Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Елена
ЗНО и только!!!! Дети готовились и готовятся, меры будут приняты, никто не заболеть. Хватит накручивать ситуацию.
Окcана Коваль
Для Елена: действительно. это же легко и просто три часа в жаре и духоте просидеть в маске. какие меры? кондиционеры везде поставят тех детей будут выносить с зно.
Коментувати
Поліна
Поясніть будь ласка,ДПА для всіх скасували чи ні?Треба,щоб діти вже отримали атестати і пішли на ЗНО.
Nata
Ви звісно вибачте, але мені здається що головне життя дітей. Якщо в цьому році скасують зно,то нічого лячного не станеться, і ніхто не буде давати хабарі при вступі в вуз . Скасуйте зно, бо за своє життя ви хвилюєтесь, а за життя дітей. Чи вам байдуже?
Марина Лендел
Для Nata: «ніхто не буде давати хабарі при вступі в вуз» АХАХАХХАХП ХАХАХАХАХ я давно так не сміялась
Nata
Для Марина Лендел: Я так бачу вас лише це хвилює. Прикро.
Коментувати
Валерия
Отмените ЗНО в техникума,или перенесите на следующих год. Им это не горит,им поступать не нужно. И людей станет в два раза меньше на ЗНО. Как говорится и вашим и нашим хорошо.
Віталій
Навіщо проводити ЗНО в такій небезпечний для життя час? Було би добре зробити ЗНО для тих хто вступає до вищих навчальних закладів.
Маріанна
Нехай проводять ЗНО для вступу у вищі заклади , а відмінять тим хто нікуди не вступає. Я навчаюся в коледжі і мушу здавати зно на 2 курсі яке не грає ніякої ролі . Я рахую це не справедливо всупчи ми здаємо іспити , а ще і повинні ЗНО
Маріанна
Для Маріанна: вступаючи*
Сергій
Для Маріанна: Погоджуюсь з вами. Я також студент коледжу, факультет програмування та маю 4 курса. Виходить, як я здаю Зовнішнє Незалежне Оцінювання після 2 курсу, то лишатимется ще 3 та 4 курс тобто ще 2 роки до завершення коледжу. Тим саме після ЗНО у мене є можливість поступати на вищі навчальні заклади протягом тих самих двох років! Виходить після завершення коледжа мені потрібно знову складати то ЗНО??? То який сенс цього, до якого я зараз готуюсь?
Коментувати
Павел
Сделайте уступ в ВУЗ по аттестату. Как работал так и заработал. По логике этого экзамена, можно целый год ложить болт на учёбу, и готовиться только к ЗНО,а сам аттестат получаеться ничего не решает? Отменяйте ЗНО.
rkasteen
Для Павел: ЗНО - это три-четыре профильных предмета, которые ты будешь изучать на протяжении четырёх лет в институте. А аттестат - это шестерка по физике, которую перекрывают хорошими оценками по трудам и физкультуре. Поверьте, у меня одноклассники поступают в немецкие вузы и им баллы чисто нарисовали "чтоб не портить жизнь детям, им же хорошие оценки нужны". По своему примеру скажу, что у меня стоят за семетр и год по литературе и языку девятки - с учительницей конфликт был. И вопрос: неужели человек, у которого в десятом классе было на городской олимпиаде по украинскому было первое место не сможет написать ЗНО лучше, чем на 9 баллов? Почему аттестат должен всё решать? И какого чёрта мы убили по году жизни (если не больше) на подготовку к экзамену, который в конце концов хотят отменить?
Коментувати
Ірина
https://petition.president.gov.ua/petition/98546 Петиція НЕ ДОПУСТИТИ СКАСУВАННЯ ЗНО
Окcана Коваль
Для Ірина: правильно, пусть подыхают, падают в обмороки от жары и получают тепловые удары, но зно 2020 быть! (
Коментувати
Тетяна
Боронь Боже скасують ЗНО. Я піду страйкувати під офіс президента. Зі мною піде вся Україна.
Елена
Для Тетяна: не думаю)/)
Саша Зайцев
Да, побегу спотыкаясь)
Марина Лендел
Ви не підете, а відповідальні діти, і батьки, які не планують давати хабарі за вступ, підуть
Коментувати
Тетяна
Випускники готуються до зно. Це репетиторство, знання і гроші. ЗНО треба повести. Оскільки механізм вступу до вузів без ЗНО не впроваджений. Діти, які хворіють не підуть здавати ЗНО. Для таких є окрема сессія. Якщо скасувати ЗНО - альтернативи вступу не має. Ви породжуєте хаос. Діти і так виснажені дистанційним. Ви хочете їх вбити прикінцево.
Oleksii
Для Тетяна: Повністю згоден основне ЗНО скасовувати не можна.
Коментувати
Oleksii
ДПА в формі ЗНО потрібно скасувати. У нас не вистачає робочих професій, а це ще один бар’єр для Студентів 2 курсів коледжів та профтехучилищ. Хто буде працювати на СТО, простими техніками, відповідати на питання - консультант в магазинах, працювати в таксі, займатися ремонтом сантехніки. Звичайні професії потрібні!
марина
Для Oleksii: Нічого скасовувати не треба! Кожен має право зробити свій вибір!
Oleksii
Для марина: Згоден не зовсім правильно написав - потрібно скасувати * обов’язкову * здачу ДПА в формі ЗНО. Залишити вибір - здавати його чи ні.
Коментувати
Вадим
ВІДМІНІТЬ ЗНО, чому в інших цивілізованих країнах подібні тести відмінили, а у нашій державі відтягують і відтягуют. ВІДМІНІТЬ і ВСЕ!!!
Зоряна
Для Вадим: ЗНО ніде не відминяли.Деяки країни вже розпочали незалежне оцінювання, інші планують найближчим часом .Відміна ЗНО - це величезний крок назад ,в "совдепіаське"минуле .Не за це ми гинули на Майдані! Я переконана ,що Президент Зеленський ,не поверне в ганебне минуле і не відмінить ЗНО!
Алекс
Заряна: кто вам такое сказал, какой шаг назад??? В Европе его нет вообще. А Украина цэ Европа!!! Вы знаете кто придумал страну Украину???
Окcана Коваль
Кто б мог подумать, что на майдане кто-то оказывается погибал за то, чтоб у наших детей в 2020 году была возможность в условиях пандемии и угрозы здоровью сдать ЗНО? других альтернатив нет? Тут 20 минут в магазине в маске в обморок падаешь, а детям 3 часа сидеть. Люди, о чем и чем вы думаете?
Коментувати
Оля
Все можна, а ЗНО не можна. Просто декому так вигідно: брати хабарі. Все винна влада. Як можна вирішувати чи буде зно за 3 дні до його початку? Жах
Випускниця
Вже дістали в дітей незалізні нерви, я одинадцятикласниця і це все вже так дістало, лайте нормально здати зно і все. А то ще відтягувати і відтягувати, в серпні нічого не зміниться всеодно буде той вірус. Просто опускаються руки і вже немає сили вчитися через цю невизначеність
Miro
Любители ЗНО,идите и сами умирайте от коронавируса.Его нужно отменить в этом году.ЗНО не стоить жизни и здоровья сотен тысяч детей и их родителей.Не верите в коронавирус съездите в Италию посмотрите.
Анюта
Для Miro: Якби була загроза життю та здоров’ю то кума президента, ( Лена Кравец), не їздила б, в самий розпал епідеміі відпочивати в Одессу. З маленькими та дорослими дітками, з чоловіком ,батьками...Чи Ви думаете вона дурніша Вас з нами чи менше про це правди знае.. Тому ми всі і впевнені ,що загроза ця для чогось придумана..
Miro
Я не знаю по поводу Елены Кравец,свечку не держу,меня её проблемы не волнуют.Весь мир в страхе,медсестры кончают жизнь самоубийством,а у нас страна особенная,у нас всё хорошо.
Коментувати
Тетяна
ЧОМУ МАЛЕНЬКУ ДОНЬКУ КОЖНОГО ДНЯ ,БЕЗ МАСКИ,ПУСКАЮТЬ ДО САДОЧКУ ,А ДОРОСЛОМУ СИНУ , В РЕСПІРАТОРІ ,НЕ МОЖНА ПРИЙТИ ОДИН РАЗ ДО ШКОЛИ ТА НАПИСАТИ ЗНО????. ВПЕВНЕНА ,ЩО ТУТ НЕ ПРО ЗДОРОВ’Я ДІТЕЙ ЙДЕТЬСЯ! ТУТ ЩОСЬ ІНШЕ!()(
Тетяна
Це м Київ. І діти ,до речі, не хворіють..
Человек
Для Тетяна: Однозначно не про здоровье!! Это опять вредительские античеловеческие решения! Издевательство на детьми!
Рита
100% поддерживаю Татьяну.Не поддается логике и здравому рассудку.Все что делается сейчас вокруг ВНО-это большой жирный минус власти.
Коментувати
Oleksii
Студентам 2 курсів коледжів та профтехучилищ не потрібно ДПА в формі ЗНО. Потрібно його скасувати, вони не знають що робити, якщо Перенервували і не здадуть - їх відрахують. Куди їм іти?
Наталкс
Для Oleksii: Згідна. Правильно написали.
Наталія
Я теж згідна,навіщо студентам коледжів та профтехучилищам здавати ЗНО.
Наталія
Хай ЗНО разом зі студентами здають міністер освіти і вся її рать
Коментувати
Человек
Это просто позор так называемой власти с пробным зно! Даже не в состоянии организовать онлайн! Верните хоть деньги!!
Булка
Я хочу здати ЗНО, а не мучитись... Наші мізки просто не витримують. З такими темпами, ми будемо писати ЗНО в серпні, а то й восени.
Василій
Для Булка: і все забудемо,вони роблять це спеціально.Вимоги МВФ про зменщення закладів ЗВО.Негідники
Коментувати
Believer
МИ В ЦИРКУ ПРОСТО. Ми всі вже змучились. Я не розумію, навіщо говорити, що буде онлайн, а потім просто обдурювати людей.