Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Микола
Добрий день. Наступного року буду складати ЗНО з української мови, математики, Історії України та англійської. Хочу піти на програміста, а там для вступу потрібно англійську/фізику, математику і українську мову. Чи зможу я поступити якщо 3 предмети будуть на вискоий бал, а Історія України на низький?
Альона
Для Микола: Звісно зможете, бо для вступу необхідні тільки три результати з необхідних предметів для Вашої спеціальності. І якщо для вступу не потрібна Історія України ,то її не будуть враховувати.
Коментувати
Кузьменко Павло
Добрий день, планую вступити в медичний.В універсететі вступними предметами є : українська мова та література,фізика/мат... ематика,біологія/хімі... я.Чи... можу я складати історію в форматі ДПА?
Галина
Для Кузьменко Павло: можете. в мед література не потрібна. Дивіться додаток 4 до умов вступу
София
А якщо я також вступаю до медичного,проте навчаюсь у класі поглибленого вивчення української та літератури, мені потрібно здавати українську мову та літературу?
Коментувати
Володимир
Добрий день. Цього року буду здавати українську мову, математику, фізику, англійську. Хочу піти на програміста, а там для вступу потрібно фізику або англійську, я у фізиці впевнений, але англійської я зовсім не знаю, і сильно себе накручую що не здам, я зможу поступити якщо 3 предмети для вступу будуть на високому рівні, а англійську наприклад не здам?
Дмитро
Для Володимир: Маю таку саму ситуацію, тільки я знаю англійську, а фізику ні)
Микола
Та ж сама ситуація
Альона
Звісно зможете вступити , не хвилюйтесь)
Коментувати
Дмитро
Добрий день. Я хочу поступати в ХНУРЄ на програміста . Зараз там написано що потрібно обрати фізику або англійську, але це було в 2020. Я можу в 2021 році обрати англійську і фізику, а здавати тільки англійську( я фізику майже взагалі не знаю) ?
Настя
Добрый день, если я планирую поступать за кордон, и хочу сдать ДПА, Математика обязательный предмет?
Галина
Для Настя: саме для ДПА він і є обов’язковим. А ось для вступу ні.
Коментувати
Наташа
Доброго дня.Я хочу поступити в Чернігівське духовне училище.Там ЗНО не потрібно.Чи можливо не здавати ЗНО після 11 классу?
Галина
Для Наташа: Після 11 класу здають ЗНО (ДПА у формі ЗНО) не для вступу, а для випуску (атестату)!
Коментувати
Наташа
Добрый день. Можно ли после 11 класса не сдавать ЗНО ? И получить аттестат ?Без ЗНО выдают справку об окончании школы и аттестат за 9 класс?
Лиза
Здравствуйте, сдавала ЗНО в 2018 году, будет оно действительным при поступлении в 2021? Сдавала украинский язык и литературу,историю Украины,английский язык.
Ігор
Доброго дня. Питання щодо 3 та 4 предметів. Чи можна здавати: 3 предметом - англійська мова; 4 предметом - німецька мова? Чи має бути в такому випадку одна іноземна мова, другий предмет на вибір, окрім іноземної мови? Дякую.
Галина
Для Ігор: можна (якщо її також вчили в школі)
Коментувати
Влад
Здравствуйте. Если сдал ДПА в форме ЗНО в колледже , можно ли с этими результатами поступить в универ? Или нужно сдавать заново полное ЗНО
Тетяна
Добрий день. Планую вступати у медичний. Чи потрібно мені здавати українську літературу?
Альона
Для Тетяна:Ні , літературу здавати не треба , тільки українську мову і всі далі необхідні предмети .
Коментувати
Дарина
Доброго дня! Чи можливо після 11 класу не здавати ЗНО і піти в коледж, де потрібні результати 9 класу ?
Галина
Для Дарина: Ні не можна. і в коледж Ви підете на базі 11 класів, а не 9.
Коментувати
Учень
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи обов’язково мені складати ЗНО з англійської мови, якщо у школі вивчаємо її на поглибленому рівні? я хочу складати німецьку(її також вивчаємо в школі)
Галина
Для Учень: немає обов’якових предметів крім укр.мови та математики. Ви взагалі можете замість іноземної здавати історію, якщо саме вона Вам потрібна для вступу
Учень
Дякую за відповідь
Коментувати
Dasha
Добрий день. Якщо береш українську мову та літературу четвертий предмет потрібно брати? Нам у школі говорили що не потрібно, а зараз коли питаю, то не відповідають...
Галина
Для Dasha: ну звичайно треба. література не рахується на ДПА.
Коментувати
Ірина
Добрий день,чи можу я складати іспит ЗНО з англійської мови,якщо в мене не було цього предмету в школі?
Галина
Для Ірина: Ви випускниця минулих років? Можете здавати що хочете
Коментувати
Вікторія
Добрий день.Якщо я схочу поступати на воєне мені можна матиматику складати формі ДПА
Галина
Для Вікторія: немає ніякої "форми ДПА". Є ДПА у формі ЗНО. Жодного іншого способу складання ДПА не існує. Лише для тих, хто за станом здоров’я не може складати ЗНО (навряд чи Ви до них відноситесь, якщо збираєтесь у військові)
Коментувати
Євгенія
Доброго дня. Якщо я вступаю у художній університет и для вступу потрібні лише математика, українська та творчій конкурс, інші предмети не враховуются у вступний бал. Чи можу я здати англійську на меншому рівні (хоча школа з посиленим вивченням мови) та що робити з 4 предметом? Він мені не потрібен а здати треба?
Влад
Для Євгенія: ні, на профільному.
Коментувати
Марія
якщо учениця здає ЗНО з англійської, бо потрібно для вступу, а школі вона її вчила тільки до 9 класу, то чи може бути це зараховано як ДПА? чи потрібно брати ще 5 предмет?
Галина
Для Марія: Вона має обирати на ДПА лише ті предмети, які вивчала в старшій школі. Якщо англійську вчила до 9 класу, значить у 10-11 класі вивчала іншу мову, яку може здавати на ДПА і для вступу.
Марія
Але для вступу потрібна саме англійська. Хіба брати іншу мову -п’ятим предметом. Дякую
Галина
Для Марія: так не буває. Титайте додаток 4 до уов вступу. Там в переліку предметів вказано "іноземна мова", а отже можна здавати будь-яку. Заяви подаються в електронному кабінеті, і виш не може відмовити в прийнятті заяви, якщо є сертифікат з іноземної мови
Коментувати
Наталія
Якщо дитина навчається у школі за рівнем стандарту і планує вступати у вуз на природничий напрям( комп’ютерні науки)то яке ЗНО з математики :дворівневе чи як усі?
Галина
Для Наталія: якщо математику вивчають на рівні стандарту, то і ДПА на рівні стандарту, а якщо в школі математику вчили на профільному рівні, то і атестацію здає на профільному рівня
Влад
Для Наталія: природничий напрям комп’ютерні науки? Серйозно?
Коментувати
Галина
Чи потрібно здавати зно з української літератури в інститут механіки і транспорту львівська політехніка.
Галина
Для Галина: дивляться не інститут, а спеціальність. Дивітьсяв додатку 4 до умов вступу
Коментувати