Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
анжела
Я не против ЗНО. Но я не понимаю как идет распределение ,где сдается предмет.Что бы мой ребенок сдал физику, мне надо заплатить 1000 грн за дорогу на автобусе который выезжает в 5 утра и не факт, что мы сможем туда добраться во время.Как можно ребенка отправлять с района где нет заражений,в район где больше заражений по области?
Для анжела:
Відносно 1000 грн ти явно загнула.
анжела
Хорошо.Найди мне дешевле билет с Геническа в Херсон дешевле.Минимум 250грн с одного человека.Один он не поедит.В не знакомом городе он не найдет сам место сдачи ЗНО.По карте я смотрела ,что от автовокзала в Херсоне еще пол часа туда добираться.И посчитай билет в два конца мне обойдется 1000грн минимум.
Коментувати
Andrew Brown
У випадку відміни ЗНО точно буде "батьківський" Майдан! Нас, чиї діти готувалися до ЗНО, сотні тисяч, більше ми терпіти це знущання не маємо жодного наміру. А 25 жовтня ті самі батьки покажуть "карантинній партії", що таке справжній обвал рейтингу, щоб вони нарешті канули в небуття з політичної арени назавжди і припинили це знущання. Не досить того, що кошмарили учнів і батьків постійним відтермінуванням, не досить того, що скасували пробне ЗНО попри те, що Центр оцінювання якості освіти зробив УСЕ можливе для створення безпечних умов, то тепер на вимогу тупорилих мажорів хочуть повернути нашу освіту назад у морок совка. Цього вже пробачити неможливо!
Ілліч Володимир
Для Andrew Brown: ес ес буде бунт ДАЖЕБУНТИ!!!! Пусть и не сомневаются
Наталіч
Для Andrew Brown: Зеля, руки прочь от ЗНО!!!!
Наталіч
Для Andrew Brown: А то бунтов не остановишь!!
Коментувати
Alisa
Скасуйте ДПА, а ЗНО залиште в спокої. І всі будуть задоволені!
Дніпро
Здається, що самий кращий шлях проведення ЗНО -ДПА вже визначили. Без сумніву ЗНО має бути проведено за місцем навчання. Окрім того у самому великому приміщенні школи. Площа вільного простору на 1 учня має складати не менше 6,7 метрів квадратних. 2,5 на 2,5. На такій відстані навіть від інфікованої людини заразитися не можливо. У цьому самому приміщенні на дистанції повинні розташувати комп’ютерну техніку для визначення результатів. За порядком учні заходять і починають виконувати ЗНО у паперових зошитах. Хто перший виконав підходить до комп’ютера, заходить на свою персональну сторінку і протягом 10,15 хвилин уводить відповіді з паперового зошита і визначає одразу результати. Для дотримання усіх протиемідеміологічних правил пристрої уведення- мишку та клавіатуру одразу обробляють антисептиком. Учні додатково миють руки і також їх обробляють антисептиком. У аудиторії протягом всього часу мають бути сприсутні інструктори, їх влада завезе.
Івано-Франківськ
Для Дніпро: Підтримуємо.
Коментувати
Дмитро
Шановні!Не видумуйте різних дурниць!Яке онлайн зно??Тут є багато різних факторів,які не дозволяють якісну перевірку рівня знань учня хоча б через те,що є велика вірогідність того що учні будуть списувати.В той же час,на мою думку краще перенести основне сесію ЗНО на якийсь час,щоб було менше можливих захворювань.Щодо вступних екзаменів-це відверта дурниця, тому що зно ввели саме для того,щоб відмінити вступні екзамени,т.я. у цьому випадку з’являється величезна корупція...
Наталіч
Для Дмитро: lb Зно онлайн це кумедно .Кожний посадить біля себе по репетитору і будуть одні 200. Переносити нічого не треба ! Небезпека зараження це все проанація з подальшим зливом Зно. Якщо ще раз дозволимо перенести зно дальше скажуть: перености нікуди .Відміняемо!!Так вони планують Інфа ????
Назар
Як на мене можна відмінити зно для тих хто пішов після 9 класу, та навчається в коледжі. Який сенс здавати зно на другому курсі? Тим паче, що пішов ши після 9 класу, та вступивши в бажаний коледж, у якому ти перебуваєш на безкоштовному місці, і тебе за два роки не вигнали. Це просто абсурд, невже не можна піти на поступки? Чому дпа тоді відмінили? По суті, це теж саме ЗНО просто менше завдать і друга форма оцінки?
Коментувати
Анонім
Проведіть, як і пробне, онлайн, і на обмежений час. Не треба нічого відміняти. Можливо, хтось хоче в цьому році поступати в ВНЗ!! Вони про це не подумали?! Відмініть для тих, хто не вступає в цьому році нікуди.
Анонім
Або краще перенести, та й все.
Зацікавлена особа
Для Анонім: це буде для дітей простіше й легше, тому що не буде також напруги як на пунктах зно з металошукачами і камерами відеоспостереження
Твои оценки шаталЬ
Для Зацікавлена особа: Легче списать?
Коментувати
Зацікавлена особа
Давайте напишемо петицію о проведенні зно онлайн? Тому що так буде комфортніше писати у домашній обстановці й не буде такого натиску на дітей. Кожен зможе написати у безпечних умовах..
Влал
Для Зацікавлена особа: С вами полностью согласен, лучше дома написать это ЗНО
Анна
Для Зацікавлена особа: А чи у всіх є гарний інтернет і гарантія того, що ніхто не вимкне світло. Також ідентифікація особи? Чи робити тест буде вся сім’я, а то й репетитори?Умови може й безпечні для здоров’я, але чи надійні?
Ніка
Для Влал: Говоріть правильно -списати. Оце буде битва репетиторів !!! А друзі один одному будуть зливати правильні відповіді. Як на дистанційному навчанні . Що ви верзете ? Яке онлайн -ЗНО ? Де справедливість вступу ?
Коментувати
Анастасія
Проведіть ЗНО! Ви забезпечили умови, не тіпайте нерви.Бо батьки нашої школи будуть першими, хто вийде на майдан! ..————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 ————-0 0
Катерина
Для Анастасія: І батьки нашої виийдуть Іще багааато, багааааато батьків приеднается!!!
Коментувати
Правий сектор
У нас в державі взагалі щось незрозуміле відбувається. Квітень, травень, початок червня все було нормально і спокійно. Тільки підійшло до ЗНО, єдиної безкорумпованої системи вступу, одразу 600,700 скоро буде 1000. Ясно, що ЗНО проводити не можна. А хто сумнівається. Що буде далі? Закликаємо усіх братів українців до однодушності і небайдужості. Якщо влада спробує відмінити ЗНО треба виходити на мітинги. Ми маємо показати, що ми це сила. Якщо ЗНО відмінять дуже багато розумних і талановитих дітей підуть батракувати, а промосковська еліта заграбає усі державні місця. Хіба за це загинула Небесна Сотня, хіба для цього наші брати гинуть під московськими кулями? Чим день усі починають розуміти. Той за кого проголосували 70% людей продався московському кацапу. І тепер через своїх прислужників нищить Українську Націю. Борітеся, поборите, хай Бог помагає!
Зоряна
Для Правий сектор: Згоден Потрібно об’ еднуватись і іти боротися за своїх дітей!! Ніхто нам не поможе ,якщо ми самі собі не будемо допомогти!! Продажні Зелені хочуть злити Зно ,як яник колись Європу!Не вдалося вітці не вдастся і тобі ,вовка.!
Дмитро
Так,браття,не будемо мовчати !!!Всі йдемо боротися з продажними ЗЕками. Якіх привели до влади ,а вони ось як із нашими дітьми Нехай краще не пробують гратися з Зно БО вже у всіх все закипае!
Анна
????‍♀️
Коментувати
Зацікавлена особа
Якщо зно хочуть відмінити через небезпеку коронавірусу, так давайте проведемо його як пробне - онлайн. Це буде і безпечно, і всім буде добре. Почуйте мене хтось, це непогана думка.
Петро
Для Зацікавлена особа: Дійсно))Може просто всім одразу 200 балів тоді просто дати й не проводити,чого кипіш розводити - в мене така ідея))
Гость
Правильно сказали, можно вообще отменить и защитать зно кто сдавал, можно просто взять и дистанционно дома его написать
Стас
Для зацікавлена особа: чим ви думаєте?
Коментувати
Богдан Муз
Порушення карантину пов’язуют з перевізниками та магазинами - то закривайте на жорсткий карантин ці магазини, припиняйте масові перевезення, а не забороняйте ЗНО в школах, де немає небезпеки. Батьки привезуть дітей на ЗНО на власному транспорті, на таксі... Поверніть по 300 гр за пробне ЗНО до 24.06. Діти мають право отримати атестат про середню освіту, право на освіту та оцінку знань, право на вступ до ВНЗ. Подивіться на показник захворюваності 11-класників на 100 тисяч, обстежте додатково вчителів, інструкторів... Не можна просто сидіти і чекати, які будуть "критерії"...
Оксана
По нічних клубах, торгових центрах, маршрутках набитих можна організувати відвідування, а на ЗНО додати більше шкіл, приміщень, почергово зробити не можна. Та і що з того, якщо з вересня ситуація може і не покращитись, тоді на 1 курс не дуже весело буде йти
Саша
Для Оксана: Плохи те родители, которые как раз таки и отпускают своих детей в набитые маршрутки и торговые центры. Несмотря на то, что они открыты, никто не говорил, что коронавирус "кончился", и что находиться в таких местах неопасно. А таким темпом, когда горе-родители только и скидывают вину то на президента, то на МОН, то на МОЗ, случаи будут просто расти, и вот-вот запросто перейдут и за тысячу в день, И ВОТ ТОГДА, ЗНО уже точно отменят. Ну а родители дальше будут строчить гневные комментарии в интернете, вместо того, чтобы что-то действительно делать.
Оляга
А 11 ти класників зараз не потрібно кудись "відпускати", вони самі підуть куди захочуть, поки батьки на роботі, ви спробуйте підлітка втримати вдома ще й в літку, видно у Вас не має дітей такого віку)))
Коментувати
Анон
Да никуда не денут ваше зно, максимум перенесут Такое чувство что родители боятся что за месяц-два их детки просто забудут все что с таким трудом дорогостоящие репетиторы вбивали в их тупенькие головы
Дажар
Для Анон: Именно. Если бы дети действительно учили предметы, и действительно бы ими интересовались, то они и через год бы сдали, потому что есть любовь к предмету, и соответственно ежедневное его обучение. А когда ребёнка насильно пытаются запихать знаниями с помощью репетиторов, то с этого в любом случае ничего не выйдет. Стране не нужны врачи, инженеры и учёные, которые только и могут сдавать предметы через зубрёжку с помощью репетиторов. Это просто трата бюджетных мест впустую, которые не принесут никакой пользы экономике страны в будущем.
Петро
Учителя никакие,вот и пихают через репетитора. А задача репетитора не обучить, заинтересовать,а впихнуть. Вот и получается то,что имеем:те,кто сдает хорошо ,зачастую уезжают за границу,либо становятся "некачественными кадрами" ,вследствие окружения,здесь,а те,кто сдают плохо - просто поступают в стандартный вуз,работают на стандартных , низкооплачиваемых работах,и,очевидно, никакого повышения уровня экономики,без грамотного правительства,они не принесут.
Коментувати
Олег
Якщо пробне скасують, тоді нащо було вчитись весь час у такому важкому режимі. Чому всі діти від 2008 року могли проходити пробне ЗНО, а ми тепер через епідеміологічну ситуацію не можемо цього зробити. Тоді можна узагалі не проходити ні пробне, ні основне. Або відтермінувати зно, або якщо не буде пробного то хоч зробити основне простішим, не всі діти мають можливість протягом усього карантину займатись репетиторством дистанційно і тим паче це не так і легко, дистанційно готуватись без допомоги вчителя. Якщо це хоч хтось читає то має узяти собі це до уваги!!!
Учень
Для Олег: На самом деле ЗНО можно просто отложить на 2-3 недели и сделать его необязательным. За это время пик должен спасть (при условии введения доп. ограничений), и думаю, что случаи будут держаться на уровне 300-500, т.е. допустимо. Необязательность ЗНО же сильно снизит количество участников, что разгрузит и пункты сдачи ЗНО, от чего можно будет рассадить детей с ЕЩЁ большей дистанцией, и возможно даже по человек 5, а не 10-15, при этом остальные же дети, которые ЗНО сдавать не намерены, будут спокойно сидеть дома и не поддавать риску ни себя, не свою семью. И в итоге рады будут все. МОН заберёт свою часть денег, абитуриенты получат ЗНО для вступления в ВУЗы, ну а те, кому не надо, будут просто спокойны. Но почему-то у МОНа стратегия одна: Категорически провести, невзирая на всё. И конечно, когда нет никакой гибкости, то с таким успехом его и просто отменят, когда случаёв будет по тысяче в день. А если бы искали и другие варианты, оно бы спокойно прошло. Но видимо МОНу всё равно.
Коментувати
Олена
ЗНО відміняти нізащо не можна ! Бо це буде ЗРАДА якої ще не було! Діти два роки готувалися .Ми стільки ж не доїдали ,не допивали оплачували додаткові заняття. Якби ми знали ,що не буде ЗНО ми б не брали репетиторів і не виснажували діток цим зазубрюванням.
Христина
Для Олена: Згодна з вами на всі 10%
Спаведливый Макс
Для Олена,Також погоджуюсь. Це ЗРАДА!!
Дмитро
Вони все одно по свому зроблять. Тлді видаляли коменти тих хто проти ЗНО, а тепер видаляють тих хто за ЗНО.
Коментувати
Марк Лев
Попробуйте тільки скасувати ЗНО. То я цілий район підніму, щоб йшли на протести Мертвих з-під землі дістану, щоб йшли на мітинг Від Львова покори не ждіть!
Мар' яна
Для Марк Лев: Так Ми теж піднімемся всі: і батьки, і діти, і бабусі ,і дідусі, і брати , і друзі!! РАЗОМ НАС БАГАТО НАС НЕ ПОДОЛАТИ!!
Коментувати
Репетитор
Хворі на коронавірус - це такі ж міфічні істоти, як і єдинороги: всі про них чули, однак ніхто не бачив.
Анна
Для Репетитор: Якщо це так міфічно, то сходіть у лікарню, де перебувають хворі на коронавірус, це ж не страшно, якщо вони такі міфічні
Олег
Анна а нащо тоді відновювати міжнародне авіасполучення ,яке ляшко дрзволив з завтрішнього дня? Навіщо дозволили працювати ТРЦ , нічним клубам, басейнам,ресторанаим спортзалам, санаторіям ,дитсадкам. Можна все окрім школи. Двійні стандарти якісь.Вам не здається ? Чи там інший короновірус?хм..
Правдоруб
Ходили - жодного хворого не знайшли. Є такий журналіст Остап Стахів (можна легко знайти його сторінку на "Фейсбуці"). Він ходить по лікарнях і шукає хворих на коронавірус. Поки ще не знайшов. Якщо хто знає таку лікарню - напишіть йому!
Коментувати
Репетитор
ЗНО проводить не можна. А Кличку і Клоуну жрать по ресторанах без маски можна. Дивний цей коронавірус.
Вован
Для Репетитор: Мля. Они сука лазят по кабакам а наши дети страдают.они заразится в полупустом классе со здоровыми детьми могут ,а эти значит нет. Во как мля.
N
Для Репетитор: Попробуйте Вы поесть в маске. Если получится - поделитесь приобретёнными навыками.
Правдоруб
Якби існувала епідемія "страшного коронавірусу" - Клоун і Боксер жрали б наодинці у бункері глибоко під землею. Але оскільки "страшний коронавірус" існує лише в телевізорі і в головах не самих розумних громадян, то причин через які представники правлячого класу мали б себе у чомусь обмежувати просто неіснує.
Коментувати
Світлана
Обов’язково треба проводити ЗНО, діти готувалися, батьки все можливе для підготовки робили.... Це буде злочин на рівні держави! Як дітям перенести таки стрес?
Татьяна
Для Світлана: нормально пэрэнэсти! Если хорошо подготовлены, то и без зно поступят. Те кто не будет поступать в ВУЗ это зно и на фиг не надо. Отменить зно для тех кто не планирует поступать в ВУЗ!
Slavka
17 числа нельзя провести ,а 25 можно? Что решает 7 дней?
Vlad
Для Татьяны: отменить для тех, кто не будет поступать - норм. Но отменять в целом и делать вступительные экзамены в каждом универе - бред, так точно никаких санитарных норм не будет.
Коментувати