Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Роман
Якщо я набрав 36 тестових балів Оцінка 6 Але по 200 бальні шкалі 121 Я склав чи ні
Влад
Для Роман: якщо бал зно 100 і вище, склав
Роман
Так 100 балів самі по собі даються
Влад
Ні
Коментувати
Інна
Добрий день. Якщо писали заяву про відмову від ДПА, але є сертифікати, який бал буде з предметів у шкільному атестаті? ДЯКУЮ
Влад
Для Інна: річна оцінка.
Коментувати
Екатерина
Скажіть будь ласка, у мене по мові 36 балів набрано По исторії 31 По біології 27 Що я здала прохідний бал, а що ні ????????????????????????????
Влад
Для Екатерина: якщо бал зно 100 і вище, то склала
Коментувати
Олександер25
Добрий день яб хотів вас запитати ,а якщо в Моє Зно пише, що не склав а набрав 21 бал і виходить 5 а в коледжі прохідний 4 та,як з цим бути?
Ростик
Для Олександер25: Прохідний бал - 100, а у Вас 98, тобто не склали і треба буде перездавати.
Богдан
Тобто, якщо в додатку "Моє ЗНО" результат по шкалі 100-200, 100 або більше то склав???
Влад
Для Богдан: Да
Коментувати
Ірина
Скажіть,будь ласка,якщо у мене бали з ДПА вищі за оцінки в атестаті,чи можуть мені ці бали записати в атестат?
...
Для Ірина: Якщо писали відмову від ДПА, то ні.
Коментувати
Іван
скажіть будьласка, якшо надрав більше ніж 22 тестових балів з укр мови. то можна поступати в університет ?
Таісія
підскажіть мені,у сина 21 бал з укр. а пороговий 22,так це іиходить,що він не склав
Ростик
Для Таісія: на жаль так
Коментувати
Артем
Якщо не склав мову (1 бала не вистачило), а все друге 130-140, що з цим робити? І якщо перездавати в наступному році ЗНО, то перездавати саму мову чі всі предмети?
Александр
Для Артем: «Україна без корупції» можеш попробывать взятку заплатить, как вариант?
Ростик
Тільки мову.
Коментувати
Павло
Доброго дня! У мене 14 балів але прохідний 22, я склав чи ні? Коментатор нижче написав на 11 і мені цікаво, чому він склав?)
Ростик
Для Павло: Якщо 14 правильних то не склав, скачайте додаток "Моє ЗНО" і увійдіть, там буде писати Ваш балл, або "Не склав", а в коментатора нище в нього 111 балів, тобто 27-28 правильних.
Павло
Але у мене ж 114 , я далі нічого не розумію :/
Коментувати
Ростик
Доброго дня, у мене таке питання, у бланку відповідей А у мене 37 балів, а в бланку Б - 6 балів, і мені дали 131 балл, тобто, якщо розраховувати з прохідного 22 бала, то мало би бути 137 балів а не 131. Чому так?
Максим
Для Ростик: У мене така ж проблема
Kseniya
у мене така сама картина 55 відповідей правельно ,перевіряла ,а прийшло 51
Коментувати
Ростислава
Здравствуйте. Если у меня с укр мовы 111 балов то получается что я не сдала ЗНО?
Абітурєнт 2019
Для Ростислава: Ні, ви склали ЗНО. Якщо не склав ЗНО,то замість балів пишеться "не склав"
Ilya
Для Ростислава: Склали
Коментувати
Виктория
Украинский центр оценивания УКРАЛ баллы у абитуриентов 2020 г. по укрмове и литературе. Мой сын ответил на 48 тестов, что соответствует по таблице 2020 г. - 138 баллов, а по таблице 2019 г. это составило бы - 143 балла, по таблице 2018 г. - 141 балл. Дети ведь готовились самостоятельно в условиях жесткого карантина, что ж вы так их подвели!!!!
...
Для Виктория: Ніхто нічого не вкрав. Просто цього року більше абітурієнтів склало тест краще від вашого сина. Таблиця формується за відсотком виконаних завдань.
Абітурєнт 2019
Такі ситуації були і в минулих роках,якщо що. Шкали постійно міняють,що не є справедливим до абітурієнтів минултх років
Коментувати
Наталя
Доброго ранку. А є вже результати з мови і історії? Прохідний бал з історії який?
Олександр
Для Наталя: 25
Коментувати
Наталья
Здравствуйте.Объясните пожалуйста.Укр мова и лит. по таблице 2015 года результат 144 балла,а результат в додатке зно пришел 128 -это как получилось?(41 правильный ответ)
Галина
Для Наталья: Ви взагалі при своєму розумі? Чому Ви порівнюєте результат з 2015 роком, коли була зовсім інша система оцінювання і 100 балів давали вже за те, що прийшов на ЗНО?! З 2017 року діє зовсім інша система.
Виктория
Когда утверждали таблицу результатов, господа забыли, что дети готовились САМОСТОЯТЕЛЬНО в условиях карантина, зачем же было понижать баллы в сравнении с 2019 г? Просто комиссия "КИНУЛА" всех детей в таком не простом коронавирусном 2020 году.!!! На вашей совести украденные баллы!
Людмила
Для ...: Але ж у цьому році відпала частина бажаючих здавати ЗНО і це далеко не ті діти , які б здали на високі бали! А отже, високий бал у цьому році-прогнозоване явище! І нікого не цікавить в яких умовах " домучувались" наші діти. Було зроблено все, щоб зменшити шанси вступників на бюджет. А корупційна складова стала ще вагомішою...
Коментувати
Ирина
А литература додаёт бал к мове? И что делать если непонятно что с власним висловлюванням, нету не бала, и не написано по этому поводу нечего .
Sl1ngyr
Для Ирина: Нет считается только мова. Чтобы понять какой бал по власному висловленню посмотри картку результатів учасника и там будет балл за власне висловлення.
Коментувати
Светлана Рулько
Хотілося б запитати у автора статті, що то за адаптивний бал для осіб з особливими освітніми потребами? Просто у мене син з ООП, але діагноз дозваляє не здавати ЗНО взагалі. Може такі адаптивні бали є й по інших предметах і для чого їх ввели?
Тарас
Для Светлана Рулько: адаптивний поріг стосується осіб, які здобували повну загальну середню освіту мовою, що не належить до слов’янської групи мов (угорська, румунська, молдавська)
Коментувати
Світлана
Хтось може пояснити чому 102-104 = 200 , а 93 , які у тому році становили 192 , цьогоріч 188.5 ?
Слабкий мишутка
Для Світлана: а де Ви знайшли таблицю перевезення?
Світлана
Цьогорічна таблиця відповідає стандарту 2015 року , а історія 2016
Галина
Для Світлана: стандартам 2015-2016 років ніого відповідати не може. тоді була зовсім інша система оцінювання, коли 100 балів давали вже за те що прийшов на тестування. Система змінилась з 2017 року.
Коментувати
Петя
А где заместитель директора Вакуленко , которая заявила, что в этом году будут настаивать на снижение порога из за карантина? А решили даже больше чем в прошлом году) Просто интересно)))
Олена
Для Петя: Подивись уважно. Відносно 2019 року поріг знижено по всім предметам.
Аноним
Нет,не по всем предметам
SmmrtmSdnss
Для Петя: в прошлом году порог был 23
Коментувати
Наталка Неполтавка
Окремі коментарі просто обурюють! Одним, виявляється, українську мову нав’язують, інші хочуть на рАдном ЗНО складати, а пишуть безграмотно... Може, слід працювати над собою??
Zno
Для Наталка Неполтавка: +++
Дмитро
Це точно.
Regionss
Ну правильно, їм же так нав’язують українську, що аж адаптивний поріг «склав/не склав» 15 балів.Убогі. Все для своїх робиться, все для українців...Огидно(
Коментувати
Богдан
Почему не сделать два государственных языка, один украинский другой русский ,и сдавать на выбор ,у нас в стране больше 60% процентов общаются на русском. Зачем усложнять поступление людям с восточной части Украины? Мы же такие украинцы, как и в западной и наш радной язык русский!
Дмитрий
Для Богдан: общаються да, но грамматику хоть кто-то знает?
Сергій
Для Богдан: соромно жити в країні і не знати її мови.Спілкуватися можна російською, англійською, китайською, але свою рідну слід поважати!
Lesja
В державі має бути одна державна мова! В Україні - українська!!!
Коментувати