Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Oleksii
Студенти які надійшли після 9 класу в Коледжи або технікуми, зараз вчать професійні предмети і здають по ним іспити. ДПА в формі ЗНО тільки перевіряє їх стресостійкість.
Игорь
Для Oleksii: ага, особенно когда защита диплома и ЗНО в один день, с разницей в 2 часа. Ну а хуле...
ABCD
Для Oleksii: "Студенти які надійшли" - привіт гугл перекладачу ;)
Коментувати
Марія
"Сьогоднішня епідеміологічна ситуація дозволяє провести ЗНО..." Можливо, деякі території готові до ЗНО, однак за останню добу в моїй області зафіксовано 76 нових випадків. На мою думку, це не найкраща статистика. Зараз головне завдання нашої влади запобігти поширенню хвороби. Звісно, це не привід для відміни іспиту, однак перенесення-це, напевно, найкращий варіант. Я, як випускниця, прекрасно розумію усіх батьків та дітей. Ці безкінечні гойдалки перенесення-відміна, нерви, моральне виснаження. Відміна ЗНО для коледжів, ПТУ-чудове рішення, однак для нас воно потрібне. Це шанс реально оцінити можливості кожного.
Олег
Хватит нас мучать и наших детей , и не хотелось принести эту заразу домой , сами бы написали экзамен при нервах и в масках 3 часа
Ludmila
Для Олег: А вы не мучайтесь - просто пусть ваш ребенок не здает ЗНО. Если вам не нужен документ об образовании - сидите и дальше дома. Стесняюсь спросить - а на работу вы ходите? в магазины? транспортом пользуетесь?
Людмила
Підтримую! Для наших дітей буде менший конкурс у виші.
Коментувати
Оксана
Мне тяжело понять тех, кто просит отмены ЗНО за неделю до его проведения. У нас в стране есть механизм поступления в ВУЗ без задачи ЗНО? Как выпускники будут поступать? Никто к такому сценарию не готов. Я не хочу экспериментов над моим ребенком. Все его друзья- одноклассники боятся одного, отмены ЗНО. В вот отмена ДПА вообще ни на что не влияет.
Dima
Звісно ж скасовувати основну сесію ЗНО для тих хто має вступати до Вузів не можна. Але з теперішньою ситуацією в країні ,влада просто забов`язана скасувати Дпа у формі ЗНО,адже це дійсно зменшить ризик зараження дітей!!
Oleksii
Для Dima: Повністю згоден
Коментувати
Tired
А потом после проведения зно будет 1000+ заражённых в день, давайте писать зно))
патріоти Львова та Франківська
Для Tired: Буде і 2000. А як не буде все одно накрутять.
Коментувати
Оля Харченко
Устроили цирк, переносят пробное ЗНО и обычное,все нервы детям и родителям вытрепали,с такой ситуацией во всем мире,могли бы отменить в этом году ЗНО.Прсле таких качелей детям и родителям нужно лечить нервную систему((((
Tired
Для Оля Харченко: Все правильно сказано, я выпускник, и просто уже не реально бесит это все. Если перенесут на август, я не буду писать зно, не буду сидеть с репетиторами каждый день. Я не буду тратить все лето на этот цирк
Максим
Я с вами! Я тоже скоро поседею от этого всего, хотя мне 17 лет.
Людмила Кондратенко
Значит, вы слабаки! Хорошо сидеть под маминой юбкой и изображать из себя нечто...
Коментувати
Ольга
Добрий день,а хто буде відповідати за дитину,якій потрібно 3 години просидіти в масці і в такому напруженні щей думати і хвилюватися в тій масці?
мати 3 дітей
А это никого не волнует. Потеряет сознание - ну и потеряет, завалит экзамен, а там уже либо завод, либо Польша.
Юрій
Для тих хто втратить свідомість або інша поважна причина, в зв’язку з якою не зможуть закінчити тестування, існує додаткова сесія ЗНО
Коментувати
Михайло
Я взагалі погоджуюсь із попередніми коментарями... Я молодий мені якби не страшно а от я не сам живу в будинку Батькам за 50 давно і не хотілось би принести заразу до дому
Дмитрий
Отмените ЗНО вся Украина об этом просит, а вы не видите. Из-за ЗНО будет вспышка коросовирусной инфекции
Злата
Для Дмитрий: просять тільки ті ,які не можуть здати зно,на пляж можна , в бари, ресторани, в ломбард а на зно не можна?логіка де?
Олеся
Так, звісно, ЗНО має пройти обов’язково. Але, не у всіх є гроші на таксі, більшість будуть доїжджати на маршрутці, буде велике скупчення в транспорті, в самому закладі, ризикувати життям дитини, не накращий вихід.
Людмила
Для Дмитрий:Що будуть робити діти, якщо не буде здане ЗНО? Куди вони вступлять? Це ви так виступаєте, бо у вас немає випускника. Дитсадки відкрили, бари, ресторани, транспот працює, а ви боїтесь спалаху інфекції? То сидіть вдома. Хлопці підуть в армію? Рік пропаде? Готувались, готувались діти,а тепер що? Через таких "розумників" може повернутись совдепівський вступ до вишів, коли здавали екзамени в інституті і корупції не було меж.
Коментувати
Александр
Вы все очень интересные люди но ведете себя как дикари, а мы пойдем на митинг ,а мы устроем кипишь, я уже прочел несколько сообщений касательно того почему чтоб сдавать ЗНО нужно ехать за тридевять земель но не одного ответа так и не нашел, может все таки скажете уже?
0ля
Добрий день, дайте можливість здати ЗНО з 25 червня випускники розчаровані,, виснажені,. Попередньо говорили, що за будь яких умов відбувається ЗНО, дотримуватися слова, молодь перпіти набуде.
Александр
хоть бы отменили ваше поганое ЗНО,сколько можно мучать детей, я не понимаю для чего оно нужно если ребенок действительно занемался не ужели ему не пригодяться, эти знания,а если не пригодятся то зачем тогда зно,спросите себя об этом
Максим
Для Александр: Для того, чтобы правильно расставлять запятые
Людмила
Для Александр: Ви не сповна розуму? Де знадобляться знання, двір мести? Діти готувались, мріють вступити у виші.
Ludmila
Судя по уровню вашего образования , вам на темы, связанные с образованием, лучше не высказываться. У вас грамотность на уровне "незадовільно" - вы в курсе?
Коментувати
Інна
Скасуйте ДПА,дайте дітям атестати.Віддайте атестати до 1 липня,чому ви порушуєте закон?
Вікторія
Боже, ну хоч колись в цій країні може шось бути без корупції? Коли рідних, у кого помер хтось в сім‘ї від будь якої іншої хвороби чи приступу, просять офіційно записати як смерть від коронавірусу! Ось вам статистика!!! Ви просто знущаєтесь з нас, 11-ти класників, яким ви вже поперек горла зі своїми переносами цього ЗНО Візьміть ви і протримайте інформацію з 4-з предметів в голові РІК Я б подивилась на Вас Це не країна, це жах!!! Ніхто нічого не може скасувати чи що?
Максим
Для Вікторія: Я вас поддерживаю, потому что я сам студент 2 курса колледжа и сдаю ЗНО. Я сдаю Укр.язык и литературу, Математику и Английский язык. Я понимаю, что люди против того, чтобы отменили ЗНО в ЭТОМ ГОДУ, а не навсегда. Но я за то, чтобы отменили ЗНО. Так как смотреть сейчас по статистике, то мне становиться реально страшно. Потому что у меня бабушка, дедушка, отец и мама, которых я очень сильно люблю и не хочу, чтобы после ЗНО что-то со мной случилось. И не надо мне писать и говорить, что ты *зрадник Слуги Народа* и то, что я не готовился и тд. Я очень сильно надеюсь, что МОН знает решение и имеет выход из этой ситуации.
Дана
Ааааа...тобто відкривати кафе,бари,ресторани можна,а ЗНО нехай скасовують,так?
Максим
А это вы спросите у тех, кто в *кафе,бари,ресторани* не надевают маски, не соблюдают дистанцию, а потом из-за них страдаешь, потому что в день сейчас 759 *цифра не точная* человек заболевают.
Коментувати
Женя
Я аполітична людина і пишу такий коментар вперше, але це жалюгідна воадп, яка варта своїх виборців.
Катерина
Закордоном скасували іспити.Ми ж Європа,давайте орієнтуватися на захід і приймати учнів за середнім балом чи успішністю.
Львів'янка
Для Катерина: в якій Європі?В Польщі щойно розпочалося ЗНО наприклад .І не скасували його нігде.
Катерина
Франція,Молдова,Болга... рія,Румунія,Німеччина... .Навіть... США
Сергей
Все страны которые вы озвучили без ЗНО, не задуривайте людям головы
Коментувати
Катерина
Нехай приймають за балом атестата.Це буде справедливо і правильно для всіх учнів.ЗНО-великий ризик захворюваності,а атестат-це чесно і прозоро.
аноним
Для Катерина: Да, особенно в украине аттестат=объективная оценка знаний. Не позорьтесь лучше
Катерина
Середній бал-показник успішності.Моя дитина працювала 24/7 11 років і заслуговує вступу.Якщо Ваші діти забили на атестат,то це ваші проблеми
Максим
Полностью вас поддерживаю.
Коментувати
Киянка
Навіть не мрійте вкрасти у наших дітей мрію..мрію вступити до ВУЗу. Бо буде те що з яником ,якій хотів вкрасти мрію про Європу.
Вирускник
Для Киянка:Краще хай не пробують .Привіт зі Львова.
Макс
Для Киянка: Ну і де ваша мрія про Європу? Мрійте далі
Коментувати
Алексей
ЗНО точно не нужно, посудите сами, дети все были на дистанционном обучении, то есть вы хотите сказать что после такого якобы "обучения" они смогут сдать экзамен? Подумайте просто что может быть потом с этими самыми детьми если они не сдадут, пойдумайте о их будущем. Уважаемые политики и всё кто за этим стоит, одумайтесь наконец... Перестаньте портить этими бесполезными экзаменами детям жизнь!!!
Елена
Для Алексей: А те кто готовился несмотря на карантин без отговорок? Тоже списать со счетов? А поступать как? Или в этом году набора не будет? Тогда зачем миллионы детей к ним готовились? Пусть лутще хвалят те кто не готовился, а те кто готовился наконец-то побыстрее его сдадут, а не в напряжении готовиться еще год.
Дідусь
Для Алексей: Ви цікава людина, цікаво мислите! А що потрібно? Як дітям вступати до вишів? Екзамени? На вашу думку так краще?
Злой отец
Для Алексей: леха ,ты ЗЕлябот или двоечник????Как можно такую херню не здать..Да БОТ клоунский ты ,конечно же, Пишеш сносно...здал бы. Но лучше бы ты был тупой чем подлый и продажный !!! Сс..ка ,чем торгуеш этими заеб.аними всем детишками..От мразище УХ
Коментувати