Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
Доброго дня! Мій син здавав ДПА у формі ЗНО в 2019 році з української мови та історії України та має 8 балів по цих предметах. В цьому році він завершує навчання в коледжі при академії і планує вступати до цієї ж академії на скорочений термін навчання. Для вступу на бюджет потрібні укр. мова та математика, а на контракт - укр. мова та історія України. Він хотів би спробувати вступити на бюджет. Питання: чи підходить для цього його результат з укр.мови (історії України, якщо на контракт), а також, математику йому потрібно здавати як ЗНО, чи можна як ДПА у формі ЗНО?
Галина
Для Оксана: перегляньте уважно умови вступу. в цьому році не можуть відрізнятись предмети для вступу на бюджет і контракт. умови вступу на бюджет затверджені наказом міносвіти. ДПА для всупу не береться, оскільки це оцінювання для атестату, а не для вступу
Коментувати
Марія
Доброго дня,підкажіть будь ласка чи я можу здавати в 2021 і англійську і історію?
989
Для Марія: так
Коментувати
Тетяна
Добрий день, хочу здавати англійську мову на ЗНО. Та мені кажуть, що як ДПА я можу здавати тільки німецьку, оскільки вчила її від 2-го класу, а англійську брати 5-м предметом. Чи зможу я вступити з англійською мовою на професію де іноземна є обов’язковою, якщо вона не буде входити в атестат?
Галина
Для Тетяна: звісно. але Ви можете вступати і з німецькою
Коментувати
Катя
Добрий день. Якщо учню 11 кл для всупу потрібні ЗНО з укр.мов і літ, матем, англ та історію Ук. Всі ці предмети мають бути ДПА в форматі ЗНО? Чи окремо обирати ЗНО
Влад
Для Катя: для вступу потрібно 3 ЗНО, де Ви таке побачили, що треба 4? Він повинен по трьом зно для вступу виконати всі завдання тестового зошиту. Він отримає результат по 200 - х бальній системі по ЗНО і по 12 - и бальній по ДПА. Четвертий предмет, який не потрібен для вступу можна скласти у форматі тільки ДПА, а можна теж повністю, як ЗНО і вибирати з двох кращий результат для вступу, якщо вони є в переліку третього предмету для вступу
Коментувати
Ірина
Доброго дня, скажіть будь ласка чи може дитина здавати ЗНО з двох інозумних мов ( англійська та німецька)?
Влад
Для Ірина: може обрати третім предметом англійську, де йде на вибір історія або англійська. А німецьку четвертим. За умови, що обидві мови вивчалися в школі
Коментувати
Ксюша
Якщо дитина навчається в коледжі і в цьому році здає ЗНО, але поступати не планує, а можливо буде поступати через пару років, то чи доцільно зараз здати ЗНО і чи потім буде воно ще дійсне? Чи потрібно здавати ЗНО як ДПА, а потім (коли буде вступати у вищий навчальний заклад) потрібно знову здавати ЗНО?
Влад
Для Ксюша: не ЗНО як ДПА, а ДПА як ЗНО. ДПА йому потрібно здати зараз, а ЗНО можна потім, якщо не плануєте вступати. В цьому році ЗНО дійсні з 2018 року, як буде на момент вступу Вашого сина, ніхто ще не знає
Коментувати
Алла
дитина навчається в ПТУ на 3 курсі , куки пішов навчатись після 9 класу.Наміру вступати в Вищий навчальний заклад не має. Чи обовязково здавати ЗНО?
Влад
Для Алла: обов’язково здавати ДПА з 4 предметів
Коментувати
Остап
Добрий часу доби. А ДПА у формі ЗНО відрізняється за складністю від простого ЗНО ?
Влад
Для Остап: ДПА - це часта від ЗНО. А ЗНО це всі завдання тестового зошиту
Коментувати
Віта
Добрий вечір, підкажіть, будь ласка, якщо мені потрібно на одну спеціальнісь укр мову здавати, а на іншу укр мову і літ, бо ще не оприділилась з вибором. Як буде тоді рахуватися бал з укр мови і літ, чи можна буде відокремити укр мову від літ за балами . Чи укр мова і література рахуються тільки разом?
Влад
Для Віта: мова і література матиме загальний бал. Можете цей сертифікати подавати і туди, де треба тільки мова
Віта
Для Влад : Дякую за відповідь!
Коментувати
Віталій
Добпий день. Я студент другого курсу коледжу і не планую постпати в коледж. Мені достатньо пройти ДПА у формі ЗНО ? Ще були новини, що випускників, які 2021 року завершують здобуття повної загальної середньої освіти, можуть звільнити від обов’язкової державної підсумкової атестації (ДПА) у формі ЗНО. Щось про це відомо ?
Влад
Для Віталій: якщо не плануєш вступати в університет, достатньо здати 4 ДПА. Ніхто ДПА поки не відміняв.
Коментувати
Полина Месяц
Доброго дня, якщо учень не планує одержувати вищу освіту, то чи є такий варіант здати зно усіх 4 предметів у формі дпа?
Влад
Для Полина Месяц: не ЗНО у формі ДПА, а ДПА у формі ЗНО. Так, можна.
Коментувати
Яніна
Доброго дня! Для вступу у зво потрібно мати сертифікати зно із української мови, іноземної мови та історії України. На якому рівні потрібно здавати математику, якщо мені не потрібно мати сертифікат ЗНО із даної дисципліни?
Влад
Для Яніна: на тому рівні, на якому Ви вивчали здаєте ДПА.
Яніна
Тобто, якщо я правильно зрозуміла, при реєстрації я маю вказати 4 предмети ДПА : українська мова та література, математика (Сертифікаційна робота, стандартний рівень), англійська мова, та історія України. Та три предмети ЗНО: українська мова та література, англійська мова, історія України. Цього буде достатньо, щоб поступити у Вуз. 4 і 5 предмет для здачі ЗНО можна вибирати за бажанням і вони не є обов’язковими?
Влад
Якщо для вступу потрібні тільки ті ЗНО, що Ви перерахувати, то достатньо. А математика тільки як ДПА здаєте.
Коментувати
Наталья
Доброго дня. Дитина навчається в професійному училищі, і по стану здоровя звільнений від ДПА.( дитина інвалід). Скажіть, будь ласка, чи зможе він потім поступати до ВУЗ здаючи ЗНО при всуті не маючи ніяких балів?
Вікторія
Добрий день! Я вчуся в медичному коледжі! Маю можливість здавати ЗНО звичайне,або у формі ДПА.Я планую поступати у ВНЗ ,то яке краще для вступу?
Влад
Для Вікторія: ДПА у формі ЗНО. А не навпаки. Якщо ЗНО потрібне для вступу, то ці предмети здаєте в повному обсязі, виконавши всі завдання тестового зошиту. У Вас буде бал ЗНО і оцінка за ДПА в атестат по 12 бальній системі.
Коментувати
Олег
Якщо мені треба для вступу всього три пердмети, то при вступі буде рахуватися середній бал всіх чотирьох предметів (які я здав) чи тільки тих трьох?
Влад
Для Олег: буде рахуватися конкурсний бал трьох предметів, потрібних для вступу. Це коли бали зно перемножаються на коефіцієнти і додаються. А не середній бал всих зно
Олег
Дякую Вам)
Коментувати
Андріана
Скажіть, будь ласка, чи можна не складати іспит з 4 предмету? Якщо для вступу потрібно тільки три основні предмети
Влад
Для Андріана: ні, не можна, Ви здаєте 4 не для вступу, а для випуску.
Коментувати
Юлія
Добрий день а чі неможна нездавати ЗНО якщо ідеш в коледж? В 2020 можна було нездавати ЗНО якщо ідеш до коледжу Чі можна буде так в 2021??
Влад
Для Юлія: діти в минулому році після 9 класу були звільнені від ДПА, а не від ЗНО. ДПА в цьому році ще ніхто не відміняв.
Коментувати
Оксана
Скажіть будь ласка, які предмети потрібно здавати на ЗНО, якщо поступати на " Готельно ресторанну справу"? Дякую.
Влад
Для Оксана: тут все є https://osvita.ua/consultations/bachelor/10025/. Цю інформацію виставляють на сайтах кожного вишу.
Коментувати
Вікторія
Які предмети потрібно здавати на перекладача ? Назвіть всі по йменні будь ласка
Влад
Для Вікторія: дивись тут https://osvita.ua/consultations/bachelor/10025/. Спеціальність філологія
Коментувати
Ірина
Чи можна здавати ЗНО з мови і літератури коли для вступу потрібно тільки мова і як буде зараховуватись результат чи тільки правильні в відповіді з мови чи всі правильні відповіді будуть зараховані
Галина
Для Ірина: що означає "зараховуватись"? виш нічого не зараховує та Вашу роботу не перевіряєте. Ви просто подаєте сертифікат в якому вказані бали. все.
Коментувати