Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Аліна
Для вступу на бажаний факультет потрібно скласти зно з мови та літератури, математики та історії.. чи буде враховуватись результат з четвертого зно з географії? І чи можна обрати історію як третій і як четвертий предмет?
Галина
Для Аліна: ні. в обох випадках: 1. географія не буде враховуватись, 2. не можна один предмет здавати двічі (ДПА має бути з 4 предметів)
Коментувати
Яна
Якщо для вступу не потрібна історія і англійська, то потрібно складати просто ДПА?
Влад
Для Яна: да
Коментувати
Зоряна
Обов’язково здавати з чотирьох предметів зно? Чи можна два обов’язкових і один на вибір?Наприклад математика укр мова і літ і історія?
Влад
Для Зоряна: обов’язково 4
Коментувати
наташа
Я складала зно у 2020 році, хочу в 2021 перевступити, чи означає це що мені треба повністю всі зно перескладати?
Яой
Бл-ть с-ка куда я попала поможіть мені страшно я ж недавно в 6 класі була а тепер до дпа готуватись
Юлія
Для Яой: якщо ти була в 6 класі, то ДПА/ЗНО для тебе не скоро, це для 11класників в наступному році
Коментувати
Марія
Якщо я планую поступати на математичний факультет, мені потрібно здавати 4 предмети, чи можна 3(математика, українська мова, англійська)?
Віталій
Математика обов’язковий, то це виходить я не поступлю якщо не здам математику?Дякую за відповідь!!!!
Andriana
Для Віталій: якщо вам математика не потрібна для вступу до вишу, то ви будете здавати простіший рівень
Коментувати
Віталій
Скажіть будь-ласка ЗНО з математики обов’язкове на 2021 рік, якщо я його здам погано то я не пройду в університет для навчання?
Аліна
Для Віталій: якщо математика не є профільним предметом у ВНЗ який Ви вибрали, то результати ЗНО з математики не будуть враховуватися.
Ігор
Доброго вечора Аліна, це є точна інформація
Ігор
?
Коментувати
Аня
Добрий день, школу закінчила 2020 року, буду перескладати зно у 2021 (матем та англ) Скажіть будь ласка, мені потрібно здавати ще 4 предмет для вступу? Результат з укр. мови візьму за 2020 рік.
Галина
Для Аня: Ви маєте здавати лише ті предмети, які потрібно саме для вступу.
Аня
для вступу мені необхідні математика та англійська, або фізика тобто я можу обирати між фізикою/англ як і минулого року?
Коментувати
Олександр
Доброго дня,скажіть будь ласка чи можна здавати зно історію як субтест та як 4 предмет?
Галина
Для Олександр: як Ви собі це уявляєте? під час іспиту будете заповнбвати 2 зошити?
Олександр
Тоді можна здавати 3 предмета :укр, математику та історію? Мені на юридичне потрібно лише ці предмети.
Коментувати
Іванна
Доброго дня,скажіть ,будь ласка,чи потрібно складати ЗНО з укр літ після другого курсу музичного коледжу?З кількох предметів складатиЗНО?
Олександр
Доброго дня) Якщо дитина обрала 3 предметом ДПА історію України, а для вступу їй сертифікат з історії не потрібен, то треба здавати тільки субтест (перші 30 питань), чи весь тест. Дякую
Katarina
Для Олександр: Из опыта племянника. Для поступления в зарубежный колледж был нужен отличный аттестат. Сдавал историю, укр, англ. Учил только часть ДПА по укр яз. Историю тоже только часть ДПА, кажется, материал 10-11кл. Сочинение по укр яз. в ДПА входило, укр лит не учил. На ЗНО написал все вопросы, кроме тех, что на ДПА, наугад. ЗНО баллы были средненький, но все ДПА по 12. В школе, конечно, были в шоке, но аттестат был прекрасный. 2018г. Нужно внимательно разобраться, что входит в ДПА, а что нет.
Олександр
Спасибо)
Коментувати
Кароліна
Хочу поступати у медичний університет можливо вже хтось знає які предмети потрібно здавати ????
Галина
Для Кароліна: звісно знає. є затверджені умови вступу. читайте додаток 4 (здається)
Татьяна
Де це? Цікаво. Дякую
Коментувати
юля
добрий день, а якщо я збираюсь здавати українську мову, математику, історію України та англійську мову. Чи рахуються два останніх предмета як окремі, тобто чи зараховуються вони як 2 окремих? Чи мені потрібно вибирати ще один предмет?
Анна
Доброго дня, я выпускник далеко минулих років після закінчення школи пройшло 15 років. Дайте будь ласка пораду як правильно готуватися до зно та який порядок реєстрації і т.д. Допоможіть будь ласка
іванна
я навчаюся в музичному коледжі на 2 курсі.З яких предметів мені треба здавати зно.Чи потрібно здавати літературу?
Катя
Доброго дня! А можна здавати дві іноземні мови(англійську як ЗНО та німецьку як ДПА)?
Viktoriia
Для Катя: можна складати дві іноземні мови і як ЗНО, і як ДПА (якщо 2 іноземні вивчалися в школі).
Коментувати
Таля
Доброго дня. Чи обов’язково здавати ЗНО випускнику коледжу, якщо не планує поступати далі у ВУЗ? Якщо так, то скільки і які предмети? Дякую.
Галина
Для Таля: ЗНО здають не випускники коледжу, а випускники ІІ курсу, які вступили після 9 класу та отримують свідоцтво про повну середню освіту.
Таля
Дякую, то ж які предмети є обов’язковими для здачі ЗНО випускником 1 курсу коледжу? Невже всі чотири, як і для випускників 11 класів?
Коментувати
Олег
Могу ли поинтересоваться, что за умнейший человек придумал 4 обязательных предмета?
Ілля
Доброго дня. Якщо в школі вивчав англійськку мову, а додатково на курсах німецьку, чи можна здавати ДПА німецьку чи обовязково Англійську Дпа, а німецьку ЗНО для вступу. Чи зараховуються результати IELTS з англійською за результати ДПА в 11 класі, якщо так, то які повинні бали
Галина
Для Ілля: ДПА - це оцінка за вивчення предмету в школі! як може бути атестація за предмет, який Ви в школі не вивчали. А ось ЗНО для вступу можете здавати і інші предмети.
Ілля
Дякую за відповідь! А щодо результатів IELTS з англійською? Чи зараховуються за результати ДПА в 11 класі, якщо так, то які повинні бали
Viktoriia
Для Ілля: за ДПА можуть зарахувати сертифікат IELTS 2020/2021 року. Якщо англійська вивчалась в школі на профільному рівні, то 5.5 балів і вище. А якщо на рівні стандарт, то 4.0 балів і вище.
Коментувати