Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дмитро
Яке ЗНО хтось взагалі цікавиться дітьми ? ????????????Абсурд !!! Захисники ????Яка вона безкоштовна ???????????? . Скільки життів ви зломили своїм ЗНО... Скільки дітей не змогли пробитися далі ! Цього ніхто не враховує? А потім : " Ой чому такий великий рівень заробітчан" , " Ой чому все більше і більше навіть не середньостатистичних сімей ! ДУМАЙТЕ ПРО ДІТЕЙ!!! ДУМАЙТЕ ПРО ЇХНЄ МАЙБУТНЄ!!! ДУМАЙТЕ ПРО СТУДЕНТІВ!!! ДУМАЙТЕ Ж НАСИЛУ !
Марина Лендел
Для Дмитро: і чим же зломило життя учням зно? Дало можливість вступити більш розумним і відсіяло від вступу хабарників?
Елена
Для Дмитро: так ЗНО это и есть возможность поступить тем, кто не желает в городе где есть университеты!!! Ведь поехать и ждать екзамен не у всех есть возможность, а ЗНО проходит максимально близко от дома.
анжела
Для Елена: На счет близко я бы поспорила.Моему ребенку за 200 км
Коментувати
Аліна
То можливо треба примінити певні міри до порушників карантину, а не до дітей, які і так вже виснажені вашим дистанційним навчанням. Діти не можуть тримати в голові купу інформації, а ЗНО цілком можна провести, якщо бари і ресторани працюють, автобуси їздять і черга в нічні клуби 200 осіб.
Віра
Для Аліна: Дуже влучна пропозиція.Закривайте бари і спортзали .Напитися та поприсідати можна і вдома .А дітям дозвольте на пару днів сходити до школи і скласти ЗНО бо цього дома не зробиш..
Леха
Ляшко ,Зеленський,нафіга ви тоді з понеділка відновлюете міжнародне авіаперевезення якщо і в школу сходити опасно ????АААА Бене угодить надо ,?МАУ простатвает. От мразота ж ви. Ток попробуй зеля зно отменить
Коментувати
Микита
Та ніхто не плаче, то щось таке пишуть... . Знущання це саме ЗНО точніше (ЗЛО!). Я сам здаватиму в цьому році ЗНО. Завжди це травма для дитини, а особливо якщо не здав, то на все життя! Не було ЗНО і був рівень навчання, а зараз з дітей просто хочуть зробити робочу силу,або"вундеркіндів", та навіть і цього вони вже не хочуть, просто руйнують їх життя ! Всі боряться за дітей? Це абсурд , мучати дитину, це не боротися!!!
Марина Лендел
Для Микита: ти ще тільки здаватимеш цього року зно, а вже говориш, ніби пройшов цей шлях. З приводу «якщо хтось не здав зно», то це учень з дуже низьким рівнем навчання, йому не місце у вузах, все правильно.
؟؟؟
Не завжди з низьким рівнем,нафіга здавати зно, нехай краще зроблять вступні для університету
Макс
ЗНО це своєрідний бар’єр проти корупції, вступні іспити ще більше загадять вузи нездарами. p.s. я сам в цьому році здаю, тому ця ситуація і мене стосується
Коментувати
Ирина
Безобразие!!! Дайте детям закончить школу!!! ЗНО нужно провести с 25 июня, хватит мучать детей!!!
Віта
От заходжу я на абіт пошук. Ну ні один випускник не плаче. Хто ж тут так ридає? Майдани збирає? Все з вами зрозуміло.
Лариса
Це відверте знущання над нашими дітьми! Як можна взагалі скасувати основну сесію ЗНО - вони ж готувались, рік сиділи в книжках та у репититорів мали плани, надії та шанс на здобуття безкоштовної освіти. Скасування тестування це просто легалізація хабарів. Нам як батькам " добрі люди" вже співчувають та пропонують зайняти місця в омріяному універі,згідно придбаних квитків. Тільки квитки всі по вартості іноземної валюти та й нулів за першою цифрою чимало. Видно у ЗЕлені шалений апетит. Такого нахабства та зневаги до молоді ще не було при жодній владі.Я за проведення ЗНО , кому дійсно потрібно той готовий пройти тестування і в таких умовах,які склалися на сьогоднішний день.Якщо буде необхідно - готова активно відстоювати права наших дітей!
Гана
Для Лариса: погоджуюсь з Вами в усьому .Неможна дати цим ненажерливим " слугам"ще й безкоштовну освіту у наших талановитих дітей забрати .Також згодна на будь-які актиивні діїі щоб відстояти права дитини
Степан
Для Лариса: Шановна пані, як батько випускниці, цілком підтримую! Тільки за ЗНО! Перетягувати на осінь - дурня велика!
Баб
Вот как раз репетиторы - настоящая проблема, ибо одни учатся с ним, в следствии чего получают 200+, а другие нет по разным причинам. Нет ни одного бесплатного нормального центра к подготовке к ЗНО, зато куча репетиторов, которые зарабатывают больше вас в несколько раз за счёт ЗНО,поэтому им это выгодно...
Коментувати
Віта
А головне, як до нього добиратися? В такі хащі направили, що і доїхати нічим! То відміняйте, чим швидше, тим краще. І по всьому! Прийшов, витягнув білет і відповідаєш. І вже видно ти зубрилка, чи людина думаюча. А хто пише про корупцію, то ЗНО ця схема неоминула!
Vlad
Для Віта: ага, посмотрим думаюча вы или нет, когда придется тащить билет не зная заранее даже какого формата и типа там будут задания. Не всё можно решить будучи только "думаючою", но нужно и учить факты. Более того, ваше высказывание не соответствует действительности, на ЗНО никто не знает что за задания будут, поэтому к ЗНО как раз никто ничего не заучивает на зубок, это всего большой сюрприз.
анжела
Неужели нельзя сдать ЗНО в своем районе.Обязательно ехать за тридевять земель ? Это какой то бред. Я понимаю , что родители сделают все что бы добраться туда,но зачем все так усложнять.Два тестирования в районе ,а третий бонусом за 204 км.
Коментувати
rampant_raccoon
Для выпускников однозначно не стоит отменять или же проводить онлайн зно, это весьма бессмысленно. А вот на магистратуру ЄВІ можно и онлайн. На ту магистратуру и так никто не хочет идти. Еще и ЄВІ и ЄВФІ сдавать, ну к чему это. А те кто не хочет сдавать, в чем проблема? Берешь и не идешь и все.
Violet
Для rampant_raccoon: полностью согласна с Вами. Сама сдаю 1-го июля ЄВІ и тоже считаю, что можно провести его онлайн или же вообще отменить. Раньше как-то на магистратуру брали просто по вступительным экзаменам.
Коментувати
Віта
Його взагалі і без карантину давно слід відмінити. Так тестують даунів за кордоном. А у нас, бачте дітей, які до ВИШів вступають. Здавали іспити, і спеціалісти були толкові. А зарараз?
Как так можно
Для Віта: Сразу видно, что вы человек заинтересованный :) За вас тоже в своё время родители конвертик занесли и вы толковый специалист сейчас? А заграницей да, заграницей одни дауны живут. Жаль, очень жаль.
Олексій
Вита, а как смогут поступить в таком случае дети обычных смертных родителей? Вас ограбить, чтобы бабла кому-то занести ?
Анатолій
Віта,ви з ЗЕкоманди чи з універу?
Коментувати
Олена
Дуже цікаво, чому пробне ( платне) ЗНО відмінили без повернення коштів, а ЗНО, яке проходить безкоштовно- НІ?
Кіра
Для Олена: кошти повернуть
Коментувати
абітурієнт
тобто 7 днів щось вирішують? логіки 0. якщо скасували пробне, переносьте основну сесію!
Ольга
Для абітурієнт: Навіщо переносити основну?Донька зробила опитування в телеграмі жоден учень переносу не хоче Всі уже замучились цими переносами. Потрібно дати змогу дітям написати ЗНО в зазначені раніше терміни. Ми ж усі розуміо ,що реальної загрози немає .Книжки здавати консультації проводити можна То чому ж ЗНО не можна.? Молодший ходить до садочка.. Теж можна..Справа тут справді в чомусь іншому. Зно ,скоріш за все ,будуть пробувати скасувати взагалі...А ось як нам цього не допустити треба думати ..
абітурієнт
не знаю, яка у вас ситуація в місті. мені просто лячно. щодня нові захворювання. якби ж то я жила одна. проте не хочу наражати рідних на небезпеку!
Ніка
Яке скасування ЗНО ? Як діти будуть вступати ? Щоб скласти іспити в кожний вуз (3 предмети), то це набагато небезпечніше. Стояти в тісних коридорах і чекати на свою чергу? Документи розносити не в один вуз? Тепер зважте : мінімум 2-3 вузи по 3 іспити, то чи це безпечніше? Вступати по середньому балу-це ще більший маразм. Всі подадуть документи виключно в кілька вузів України ( найкращі), а потім буде смертельна битва за місця. Мовчу за те, що скільки ще треба витратити часу та сил , щоб здати лише документи (там буде маса людей). Діти з минулих років , які складали іспити і хотіли б в цьому році вступити на іншу спеціальність або ще на одну , скориставшись минулими сертифікатами , мають за короткий час підготуватися до іспитів? За відміну ЗНО лише недалекі люди. Треба вчитися,щоб ЗНО життя не ломило ! Лише за справедливі умови вступу !
Коментувати
Катерина
Взагалі не розумію навіщо сдавати ЗНО в магістратуру людям, які планують навчатися на заочній формі?
Дмитро
Ми здавали сесію онлайн в тестовій формі. Час зазвичай коротший ніж в очній формі, відповідно і списати неможна. Думка в цілому непогана, але є тисячі учасників й вони зайти за одинираз не зможуть, бо сайт зависне. Якщо продовжити дні здачі, то буде погано також. Завданям у всіх майже однакові. Відповідно, той хто напише добре, то йому перевірять й скине відповіді. Тому найкращий варіант перенести його, оскільки якщо онлайн, то треба скласти неймовірну кількість.
Дмитро
Для Дмитро: придумати неймовірну кількість завдань, що неможливо за короткий час і невигідно. Але ЗНО мусить бути!
Івано-Франківськ
Для Дмитро: Три дні. Три різні тести. Учню тільки результат. Кількість балів. Без детального аналізу тестів.
Ірина
Можна посадити рядом репетитора ,який все підкаже Та і тести за три дні не роблять. Переносити не потрібно! Небезпека "намальована "ЗЕленою владою!!! Інакше б вони з боксером по ресторанам самі не ходили .І кума Ленка кравчиха в разгар єпідемії всіею сімею по Одесах не шаталась.. Як я їх всих ненавиджу !!!!Квартал їхній навіть дивитись не можу...Ох як я зараз шкодую ,що за цю нечисть голосувала...Восени ,на вибори поведу всю сім’ ю ,щоб відігратися..Ну и на Майдан ,звичайно,дружно всіею сім"ею..Хай тільки перенесуть чи відмінять ЗНО .Ми всі вже в вайбері координуемся.
Коментувати
Наталя
Вони що випробовують наше терпіння!!! Скільки вже можна! Скільки можна вже терпіти той цирк.
Наьалія
Для Наталя: Мабудь,дійсно потрібно зібратися нам усім і піти у клоуна капитати .Коли буде кінець.
Алла
Так скоро терпіння наше не витримае
Коментувати
вершина цинізму
Годину тому МОНУ поширило інформацію, про дистанційне проходження учнями ЗНО. Якщо таки раптом учні не мають доступу до інтернету вони мають право прийти до пункту і взяти тестовий зошит, а далі надіслати його не перевірку. Запитання до МОНУ. Ви знущайтесь над народом? Транспорт не їздить. До пункту тестування 90 км. Де здоровий глузд. МОНУ мало дати доручення. По місцю навчання у належних умовах забезпечити можливість пройти онлайн тестування. Виходить підручники здавати і ходити на підготовку це безпечено, а пройти онлайн тест у школі небезпечно. У вас все нормально з головою. Навіть не знаходимо більше слів.
Надія
Для вершина цинізму: дійсно ,підручники здавати можна ,консультації можна .Зно небезпечно. Дійсно ВЕРХ ЦИНІЗМ ЗНО НЕ БУДЕ ¡! Ось побачите. Це дійсно злив. Зеленський,ти не подавиишся сльозами наших дітей? Тільки Майдан допоможе(
анжела
Вам еще повезло, что 90 км ехать на ЗНО.Моему ребенку ехать 204 км ))) И мне интересно в каком состоянии он будит его сдавать.Встать в 4 утра и трястись в автобусе три с половиной часа.
Vlad
Может стоит снять хостел на ночь в том городе, где он его будет сдать. 204 это дофига, он проголодается и устанет от поездки.
Коментувати
Антон
Не чіпайте ЗНО бо буде гірше.В нас уже перегрілись голови.Ми йдемо до вас,ЗеКоманда
Небайдужий
Зробіть нарешті ЗНО не обов’язковим для усіх. Дайте право вибору випускникам.кому потрібне для вступу хай здають, однозначно відміняти не можна. А хто піде працювати чи навчатися у професійні ліцеї хай спокійно подають документи і відпочивають. Віддайте свідоцтва і завершіть нарешті навчальний рік до 1 липня, про це теж пише Закон про освіту . Діти і так знервовані, не мали ні дзвоника, ні випуску, і ще щодня нові плани МОН щодо ЗНО. Ще з квітня місяця було ясно, що цей рік особливий, без винятків не обійтися . Розвантажите пункти тестування, то зменшите ризик для дітей. І все розрулиться .
МОЗ
Для Небайдужий: Полностью поддерживаю, зачем сдавать ЗНО тем кто учиться в техникумах?
Олексій
Теж підтримую. Кому потрібно хай здасть .Якщо до Вузу не вступае цього року ,хай не здае .Так буде найправильніше , мабудь..
Коментувати
Випускниця Настя і всі випусники
Люди добрі, допоможіть,2 роки мучались і нас хочуть злити ,відмінити ЗНО.Мені образливо ,я плачу.Захистіть нас будь ласка.
Аліна
Для Випускниця Настя і всі випусники: я також від образи плачу ,коли мама ге бачить .Бо мені її дуже шкода .Вона стільки грошей вклала в усе це...І все марно виходить ? А я сил своїх скільки...Ми всі плачемо ,коли ніхто не бачить...За шо нам це все цьогорічним випускникам!?
МОЗ
Объясните мне пожалуйста, какая необходимость сдавать ЗНО тем кто учится в техникумах?Все бояться корпции и взяток, при поступлении в ВУЗ, это правильно, ЗНО нельзя отменить.Но если необходимость сдавать тем кто не собраться поступать?И это как минимум 50% учеников.
Tired
Ну да, лучше сдавать с масках и перчатках + шанс заразится короной, ты об этом плач, а не про зно)
Коментувати
Игорь
Почему сразу за час до ЗНО не сказать, можно проводить или нет, чего же так рано. А выпускникам гадать отменят или нет
Наталя
ЗНО(ДПА) потрібно відмінити для тих хто не поступає у ВУЗ. Всі інші нехай здають.