Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дана
Які предмети потрібно здавати для вступу в медичний і в якій формі та для вступу на поліцейського ?
Мирослава
Чи потрібна мені математика коли я вчусь на хореографа і я твора людина чому це міністерство губить та топить дітей
Галина
Для Мирослава: для вступу на хореографа математика не потрібна. вона здається лише як ДПА
Коментувати
Юля
Доброго вечора, якщо я хочу на ветеренарію що мені потрібно здавати? Математику, хімію, українську мову, історію України, що з цих прилетів можна здавати як дпа?
Галина
Для Юля: історіюю вона ветеренару не птрібна
Коментувати
Максим
Доброго вечора! Якщо мені не потрібне ЗНО з Історії України для вступу, то чи можна його здати у формі ДПА?
lilia
Добрий вечір! Допоможіть, будь ласка, розібратись. Планую вступати на міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії. Третім предметом вибрала історію України, але як складати математику? Як ЗНО, чи стандартний рівень? Буду вдячна за швидку відповідь!
Галина
Для lilia: все залежить від 2 речей: 1. за яким рівнем Ви вивчали в школі (якщо профільним, до й ДПА здаєте повністю). 2. чи плануєте подавати математику, як предмет для вступу.
Коментувати
Анастасія
Доброго дня, в мене є 3 питання: 1). Особи, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти - це 11 клас? 2). Далі зазначено про 3 та 4 предмети: "історія України (субтест «Період ХХ – початок ХХІ століття) або одна з іноземних мов (перелік завдань залежить від рівня, на якому здобувач освіти вивчав цей навчальний предмет); один з навчальних предметів (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, іноземні мови)" Я буду складати іспит з Історії України повністю, бо вона мені потрібна для вступу, а отже,якщо я обираю історію не субтест, то в мене залишається лише один варіант - це складати третім предметом іноземну мову? ( третє питання стосується іноземної мови, якщо все таки її необхідно складати) 3). В 9 класі я здавала на ДПА іноземну мову, вона відіграватиме роль з вище вказаним третім предметом, чи мені потрібно знову складати іспит з іноземної мови? Дякую.
Галина
Для Анастасія: 1. або 11 клас або 2 курс коледжу чи ПТУ (там теж здобувають повну середню освіту після 9 класу). 2. не зовсім зрозуміле питання. Ви точно здаєте укр. мову, математику, історію (бо потрібна для вступу), а 4-м предметом можете обирати будь-який, який Вам підійде для вступу або просто Ви в ньому впевнені, що здасте добре. 3. 9-й клас взагалі ні до чого.
Коментувати
Кароліни
Добрий вечір! Чи може буде вважати Укр літ як 4-ий предмет ДПА? Чи рахується лише мова?
Галина
Для Кароліни: ні не може. Там же чітко перелічені предмети на 4-й ДПА
Коментувати
Ірина
Доброго вечора) ДПА можна подавати з трьох предметів чи обов’язково з чотирьох? Наприклад я здаю Українську мову і літературу, математику, історію і англійську, то якщо я хочу англійську можу не подавати в ДПА, чи обовязково потрібно?)
Галина
Для Ірина: це Ви на вступ її можете не подавати (для вступу достатньо 3-х предметів), а для ДПА треба 4.
Коментувати
Тетяна
Доброго вечора)якщо поступати в коледж на організатора,то які предмети рекомендовано здавати? І якщо на архітектора, то що потрібно здавати?
Галина
Для Тетяна: немає такої спеціальності "організатор". Подивіться як вона справді називається. Щодо предметів, дивіться додаток 4 до умов вступу: для коледжу після 11 класу - перші 2 предмети
Коментувати
Анна
Доброго дня! Планую вступати на філолога, маю складати історію, мову й літературу і англійську. Скажіть, мені потрібно складати математику повністю? Це потрібно 4 дпа чи 4 зно? Всі з вчителів кажуть 4 зно, хоч я впевнена, що 4 дпа. Дякую
Якось так
Для Анна: справа в тому, що НАРАЗІ дпа складають у формі зно. Тому непотрібне у Вашому випадку ДПА з математики можна складати в залежності від рівня, на якому Ви її вивчали. Водночас подумайте також про ЗНО з географії, яке зможете подати до вишу, якщо здасте його краще від історії.
Якось так
Для Анна: переглянув зміни щодо третього предмету ЗНО, який з наступного року можна подати для вступу на філологію, а там тепер окрім історії та географії ще й математика, біологія, хімія, фізика. Тому в "повному" ЗНО з математики, за певних умов, є певний сенс.
Коментувати
надія
Добрий день. Якщо мені для вступу в університет не потрібне зно з математики і я буду здавати лише дпа у формі зно з цього предмету і отримаю погану оцінку. Яким чином вона буде впливати на вступ?
Якось так
Для надія: якщо будете вступати на конкурсні пропозиції для яких виші не вимагатимуть середній бал Свідоцтва, то ніяк не впливатиме. На інші пропозиції середній бал "заважує" до 0,1 від конкурсного бала. Тому погана оцінка ДПА тягне донизу середній бал Свідоцтва, але у порівнянні з балами ЗНО це не так критично.
Коментувати
Катя
Якщо я хочу поступати в інститут на факультет іноземні мови(иняз)або на перекладача(англійської),то у якому форматі потрібно здавати історію України (в повному обсязі чи можна ЗНО у форматі ДПА) на сайті інституту предмет Історія України вказаний 3 обов’язковим Здаю Зно у 2021
Влад
Для Катя: зараз "иняз" називається Лінгвістичний університет. Ви повинні виконати всі завдання ЗНО. Чим більше завдань, тим вищий бал для вступу.
Коментувати
Анна
Добрий день я здаю зно в 2021 і там обов’язково 4 предмети я буду здавати українську мову та літературу,англійську(бо потрібні на спеціальність),математика в 2021 обов’язкова і 4 предмет на вибір (або географія або Історія України),чи можу я наприклад здати ЗНО з історії України у форматі ДПА (спеціальність філолог) Поясніть будь ласка, якщо не важко
Галина
Для Анна: предмети, які не потрібно для вступу можна здавати не в повному обсязі
Влад
То в чому проблема? здавайте українську, математику і історію для ДПА, а англійську четвертою як на вибір
Влад
Для Анна: А з історіїї і математики виберете кращий результат для подачі ЗНО в університет третім предметом( на вибір)
Коментувати
Вероніка
Доброго дня якщо я хочу поступати в медичний університет то мені потрібно здавати укра мову та літературу?
Деліцой Ольга
Для Вероніка: Ні, тільки українську мову
Коментувати
оксана
Доброго дня. Якщо, я хочу вступити в медичний університет, то мені потрібно здавати тільки українську мову чи мову та літературу. Дякую
Влад
Добрий день.Якщо мені потрібні три предмети для вступу,а четвертий предмет є обов’язковим,але мені не потрібний,отже,якщо його здам на менше ніж 100/200(так чисто теоретично),то будуть якісь проблеми щодо вступу(вступатиму в технічний вуз)?Дякую
Наташа
Для Влад: поставлять оцінку погану за цей предмет в атестат, вона потягне вниз твій середній бал атестату, а з ним і конкурсний бал для вступу
Влад
А для технічних спеціальностей коефіцієнт нульовий для атестата і він не враховується в конкурсний бал.Мене цікавить,що буде,якщо завалю 4 предмет і не отримаю сертифікат,який мені не потрібен для вступу
Влад
Для Влад: якщо він не потрібен для вступу, то як він може на щось впливати? це всерівно, що ви подаєте документи, наприклад, на ЗНО і переживаєте за те, що у Вас немає загранпаспорта
Коментувати
Ліза
Яка дурня... а якщо я збираюся навчатися закордоном і мені потрібен атистат, що скажете тут робити ?!
Галина
Для Ліза: для отримання атестату треба здати ДПА з 4 предметів. ДПА здають у формі ЗНО.
Yylia
Які саме предмети потрібно здавати для аттестата ?
Влад
Для Yylia: українська мова або українська мова і література, мате тематика, Історія або іноземна і червертий предмет на вибір
Коментувати
Марта
мій син вибирає між банківською справою і медициною.На банківську справу необхідно здавати укр . мову і літературу , а в медичний тільки мову , то якщо він здасть мову і літературу чи зможе він подати документи в медичний?
Влад
Для Марта: зможе
Коментувати
ВасЯ
Доброго дня, я складаю Біологію, математику, історію, українську мову та літературу. Думаю поступати в ІНФІЗ на спортивну медецину. Для вступу потрібні предмети(Мова і література, біологія та фізичні можливості) І я не дуже розумію як здавати математику та історію. Не можу знайти інформацію про це.
yuriy
Для ВасЯ: https://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2020/10/ZNO-2021_-zagalni-pytannya-matematyka-1.pdf
Коментувати
Микола
Добрий день. Наступного року буду складати ЗНО з української мови, математики, Історії України та англійської. Хочу піти на програміста, а там для вступу потрібно англійську/фізику, математику і українську мову. Чи зможу я поступити якщо 3 предмети будуть на вискоий бал, а Історія України на низький?
Альона
Для Микола: Звісно зможете, бо для вступу необхідні тільки три результати з необхідних предметів для Вашої спеціальності. І якщо для вступу не потрібна Історія України ,то її не будуть враховувати.
Коментувати