Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Светлый воин
Люди, сколько мы будем позволять издеваться над нами???? Хватит терпеть!!! Поднимайтесь, просыпайтесь!! или 25 начинается зно или поднимайтесь против этого произвола!!
Олена
Для Светлый воин: Якщо знову перенесуть то ми з батьками та дітьми ( всі однокласники ) в той же день виходимо під адміністрацію Президента Запитати чи буде цьому кінець. Може він і не знає, що всі діти вкрай виснажені і терпіти більше не мають змоги.
Светлый воин
Встретимся там и потребуем ответа! За детей уже взялись! Устроили им отличное окончание школы!
Артур
Вони що не розуміють ,що люди таки вийдуть .Бо дитина це саме дороге для кожного і довго такі знущання з переносами ми терпіти не будемо, коли поряд все кипить і працює. А коли оголошуватимуть чи відбудеться чи перенос? Також Київ можна прогулятись ..
Коментувати
Влад
В мене таке відчуття,що наш президент навіть не читає наші коменти,а це сумно????Мені було б цікаво якщо в Ляшко була дитига випускник,щоб він робив в такій ситуації?Правильно він би ВСЕ ЗРОБИВ АБИ ЙОГО ДІТИ БУЛИ В БЕСПЕЦІ,НЕ КАЖУЧИ ПРО НАС
Алекс
Для Влад: кто будет читать коментарии президент???))Вам сколько лет?? ? У всех мэров, президентов, и т.д. дети уже давным давно, учатся в Европе!!!! Вам сколько лет???
Галина
Він можливо й справді не читає то скажіть хто нібудь президенту ,що діти скоро втрачатимуть саіідомість від перевтоми та переживань..Нехай вплине якось на ситуацію і залишить Зно 25 як і планувалось.
Коментувати
Галина
Скасуйте ЗАО у формі ДПА. Хай ті, хто бажає вчитися у ВНЗ, сдають як вступні іспити. Заразом і зменшиться кількість дітей в аудиторіях.
Валентина
Для Галина: ,це самий кращий вихід з ситуації! Але МОН сліпо -глухо - німе! Видайте дітям атестати,хто буде поступати у виші в цьому році,нехай здають ЗНО,адже розгпузяться аудиторії,бо поменшає в рази тих,хто здаватиме ЗНО!
Ляля
Для Галина: ЗНО не можна відміняти! Чуєте, не можна!! Це призведе до хабарництва в універах і зникає реальна можливість вступити до ВНЗ дітям з малозабезпечених сімей! Думайте мізком перед тим,як таке писати!!
Марина
Мова йде не про відміну ЗНО, а про відміну ДПА. Зрозумійте відмінність.
Коментувати
Светлый воин
Только негодяи могут так издеваться над людьми, и тем более над детьми, и никакой вирус тут не при чем. Проведите зно, как планировалось!
Юлия Ивановна
Для Светлый воин: Негодяи безстыжие !Хуже власти еще не было .Чтобы так издеваться да еще над детьми .Обнимемся с внучкой и плачем.. так душа болит ,так помочь хочется ,а чем незнаеш .Не добавляйте мне пенсии ,не носите гречку .дайте детишкам здать уже этот зно.
Коментувати
Просто мама
ПАНЕ ЗЕЛЕНСЬКИЙ, БУДЬ - ЛАСКА, ПОЧУЙТЕ НАШИХ ДІТЕЙ!!!! Ми ж усі знаємо, шо його можливо провести.Працюе все і скрізь!!! Ми не дурні і всі все розуміем.
Анна
Для Просто мама: Ви теж зно здавали? Ваша грамотність каже сама за себе
Kllll
Складали*
Препод
Для Анна: Ржака Анька хотела поучить и облажалась .Здавалка давалка ты походу. Вместо здавать давала Ггггг
Коментувати
Алекс
Моя видповидь. Виновний тут Зеленский. Зачем это ЗНО. Посмотрите в Европе, нет ЗНО. Украина цэ Европа.
Алекса
Для Алекс: Алекс ЗНО скрізь є ! А тим більше в ЕвропіІ І там його,між іншим ,уже складають..
Алекс
Алекса: Зайдите на польский сайт, читайте, развивайтесь, поступления без ЗНО. В Украине будущего НЕТ. Отправляйте ваших детей за границу. Например Польша Щецин.
Влад
В Польщі вже тиждень як здають їхнє Зно
Коментувати
Наталія
ЗВІЛЬНІТЬ ВІД ДПА ТИХ, ХТО НЕ ПЛАНУЄ ЦЬОГО РОКУ ВСТУПАТИ ДО ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ АБО ЇДУТЬ НАВЧАТИСЯ ЗА КОРДОН!!! Міністерство освіти і науки зараз не реагує на численні звернення від випускників, батьків, вчителів, освітнього омбудсмена. Це дуже прикро – і так далі не можна. Тим більше, що за чинним українським законодавством проведення будь-яких заходів після 1 липня неможливе: бо саме 1 липня має завершитися навчальний рік, а жодних рішень про його продовження ще немає. Шкода, що серед працівників міністерства не має батьків цьогорічних випускників, щоб вони донесли міністру та ухвалити рішення в інтересах випускників та педагогів щодо проведення ЗНО/ДПА. НАПРИКЛАД: Як буде проведено ДПА/ЗНО з укр. мови та літератури дитина встає в 6:00 збирається 7:00 шкільним автобусом виїзд до місця збору, де збираються всі навчальні заклади району 8:00 виміряти температуру перед посадкою в автобус . Маршрут до місця тестування це 80-95 км дорога до пункту тестування і все це в масці і рукавицях температура п...
Азиза
Это будет бред если ЗНО отменят . Нельзя поступать по среднему балу , в каждой школе по-разному оценивают учеников , где-то за элементарные знания ставят 10 , а где-то 4. Надеюсь , что ЗНО будет и его не перенесут , я уже устала сидеть в напряжении все это время.
Мар'ян
Для Азиза: Так ,середній бал це ЗОВСІМ не об’єктивне оцінювання. Якщо середній бал -тоді Майдан.( Тільки ЗНО і тільки ж в ті строки.
Коментувати
Yaryna Hrushak
Я випускниця 11 класу, до ЗНО готувалась майже 2роки. Я категорично проти скасування ЗНО, це абсолютно абсурдно так як це єдина можливість вступити тим хто готувався багато часу а не купуваі оцінки!
Pavlo Montero
Купувати оцінки о це було б круто.
Сергей
Раз ты такая умная поступишь и без зно в вуз
Владимер
В Вузі страшна корупція .Там потрібні не знання а гроші.Туди роступлять не розумні ,а багаті..Зно- це єдиний шанс
Коментувати
Влад
Доброго дня,я випускник цього року,і я хочу ПОПРОСИТИ аби ЗНО НЕ ПЕРЕНОСИЛИ,ми ще діти,в нас сил майже нема.Можу сказати по собі я змучений,кожного дня повторення ,кожного дня я,і мої однокласи переживаємо за це ЗНО.Нам дуже важко готуватися в день,бо на вулиці спека до 34 градусів!!!!!Особисто я готуюся з 18.00 по 01.00,і це дуже сказується погано на моєму здоров’ї.Тому я прошу НЕ ПЕРЕНОСЬТЕ ЗНО!А ще краще зробіь нам якусь слабинку.ДЯКУЮ.
Просто мама
Для Влад: Президенте,почуйте цю дитину !
Влад
Для Влад:Пишу знову я,ще я забув додати те що гам прийдеться сидіти в цих масках 3ГОДИНИ.Люди камон тут в магазині й 15 хвилин неможливо витримати,а на 3 ГОДИНИ!!!!!!!!!!
Алекс
Влад: Если знаешь, зачем повторять? Или знаешь или не знаешь?? Когда пойдёте работать, вы ж не скажете дайте повторить!!! Удачи вам на ЗНО!!
Коментувати
Наташа
Зно треба або відмінити або проводити як заплановано. Далі перекладати вж неможливо. Діти такого нервового навантаження вже не витримують. Скільки можна над ними морально знущатися. Прийміть нарешті рішення на благо дітей .
Морк
ЗНО реально нужно отменить, корупция как и была так и будет мы же не Китай! 9 класс без ДПА будет поступать и кто не сможет поступить они будут тоже взятку давать, значит им можно взятки давать а после 11 нельзя? КОРУПЦИЯ БЫЛА И БУДЕТ!!!!
Париж
ЗНО НУЖНО ОТМЕНИТЬ!!!! А КТО БУДЕТ ПОСТУПАТЬ ПУСКАЙ ПОСТУПАЮТ ПО СВОЕМУ СРЕДНЕМУ БАЛЛУ!!!!??
Vlad
Для Париж: какой средний балл, Париж, средний бал в школе ставят по репутации. Мой аттестат именно такой, по многим предметам я дно, но у меня там стоят 9, только потому что я делал вид что стараюсь.
Не указ
Для Париж: тобі мамка купила атестат чи сама виплакала? Бо з власного досвіду знаю хто учився той хоче здавати ЗНО.
Коментувати
Тетяна
Или проводить или отменить, но ни в коем случае не переносить. Дети устали! Перестаньте издеваться над выпускниками! Они не выдержат ещё месяц заниматься. Весь год занимаются больше всех учеников, теперь и летом их мучают. Они наши дети, и они устали. Наши выпускники. Им и так несладко, забрали и последний звонок, и выпускной. А теперь ещё и мучают с переносом ЗНО. Ведь они не виноваты, что послабили карантин и заболеваемость растёт. Так что проводите или отмените, но только не переносить.
Оксана
Для Тетяна: підтримую
Ксюша
Поддерживаю т
Коментувати
Ольга
Та 22 червня, звичайно, в нашій країні інакше і не робиться, ще б 24 червня визначилися, вони ж не думають дітям перед зно потрібно підготуватись інтенсивніше, все повторити, емоційно підготуватись.Це взагалі нормально визначатись до за 3 дні до проведення? Тріпають нерви випускникам вже 3 місяці
Ольга
Скасовувати зно ніяк неможна, це призведе до вахилої корупції. Батьки поплатять гроші , щоб їхніх тупих дітей взяти на бюджет, а розумних дітей, які весь рік вчились, мали скласти зно на високі, можуть просто не взяти. Батьки весь рік витрачали тисячі гривень щомісяця на репетиторів, а тепер скасовувати. Зно обов’язково мусить відбутися, як не тепер, то в серпні, хоча не думаю що в серпні та ситуація з коронавірусом буде іншою. Коронавірус просто так , сам по собі не зникне, потрібно, щоб перехворіла половина або більша половина населення і тоже виробиться колективний імунітет, тому з цим вірусом потрібно навчитись жити, не будем ж весь час сидіти на карантині.
Oleksii
Для Ольга: Згоден ЗНО скасовувати не можна, а ось обов’язкове ДПА в формі ЗНО в коледжах потрібно скасувати. Це знизить статистику захворюваності і багато людей отримають професію яку вибрали ще в 9 класі. Після відрахування з 2 курсу у багатьох дітей почнеться депресія і страх не здачі в наступному році. Хто знає може це буде їхня єдина спроба.
Леся
Для Ольга: Погоджуюсь 100÷.
мама
Приеднуюсь .ЗНО скасовувати не можна ,а ДПА скасувати.
Коментувати
Макс
ЗЕленые ,руки прочь от ЗНО!!!! Закрывайте кабаки ,бары и спортзалы если ситуация ухудшается.
Алена
Добрый вечер, я мама выпускницы и кто как не родители понимают своих детей,вы издеваетесь не только над детьми но и над нами родителями. Сколько можно тянуть ,пробное можно было провести еще 01.06.30. Дети устали от дистанционного, они устали быть все время в напряжении ,все это постоянно повторять и держать эту иныломацию в голове, психологически мы уже взрослые не выдержуем. Зачем так издеваться.
Andrew Brown
Все йде до того, що 22 червня батьки абітурієнтів визначать, чи можна далі працювати Кабміну...
Світланв
Всім доброго вечора. Я вчитель та зауч однієї зі шкіл Одеської обл. Я звісно ж,за якість знань у нашій державі,але здоров’я дітей важливіше. Ситуація не проста,але вихід завжди є: випускники можуть поступати за середнім балом атестата,ЗНО-це не показник навчальних досягнень,адже приводить до стресових ситуацій. Якщо дитина справді прагне знань,то отримає їх у будь-якому випадку.
Анна
Для Світланв: Я з вами абсолютно згодна
Алекс
Для Світланв: 100% Зачем ЗНО проходить, у кого есть уже образование? У меня диплом специалиста, хочу поступить на бакалавра. И мне нужно проходить ЗНО. Если честно кто бред. Проходной балл где я собираюсь поступать 103, что я помню за 20лет?? Я набрал 102 , с тренировками.
Vlad
Как завуч вы должны понимать как, может не в вашей, но во многих школах, в том числе и моей аттестат не столько показывает знания, а то как человек "старался" и показывал желание. Многих учителя сейчас жалеют и повышают их аттестат, особенно если есть репутация.
Коментувати