в цьому році Верховна Рада відмінила. Для вступу Вам потрібне ЗНО. На нього з"явитися потрібно В ЗНО входять питання ДПА, але в свідоцтво напишуть "ЗВІЛЬНЕНО"
Тетяна
Для Влад: я це розумію . Але сьогодні в школі нас опитували, я погодилася, а тепер думаю що даремно. вони надіслали вже кількість дітей з класу які бажають здавати ДПА , але заяву ми ще не писали
Влад
Ви вступаєте цього року?
Коментувати
Максим
Доброго дня, якщо я вибрав зно з Української мови та літератури, а для вступу потрібно лише укр мова, то бали будуть рахуваться лише з мови, чи з мови і літератури разом?
Ніна
Для Максим: У Вас буде яби подвійне оцінювання цього тесту: укр.мова+література за 200 бальною оцінкою та ще окремо укр.мова за 200 бальною оцінкою. Наприклад, Ви отримаєте 178 за укрмова+ література, та 182 за укр.мову.
Ніна
Для Максим: Лише з мови
Коментувати
Марія
Якщо мені не потрібно Математики для вступу то я можу зно не здававати чи як?Але воно ж обов‘язкове чи як?
Якось так
Для Марія: а чим Ваше питання відрізняється від десятків аналогічних, що розміщені нижче? Ви думаєте, що Ваше математика унікальна?
Коментувати
Марія
Можна дізнатися який буде прохібний бал з математики зно?
Влад
Прохідний куди? В університет для подачі заяви, для вступу на контракт, для вступу на бюджет? Поріг склав /не склав?
Ніна
Марія уточніть питання. Ми Вам допоможемо. Що Ви маєте на увазі? Нема такого поняття як "прохідний бал з математики". Є прохідний бал на спеціальність, є поняття порогового балу "склав/не склав" для математики, хімії, фізики і так далі з усіх предметів. Але пороговий бал буде відомий ПІСЛЯ проходження ЗНО. Уточніть питання
Коментувати
Артур
Добрий день , скажіть будь-ласка я в 221 поступатиму на навчання до Польщі , реєструвався на ЗНО , чи можу я просто не прийти на ті ЗНО і чи видадуть мені атестат без ЗНО ?
Влад
Для Артур: можеш не йти, атестат видадуть. Але взавай в Польщі, чи принципово їм потрібні оцінки в атестаті як за ДПА чи ні. Якщо потрібні, то потрібно здавати і писати заяву, щоб тобі оцінки ДПА внесли в атестат
Коментувати
Maria23bs
Народ підкажіть , якщо я обрала предмети здавати як ЗНО ,але мені його не потрібно , ч. Можу я його не здавати (вчителі сказали що якщо ти обрала повинна йти писати тому що якщо ні то не дістану атестат
Влад
Для Maria23bs: можеш здавати тільки ті ЗНО, які потрібні для вступу. Якщо не плануєш вступати, можеш взагалі нічого не здавати. Атестат вони повинні видати по річним оцінкам, а там де повинні бути вписані ДПА буде написано звільнено
Влад
Для Maria23bs: для чого тоді прийняли закон про відміну ДПА? Для того, щоб зменшилася кількість дітей, які підуть писати ЗНО! А вони просто заставляють йти і нападати себе на небезпеку?
Влад
Для Maria23bs: наражати*
Коментувати
Сашка
Доброго вечора Хочу дізнатися як що не ідеш поступати то потрібно здавати зно чи можна не здавати ??
Влад
Для Сашка: можна
Сашка
А вчителі кажуть що ЗНО обов’язково здавати (Що це такий закон України)
Влад
Хай покажуть той закон. Обов’язкове при випуску з школи ДПА, а не ЗНО. ДПА відмінили. Все
Коментувати
Юлія
Добрий день, хочу дізнатися чи іди мені на іспит з тих предметів, які я вибрала у формі ДПА, якщо я відмовилася від ДПА? І як дізнатися які предмети я вибрала у формі ДПА а які у формі ЗНО(тому що я забула) ? Допоможіть будь ласка!
Юлія
Для Юлія: іти*
Влад
Даааа. Ти вступати будеш в цьому році?
Коментувати
Наталія
Добрий день, чи можна скласти повноцінне ЗНО, якщо я зареєструвалася на ДПА у формі ЗНО. Дякую)
Влад
Для Наталія: ні.
Коментувати
Дарина
Добрий вечір! Якщо я реєструвалася на ДПА та на ЗНО, але при вступі результати ЗНО мені не потрібні, а ДПА відмінили, то чи варто складати ЗНО? Можливо, можна написати заяву до школи? Дякую.
Влад
Для Дарина: якщо Вам не потрібні для вступу результати ЗНО, навіщо Ви на них взагалі реєструвалися? Можна просто не йти на ЗНО. Атестат Вам і так видадуть
Володимир
Реєструвалися, бо було обов’язковим або історія , або іноземна на вибір , а для вступу у ВУЗ вони для багатьох не потрібні. Я так зрозумів що їх можна не здавати ?
Влад
Для Володимир: обов’язковим на вибір історія або іноземна - ДПА. А навіщо реєструватися на ЗНО, якщо воно не потрібне для вступу, я про це питаю. В ЗНО більше завдань. Можете не здавати
Коментувати
Аня
Якщо дпа відмінили,а учень планує вступати у вуз,чи потрібно здавати математику,для вузу її не треба
Влад
Для Аня: не потрібно. Ну відміли ж. Навіщо те саме питати.
Коментувати
Марія
Якщо я обрала зно з математики рівень стандарту , але в моєму листі пише встановлюється за 200 бальною шкалою і 12 бальною школою теж , то незважаючи на те , що дпа відмінили мені потрібно його здавати чи ні ? Дайте відповідь будь ласка , буду дуже вдячна !!
Влад
Для Марія: якщо математика потрібна для вступу, то треба складати ЗНО. А якщо не потрібна, то навіщо Ви реєструвалися на ЗНО, можна було скласти тільки ДПА
Марія
Тобто не зважаючи на те , що ДПА відмінили , я мушу здавати ЗНО тому , що в мене пише встановлюється за 200 бальною шкалою , так?
Влад
Я такого не писав. Якщо для вступу треба математика, то здаєте ЗНО, якщо не треба - не здаєте.
Коментувати
Богдан
А якщо пише,що географія встановлюється за шкалою 100-200 балів,то це ДПА чи ЗНО?
Ніна
Для Богдан: Це повноцінне ЗНО. З таким результатом можна вступати до ВНЗ
Коментувати
Богдан
Добрий день!В мене є питання,4-ий предмет щось вирішує? Я наприлад вибрав географію(у інформаційній картці пише,що встановлюється 100-200 балів,тобто рівень ЗНО),що буде якщо я не здам прохідний з географії(мене допустять до вступу?) П.с(мені географія не потрібна для вступу)
Якось так
Для Богдан: для вступу потрібно подати три (в окремих випадках два) ЗНО з певним балом. Решта предметів ЗНО і отримані за них бали виші не цікавлять. Якщо сьогодні звільнять від обов’язку ходити на ДПА, то сенсу йти на непотрібні для вступу предмети немає. Тим паче за умови слабкої підготовки до них.
Зоряна
Я зареєструвалася на зно з історії але передумала його здавати. В такому разі я можу просто не прийти і мені не поставлять двійку в атестат як оцінку за дпа з історії?
Влад
Для Богдан: яка двійка, якщо ДПА відмінили????
Коментувати