Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталья
Доброго дня. Дитина навчається в професійному училищі, і по стану здоровя звільнений від ДПА.( дитина інвалід). Скажіть, будь ласка, чи зможе він потім поступати до ВУЗ здаючи ЗНО при всуті не маючи ніяких балів?
Вікторія
Добрий день! Я вчуся в медичному коледжі! Маю можливість здавати ЗНО звичайне,або у формі ДПА.Я планую поступати у ВНЗ ,то яке краще для вступу?
Влад
Для Вікторія: ДПА у формі ЗНО. А не навпаки. Якщо ЗНО потрібне для вступу, то ці предмети здаєте в повному обсязі, виконавши всі завдання тестового зошиту. У Вас буде бал ЗНО і оцінка за ДПА в атестат по 12 бальній системі.
Коментувати
Олег
Якщо мені треба для вступу всього три пердмети, то при вступі буде рахуватися середній бал всіх чотирьох предметів (які я здав) чи тільки тих трьох?
Влад
Для Олег: буде рахуватися конкурсний бал трьох предметів, потрібних для вступу. Це коли бали зно перемножаються на коефіцієнти і додаються. А не середній бал всих зно
Олег
Дякую Вам)
Коментувати
Андріана
Скажіть, будь ласка, чи можна не складати іспит з 4 предмету? Якщо для вступу потрібно тільки три основні предмети
Влад
Для Андріана: ні, не можна, Ви здаєте 4 не для вступу, а для випуску.
Коментувати
Юлія
Добрий день а чі неможна нездавати ЗНО якщо ідеш в коледж? В 2020 можна було нездавати ЗНО якщо ідеш до коледжу Чі можна буде так в 2021??
Влад
Для Юлія: діти в минулому році після 9 класу були звільнені від ДПА, а не від ЗНО. ДПА в цьому році ще ніхто не відміняв.
Коментувати
Оксана
Скажіть будь ласка, які предмети потрібно здавати на ЗНО, якщо поступати на " Готельно ресторанну справу"? Дякую.
Влад
Для Оксана: тут все є https://osvita.ua/consultations/bachelor/10025/. Цю інформацію виставляють на сайтах кожного вишу.
Коментувати
Вікторія
Які предмети потрібно здавати на перекладача ? Назвіть всі по йменні будь ласка
Влад
Для Вікторія: дивись тут https://osvita.ua/consultations/bachelor/10025/. Спеціальність філологія
Коментувати
Ірина
Чи можна здавати ЗНО з мови і літератури коли для вступу потрібно тільки мова і як буде зараховуватись результат чи тільки правильні в відповіді з мови чи всі правильні відповіді будуть зараховані
Галина
Для Ірина: що означає "зараховуватись"? виш нічого не зараховує та Вашу роботу не перевіряєте. Ви просто подаєте сертифікат в якому вказані бали. все.
Коментувати
Ірина
Чи можна здавати історію як ДПА і ЗНО що для цього потрібно щоб результат був зарахований як ЗНО
Влад
Для Ірина: . Якщо Вам потрібно ЗНО з історії для вступу, то Ви виконує те всі завдання тестового зошита. Вам ставлять бали за ЗНО і бали за ДПА.
Коментувати
Анна
Добрий День, якщо я здавала ЗНО в 2020 році Англ, Укр та Історія.Чи буде він дійсним в 2021 році?Чи мені теж, потрібно обов‘язково здавати математику для вступу в 21 році?
Якось так
Для Анна: ваші ЗНО будуть дійсними. Математика потрібна лише у випадку, якщо вона є обов’язковою для вступу на потрібну Вам спеціальність.
Коментувати
Алла
Добрий день. Щоб поступити у ВУЗ 2021 достатньо 3-х екзаменів з ЗНО 2020 року?
Якось так
Для Алла: так, достатньо.
Коментувати
Вікторія
Добрий день! У мене запитання, що потрібн здавати на перекладача? І чи потрібно математику здавати як ЗНО чи ДПА?
Влад
Для Вікторія: на сайтах вишів вже є інформація, які треба ЗНО. Математику можна здати як ДПА
Коментувати
Серафіма
Як думаєте ЗНО з історії vz біології, що легше????? Які основні придмети на ЗНО? Буде очна форма ЗНО?
Ольга
Добрий вечір. А є можливість замість ДПА як ЗНО з англійської мови здати на один з міжнародних сертіфікатів (як було у попередні роки)?
Марія
Добрий день !Чи можна здавати 3 предмети профільного рівня , а 4 у форматі ДПА ?
Вася
Доброго дня чи можу я здати зно після 4 курсу?Наприклад, Я вчуся в мед коледжі хочу його завершити щоб отримати диплом зараз написати дпа а після 4 курсу написати зно для вступу в академію Можна так робити?
Вася
Доброго дня чи можу я здати зно після 4 курсу?Наприклад, Я хочу завершити коледж щоб отримати диплом зараз написати дпа а після 4 курсу написати зно для вступу в виш Можна так робити?
Вася
Для Вася:ма. на увазі вступити в академію
Коментувати
Ніна
1) якщо я хочу подавати на графічного дизайнера то мені потрібно складати мову і літературу і профільну математику як зно і будь які два інші предмети як дпа (якщо в університет в який я хочу є творчий конкурс) я правильно розумію? 2) якщо 4 предметом (дпа) я виберу географію то я повинна повністю складати тест, там не буде тем які я можу не писати (наприклад як в зно з історії де можна не робити всі завдання окрім 20 21 ст)?
Софія
Хочу 4 предметом здавати іспанську мову але не вивчала її у школі.Чи можливо мені ї здати і на якому рівні?
Влад
Для Софія: 4 предметом треба складати той предмет, який вивчали, Вам за нього поставлять оцінку в атестат..
Коментувати
анна
Доброго дня, для вступу мені не потрібна історія. Чи можу я скласти тільки дпа?
Влад
Для анна: можеш
Коментувати