Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ілля
Доброго дня. Якщо в школі вивчав англійськку мову, а додатково на курсах німецьку, чи можна здавати ДПА німецьку чи обовязково Англійську Дпа, а німецьку ЗНО для вступу. Чи зараховуються результати IELTS з англійською за результати ДПА в 11 класі, якщо так, то які повинні бали
Галина
Для Ілля: ДПА - це оцінка за вивчення предмету в школі! як може бути атестація за предмет, який Ви в школі не вивчали. А ось ЗНО для вступу можете здавати і інші предмети.
Ілля
Дякую за відповідь! А щодо результатів IELTS з англійською? Чи зараховуються за результати ДПА в 11 класі, якщо так, то які повинні бали
Viktoriia
Для Ілля: за ДПА можуть зарахувати сертифікат IELTS 2020/2021 року. Якщо англійська вивчалась в школі на профільному рівні, то 5.5 балів і вище. А якщо на рівні стандарт, то 4.0 балів і вище.
Коментувати
Скрінніков В'ячеслав
Доброго дня. Я хотів би дізнатися які потрібно здавати предмети по ЗНО для вступу до ПТУ на кухоря.
Галина
Для Скрінніков В’ячеслав: вступ до ПТУ без ЗНО. А ДПА - це випуск зі школи, тому самі визначайтесь
Коментувати
Анна
Предмет "історія України" є обов’язковим для ЗНО чи потрібний тільки для ДПА? І на які спеціальності потрібне ЗНО з історії України?
Влад
Для Анна: історія або іноземна на вибір йде як обов’язкове ДПА. Це для оцінки в свідоцтво. На які спеціальності треба історія читайте у правилах вступу 2021 на сайті МОН
Коментувати
Альона
Доброго дня! А якщо не визначився з навчальним закладом, можливо рік почекати, і поступити? Чи потрібно буде складати ЗНО ще раз?
Влад
Для Альона: не треба повторно складати
Коментувати
Юлія
Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, якщо обираю професію «перекладач», повинна здавати літературу? Дякую за відповідь)
Viktoriia
Для Юлія: Для вступу на філологічні спеціальності потрібен сертифікат з української мови і літератури.
Коментувати
Марія
Доброго дня. Кожен зареєстрований учасник матиме право скласти тести щонайбільше з 5 навчальних предметів.... а математики серед них нема???
Viktoriia
Для Марія: є, то забули написати))
Коментувати
Анастасия
Доброго дня.підскажіть будь ласка. А хочу на перше місце ставити спеціальність медицина , до якої не треба здавати українську літературу А на друге місце ,якщо не пройду на медицину , ставити вчителя української мови і літератури, на яку треба ставати літературу. Я правильно розумію, мені треба ставати мову і літературу. Просто на спеціальність медицина , українська література , не буде врахована , а тільки оцінка з мови. Підкажіть будь ласка. Буду дуже вдячна.
Влад
Для Анастасия: на вчителя треба здаватимову і літературу, тому Зно здавати треба з мови і літератури і воно підійде на обидві спеціальності
Анастасия
Дякую велике ❤️
Коментувати
Альона
Доброго дня! А що таке субтест з історії ? Я трохи не розумію, це моє перше ЗНО
Viktoriia
Для Альона: Тест складається з двох частин - кожну частину ще називають субтест.
Вчитель
перша частина- ХХ-ХХІ ст Друга частина- з палеоліту до 1900 р.
олександр
Для Вчитель: тобто для здачі ДПА потрібно здати тільки перший субтест, а другий можна не здавати, якщо не потрібно сертифікат для вступу?
Коментувати
Андрій
Як можна поступити на другу вищу освіту ? Маю вже повну вищу освіту економічну, бажаю поступати на технічну спеціальність
Альона
Доброго дня,якщо я закінчила училище в 2014 році на бухгалтера і хочу навчатися в коледжі на ветеринара в 2021 році,які предмети потрібно мені здавати,чи професійне училище рахується за 11 клас? Дякую за допомогу)
Економіст
Для Альона: Це залежно від того чи надавало училище середню освіту. Є училища, які не надавали і учні додатково ходили до вечірньої школи. В мене була студентка коледжу, яка, навчаючись в ПТУ у вечірню школу не ходила і тому середню освіту не отримала, а коли у 24 роки вирішила вступити до коледжу, то вступала з випускниками 9 класу.
Альона
В мене є атестат про закінчення середньої освіти,та червоний диплом) Що мені потрібно для,того,щоб поступити навчатися до коледжу, підкажіть будь ласка,я буду Вам вдячна за відповідь)
Економіст
Для Альона: Ваш червоний диплом ні до чого. Якщо є атестат про повну середню освіту, то здаєте ЗНО і вступаєте на базі повної середньої освіти. Диплом має значення лише якщо Ви вступаєте на ту саму спеціальність
Коментувати
Ната
Додаток 4 з переліком предметіа сьогодні буде на сайті мон? Чи можна десь подивитись його остаточний варіант?
Влад
Для Ната: він вже є на сайті. Читайте
Коментувати
Mia
Доброго дня! Якщо я випускник минулих років, то мені треба складати математику, щоь вступити на гуманітарну спеціальність цього року?
Галина
Для Mia: Вам треба здавати лише ті предмети, які вказані в умовах вступу на Вашу спеціальність
Коментувати
Роман
Доброго дня! Зі скількох предметів (3-х чи 4-х) буде формуватися прохідний бал у виші?
Viktoriia
Для Роман: Конкурсний бал буде розраховуватися з 3-х предметів, які будуть необхідні для вступу.
Коментувати
Андрій
Добрий день. Я не можу дещо зрозуміти. Якщо я не здам зно з математики чи історії або біології то мені дадуть атестат про закінчення школи чи ні? Скажіть мені будь ласка, бо мені до зно і так вже й далеко, і я би хотів знати точно, а не напевно.
Viktoriia
Для Андрій: Атестат дадуть навіть в тому випадку, якщо ти не подолаєш поріг "склав/не склав". Просто оцінка за ДПА буде 1 або 2 або 3. Головне - треба з’явитися на ЗНО. Якщо не підеш на ЗНО, не зможуть поставити оцінку за ДПА і не видадуть атестат. А якщо не складеш ЗНО, атестат все одно отримаєш. Тому що його видають з будь-якими оцінками від 1 до 12. Це точно :)
Коментувати
ОЛена
А якщо я вивчаю українську мову на профільному рівні, то здавати потрібно обов’язково мову і літературу чи можна обрати просто мову?
Viktoriia
Для ОЛена: У всіх за ДПА буде зараховуватись тільки мова. Для вступу можна обрати, що буде потрібно на обрану спеціальність.
Коментувати
Алёна
Здравствуйте! Если я учусь в школе, где английский изучается по профильному уровню В2, а мне для поступления он не требуется, могу ли я выбрать и сдавать зно по уровню В1? Благодарю!
Viktoriia
Для Алёна: нет, не можете! Вам оценку ДПА будут ставить за выполнение всех заданий. И баллы ЗНО тоже получите - вдруг пригодится для поступления :)
Алёна
Спасибо!
Коментувати
Yulia Bruchyk
А можна здавати історію(субтест) та історію України як зно? Чи потрібно щось одне вибирати?
Viktoriia
Для Yulia Bruchyk: Просто обираєте історію України і в зошиті робите всі завдання обох частин. І тоді результат субтесту 20-21 ст. зарахують за ДПА, а за весь тест отримаєте бали ЗНО для вступу.
Yulia Bruchyk
Дякую) допомогли розібратися
Коментувати
Марія
Не можу знайти інформації щодо ЗНО із англійської мови, якщо є сертифікат IELTS? Як правильно зробити, щоб його зарахували?
Viktoriia
Для Марія: за ЗНО міжнародні мовні сертифікати не зараховують!!! Можуть тільки за ДПА в 9 і 11 класах зарахувати. Ще треба дивитися, який рівень знання мови по цьому сертифікату і на якому рівні вивчалася мова в школі. Якщо іноземна потрібна для вступу, обов’язково треба складати ЗНО.
Коментувати
ААА
чому ніякої інформації про ДПА після 9 класу немає? Які предмети будуть?
Viktoriia
Для ААА: такі ж предмети, як і раніше. 1-укрмова, 2-математика, 3-на вибір педради закладу освіти.
Коментувати
Олег
Для випускників минулих років,які планують вступати в 2021 році і вже мають бали ДПА в атестаті-їм здавати три предмети ЗНО ,які потрібні для вступу(математика входить в один з цих трьох предметів)
Viktoriia
Для Олег: якщо це питання, то так. Випускники минулих років можуть складати ЗНО тільки з тих предметів, що потрібні їм для вступу.
Олег
Для Viktoriia: Дякую
Коментувати