Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Я
Вообще совести не имеют - просто ломают судьбу нашим детям!!! Рестораны они пооткрывали, торговые центры работают и это никак на заболеваемость не влияет - по их мнению! А провести пробное ЗНО - где в классе по 15 человек - и расстояние между партами 1,5 метра - да и возраст участников - 17-18 лет (не группа риска)- так сразу всплеск заболеваемости будет??? Какой-то выборочный карантин....Может нашей власти хоть немножко нужно думать о детях, о народе, а не только о своих карманах... Думать же есть чем? или все таки нет?
Полина
Для Я: сейчас уже не существует не группы риска, одумайтесь, не все такие же здоровые как ваши дети. Я вообще боюсь идти туда так как я переболевшая раком первая в списке смертников. И дети могут быть носителями, и так пока мы будем регистрироваться ходить, дышать одним воздухом(как мы знаем он передаётся воздушно капельным) большая вероятность заражения. Это будет классно что мне выдадут наконец аттестат моя смерть с ним в руках именно то чего я ждала)
Марія
Дуже складна ситуація, але скажіть як по іншому можна чесно вступити розумній, але не з багатої сім"ї, дитині? Погодьтесь, екзамени не варіант, адже теж необхідно збирати дітей.
Коментувати
Марія
Зупинити скасування ЗНО може тільки майдан.Шановні батьки,не чекайте ,вже піднімайтеся на боротьбу тому ,що дебіли рішення приймуть за день до здачі зНО і буде пізно.
Дмитро
Для Марія: Ви я бачу вічна революціонерка, вам робити нема чого? Підіть картоплі начистіть.
Коментувати
Світлана
Чому в нашого уряду всі рішення приймаються спонтанно? Вже повідомили вчителів та учнів, підготовили аудиторії і сьогодні повідомили, що відміняють побне ЗНО. Це що екзамен на витримку? Про ситуацію, що складається боло відомо раніше. Складається враження, що вивчають реакцію суспільства, на відміну ЗНО взагалі. Адже до цього були непогані ідеї, наприклад, відмінити обов’язкове складання ЗНО для учнів ПТУ та студентів коледжів І-ІІ рівнів акредитації і тим самим зменшити кількість учасників в аудиторії.
Дмитро
Із змінами звучатимн так:"На період дії карантину забороняється: відвідування закладів освіти її здобувачами, крім участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, державній підсумковій атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання ...". Я щось не розумію? ДПА із ЗНО наче разом. Якась дурня виходить. Хоча мені всеодно
w’z
Для Дмитро: типу це не відміняє ЗНО для тих, кому воно не потрібне для вступу
Коментувати
Марія
Скасовувати ЗНО ні в якому разі НЕ МОЖНА! Схаменіться! Адже це не заради наших дітей. Все це роблять заради своїх дітей, які поступлять у ВУЗи за куплені атестати, а нашій діти, які вчились будуть їхати у Польщу на клубніку чи у Італію доглядати пенсіонерів.
Ліна Цьона
Влада тупих зелених тварюк робить все, щоб розумні та старанні діти, у яких батьки не мають мішків з грошима, могли вчитися за державний кошт. Освітній омбудсмен заявляє про наміри скасувати основне ЗНО. І це борцуни з корупцією??? Тільки бездарна тупа біомаса хоче відміни ЗНО. Моя дитина наполегливо і ретельно готується. Ми ЗА ЗНО! НЕ СМІЙТЕ ЧІПАТИ ЄДИНИЙ ШАНС НА ОБ’ЄКТИВНЕ ОЦІНЮВАННЯ ЗНАНЬ УЧНІВ!
Марія
Для Ліна Цьона: Повністю Вас підтримую! Біомаса, яка не здатна написати ЗНО з рідної української мови буде потім нас лікувати та вичити.
Ярослав
А самі Ви зможете скласти ЗНО з української мови?
Марія
Я складала іспити 20 років тому, до речі, на відмінно написала твір з української мови. А от моя дитина, я впевнена, складе його успішно. А чому у Вас, шановний, виникло питання щодо моєї моджливості скласти ЗНО з української мови?
Коментувати
Olena Kuzmenko
Кому написать?! Як достучатись?! Щоб провели ЗНО Як і наміченоз 24 червня але в своїх школах і по 10 школярів в авторів.Таким чином мілізувати пересування дітей у транспорті!!! Невже це не можливо зробити! Так зі своїми вчителями можуть і сптсать, але це не велика загроза, а от загроза не поступить в вищий заклад з тими знаннями що ми маємо на сьогодні( бо вони в карантині можуть зникнуть %на50!!!). це дійсно не можна допустити!!!
Александр Попандопало
Для Крістини: http://osvita.ua/test/74531/ Про це навіть по радіо вже повідомляли!
мама
Я не великий спец, Але схоже на те, що нас вганяють в посилення карантину, щоб був привiд перенести мiсцевi вибори. Цим прикольным пацанам навряд Чи щось на виборох свiтить. А ще ,збираймо грошi на мотивацiйнi листи. Привiт для 73%. Впевнена, серед вас багато батькiв випускникiв.
Марина
Для мама: Підтримую: усі ці "мотиваційні листи", додаткові екзамени в вузах- звичайні корупційні схеми.
Коментувати
Александр Попандопало
вони хочуть відмінити ЗНО аби повернути корупцію! Не дамо цього зробити!!! Це спроба реваншу корупціонерів! Зараз вони роблять спробу і дивляться на реакцію суспільства- пройде ця афера, чи ні. Не дамо цього зробити! НІ КОРРУПЦІЇ !!!
Крістіна
Для Александр Попандопало: пробне ЗНО , а не основне!!!
Ольга
Для Крістіна: так за пробне ми заплатили
Нінель Артемівна
А що важливіше для Вас -життя і здоров’я вашої дитини,чи 300 грн,які ви заплатили за два пробника? Яка корупція? Основне ЗНО буде проведено при зниженні рівня захворюваності,а пробне можна провести і онлайн-це ж просто як"репетиція" для самих учнів(студентів),щоб виявити слабкі сторони в знаннях. Повністю підтримую дії Кабміну! Проти відміни "пробника" можуть виступати або нерозумні діти,або батьки ,що за 300 грн можуть рискувати здоров’ям дітей,або ті,хто не здає ЗНО взагалі.
Коментувати
Бічуріна
Так нет никакого карантина!!!! Все до единого ходят без масок. Или с грязными масками в магазине для Галочки!!! Сколько можно издевается над детьми!!!
Татьяна
А кому підуть гроші, які ми заплатили за пробне ЗНО! Поверніть гроші та не знущайтесь над дітьми! Ви хоч розумієте, що діти і так хвилюються, нервують через ЗНО, а ви іще більше змушуєте їх впадати у відчай... Ви думаєте тільки про себе та свою вигоду... Не можна зробити пробне онлайн чи по місцю навчання...
Студент
Для Татьяна:Навіщо оналйн , якщоі та кмодна пройти зно онлайн , в більшості ми хотіли пробного тільки через те щоб відчути як це і бути більш менш готовими
Коментувати
Александр Попандопало
ПОВЕРНІТЬ ГРОШІ !!! НІ ЗЛОДІЙСТВАМ !!! Ще одна махінація задля грабунку громадян України! Ми це вам так не подаруємо!!!
Олекс
Усі дії сучасного так званого МОНУ - копія поступу зебілів на руйнування морального та фізичного поняття держава. Зі своїм гаслом "пожрать, поспать, посрать", зебіли нищать Україну. Ще , на жаль, винні й батьки цих же випускників.
Vano
Для Олекс: Якщо їм вдасться відмінити зно,то це буде вже повне дно.Багато не розуміють,якої шкоди це завдасть освіті і країні.Безліч дітей,які тяжко вчились протягом одинадцяти років у школі не зможуть вступити в престижний вуз,тому,що батьки не заплатять контракт,а на бюджет пройдуть за взятку багаті.Залишиться тільки або найдешевший контракт на периферії,або кудись за кордон на роботу.
Коментувати
Катя
Це ЗНО, як пробне так і основне,можна ще було здати, коли в країні майже не було хворих, але тоді був карантин! А тепер також карантин, більше 30 тис. хворих, а з ЗНО не знаємо що робити! Придурки!!!
Наталі
Ну добре заборонили, а гроші які проплатили, кому в карман піде? Нехай повертають кошти
Учитель
Для Наталі: Гроші витрачені на папір, друк зошитів і логістику! Це все вже зроблено!
Ярослав
А людям то яке до цього діло? До учнівстудентів ці зошити і так не дійдуть, а якщо і дійдуть - вони уже нікому не треба будуть...
Коментувати
Злая учительница
Ипаньки бл....ь. Какого х...я е...али мозг? Вымывали и дезинфицировали кабинеты, проспали свое время на бл...ских нарадах и обучениях? Да идёт оно в пи....у все!
Злая учительница
Ипаньки бл....ь. Какого х...я е...али мозг? Вымывали и дезинфицировали кабинеты, проспали свое время на бл...ских нарадах и обучениях? Да идёт оно в пи....у все!
Неведимка
не могут они дать никакой конкретики, еще раз статья - ФЕЙК. нет ни единого конкретного подтверждения про ОТМЕНУ зно, есть только текст где убрав слово "пробное" обьединили пробную и основную сессии зно под одно определение. НЕТ СЛОВ - ОТМЕНИТЬ ИЛИ ПЕРЕНЕСТИ ПРОБНОЕ ЗНО. это полная манипуляция понятия. смотрите СМИ - есть хоть одно подтверждение отмены пробного зно?
Gocha
Для Неведимка: Є постанова від 20 травня 2020 р. № 392, де у пункті третьому, четвертому підпункті забрали слово "пробному", отже автоматом пробне заборонено, а залишили дальше слова "зовнішньому незалежному оцінюванні", яке не підпадає під заборону.
ВК
Для Неведимка: Постанова КМУ від 12.06.2020 #480 опубліковано на сайті уряду. В ній є зміни до постанови #392. Об’єднавши обидві маємо "...На період дії карантину забороняється: відвідування закладів освіти її здобувачами, крім участі у  зовнішньому незалежному оцінюванні... ". Норму участі в ПРОБНОМУ вилучено. Яким же треба бути Дебілом щоб це не розуміти??? Шанувальник зебобіків постанова #480 з’явилася після 23:00 коли УЦОЯО повинен був Вам зробити відповідний наказ???
Неведимка
еще раз в этом постановлении есть текст "убрать слово пробное", а есть ли там слова основная сессия зно???? нет их нет, то есть убрав слово "пробное " и пробная и основная сессия заменены общим понятием зно. никто не писал что будет отменено пробное а проведенно только основное. обе сессии будут - просто обе сесии названы одним понятием. еще раз СМОТРИТЕ ПОДТВЕРЖДЕНИЕ ОТМЕНЫ В ДРУГИХ СМИ - ИХ НЕТ!!! или вы думаете что данному сайту дали эксклюзивные права???? он один написал подобную чушь больше их никто не поддержал и не расспространяет этот фейк
Коментувати
Настя
Поверніть гроші! 300 гривень це не маленька сума. І дякую тим, хто це вирішив. Це просто знущання над випускниками.