Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Абітурієнт
Це жах! Я стільки готувався! Хотілося об’єктивної оцінки своїх знань на зно. Не дай Боже відмінять. В чому і кому ми завинили? Чому так з нами? Шановні дорослі, хіба не можна знайти вихід із ситуації, крім того, щоб відмінити зно! Ми його чекали, налаштовувались!
Zara
Для Абітурієнт: Просто наша дорога Зекоманда немає коштів для оплати вчителям , які проводять ЗНО. Дожилися
Коментувати
Выпускник
Почему дискотеки открывать можно, а пробное ЗНО запретить,что за бред.Не дай Бог отменят ЗНО родители пойдут на Майдан.
Замучений ученик
Для Выпускник: да, все на Майдан!¡¡!
Коментувати
Trgt
Це взагалі. 300 грн здали і вони пішли на вітер. Для чого проводити онлайн пробне!!! Перенесіть як раніше.
Батько
Комісія з техногенної безпеки, головний санітарний лікар, уряд це все звичайні люди які підвладні верхушці ЗЕ-команди. Видати наказ, яким довзолити на час проведення ЗНО перебувати у приміщеннях не більше 10 чи 15 осбів це справа 5 хвилин. Не треба нас - людей, лякати рішеннями і посиленням карантинів. Ми все бачимо своїми очима та добре розуміємо ситуацію навколо. Шляхи проведення безпечного ДПА-ЗНО є. Головне тільки скористатися ними. Я проживаю у Києї і кожного дня слухаю статистику по кількості захворювань. Але в той самий час ні я, ні жодні з мені знайомих батьків навіть чути не хочемо про вступні екзамени. Більшість нас була готова відвести своїх дітей на пробне ЗНО. Але влада у нас такий шанс вкрала. Попри те, що у пункті проведення, умови були створено. Якщо владу не влуштує жоден з багатьох способів проведення ЗНО. Погоджуюся треба виходити на майдан. А зі своїми посиленнями саме тоді, коли має бути ЗНО, нехай відправляються до Москви.
Надежда
Для Батько: Вони не думають, що якщо зробити вступні іспити, то ще більше скупчення народу буде. Кожна дитина приїде з батьками. А як буде посилення карантину і транспорт не буде ходити, як діти мають добратися до тих вузів. Жах.
Коментувати
Поділля
Якщо на цей раз надумаєте одурманити людей, номер не пройде. Ви зазіхнути на наших дітей, на їх майбутнє. Не сумнівайтеся, відповідь буде. Тільки спробуйте відмінити зно! Начувайтеся!
Старкон
Для Поділля: Підтримую! Так і буде. Хай тільки спробують. Мають нас інших дітей за тупориле бидло.
Даниил
Кому ты говоришь "начувайтесь", быдлан, писать даже на родном языке не можешь. Ответ будет вам, а это тюрьма, за ваши слова. И то что вас считают быдлом, это верх уважения к вам подобным, на такое стадо нужно вообще не обращать внимания.
Коментувати
патріоти
З багато прочитаного ми зрозуміли. ЗНО та ДПА провести є всі можливості. Навіть при самому суворому карантині. Але ми почекаємо і подивимося. Що влада зробить. Баки забивати рішенням ляльок, яких ви називайте техногенною комісією, нам не треба. Народ не дурний і розуміє, коли вони ухвалюють вам вигідні рішення. Або ви з народом, інакше покажемо дорогу вам до Раші. Навіть не сомнівайтесь.
Даниил
Для патріоти: если вы судите весь народ по себе, то Украина находится в ж*пе. По вам "обезьянник" и тюрьма плачет, за статью 169 УКУ и т.п. Если бы были возможности провести экзамены, их бы провели, но вы же идиот, вам плевать на здоровье детей и нормальных людей, лишь бы поскакать, как на майдане...
Коментувати
ЗЛО
Ви не повернете гроші?!!! Так давайте відправляєте на пошту бланки, а так 150 грн вам в подарунок? 150 грн для когось великі кошти! Є люди які потребують цих грошей. У мене вже психічне порушення, ви відмінили пробне за 2 дні, ми готувались. Я ненавиджу нашу Освіту. Давайте вас в наше положення, вас це задовбе як і нас! Якщоб ви любили дітей то так би нас не мучили!!! Сосіть жопу
Сторонній спостерігач
Для ЗЛО: З кожного гоя по 150 грн і Бєня Коломойський зі своїм клоуно Зелею стануть багатшими на сотні мільйонів гривень. Ось так просто :)
Коментувати
Волинь
Нас зачепив варіант проведення ЗНО у формі онлайн тесту. Саме з точки зору санітарних умов це дуже практично. УЦОЯО на сторінках учнів розміщує 2 тести на 45 хвилин. Учень пройшов 1 тест. Вийшов на 45 хвилин погуляти, поки інші будуть виконувати тести. Знову повернувся і пройшов 2 тест. Подивіться самі. Ніхто з учнів більше 45 хвилин не перебуває у класі. Звісно по часу тести треба скоротити до 90 хвилин. Але це 100% безпечно, практично, зручно. Волинь так само підтримує і ЗНО, і ДПА. Не має підстав щоб це не відбулося. Головне створити умови. Зрозумійте ЗНО не просто ЗНО. Ми не маємо права пускати знову корупцію до ВНЗ.
Сторонній спостерігач
А ви знаєте, що сучасною наукою абсолютно точно встановлено, що коронавірус не розмножується в метро, трамваях, тролейбусах, маршрутках, на ринках, в супермаркетах, в "Епіцентрі" і т.д. Коронавірус розмножується лише в аудиторіях призначених для проведення ЗНО :) Точно вам кажу - це науковий факт!
Сторонній спостерігач
Ай, да Бєня! Ай, да сучий син! Так ловко обікрасти гоїв! Зібрати з дурнів гроші за проведення пробного ЗНО, і не провести! Ще й постібатися над ідіотами, типу: "Ну, ми же ето, а вашем здоровічкє беспокоімся. Но бабкі, канєшна нє верньом. Ваші бабкі уже таво, тю-тю". Ха-ха-ха! Зробив свого клоуна президентом і тепер грабує гоїв буквально на кожному кроці. Блєск!
Марія
Поверніть , будь ласка , кошти!!! Адже , якщо пробне ЗНО буде відбуватися онлайн, то я взагалі не розумію за що ми сплачували. За те , що вже готові завдання будуть доступні в онлайн режимі, без витрат паперу, фарби для принтерів, сплати за доставку завдання у пункти призначення та виплату заробітної плати людям, які будуть працювати на додатковій сесії??? Зараз дуже хочу задати питання : а коли приймали дане рішення, то було враховано те , що в більшості сіл поганий зв’язок, як наслідок - інтернет ?? А як що до тих дітей, які не мають комп’ютера ??? Чи це нікого не хвилює? Особисто я , реєструвалась на пробне ЗНО, щоб відчути всю процедуру проведення основної сесії, щоб розрахувати час і заповнити паперові бланки, такі , як на справжньому ЗНО, та щоб пройти всю цю візьню з паперами та документами. Саме за це я , і тисячі випускників по всій Україні сплачували кошти. А тепер , коли всього цього не буде , то і сенсу ваше, онлайн " пробне ЗНО" просто немає . Тому , поверніть , будь ласка, гроші, зараз вони зайвими точно не будуть. Або , дуже Вас прошу , проведіть повноцінну пробну сесію, це 100% буде корисно та потрібно всим одинадцятикласникам.
м. Дніпро
Нас також влаштовує онлайн варіант проведення ЗНО. Але зважаючи на розміри комп’ютерних класів, це ЗНО мусить відбуватися у декілька епізодів. Тобто як на екзаменах клас треба ділити на 1,2,3.. п’ятірку, чи сімку. Кожній групі давати час 180 хв. Для легітимності весь час має бути присутній інструктор. І ЗНО так само має транслюватися онлайн. Раціональна порада. Якщо ЗНО в онлайн режимі. Треба зменшити кількість завдань, і замість 180 хв. встановити час 120 хв. Тоді це можливо. Тільки має бути провітрення. Після кожного учня мають дезинфікуватися пристрої - клавіатура та мишка. Такий варіант також дуже безпечний. В першу чергу тим, що всі хто буде брати участь у ЗНО, будуть впевненні одні в одних.
Надежда
Для м. Дніпро: Не розумію чим онлайн ЗНО краще ніж звичайне. Потрібно просто виділити більше класів, щоб зменшити кількість дітей в класі і всі проблеми вирішено. На онлайні приходять ті самі діти, щось міняються, чергуються, для чого це все?
Коментувати
Анна
А я рада, что моему ребенку не прийдется сдавать пробное ЗНО в условиях запшикивания антисептиками, от действия которых у детей и будут заболевания верхних дыхательных путей. Дети не будут три часа мучаться в масках и не получат кислородное голодание.
Ирина
Для Анна: А Вашего ребенка никто и не заставлял сдаватьпробное зно.Это дело добровольное.И денег стоит...
Олена
Большие деньги, для того чтобы подвергать своего ребёнка риску! Возьмите кроссворд, оденьте маску и проведите за приятным занятием 2 часа!!!! Комнату предварительно помойте дезинфекторами!!! Жду Ваших комментариев после этого.
Коментувати
м. Дніпро
Нас влаштовує будь-який запропонований варіант. Але якщо ЗНО по місцю навчання. Тоді так само, як на виборах при Януковичу, організовуємо вільну інтернет трансляцію проведення цього ЗНО. Хто звгодно має мати право зайти і переглянути, як відбувається ЗНО у кожній школі. Гіперпосилання на трансліції біля назви школи розміщуємо на TESTPORTAL. Скоріше за все це буде YouTube. Форма не важлива. Головне, ЗНО має відбутися. Жодних вступних іспитів. Скажемо корупції ні!
Волинь
Для м. Дніпро: ЗНО по місцю навчання це самий оптимальний варіант. 95% учнів зможуть до закладу освіти добратися без проїзду на спецтранспорті. Ризик зараження зводиться до мінімуму.
Коментувати
Лена
Дійсно підло! Краще було б дати на вибір онлайн або в реальності. І тоді кожен вирішив би"заразитися" чи ні! А так просто не зрозуміло куди підуть кошти!
Ирина
Для Лена: Та вони уже пішли, а Ви нездоганяйте????Нас знову пошили в дурні????
Коментувати
Настя
Зно тільки для тих хто вступае до ВУЗУ в цьому році Якщо випускнику не потрібно то нехай не здае
патріоти Львова
Останнє слово щодо проведення основного ЗНО ще не проголошене. Але якщо уряд виступить проти ЗНО, треба дорогі брати Українці збирати третій майдан і гнати цю шваль на Росєю. По кожному регіоні пункти проведення пробного ЗНО повністю усім були забезпеченні. Влада взяла на себе відповідальність за довезення навіть на пробне ЗНО. Але рашистам не ЗНО треба. Вони хочуть знову корупцію повернути у ВНЗ. Це їх мета. Буде відміна ЗНО, кажу тут. Буде третій майдан. Ви що злюдей ідіотів зробили. Ви зайшли у магазини, супермаркити, ринки там повно дітей. І ДПА у формі ЗНО так само не має ніяких проблем провести. Ви перенесіть ДПА для училищ та коледжів на рік. І у ваших аудиторіях буде не більше 9 осіб. Все можна, але треба бажання. Якщо ЗНО заважає провести тільки комісія з техногенної безпеки. То гарячим рейсом їх у Ростов. Люди не дурні. І ми це вам говримо серйозно.
Vano
Для патріоти Львова: Все правильно,такі самі думки!
Волинь
Для патріоти Львова: Не треба ЗНО і ДПА категорично переносити для училищ і коледжів. Якщо ЗНО буде проводитися по місцю навчання, тоді керівництво професійних закладів повинно провести опитування серед своїх студентів. Якщо 50% захоче прийти на ЗНО, тоді для тих 50% його потрібно провести, а інші вже будуть здавати на наступний рік. Якщо ЗНО не буде проводитися по місцю навчання. Тільки пункти проведення ЗНО. Тоді треба на рік переносити. Без жодних вагань.
Зоя
Для патріота Львова: Дякую! Дуже правильно! Підтримую!
Коментувати
Инна
А бабки за пробное зно родителям вернут???затрахали,то буде,то не будет.на хера она вообще нузно в этом году...
Мститель
Морды зеление, ток попробуйте настоящее зно отменить .Я репету год пошлял поетому просто так не оставлю приду к вам с вопросами
Дарья
Для Мститель: бачу, що з російською у тебе проблеми))
Даниил
У него вообще с восприятием проблемы, такому существу и репетитор не поможет.
Коментувати
Elena
Верните, пожалуйста, деньги тем кто закончил одиннадцатый класс, а десятиклассников можно и на осень, и на зиму , и на весну перенести. У меня ребенок учится в 10-м классе. Я могу и подождать. . Я не платила за онлайн. Это мы без вас можем проходить хоть каждый день. Я платила за обстановку. За то, чтобы ребенок понял, что его в следующем году, а не за лежанье на диване и щёлканье по клавишам в течении 2-х дней. Бред