Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юля
Щоб скласти ДПА треба писати заяву , щоб його скласти.
Вікторія
Доброго дня,скажіть будь ласка, якщо я цього року поступаю в Україні і здаю 3(три) ЗНО , а на наступний рік захочу поступити за кордон , то я зможу до здати ще одне ЗНО і поступити за кордоном чи ні ?
Влад
Для Вікторія: ЗНО за кордоном не потрібне
Влад
Для Вікторія: Туди потрібно може бути ДПА в свідоцтві. На наступний рік Вам ДПА в свідоцтво вже не поставлять
Коментувати
Оксана
Доброго дня. Якщо я планую поступати за кордон, то мені обов’язково здавати 4 ЗНО, і зараховувати собі ДПА. Чи можна здавати лише 3( три) ЗНО, для того, щоб підстрахувати себе для вступу в Україні, якщо не вдасться вступити за кордон? Чи для університетів за кордоном підійде Атестат, та додаток з позначкою "звільнена" від ДПА? Велике спасибі за відповідь.
Влад
Для Оксана: про те, чи підійде "звільнена", потрібно питати там, куди будете вступати. У всіх свої правила. Краще ДПА вносити в атестат. Але тоді складати всі 4 предмета. З трьома Вам їх не поставлять
Коментувати
Надя
Якщо я не хочу складати ДПА мені можна просто на ноьго не прийти ? Чи потрібно говорити про це класному керівнику?
Влад
Для Надя: від ДПА всі звільнені.
Коментувати
Валерия
Доброго дня. Чи можна мені здавати три предмети, а не чотири , якщо відмінили державну підсумкову атестацію?
Влад
Для Валерия: можна
Коментувати
Оксана
Доброго дня.Я не хочу складати ДПА мені потрібно повідомляти про це класного керівника? Чи я можу просто на нього не прийти?
Микола
Добрий вечір. Я планую взагалі вступати за кордон, але про всяк випадок буду подавати документи в КНУ. Туди для вступу потрібно 3 предмети ЗНО: укр мова і література, історія України і на вибір(я вибрав англійську). Звідси в мене питання: 1. Чи потрібно вносити результати ДПА для вступу до КНУ? 2. Я брав математику стандарту. Це означає, що я можу взагалі математику не складати, якщо не потрібні будуть результати ДПА?
Якось так
Для Микола: 1. Ні. 2. Так.
Коментувати
Віталій
Я навчаюсь у коледжі, після цього поступати вище нікуди не планую, у звязку з відміною дпа у формі зно мені потрібно писати якусь заяву чи ні?
Якось так
Для Віталій: заяву мають писати ті, хто має бажання складати ДПА. Всіх решту вже звільнив парламент.
Коментувати
Ася
Доброго дня. Здаватиму ЗНО три предмети на четвертий не іду. Чи потрібно у школі писати заяву про зарахування результатів ЗНО, як результати ДПА, та внести їх у додаток до свідоцтва про здобуття повної загальної освіти.
Ольга
Для Ася: якщо Ви хочете, щоб результати ДПА (а не ЗНО), були внесені в свідоцтво то потрібно написати заяву. Але! Якщо вносити ці результати, то потрібно складати і четвертий предмет. Або всі предмети вносяться, або жоден.
Коментувати
Вікторія
Добрий день. Я обрала історію як дпа, але мені не потрібно для вступу. Що мені робити?
Ольга
Для Вікторія: від ДПА звільнили на законодавчому рівні. Можете не складати, якщо результати інших ДПА не бажаєте вносити в свідоцтво. Якщо ж подавали заяву, що хочете їх вносити, тоді потрібно складати всі ДПА, на які реєструвались
Коментувати
Альона
Добрий день! Скажіть, будь ласка, чи можна буде вступити в університет без оцінок за ДПА у формі ЗНО у свідоцтві?
Ольга
Для Альона: університету не потрібні оцінки ДПА, вступ за ЗНО.
Коментувати
Іра
Добрий вечір. Дайте будь ласка роз’яснення. Я подавала на ДПА у формі ЗНО,чотири предмети. ДПА відмінили,які мої наступні кроки,якшо результати ЗНО(ДПА) мені потрібні для вступу у ВНЗ за кордоном.
Якось так
Для Іра: потрібно написати в школі заяву про бажання складати ДПА і отримати за нього оцінки в Свідоцтво.
Іра
Ше скажіть який термін,чи ше встигаю написати заяву?
Влад
Для Іра: про термін питайте в школі
Коментувати
Таня
Доброго вечора, підкажіть, будь ласка! я обрала четвертим предметом географію (у формі ЗНО), але для вступу вона мені не потрібна. Чи можна просто не прийти на іспит? Якщо так, то це ніяк не вплине на результати іншого ЗНО? Дякую!
Якось так
Для Таня: а чим Ваше питання відрізняється від десятків аналогічних, що розміщені нижче? Чи Ви думаєте, що Ваша ситуація із зайвим предметом ЗНО (географія) унікальна і відповідь буде іншою?
Таня
Я можу отримати конкретну відповідь на своє питання?
Влад
Для Таня: можна не йти, ніяк не вплине на інші ЗНО. Але, дійсно, питають одне й те саме, читайте трохи, що відповідають.
Коментувати
Ксенія
Добрий день, я мала складати ЗНО цього року, але вирішила вступати у ВНЗ наступного року і повторно складати ЗНО з іншими предметами. Навчаюсь у дистанійній школі. Чи віддадуть мені атестат, якщо я не прийду на ЗНО?
Ксенія
Для Ксенія: та чи не виникне проблем із складанням ЗНО наступного року?
Якось так
Для Ксенія: відповідь на аналогічне питання розміщена нижче 04.05.2021 в 15:18
Коментувати
Виктория
Вітаю. В цьому році я складаю ЗНО. Для вступу мені не потрібна Історія України, чи можу я її не складати? Дякую.
Влад
Для Виктория: можеш не складати
Коментувати
Владислав
Вітаю, я в цьому році буду складати ЗНО, я навчаюсь у Коледжі, а якщо я не склав ЗНО я можу відмовитись від своєї оцінки, щоб більше не ставати екзамен?
Влад
Для Владислав: ЗНО це бали для вступу, як це від них можна відмовитись? Не склав, значить нікуди не вступив, склав - можете вступати в університет. Можете ЗНО взагалі не складати, якщо не збираєтеся вступати вище
Коментувати
Поліщук Василина
Вітаю, підкажіть будь ласка я в 2006 році закінчила Професійний ліцей, здобула професію, отримала диплом з відзнакою,чи потрібно мені здавати ЗНО для отримання вищої освіти?
Галина
Для Поліщук Василина: звісно ж треба. Ви вступатимете разом з випускниками шкіл, на базі повної середньої освіти. Ось якби Ви закінчили коледж, і отримали диплом молодшого спеціаліста, то вступали б на скорочену програму або 2-3 курс, але все одно було б треба 2 ЗНО.
Коментувати
Марина
Вітаю! В мене таке питання: я зареєструвалася на ЗНО, але зараз вирішила, що таки не буду вступати до ВНЗ і цього року, і наступного. Отже, чи видадуть мені атестат без написання ЗНО?
Якось так
Для Марина: школа до ЗНО немає жодного стосунку. Для школи БУЛО потрібне ДПА випускників. Від ДПА всіх випускників звільнили. Тому так, видадуть.
Коментувати
Любов
Доброго дня! Скажіть будь ласка на ЗНО, можна предмет який на вибір не здавати (географія),а лише укр мову та укр літ ,математику ,історію.
Влад
Для Любов: можна, якщо вона не потрібна для вступу
Любов
Син лише на 2 курсі,ще 2 роки вчитись.
Якось так
Для Любов: формулюйте питання коректніше. Ви про, що питаєте? Про ДПА у формі ЗНО, яке потрібне (було) для отримання Свідоцтва про повну середню освіту? Чи про звичайне ЗНО, яке потрібно для вступу?
Коментувати
Lesya
Доброго дня, а чи можна передумати??? Я реєструвалась на здачу математики як ДПА, тепер відмінили... Ходу здавати зно з математики, чи можна це змінити??? Чи тільки через рік можна здавати математику як зно?
Якось так
Для Lesya: ДПА не відмінили. Від ДПА звільнили, але Ви можете виявити бажання його складати. Пишіть заяву директору школи. Проте потрібно буде складати ДПА не тільки з математики, але й з інших предметів на які Ви реєструвалися. ЗНО з математики можна складати цього року і у випадку, якщо в Ваших документах стоїть дві галочки навпроти двох шкал оцінювання (1-12; 100-200). В іншому випадку лише в наступному році.
Коментувати