Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Серафіма
Як думаєте ЗНО з історії vz біології, що легше????? Які основні придмети на ЗНО? Буде очна форма ЗНО?
Ольга
Добрий вечір. А є можливість замість ДПА як ЗНО з англійської мови здати на один з міжнародних сертіфікатів (як було у попередні роки)?
Марія
Добрий день !Чи можна здавати 3 предмети профільного рівня , а 4 у форматі ДПА ?
Вася
Доброго дня чи можу я здати зно після 4 курсу?Наприклад, Я вчуся в мед коледжі хочу його завершити щоб отримати диплом зараз написати дпа а після 4 курсу написати зно для вступу в академію Можна так робити?
Вася
Доброго дня чи можу я здати зно після 4 курсу?Наприклад, Я хочу завершити коледж щоб отримати диплом зараз написати дпа а після 4 курсу написати зно для вступу в виш Можна так робити?
Вася
Для Вася:ма. на увазі вступити в академію
Коментувати
Ніна
1) якщо я хочу подавати на графічного дизайнера то мені потрібно складати мову і літературу і профільну математику як зно і будь які два інші предмети як дпа (якщо в університет в який я хочу є творчий конкурс) я правильно розумію? 2) якщо 4 предметом (дпа) я виберу географію то я повинна повністю складати тест, там не буде тем які я можу не писати (наприклад як в зно з історії де можна не робити всі завдання окрім 20 21 ст)?
Софія
Хочу 4 предметом здавати іспанську мову але не вивчала її у школі.Чи можливо мені ї здати і на якому рівні?
Влад
Для Софія: 4 предметом треба складати той предмет, який вивчали, Вам за нього поставлять оцінку в атестат..
Коментувати
анна
Доброго дня, для вступу мені не потрібна історія. Чи можу я скласти тільки дпа?
Влад
Для анна: можеш
Коментувати
Вікторія
Якщо я вивчаю математику на стандартному рівні і вона мені потрібна для вступу, чи можна здавати зно у формі дпа?
Влад
Для Вікторія: такого не буває. ДПА здається у формі ЗНО, а не навпаки. Вам потрібно здавати ЗНО і виконати всі завдання в тестовому зошиті.
Коментувати
Madam_madarina
Доброго дня , в тому році я здавала зно з 3 предметів( мова , історія, математика) , так склалося що мені потрібно поступити в інший заклад і на іншу спеціальність , щоб це зробити мені потрібна англійська , можливо в цьому році здати лише один предмет , щоб не здавати заново всі?
Влад
Для Madam_madarina: можна
Коментувати
Davmax
Добрий день. Є одне питання.Цього року потрібно здавати 4 предмети ЗНО , але при вступі в університет будуть враховуватись лише 3 предмети з цих ЗНО , що я здав?Дякую
Влад
Для Davmax: В університет Ви подаєте ті ЗНО, які треба для вступу. Зазвичай 3
Вика
Зачем тогда 4 предмет ?
Влад
Для того, щоб отримати атестат про повну середню освіту
Коментувати
Влад
Чи можна здавати профільний рівень математики якщо вивчав стандартний Допоможіть хто знає Дуже вдячний
Влад
Для Влад: якщо вивчали в школі стандартний, то в атестат піде оцінка як за стандартний. Якщо математика потрібна для вступу, то просто виконує те всі завдання ЗНО і подаєте в університет.
Коментувати
Ирина
Как всегда, только все усложняется. Школьники через неделю сидят , то на карантине, то на изоляции. Не для кого не секрет, что подготовка к зно идет не не в школе. А за ее пределами. А курсы стоят очень дорого. И что делает мин. Образования? Добавляет еще один предмет. Зачем? Ни дети, ни родители до конца не понимают, какие еще предметы они будут сдавать.
лариса
для Анюта. А вчити уроки, проробляти додаткову літературу, придбати посібники відповідні, консультуватися з учителем не пробували? ВЧИТИСЯ, ЩЕ РАЗ ПРОСТО ВЧИТИСЯ
Світлана
Підкажіть будьласка.Для вступу в мед.університе на мтоматологію.Чи потрібно здавати матеиатикк ЗНО,або домтатньо ДПА з математики?
Влад
Для Світлана: ЗНО звісно. І не менше як 150 балів
Коментувати
Вікторія
Доброго вечора. Підкажіть, будь ласка, які предмети ЗНО потрібно складати на спеціальність " психотерапія" . Дякую. Вікторія
Анюта
Доброго вечора. Мене цікавить те що й усіх учнів 9 класу які будуть здавати ДПА в 2021 році. Багатьог дітей аж тіпає од одного словна ДПА. Бо вони не знають що робити ????? Не всі розуміють TV уроки, хтось без кабельногоінтернету чи Wi-Fi. Є таке що просто немають ноута,телефону і немають змоги вчитися дистанційно!???? Ок, придумали програму ,,клас,, . То вонож глючить! Я отримала двічі 1 бал через те що програма тупо глючить ????Як ми будемо здавати ДПА!? Навгад? Чи з Божою помічаю????? І вибачте за лексичні та орфографічний помилки.
Вячеслав
Для Анюта: Як казав мій однокласник — Молитись і надіяться, а там шо буде)
Учитель
Підручники треба читати, а не жалітися!
Саша
Мова йде про те що немає можливості навчатися через інтернет. Хоча для всіх вчителів притаманний один вираз Читайте книги
Коментувати
Дана
Які предмети потрібно здавати для вступу в медичний і в якій формі та для вступу на поліцейського ?
Мирослава
Чи потрібна мені математика коли я вчусь на хореографа і я твора людина чому це міністерство губить та топить дітей
Галина
Для Мирослава: для вступу на хореографа математика не потрібна. вона здається лише як ДПА
Коментувати
Юля
Доброго вечора, якщо я хочу на ветеренарію що мені потрібно здавати? Математику, хімію, українську мову, історію України, що з цих прилетів можна здавати як дпа?
Галина
Для Юля: історіюю вона ветеренару не птрібна
Коментувати