Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Lend
УЦОЯО, по славной традиции, дали пососать абитуриентам. Так держать!_
Аня
Для Lend: та історія була ще нормальною як на мене . Зробила помилок більше ніж очікував , проте вони - моя вина . Які конкретно завдання вам не сподобалися ?
Коментувати
Марина
Емоции через край. Писали на угад... Смешно будет если не пройду одну историю.. Вопрос просто дебильные..
Дід Василь
Як завше - не так цікава новина, як коментарі під нею...
Не історик
Для Дід Василь: Завжди сюди захожу, щоб їх почитати)
Коментувати
Лина
Родители и выпускники! Мы в Киеве будем подавать на апелляцию!! Вопросы просто бредовые. Школа к таким вопросам не готовила Все дети в шоке!!!! И даже эксперты разошлись во мнениях по двум вопросам. Это вопрос 5 и вопрос 22 - это спорные вопросы. 22 вопрос- Ігор юхновський згадував про події серпня 1991 року Якого серпня? Это опечатка? Имелось ввиду грудень 1991?? Что за бред??? И даже учителя истории не знают точного ответа.... Это для кого вопросы?? Для студентов выпускных курсов исторического факультета??? Кто- то может прокомментировать??? Пожалуйста!!!! Если вы тоже не согласны с этим, давайте подавать аппеляцию все вместе!!!!
User01
Для Лина: Питання 22, як на мене, досить зрозуміле. У серпні 1991 року було прийнято Акт проголошення Незалежності України, і логічно, що його потрібно було підтвердити всенародним голосуванням, що було і зроблено у грудні цього ж року.
Andriy Panchenkov
Для Лина: Не ганьбіться. Акт проголошення незалежності передбачав проведення референдуму.
Манюня
Для Andriy Panchenkov: Андрей это вы не позорьтесь, девушка правильно написала. и 1 декабря 1991 года прошел референдум в подтверждение акта провозглашения Независимости Украины.
Коментувати
Юлія
Жах! Готувалися рік, репетитори, школа. Програму зно з історії України власноруч роздрукувала. Донька переробила всі ЗНО минулих років. Але після сьогоднішнього тесту - розпач, плач, нерви. Два попередніх на 190. Тут якби хоч 160. Чому? Що за незрозумілі завдання? Чому дитина з високим рівнем знань не може скласти тест? Чому в ньому прізвища, яких немає в програмі? Чому тест так кардинально відрізняється від минулорічних? Сподіваюся, у вас, професура, знайдеться здоровий глузд хоч пороговий бал підняти.
Andriy Panchenkov
Для Юлія: Яких саме прізвищ немає в програмі?
J
всі прізвища є в програмі
Аня
Усе є в програмі , ще вчора повторяла про кожну особу задіяну в питангі
Коментувати
Катерина
Завдання дійсно недоречні,готувалася до зно конструктивно,а питання були...Це була зовсім не перевірка знань з історії,як на мене
Альона
Для Катерина: які саме завдання вважаєте неконструктивними якщо номер 5 чи 3 , то погоджусь з іншими усе було зрозуміло
Тетяна Ю
Катерино, погоджуюся з Вами на 100 відсотків. Завдання НЕКОНСТРУКТИВНІ та не відображають об’єктивно рівень знань!!!
Коментувати
Правда
А что за возмущения по поводу татар? Вы ж им жопу лижите с 2013 года, хавайте теперь!
наталія
Мене цікавить в якій програм, і якого класу і в якому підручнику з "історії України" є ці представники кримсько-татарського народу? Крім Ісмаіла Гаспринського, якого, до речі, не дали, більше ніхто ніде не згадується!!! А Петро Григоренко подається просто як правозахисник і дисидент. Це питання на знання історії України? Чи це питання для того, щоб ніхто не отримав 200 балів!?
J
Для наталія: вони були в програмі ЗНО
Мда
Взагалі-то не було, Ми з вчителькою все обдивилися
J
Впевнені? А.Х. Султан у 26 розділі, Джемілєв і Григоренко у 29, Челібіджіхан у 21.
Коментувати
Вікторія
Плили,плили,а на березі всралися! Усе поздавали на високі бали ,а історію хоч би поріг подолати...
Ірина
У мене слів нема, щоб такі питання поставити дітям, вони виходили плачучи і діти які дійсно готувались. Це блять лиш у нашій країні таке може бути.
Марат
Для Ірина: Согласен полностью. Готовился все годы в школе ,а тут такое. Просто хочется после получения результатов подать апелляцию и рассказать им всё это. Пусть они сами пишут своё ЗНО
Коментувати
Станіслав
Ви не охуїли. Які татари в тестах, ви б ще національних героїв гагаузів і євреїв поставили. Хто додумався до таких питань, це ж не олімпіада. Були нормальні питання на пробному . а тут повна дупа
Вчитель
На пукнті тестування в м. Харкові (Слобожанський центрпрофлсвіти) під час інструктаж проводили профлрієнтацію і агітацію для вступу. Це нормально????
Ангеліна
Для Вчитель: не тільки в Харкові
Вероника Сергун
В Одессе тоже, предлагали какой-то колледж и флаеры раздавали
Аня
Я думала у нас одних так і якби ще кликали в якісь класні універи , а то якусь Бурсу
Коментувати